23. INTERNATIONAL MTB MARATHON MALEVIL CUP 2022

MTB
DATUM :18.6.2022 MÍSTO :Jablonné v Podještědí
POŘADATEL : PAKLI SPORT KLUB

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
RŮŽIČKA Zbyněk
Rohozec Amulet Team
CZE 4:29:58.0 0:00:00.0
2.
VÁLEK Václav
CZE 4:39:15.7 0:09:17.6
3.
BOUDA Tomáš
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 4:44:24.6 0:14:26.6
4.
HOFMAN Lukáš
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 4:44:24.6 0:14:26.6
5.
HAVEL Josef
STATIKA J.S.K.K.
CZE 4:49:17.6 0:19:19.5
6.
KUBÍN Michael
Rohozec Amulet Team
CZE 4:52:01.8 0:22:03.8
7.
LICHAN Paul
2 Rad Henke
GER 4:52:54.6 0:22:56.5
8.
DALAJKA Stanislav
DECATHLON_CANNAPURNA
CZE 4:55:05.0 0:25:07.0
9.
MICHAL Pavel
IVT Tepelná čerpadla
CZE 4:56:56.8 0:26:58.7
10.
AUTERSKÝ Václav
Radynebike.cz
CZE 4:57:25.5 0:27:27.5
11.
NEUBAUER Radim
Haven Team
CZE 4:58:22.8 0:28:24.7
12.
ŠVANDRLÍK František
Eleven Head CST Cyklolive
CZE 4:58:45.0 0:28:46.9
13.
ZAVADIL Josef
Team Bike Perštejn
CZE 4:59:12.3 0:29:14.2
14.
FIKAR Martin
Bakako
CZE 4:59:53.0 0:29:54.9
15.
SAKAŘ Radek
CZE 5:00:39.0 0:30:40.9
16.
REINERS Mikhail
1.RC Jena
CZE 5:02:26.0 0:32:27.9
17.
KUCERA Radek
KSM HRÁDEK
CZE 5:03:24.0 0:33:25.9
18.
GÖTZ Daniel
Radynebike.cz
CZE 5:04:53.2 0:34:55.1
19.
CHRUDIMSKY Radek
Gepard Finance Cycling team
CZE 5:07:16.2 0:37:18.1
20.
SCHOLZ Andy
#EBM-Team Seiffen
GER 5:07:16.9 0:37:18.9
21.
CICHY Vlastimil
TJ TŽ Třinec
CZE 5:07:17.4 0:37:19.4
22.
STRAKOŠ Jan
BEKO Bike Team
CZE 5:07:22.7 0:37:24.6
23.
ŠESTÁK Martin
WinPeaks
CZE 5:07:35.7 0:37:37.6
24.
SVETINS Gatis
DTG MySport
LAT 5:09:49.4 0:39:51.3
25.
KAPALLA Marvin
VfbFallersleben racing Team
GER 5:11:23.6 0:41:25.6
26.
NOVÁK Aleš
Czech Tallboys
CZE 5:11:29.1 0:41:31.1
27.
BÜSCHEL Kevin
Team Fit4STEIN-bikes / Vogtlandbike e.V.
GER 5:13:10.4 0:43:12.3
28.
SUCHÝ Jaromír
Rady
CZE 5:14:42.6 0:44:44.6
29.
MAREŠ Vojtěch
Café VELOKLASIK
CZE 5:15:12.1 0:45:14.0
30.
KOŠKA Jakub
Café VELOKLASIK
CZE 5:15:12.6 0:45:14.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HNÁTKOVÁ Anna
Rouvy
CZE 5:40:42.1 0:00:00.0
2.
REINERS Sarah
1. RC Jena
GER 5:42:46.4 0:02:04.2
3.
BRUNCLÍKOVÁ Andrea
Eleven Head CST Cyklolive
CZE 5:43:06.4 0:02:24.2
4.
UHLÍKOVÁ Hana
CZE 5:54:49.8 0:14:07.6
5.
METSALU Merilin
Hawaii Expresd
EST 5:58:08.5 0:17:26.3
6.
NENADÁLOVÁ Hanka
Wolfman TEAM
CZE 6:44:20.8 1:03:38.6
7.
AIGNER Andrea
Salzkammergut Trophy
AUT 7:40:55.3 2:00:13.1
8.
HOINKIS Ulrike
PhD Connection
GER 8:36:05.8 2:55:23.6
9.
WUTZKE Theresa
GER 8:52:40.6 3:11:58.5

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru