Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Triatlon SK H.O.P.

Triatlon
DATUM :20.7.2013 MÍSTO :Bukovina

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Čas Ztráta Plavání # Kolo # Běh #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Čas Ztráta Plavání # Kolo # Běh #
1 1 detail závodníka REXA Martin 1979 Sport Future 1:11:03.1 0:00:00.0 12:27.4 [5] 5 0:39:21.1 [1] 1 19:14.6 [1] 1
2 49 detail závodníka KAZDA Ondřej 1982 --- 1:14:55.7 0:03:52.6 13:15.6 [12] 12 0:41:47.8 [6] 5 19:52.3 [2] 2
3 5 detail závodníka ZEMAN David 1979 CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM 1:15:00.2 0:03:57.1 13:48.9 [19] 19 0:40:02.5 [2] 2 21:08.8 [3] 3
4 32 detail závodníka SUCHÁNEK Miloslav 1974 Sport Future 1:16:55.8 0:05:52.7 13:07.2 [10] 10 0:42:02.3 [8] 7 21:46.3 [5] 4
5 70 detail závodníka NOVOTNÝ Pavel 1972 Poslední mohykán 1:17:06.5 0:06:03.4 13:52.4 [21] 21 0:41:39.6 [5] 8 21:34.5 [4] 5
6 3 detail závodníka MITTNER Leoš 1971 triathlon team Borcy 1:17:28.5 0:06:25.4 13:14.8 [11] 11 0:40:57.7 [3] 3 23:16.0 [8] 6
7 57 detail závodníka TUŽ Jaroslav 1969 Bazén Liberec 1:18:15.2 0:07:12.1 12:21.0 [4] 4 0:41:56.4 [7] 4 23:57.8 [14] 7
8 4 detail závodníka BRZÁK Milan 1973 Splašená lokomotiva Chlumec nad cidlinou 1:18:34.7 0:07:31.6 14:06.8 [26] 26 0:40:59.6 [4] 6 23:28.3 [9] 8
9 59 detail závodníka PINTA Martin 1968 GARDA 1:20:21.8 0:09:18.7 13:42.1 [16] 16 0:43:02.2 [9] 10 23:37.5 [10] 9
10 25 detail závodníka VEGRICHT Vladimír 1982 P.K. Triton "A" 1:20:29.2 0:09:26.1 12:45.0 [6] 6 0:43:28.2 [10] 9 24:16.0 [16] 10
11 7 detail závodníka KOTOUČ Petr 1973 --- 1:24:08.8 0:13:05.7 13:43.1 [17] 17 0:46:37.0 [13] 13 23:48.7 [12] 11
12 69 detail závodníka KURZVEIL Jiří 1981 --- 1:24:48.0 0:13:44.9 15:12.7 [50] 50 0:44:14.4 [11] 12 25:20.9 [21] 12
13 14 detail závodníka HOLÝ Luděk 1970 SK H.O.P. 1:25:31.6 0:14:28.5 14:53.3 [41] 41 0:47:32.9 [20] 27 23:05.4 [7] 13
14 88 detail závodníka BOHNARD Tomáš 1964 Sport Future 1:25:47.3 0:14:44.2 14:35.6 [37] 37 0:47:00.3 [15] 18 24:11.4 [15] 14
15 28 detail závodníka MALINSKÝ Michal 1978 --- 1:26:14.3 0:15:11.2 14:29.8 [34] 34 0:44:18.5 [12] 11 27:26.0 [33] 15
16 41 detail závodníka KASÍK Jakub 1978 Sport Future 1:26:44.7 0:15:41.6 12:58.7 [8] 8 0:47:53.7 [22] 15 25:52.3 [24] 16
17 63 detail závodníka MATUŠKA Ondřej 1975 --- 1:26:56.9 0:15:53.8 14:03.8 [24] 24 0:47:33.5 [21] 20 25:19.6 [20] 17
18 55 detail závodníka DRAGOUN Michal 1996 Poslední mohykán 1:27:06.5 0:16:03.4 11:33.6 [1] 1 0:48:47.1 [30] 14 26:45.8 [31] 18
19 42 detail závodníka ZADRAŽIL Filip 1998 TJ Bižuterie Jablonec 1:27:06.7 0:16:03.6 13:05.2 [9] 9 0:50:20.6 [36] 34 23:40.9 [11] 19
20 38 detail závodníka NOUZA Jan 1957 --- 1:27:07.0 0:16:03.9 12:00.2 [3] 3 0:49:38.4 [33] 22 25:28.4 [22] 20
