seriál :
Priessnitzova padesátka České spořitelny
DATUM : | 8.9.2012 | MÍSTO : | Jeseník |
---|
ONLINE VÝSLEDKY + DIPLOMY
Oficiální výsledky
- 50 km absolutně
- 50 km po kategorích
- 34 km absolutně
- 34 km po kategorích
- 26 km - Fitness jízda absolutně
- 26 km - Fitness jízda po kategorích
- Děti 12-13 let po kategorích
- Děti 10-11 let po kategorích
- Děti 8-9 let po kategorích
- Děti 6-7 let po kategorích
- Děti do 5 let po kategorích
- Odstrkovadla po kategorích
- 50 km - teamy
- 26 km - Fitness jízda - rodinné týmy
- 50 km - koeficient obtížnosti trasy B
- 34 km - koeficient obtížnost trasa C
Rychlý přehled
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | ZELENKA Patrik |
CZE | 1:32:27.8 | 0:00:00.0 | |
2. | DOLEŽAL Václav |
Česká spořitelna Specialized - Junior MTB Team |
CZE | 1:34:21.3 | 0:01:53.5 |
3. | HENDRYCH Jirka |
BIKE FREAKS HOLICE |
CZE | 1:34:50.3 | 0:02:22.5 |
4. | KOUKAL Filip |
Moravec Merida Czech MTB Team |
CZE | 1:35:21.0 | 0:02:53.2 |
5. | JANÍK Lukáš |
Cyklo Rella Hlubočky |
CZE | 1:36:32.3 | 0:04:04.5 |
6. | ŠTĚPANÍK Jiří |
SYMBIO+ cycling |
CZE | 1:37:20.0 | 0:04:52.2 |
7. | JANIK Petr |
TTS Osek nad Bečvou |
CZE | 1:38:43.2 | 0:06:15.4 |
8. | OSLIZLO Radek |
NOVATOP LAPIERRE |
CZE | 1:40:47.2 | 0:08:19.4 |
9. | ELIÁŠ Ondřej |
CZE | 1:41:07.3 | 0:08:39.5 | |
10. | LOVEČEK Adam |
chirex cycling team |
CZE | 1:41:17.8 | 0:08:50.0 |
11. | FIGURA Lukáš |
CZE | 1:42:15.4 | 0:09:47.6 | |
12. | MUŽ Jan |
CZE | 1:42:45.0 | 0:10:17.2 | |
13. | CINK Jan |
CZE | 1:44:39.9 | 0:12:12.1 | |
14. | KLUSOŇ Petr |
CZE | 1:44:54.4 | 0:12:26.6 | |
15. | POSPÍŠIL Filip |
BIKE TEAM Porsche Olomouc |
CZE | 1:52:07.3 | 0:19:39.5 |
16. | HLAVÁČEK David |
CZE | 1:54:13.8 | 0:21:46.0 | |
17. | ŠIMEK Bronislav |
Sportovní akademie Špindlerův Mlýn |
CZE | 1:57:02.9 | 0:24:35.1 |
18. | WIESNER Ferdinand |
Alltraining - Lawi Racing Team |
CZE | 1:57:19.2 | 0:24:51.4 |
19. | LUCKÝ Marek |
CZE | 1:57:23.0 | 0:24:55.2 | |
20. | HOLEČEK Karel |
Dexter BSK racing |
CZE | 1:58:28.9 | 0:26:01.1 |
21. | ODSTRČIL Lukáš |
Hairdresser's La Cannelle |
CZE | 2:01:03.9 | 0:28:36.1 |
22. | HOLUB Libor |
CZE | 2:03:18.2 | 0:30:50.4 | |
23. | ŘOUTIL Marek |
CZE | 2:03:20.3 | 0:30:52.5 | |
24. | HORÁČEK Vít |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:05:38.2 | 0:33:10.4 |
25. | ŠEDA Michal |
CZE | 2:08:53.0 | 0:36:25.2 | |
26. | NAVRÁTIL Luděk |
CZE | 2:09:07.0 | 0:36:39.2 | |
