ONLINE VÝSLEDKY
Oficiální výsledky
- CYKLOKROS JISTEBNICE TaBu-Cross SERIE
- A - 58km po kategorích
- A - 58km absolutně
- B - 34km po kategorích
- B - 34km absolutně
- Děti do 6 let po kategorích
- Děti 7 - 9 let po kategorích
- Mladší žactvo po kategorích
- Starší žactvo po kategorích
- Koloběžky do 9 let po kategorích
- Děti 7 - 9 let po kategorích
- Koloběžky 10 - 14 let po kategorích
Rychlý přehled
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | RYBAŘÍK Ivan |
Čistý Sport |
CZE | 1:54:48.5 | 0:00:00.0 |
2. | STOŠEK Martin |
ČS Specialized Junior MTB Team |
CZE | 1:57:49.4 | 0:03:00.9 |
3. | FAJT Milan |
eurofoam sport team |
CZE | 1:58:45.3 | 0:03:56.8 |
4. | TOMEČEK Zdeněk |
GS Technik Cyklo Team Jistebnice |
CZE | 1:59:02.7 | 0:04:14.2 |
5. | PAPEŽ Vojtěch |
VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM |
CZE | 2:00:13.2 | 0:05:24.7 |
6. | PAUR Ondřej |
Author team Stupno |
CZE | 2:00:50.4 | 0:06:01.9 |
7. | ŠUSER Václav |
BTK EUROBIKE Praha |
CZE | 2:02:20.9 | 0:07:32.4 |
8. | KLAP David |
VGO - Alivictus čistý sport |
CZE | 2:03:30.0 | 0:08:41.5 |
9. | MÜLLER Patrik |
BIG SHOCK TEAM |
CZE | 2:04:16.2 | 0:09:27.7 |
10. | KEJZLAR Stanislav |
Viking |
CZE | 2:04:38.5 | 0:09:50.0 |
11. | STOŠEK Viktor |
Česká spořitelna Specialized junior |
CZE | 2:05:26.2 | 0:10:37.7 |
12. | POLÁK Martin |
GS Technik Cyklo Team Jistebnice |
CZE | 2:05:59.2 | 0:11:10.7 |
13. | CODL Lukáš |
GS Technik Cyklo Team Jistebnice |
CZE | 2:07:55.3 | 0:13:06.8 |
14. | KAFKA Miki |
Quantum Racing Australia |
CZE | 2:08:47.6 | 0:13:59.1 |
15. | KLOFANDA Martin |
Čistý Sport |
CZE | 2:09:03.6 | 0:14:15.1 |
16. | SCHIFFER Michael |
bike-horner.at |
AUT | 2:09:39.6 | 0:14:51.1 |
17. | IVAN Bronislav |
Galaxy-CykloŠvec |
CZE | 2:10:53.2 | 0:16:04.7 |
18. | BŘEZINA Petr |
INKOSPOR-TEAM |
CZE | 2:12:05.0 | 0:17:16.5 |
19. | VLÁŠEK Michal |
Mobil Tábor Team |
CZE | 2:12:05.5 | 0:17:17.0 |
20. | ŠTEMBERK Pavel |
Sedlčany |
CZE | 2:12:10.1 | 0:17:21.6 |
21. | JENŠÍK Jan |
Codeq Mirasport Team |
CZE | 2:12:14.1 | 0:17:25.6 |
22. | PROŠEK Lukáš |
Čistý Sport |
CZE | 2:12:25.7 | 0:17:37.2 |
23. | VOSÁHLO Roman |
www.vikingfootwear.cz |
CZE | 2:13:08.3 | 0:18:19.8 |
24. | SOUKUP Josef |
Cyklo Bery |
CZE | 2:13:53.9 | 0:19:05.4 |
25. | MICHAL Pavel |
Tepelná čerpadla IVT |
CZE | 2:15:01.1 | 0:20:12.6 |
26. | HOLUBOVSKÝ Zbyněk |
GALAXY CYKLOŠVEC |
CZE | 2:15:34.3 | 0:20:45.8 |
27. | RYJÁČEK Filip |
GS Technik Cyklo Team Jistebnice |
CZE | 2:15:43.9 | 0:20:55.4 |
28. | TŮMA Radek |
TJ Rumburk |
CZE | 2:17:16.5 | 0:22:28.0 |
29. | KOVÁŘÍK Tomáš |
SK Vlaška Dobříš |
CZE | 2:18:08.9 | 0:23:20.4 |
30. | PODZIMEK Michal |
CZE | 2:19:21.5 | 0:24:33.0 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | CESNAKOVÁ Milena |
GS Technik Cyklo Team Jistebnice |
CZE | 2:15:59.4 | 0:00:00.0 |
2. | MATLÁŠKOVÁ Jana |
Cyklo Jiřička |
CZE | 2:33:39.1 | 0:17:39.7 |
3. | JENČEKOVÁ Veronika |
eurofoam sport team |
CZE | 2:40:01.1 | 0:24:01.7 |
4. | VÁŇOVÁ Lucie |
CZE | 2:48:01.8 | 0:32:02.4 | |
5. | KORNALÍKOVÁ Eva |
Kraken team Dobříš |
CZE | 2:48:16.3 | 0:32:16.9 |
6. | EBERTOVÁ Linda |
Apex-Bike Tábor |
CZE | 3:03:09.0 | 0:47:09.6 |
7. | HOŘEJŠÍ Jana |
APEX-BIKE Ladies Team Jistebnice |
CZE | 3:07:27.2 | 0:51:27.8 |
8. | NÁDVORNÍKOVÁ Kateřina |
APEX-BIKE Ladies Team Jistebnice |
CZE | 3:16:21.0 | 1:00:21.6 |
9. | BACÍLKOVÁ Lenka |
Oceloví letci |
CZE | 3:18:04.1 | 1:02:04.7 |
10. | NOVÁKOVÁ Veronika |
ATOMBIKE TREK FORBIKES team |
CZE | 3:18:04.2 | 1:02:04.8 |
11. | KŘÍŽOVÁ Eliška |
KL Sport Most |
CZE | 3:25:08.5 | 1:09:09.1 |
12. | SLABÁ Jitka |
BTK EUROBIKE Praha |
CZE | 3:38:04.2 | 1:22:04.8 |