21 40 detail závodníka NOVÁK Jan 1969 SK H.O.P. 1:27:37.4 0:16:34.3 14:59.9 [45] 45 0:47:19.4 [18] 24 25:18.1 [19] 21
22 54 detail závodníka DRAGOUN Radek 1970 Poslední mohykán 1:27:42.4 0:16:39.3 13:24.5 [14] 14 0:48:11.5 [27] 19 26:06.4 [27] 22
23 50 detail závodníka KÉBL Karel 1968 Poslední mohykán 1:27:54.5 0:16:51.4 15:01.9 [46] 46 0:49:03.8 [31] 35 23:48.8 [13] 23
24 64 detail závodníka ČIHÁK Petr 1975 --- 1:27:54.6 0:16:51.5 13:28.5 [15] 15 0:49:11.8 [32] 31 25:14.3 [18] 24
25 83 detail závodníka UZLÍK Václav 1982 Hustokrutostřelci 1:28:02.5 0:16:59.4 14:01.7 [23] 23 0:48:04.3 [24] 23 25:56.5 [25] 25
26 91 detail závodníka FARA Jan 1984 Poslední mohykán 1:28:10.2 0:17:07.1 14:17.7 [29] 29 0:48:05.8 [25] 26 25:46.7 [23] 26
27 87 detail závodníka ŘÍHA Milan 1964 Depka Uhřiněves 1:28:35.4 0:17:32.3 14:56.3 [43] 43 0:47:32.8 [19] 29 26:06.3 [26] 27
28 46 detail závodníka ZLÁMAL Aleš 1972 Josyma-Tomíno 1:29:03.0 0:17:59.9 14:07.9 [27] 27 0:46:56.8 [14] 16 27:58.3 [37] 28
29 17 detail závodníka KOLÍN Jaroslav 1972 triathlon team Borcy 1:29:20.1 0:18:17.0 13:23.8 [13] 13 0:48:14.1 [28] 21 27:42.2 [34] 29
30 60 detail závodníka KOVÁŘ Luboš 1971 KAPCZky 1:29:33.7 0:18:30.6 14:56.7 [44] 44 0:51:42.8 [43] 38 22:54.2 [6] 30
31 16 detail závodníka ŠTECHA Lukáš 1969 triathlon team Borcy 1:30:55.7 0:19:52.6 15:15.3 [51] 51 0:47:12.5 [16] 28 28:27.9 [40] 31
32 84 detail závodníka NOVOTNÝ Lukáš 1976 Hustokrutostřelci 1:31:01.0 0:19:57.9 13:50.6 [20] 20 0:48:46.8 [29] 30 28:23.6 [39] 32
33 39 detail závodníka LEČ Dušan 1981 --- 1:31:44.3 0:20:41.2 13:54.3 [22] 22 0:47:13.2 [17] 17 30:36.8 [51] 33
34 62 detail závodníka DOSTÁL Štěpán 1980 --- 1:32:19.0 0:21:15.9 14:44.3 [38] 38 0:49:50.5 [35] 36 27:44.2 [35] 34
35 45 detail závodníka FUKSA Petr 1990 Josyma-Tomíno 1:32:34.8 0:21:31.7 15:02.2 [47] 47 0:48:06.6 [26] 32 29:26.0 [44] 35
36 90 detail závodníka ŽALUD Ladislav 1972 Poslední mohykán 1:32:37.6 0:21:34.5 14:22.4 [32] 32 0:48:00.5 [23] 25 30:14.7 [49] 36
37 19 detail závodníka NĚMEC Václav 1973 Pardubice 1:34:00.1 0:22:57.0 11:47.7 [2] 2 0:51:22.2 [42] 33 30:50.2 [52] 37
38 24 detail závodníka BURDA Tomáš 1992 Bukovina team 1:35:01.4 0:23:58.3 14:19.8 [31] 31 0:50:42.1 [40] 37 29:59.5 [47] 38
39 81 detail závodníka SAMEŠ Jiří 1996 Mnichovo Hradiště 1:35:25.4 0:24:22.3 17:39.6 [61] 61 0:51:01.9 [41] 45 26:43.9 [30] 39
40 89 detail závodníka HEJL Stanislav 1986 --- 1:35:27.7 0:24:24.6 12:48.5 [7] 7 0:56:14.9 [49] 46 26:24.3 [28] 40
41 53 detail závodníka URBAN Jancsi 1952 P.K. Triton "A" 1:35:36.5 0:24:33.4 14:10.8 [28] 28 0:54:57.1 [48] 47 26:28.6 [29] 41
42 48 detail závodníka ČAPEK Roman 1985 Josyma-Tomíno 1:35:50.8 0:24:47.7 16:49.0 [58] 58 0:50:20.8 [37] 40 28:41.0 [43] 42
43 47 detail závodníka DUBSKÝ Pavel 1976 Josyma-Tomíno 1:36:50.1 0:25:47.0 17:26.7 [59] 59 0:49:42.8 [34] 39 29:40.6 [45] 43