27. | KOLÁŘ Pavel |
Drásal TEAM Holešov |
CZE | 2:09:28.9 | 0:37:01.1 |
28. | JURČEK Milan |
Bobrovníky |
CZE | 2:09:32.4 | 0:37:04.6 |
29. | KŘÍSTEK Michal |
CZE | 2:10:01.7 | 0:37:33.9 | |
30. | KAMENČÁK Petr |
CZE | 2:11:15.0 | 0:38:47.2 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | PLANIČKOVÁ Eva |
Bikesport team mohelnice |
CZE | 1:45:06.7 | 0:00:00.0 |
2. | KRATOCHVÍLOVÁ Eva |
Alpine Pro Author Team |
CZE | 1:54:19.2 | 0:09:12.5 |
3. | KLIMKOVÁ Adriana |
CZE | 1:58:25.3 | 0:13:18.6 | |
4. | ČUPOVÁ Jana |
Golds Gym-Cyklopoint Brno |
CZE | 1:59:27.5 | 0:14:20.8 |
5. | HAVLICKA Renata |
Bikestyle.cz |
CZE | 2:00:43.6 | 0:15:36.9 |
6. | VIDROVÁ Kristýna |
NORDIC ACADEMY- Škola běžeckého lyžování |
CZE | 2:01:52.9 | 0:16:46.2 |
7. | ŠERTLEROVÁ Klára |
AVELI MTB |
CZE | 2:03:06.3 | 0:17:59.6 |
8. | HARTMANOVÁ Petra |
CZE | 2:03:31.7 | 0:18:25.0 | |
9. | KUKULOVÁ Martina |
OKNOPLAST ŠUMPERK |
CZE | 2:04:35.7 | 0:19:29.0 |
10. | HAVLICKÁ Kristýna |
Bikestyle.cz |
CZE | 2:06:29.1 | 0:21:22.4 |
11. | HUNDÁKOVÁ Ivana |
ESENBÁCI |
CZE | 2:08:55.6 | 0:23:48.9 |
12. | DAŇKOVÁ Tereza |
CZE | 2:10:49.4 | 0:25:42.7 | |
13. | HODÁŇOVÁ Adéla |
SK PRIMA Polička |
CZE | 2:11:29.6 | 0:26:22.9 |
14. | TRČKOVÁ Daniela |
ČS bike team |
CZE | 2:11:48.0 | 0:26:41.3 |
15. | ROSENBERGEROVÁ Kristýna |
REDFROG |
CZE | 2:14:04.0 | 0:28:57.3 |
16. | KOURILOVA Zdenka |
GRAEBEL Movers International |
CZE | 2:19:48.9 | 0:34:42.2 |
17. | VAŠINOVÁ Renata |
NN Bike Team |
CZE | 2:20:40.6 | 0:35:33.9 |
18. | KOVÁŘOVÁ Karolína |
RBT Slimáci |
CZE | 2:25:37.8 | 0:40:31.1 |
19. | JANIŠTINOVÁ Lenka |
CZE | 2:25:38.9 | 0:40:32.2 | |
20. | KOVÁŘOVÁ Gabriela |
RBT Slimáci |
CZE | 2:28:41.5 | 0:43:34.8 |
21. | HALOVÁ Dominika |
Zhor Team |
CZE | 2:36:29.8 | 0:51:23.1 |
22. | BOUKALOVÁ Petra |
CZE | 2:44:54.2 | 0:59:47.5 | |
23. | DADÁKOVÁ Jana |
CZE | 3:02:08.4 | 1:17:01.7 | |
24. | KRISTKOVÁ Helena |
SYMBIO+ cycling |
CZE | 3:23:48.2 | 1:38:41.5 |
25. | GERYCHOVÁ Lucie |
CZE | 3:58:38.0 | 2:13:31.3 | |
26. | MINARIKOVA Petra |
CZE | 3:59:50.0 | 2:14:43.3 | |
27. | BRYCHTOVÁ Martina |
CZE | 4:14:58.0 | 2:29:51.3 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | BOUDNÝ Pavel |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 1:45:57.8 | 0:00:00.0 |
2. | JEŽEK Václav |
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM |
CZE | 1:46:11.4 | 0:00:13.6 |
3. | STROŽ Jan |
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM |
CZE | 1:46:12.9 | 0:00:15.1 |
4. | ŠŤASTNÝ Petr |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 1:48:24.0 | 0:02:26.2 |
5. | FOJTÍK Ondřej |
TOYOTA Dolák MTB |
CZE | 1:48:30.4 | 0:02:32.6 |
6. | KLOUČEK František |
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM |
CZE | 1:54:03.6 | 0:08:05.8 |
7. | BACHMAN Milan |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 1:54:14.6 | 0:08:16.8 |
8. | DANĚK Jiří |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 1:54:14.9 | 0:08:17.1 |
9. | BUKSA Dominik |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 1:54:36.1 | 0:08:38.3 |
10. | STOŠEK Viktor |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 1:56:51.4 | 0:10:53.6 |
11. | ROHEL Břetislav |
Bikestyle.cz |
CZE | 1:56:51.7 | 0:10:53.9 |
12. | PROCHÁZKA Jan |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 1:56:53.6 | 0:10:55.8 |
13. | KUČERA Vladimír |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 1:57:28.4 | 0:11:30.6 |
14. | SVĚNTÝ Radek |
Bikestyle.cz |
CZE | 1:57:49.8 | 0:11:52.0 |
15. | PÍNA Ondřej |
Axit Vella Racing |
CZE | 1:57:50.1 | 0:11:52.3 |
16. | HOLUB Josef |
Alltraining.cz - Lawi |
CZE | 1:58:03.5 | 0:12:05.7 |
17. | JIŘENA Pavel |
AUTHOR MASTERS |
CZE | 1:58:24.2 | 0:12:26.4 |
18. | ISTENČIN Lukáš |
Česká spořitelna MTB Specialized 2 |
CZE | 1:59:30.3 | 0:13:32.5 |
19. | NEHONSKÝ Zdenek |
AUTHOR MASTERS |
CZE | 1:59:47.0 | 0:13:49.2 |
20. | NOVÁK Petr |
4EVER-CYKLO BULIS |
CZE | 2:00:52.7 | 0:14:54.9 |
21. | HEINRICH Lukáš |
Bikestyle.cz |
CZE | 2:00:54.0 | 0:14:56.2 |
22. | FOX Miloš |
SYMBIO+ cycling |
CZE | 2:01:22.3 | 0:15:24.5 |
23. | ČÍŽEK Jan |
Axit Vella Racing |
CZE | 2:01:31.5 | 0:15:33.7 |
24. | RUBIČ Daniel |
GT CZECH TEAM |
CZE | 2:01:31.6 | 0:15:33.8 |
25. | SOUKUP Petr |
AUTHOR MASTERS |
CZE | 2:02:15.4 | 0:16:17.6 |
26. | VÁGNER Michal |
RCR bike team Česká Třebová |
CZE | 2:02:50.8 | 0:16:53.0 |
27. | ŠVEHLA Miloslav |
BIKE SPORT SERVIS OPAVA |
CZE | 2:03:05.4 | 0:17:07.6 |
28. | KOUŘIL Martin |
CZE | 2:03:10.3 | 0:17:12.5 | |
29. | TURNER Martin |
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM |
CZE | 2:03:57.0 | 0:17:59.2 |
30. | HEKELE Emil |
Loštice |
CZE | 2:04:11.9 | 0:18:14.1 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | PROCHÁZKOVÁ Michaela |
CYKLOTRENINK.com |
CZE | 2:17:21.9 | 0:00:00.0 |
2. | TREFNÁ Tereza |
alltraining.cz |
CZE | 2:18:37.6 | 0:01:15.7 |
