ONLINE VÝSLEDKY + DIPLOMY
Oficiální výsledky
Oficiální výsledky nejsou zatím na těchto stránkách k dispozici
Rychlý přehled
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | CARLOTTI Ghjuvan |
LRD |
FRA | 0:57:21.1 | 0:00:00.0 |
2. | KRIEN Stephan |
GER | 0:57:32.4 | 0:00:11.2 | |
3. | RAPHAËL Jung |
VCU Schwenheim |
FRA | 0:59:16.9 | 0:01:55.8 |
4. | BOURKE Quinton |
Tri An Mhi |
IRL | 1:01:00.0 | 0:03:38.9 |
5. | CHEN Aslan |
TPE | 1:03:16.4 | 0:05:55.2 | |
6. | RODRIGUEZ Dominique |
LPDA Pro Team |
FRA | 1:03:34.9 | 0:06:13.7 |
7. | MARTINEZ Sylvain |
taxi-provencetours.com |
FRA | 1:06:00.7 | 0:08:39.5 |
8. | DOFF Erik |
NED | 1:06:04.5 | 0:08:43.4 | |
9. | CARVAJAL MANRIQUE Cristian Fabian |
COL | 1:06:22.5 | 0:09:01.3 | |
10. | MCKAY mark |
Échappée |
GBR | 1:06:41.0 | 0:09:19.8 |
11. | LI Shao Jun |
TPE | 1:08:00.2 | 0:10:39.1 | |
12. | MICHAEL Hutchison |
None |
USA | 1:08:01.1 | 0:10:40.0 |
13. | ARCAS Félix |
GURE |
ESP | 1:08:02.3 | 0:10:41.2 |
14. | TOUSSAINT Micha |
BEL | 1:09:04.9 | 0:11:43.7 | |
15. | BERG Frode |
CK Valdres |
NOR | 1:09:21.8 | 0:12:00.6 |
16. | PACHECO Guillermo |
VEN | 1:09:25.8 | 0:12:04.6 | |
17. | DSALAB Huang |
TPE | 1:09:27.6 | 0:12:06.4 | |
18. | HUNG Kuo song |
TPE | 1:10:24.4 | 0:13:03.2 | |
19. | CAMPOS Alfredo |
https://www.strava.com/athletes/82274914 |
MEX | 1:10:42.4 | 0:13:21.3 |
20. | IVAN Hsueh |
RTL |
TPE | 1:11:26.0 | 0:14:04.9 |
21. | JACKSON Steve |
USA | 1:12:18.5 | 0:14:57.3 | |
22. | PAN Chun chou |
TPE | 1:12:30.4 | 0:15:09.2 | |
23. | CHEN Xepher |
TPE | 1:12:57.0 | 0:15:35.8 | |
24. | SOLÁRIK Martin |
SVK | 1:13:04.3 | 0:15:43.1 | |
25. | YUFENG Lin |
CZE | 1:13:15.2 | 0:15:54.0 | |
26. | SYU Redice |
TPE | 1:13:19.5 | 0:15:58.4 | |
27. | VOSIKA Michal |
CZE | 1:14:06.9 | 0:16:45.8 | |
28. | HOCKNEY Mark |
GBR | 1:14:22.1 | 0:17:00.9 | |
29. | POLI claudio |
T3 triathlon |
ITA | 1:14:27.1 | 0:17:05.9 |
30. | FURORE Cristiano |
Stucaz |
ITA | 1:15:36.1 | 0:18:14.9 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | TING MEYA |
RTL (Rouvy Taiwan League) |
TPE | 1:10:03.8 | 0:00:00.0 |
2. | YANG Una |
TPE | 1:12:19.8 | 0:02:15.9 | |
3. | SHU Hua |
Buddha-like training team |
TPE | 1:13:01.8 | 0:02:57.9 |
4. | SENDEL Tina |
MaliCrew |
GER | 1:13:30.9 | 0:03:27.0 |
5. | ROBERTS Maxine |
USA | 1:14:33.1 | 0:04:29.2 | |
6. | HANN Joy |
GBR | 4:47:03.5 | 3:36:59.6 |