Pražská padesátka 2022 - Memoriál Jana Hrubeše
DATUM : | 17.9.2022 | MÍSTO : | Praha, Dejvice |
---|
ONLINE VÝSLEDKY + DIPLOMY
Oficiální výsledky
- 50 km absolutně
- 50 km po kategorích
- 50 km týmy
- Výsledky soutěže Praha 6
- Pražský dětský sprint 4 okruhy = 2601 m po kategorích
- Pražský dětský sprint 3 okruhy = 1951 m po kategorích
- Pražský dětský sprint 2 okruhy = 1301 m po kategorích
- Pražský dětský sprint 1 okruh = 651 m po kategorích
- Pražský dětský sprint - nejmladší po kategorích
Rychlý přehled
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | BENEŠ Jan |
kola pakandl |
CZE | 1:40:17.8 | 0:00:00.0 |
2. | LÁVIČKA Adam |
Kross Bikeranch Team |
CZE | 1:40:20.0 | 0:00:02.2 |
3. | TATÍČEK Petr |
Ski a Bike centrum Radotín |
CZE | 1:42:52.8 | 0:02:34.9 |
4. | BOUDA Tomáš |
Ski a Bike centrum Radotín |
CZE | 1:42:56.0 | 0:02:38.2 |
5. | HOFMAN Lukáš |
Ski a Bike centrum Radotín |
CZE | 1:42:59.8 | 0:02:41.9 |
6. | KOBLIC Radek |
Hello CTW |
CZE | 1:43:04.9 | 0:02:47.1 |
7. | NEUBAUER Radim |
Haven team |
CZE | 1:45:06.2 | 0:04:48.3 |
8. | RYDVAL Michal |
AC SPARTA |
CZE | 1:45:06.5 | 0:04:48.7 |
9. | ZIMA Ota |
Fly4Sport racing |
CZE | 1:45:09.7 | 0:04:51.8 |
10. | VÁLEK Václav |
CZE | 1:45:24.5 | 0:05:06.6 | |
11. | KOROS Stanislav |
CZE | 1:45:44.5 | 0:05:26.6 | |
12. | DUŠEK Karel |
Kilpi Kome Kraslice |
CZE | 1:45:52.4 | 0:05:34.6 |
13. | MATIASOVITS Petr |
Bike Gallery |
CZE | 1:47:03.0 | 0:06:45.1 |
14. | ŠULC David |
DEXTER Cycling |
CZE | 1:47:31.8 | 0:07:13.9 |
15. | TABAČKO Šimon |
DECATHLON Czech Cycling Team |
SVK | 1:48:38.8 | 0:08:20.9 |
16. | CÉDL Jan |
Here To Win |
CZE | 1:48:39.2 | 0:08:21.4 |
17. | SOPOUŠEK Vojtěch |
Ski a Bike centrum Radotín |
CZE | 1:48:40.3 | 0:08:22.4 |
18. | MYŠKA Filip |
Mouse Family |
CZE | 1:48:40.5 | 0:08:22.6 |
19. | PELIKÁN Jiří |
PROSTĚ DÝCHEJ |
CZE | 1:48:41.2 | 0:08:23.3 |
20. | SPÁLENSKÝ Vít |
CZE | 1:48:41.2 | 0:08:23.4 | |
21. | KOPEC Jiří |
Veřejná Sportovní Akademie |
CZE | 1:48:52.0 | 0:08:34.1 |
22. | NOVÁK Martin |
MTB Halouny |
CZE | 1:49:00.7 | 0:08:42.8 |
23. | ZAJAC Filip |
Už mi lásko není 50! |
CZE | 1:49:03.2 | 0:08:45.3 |
24. | MELKES Kryštof |
MONDRAKER Racing team |
CZE | 1:49:03.5 | 0:08:45.6 |
25. | SIMECEK David |
KacKac Bike Team |
CZE | 1:49:33.5 | 0:09:15.7 |
26. | LÉR Viktor |
Kbely cycling team |
