seriál :
Fox Enduro Race Klínovec
DATUM : | 19.6.2022 | MÍSTO : | SKI AREÁL KLÍNOVEC |
---|
POŘADATEL : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
ONLINE VÝSLEDKY
Rychlý přehled
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | MYŠÍK Milan |
TREK KUR ENDURO |
CZE | 0:21:18.3 | 0:00:00.0 |
2. | CHARVÁT Matěj |
Banshee bikes / charvatBros |
CZE | 0:21:50.3 | 0:00:31.9 |
3. | ŘÍHA Jakub |
N1 TEAM |
CZE | 0:21:57.3 | 0:00:38.9 |
4. | KRAL Antonin |
Kellys Factory team |
CZE | 0:21:59.4 | 0:00:41.0 |
5. | ADAMI Maxim |
Bikeporn - Chimpanzee Team |
CZE | 0:22:07.4 | 0:00:49.0 |
6. | POKŠTEFL Michal |
KOLA-BBM.CZ |
CZE | 0:22:33.9 | 0:01:15.5 |
7. | KALOUSEK Jakub |
Sk Žamberk Tessuti sport |
CZE | 0:22:44.0 | 0:01:25.6 |
8. | MORAWSKI Filip |
Top on Trail team |
CZE | 0:22:52.9 | 0:01:34.5 |
9. | ROUŠAVÝ Vojtěch |
JC Bike |
CZE | 0:22:59.4 | 0:01:41.0 |
10. | VONDRÁŠEK Jakub |
Spectrumbike Specialized |
CZE | 0:23:02.6 | 0:01:44.2 |
11. | GRÖBL Tomáš |
Matylda |
CZE | 0:23:05.1 | 0:01:46.7 |
12. | FRENK Petr |
Protocycles |
CZE | 0:23:05.6 | 0:01:47.2 |
13. | LETÁK Petr |
Whyte racing team |
CZE | 0:23:13.5 | 0:01:55.2 |
14. | ZADÁK David |
CYKLOTEAM Ostrov |
CZE | 0:23:15.0 | 0:01:56.6 |
15. | SCHMIDT Florian |
Bike24 Racing Squad |
GER | 0:23:15.5 | 0:01:57.1 |
16. | KORYŤÁK Milan |
Sport Team Nýrsko |
CZE | 0:23:16.5 | 0:01:58.1 |
17. | CASKA Ivo |
PTBshop.cz |
CZE | 0:23:17.7 | 0:01:59.3 |
18. | PATÁK Jiří |
MONDRAKER ENDURO TEAM |
CZE | 0:23:29.4 | 0:02:11.0 |
19. | SCHÜZ Tim |
RC Germania Weißenburg e.V. |
GER | 0:23:33.3 | 0:02:14.9 |
20. | MAXA Adam |
Rock Machine Cyklomax - PTBshop.cz |
CZE | 0:23:36.8 | 0:02:18.4 |
21. | WEIßFLOG Raphael |
CZE | 0:23:43.7 | 0:02:25.3 | |
22. | SCHUBERT André |
ShredErz eV |
GER | 0:23:47.3 | 0:02:28.9 |
23. | HEROLD Benjamin |
Rsv Rederberch |
GER | 0:23:47.8 | 0:02:29.4 |
24. | RYŠKA Radomír |
CZE | 0:23:49.0 | 0:02:30.6 | |
25. | PÁVEK Matyáš |
Shred Lab |
CZE | 0:23:49.4 | 0:02:31.0 |
26. | KLEINDIENST Andre |
MtV Förste |
GER | 0:23:50.2 | 0:02:31.8 |
27. | JAROŠ Kamil |
CZE | 0:23:52.3 | 0:02:33.9 | |
28. | LEBL Martin |
Commencal FDF Team |
CZE | 0:23:52.6 | 0:02:34.2 |
29. | KUBĚNA Lukáš |
CZE | 0:24:00.1 | 0:02:41.7 | |
30. | KÜHN Oliver |
Adler Arnstadt |
GER | 0:24:05.9 | 0:02:47.5 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | BALÍKOVÁ Pavla |
Barneycycle.cz |
CZE | 0:27:08.5 | 0:00:00.0 |
2. | DRENGUBÁKOVÁ Andrea |
Galaxy Cyklošvec Stevens team |
CZE | 0:29:06.4 | 0:01:57.8 |
3. | POPOVOVÁ Natálie |
King’s Cycles |
CZE | 0:30:11.5 | 0:03:03.0 |
4. | KRUSE Katharina |
RC Germania Weißenburg e.V. |
GER | 0:30:37.8 | 0:03:29.3 |