3. | HRUŠKOVÁ Monika |
TOYOTA Dolák MTB |
CZE | 2:19:53.3 | 0:02:31.4 |
4. | STODŮLKOVÁ Denisa |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 2:20:47.3 | 0:03:25.4 |
5. | KOLAŠÍNOVÁ Johana |
NO LIMIT bike team |
CZE | 2:27:09.5 | 0:09:47.6 |
6. | HRABĚOVÁ Kateřina |
*** |
CZE | 2:34:41.1 | 0:17:19.2 |
7. | BUŠKOVÁ Leona |
TOYOTA Dolák MTB |
CZE | 2:34:46.3 | 0:17:24.4 |
8. | JONÁŠOVÁ Anna |
KEBEK Chomutov |
CZE | 2:35:36.5 | 0:18:14.6 |
9. | PEZOVÁ Hana |
Autodoprava Jan Peza |
CZE | 2:39:50.8 | 0:22:28.9 |
10. | BÁRTOVÁ Růžena |
TOYOTA Dolák MTB |
CZE | 2:42:34.6 | 0:25:12.7 |
11. | HODÁŇOVÁ Jitka |
SK PRIMA Polička |
CZE | 2:44:59.9 | 0:27:38.0 |
12. | SLOVÁKOVÁ Zuzana |
CK MTB MARATON HLINSKO |
CZE | 2:47:59.9 | 0:30:38.0 |
13. | POUROVÁ Alžběta |
Česká Spořitelna MTB Hobby A |
CZE | 2:48:47.6 | 0:31:25.7 |
14. | BÍLKOVÁ Andrea |
alltraining.cz |
CZE | 2:48:49.9 | 0:31:28.0 |
15. | ORSÁGOVÁ Kateřina |
TOYOTA Dolák MTB |
CZE | 2:50:24.9 | 0:33:03.0 |
16. | NÁBĚLKOVÁ Kateřina |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:55:58.2 | 0:38:36.3 |
17. | TOMANOVÁ Hana |
ESB Team |
CZE | 2:58:25.4 | 0:41:03.5 |
18. | KRISTKOVÁ Helena |
SYMBIO+ cycling |
CZE | 3:03:01.7 | 0:45:39.8 |
19. | MIKOVÁ Michaela |
SYMBIO+ cycling |
CZE | 3:05:17.6 | 0:47:55.7 |
20. | KADLECOVÁ Hana |
CZE | 3:07:11.0 | 0:49:49.1 | |
21. | STRATÍLKOVÁ Zuzana |
CZE | 3:08:17.3 | 0:50:55.4 | |
22. | NÁDENÍČKOVÁ Jana |
CZE | 3:08:17.9 | 0:50:56.0 | |
23. | HEŘMANOVÁ Irena |
CZE | 3:09:44.5 | 0:52:22.6 | |
24. | JANKŮ Věra |
CZE | 3:10:04.4 | 0:52:42.5 | |
25. | LABOUNKOVÁ Romana |
Pell's Team |
CZE | 3:10:20.5 | 0:52:58.6 |
26. | MAJEROVÁ Jana |
CZE | 3:14:18.7 | 0:56:56.8 | |
27. | VANÍČKOVÁ Martina |
CZE | 3:14:47.0 | 0:57:25.1 | |
28. | MARKOVA Jana |
CZE | 3:30:01.9 | 1:12:40.0 | |
29. | SEDLÁKOVÁ Lucie |
ESENBÁCI |
CZE | 3:37:09.8 | 1:19:47.9 |
30. | ORSÁGOVÁ Marcela |
CZE | 3:47:00.6 | 1:29:38.7 |
Závody seriálu
- Trans Brdy České spořitelny
- Mladá Boleslav Tour Škoda Auto
- Jestřebí hory České spořitelny
- Orlík Tour Kooperativy
- Vrchlabí - Špindl Tour Škoda Auto
- Kouty MTB maraton České spořitelny
- Bikemaraton Drásal České spořitelny
- Praha - Karlštejn Tour České spořitelny
- Šumavský MTB maraton České spořitelny
- Ještěd Tour Kooperativy
- Karlovarský AM bikemaraton Škoda Auto
- Manitou Železné hory České spořitelny
- Valtické Cyklobraní Kooperativy
- Oderská mlýnice České spořitelny