CZE | 1:50:34.4 | 0:10:16.5 |
27. | STANČÍK Petr |
DURATEC |
CZE | 1:50:41.7 | 0:10:23.9 |
28. | NOSEK Jiří |
Kbely cycling team |
CZE | 1:51:01.0 | 0:10:43.1 |
29. | ZACHATA Vojtěch |
Messenger MTB team |
CZE | 1:51:04.5 | 0:10:46.6 |
30. | SKŮČEK Petr |
UNLIMITED KM TRAIDING CZ |
CZE | 1:52:05.9 | 0:11:48.0 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | DUBCOVÁ Jana |
BJEŽ Racing Team |
CZE | 1:59:46.5 | 0:00:00.0 |
2. | KADLECOVÁ Zuzana |
Adastra Cycling Team |
CZE | 2:01:17.4 | 0:01:30.9 |
3. | OBSTOVÁ Kateřina |
DECATHLON Czech Cycling Team |
CZE | 2:01:45.1 | 0:01:58.5 |
4. | HANÁČKOVÁ Adéla |
JML cycling |
CZE | 2:03:38.5 | 0:03:52.0 |
5. | BRUNCLÍKOVÁ Andrea |
HEAD ELEVEN CST CYKLOLIVE |
CZE | 2:05:21.9 | 0:05:35.4 |
6. | LENEMAYER Jana |
LiV cycling |
CZE | 2:05:32.2 | 0:05:45.6 |
7. | PORAZILOVÁ Michaela |
Cyklo Kohoutek |
CZE | 2:05:52.6 | 0:06:06.1 |
8. | URBANOVÁ Alena |
GHOST team |
CZE | 2:09:34.5 | 0:09:48.0 |
9. | MAŘÍKOVÁ Kamila |
Born in Sumava |
CZE | 2:13:48.1 | 0:14:01.6 |
10. | ZDEŇKOVÁ Zuzana |
CZE | 2:14:23.1 | 0:14:36.6 | |
11. | ZACKOVA Michaela |
Beachklub Pankrac |
CZE | 2:15:34.1 | 0:15:47.6 |
12. | HRDINOVÁ Barbora |
CZE | 2:16:08.8 | 0:16:22.2 | |
13. | ŠÍPKOVÁ Radka |
CZE | 2:20:39.6 | 0:20:53.0 | |
14. | LÍVIA Štrbáková |
SVK | 2:22:11.0 | 0:22:24.4 | |
15. | ŠINDELÁŘOVÁ Hana |
REXONIX Racing Team |
CZE | 2:23:33.1 | 0:23:46.5 |
16. | OPIČKOVÁ Evelína |
WeLoveCycling |
CZE | 2:26:02.1 | 0:26:15.5 |
17. | ŽÁČKOVÁ Jana |
CZE | 2:26:09.2 | 0:26:22.7 | |
18. | PLZENSKÁ Šárka |
CZE | 2:29:23.5 | 0:29:37.0 | |
19. | KUPKOVÁ Johana |
CZE | 2:30:59.3 | 0:31:12.7 | |
20. | HRICIŠIN Dana |
CZE | 2:31:18.5 | 0:31:31.9 | |
21. | ŠEFLOVÁ Adéla |
Horalka a Tatranka |
CZE | 2:34:19.2 | 0:34:32.6 |
22. | LÁLA Kateřina |
CZE | 2:34:42.4 | 0:34:55.9 | |
23. | NOLLOVÁ Šárka |
CZE | 2:36:12.3 | 0:36:25.8 | |
24. | POKORNÁ Alexandra |
CZE | 2:36:23.6 | 0:36:37.0 | |
25. | VALÍNOVÁ Dagmar |
CZE | 2:36:34.8 | 0:36:48.3 | |
26. | MENČLOVÁ Libuše |
Vetas Kralupy |
CZE | 2:37:49.8 | 0:38:03.3 |
27. | HRUBÁ Hana |
Velkotržnice Lipence |
CZE | 2:43:09.4 | 0:43:22.9 |
28. | ŠULCOVÁ Jitka |
Maraton klub Kladno |
CZE | 2:45:00.4 | 0:45:13.9 |
29. | PETERKOVÁ Kateřina |
CZE | 2:47:58.1 | 0:48:11.6 | |
30. | PODHORSKA Gabina |
McKinsey & Compnay |
CZE | 2:49:30.5 | 0:49:44.0 |