44 82 detail závodníka HORÁK Miroslav 1962 Klášterec n. Jizerou 1:37:29.2 0:26:26.1 16:43.3 [57] 57 0:50:29.8 [39] 41 30:16.1 [50] 44
45 37 detail závodníka KUBIAS Ondřej 1974 --- 1:38:05.8 0:27:02.7 14:55.0 [42] 42 0:53:16.8 [44] 43 29:54.0 [46] 45
46 51 detail závodníka GIZELA Marek 1970 Josyma-Tomíno 1:38:21.7 0:27:18.6 19:21.0 [65] 65 0:50:26.8 [38] 48 28:33.9 [41] 46
47 86 detail závodníka KOHOUT Libor 1976 Poslední mohykán 1:40:05.9 0:29:02.8 14:19.4 [30] 30 0:57:48.4 [53] 49 27:58.1 [36] 47
48 74 detail závodníka JEŘÁBEK Stanislav 1980 --- 1:41:07.3 0:30:04.2 14:25.1 [33] 33 0:54:04.7 [46] 44 32:37.5 [54] 48
49 56 detail závodníka HEJNÁK Zdeněk 1978 PK Triton "B" 1:42:15.5 0:31:12.4 15:51.3 [55] 55 0:57:46.0 [52] 52 28:38.2 [42] 49
50 34 detail závodníka LAFEK Jirka 1975 --- 1:43:28.2 0:32:25.1 17:34.0 [60] 60 0:57:53.1 [54] 55 28:01.1 [38] 50
51 22 detail závodníka RAJMON Michal 1979 --- 1:43:37.2 0:32:34.1 15:47.1 [54] 54 0:56:35.4 [50] 50 31:14.7 [53] 51
52 44 detail závodníka KŮLA Tomáš 1969 Josyma-Tomíno 1:47:21.6 0:36:18.5 14:47.6 [39] 39 0:53:22.4 [45] 42 39:11.6 [63] 52
53 67 detail závodníka KOUBEK Karel 1973 KAPCZky 1:48:17.9 0:37:14.8 15:18.9 [52] 52 0:58:01.4 [56] 51 34:57.6 [57] 53
54 58 detail závodníka TEPŘÍK Otakar 1998 PK Triton "B" 1:49:30.8 0:38:27.7 14:31.1 [35] 35 1:00:20.7 [57] 54 34:39.0 [56] 54
55 75 detail závodníka ZUMMER Ondřej 1972 GARDA 1:50:12.7 0:39:09.6 13:45.3 [18] 18 1:09:15.4 [61] 60 27:12.0 [32] 55
56 43 detail závodníka KŮLA Tomáš 1998 Josyma-Tomíno 1:51:28.0 0:40:24.9 16:39.2 [56] 56 0:57:33.6 [51] 53 37:15.2 [61] 56
57 35 detail závodníka MICHALIK Robert 1974 P.K. Triton "A" 1:53:22.9 0:42:19.8 15:07.4 [49] 49 1:01:02.7 [58] 57 37:12.8 [60] 57
58 31 detail závodníka DOKOUPIL Jan 1977 SK H.O.P. 1:54:43.3 0:43:40.2 15:04.9 [48] 48 1:04:21.8 [60] 59 35:16.6 [59] 58
59 15 detail závodníka ROFLÍK Ondřej 1975 SK H.O.P. 1:56:56.3 0:45:53.2 19:15.7 [64] 64 1:04:09.9 [59] 61 33:30.7 [55] 59
60 93 detail závodníka HRADISKÝ Miroslav 1951 --- 1:58:11.9 0:47:08.8 20:49.5 [66] 66 0:54:43.4 [47] 56 42:39.0 [64] 60
61 85 detail závodníka HERČÍK Tomáš 1986 Splašená lokomotiva Chlumec nad cidlinou 2:00:25.2 0:49:22.1 14:04.9 [25] 25 1:16:17.0 [65] 64 30:03.3 [48] 61
62 80 detail závodníka SOUKUP Petr 1966 GARDA 2:01:39.2 0:50:36.1 14:33.1 [36] 36 1:22:43.0 [66] 66 24:23.1 [17] 62
63 76 detail závodníka ROVNÝ Michal 1985 --- 2:01:45.5 0:50:42.4 15:25.3 [53] 53 1:11:03.8 [63] 63 35:16.4 [58] 63
64 26 detail závodníka VINCOUREK Ladislav 1967 PK Triton "B" 2:02:54.0 0:51:50.9 14:52.9 [40] 40 1:09:22.6 [62] 62 38:38.5 [62] 64
65 78 detail závodníka KUNTOŠ Jakub 1997 Bukovina team 2:09:01.8 0:57:58.7 18:43.5 [63] 63 0:57:56.9 [55] 58 52:21.4 [66] 65
66 68 detail závodníka HRADISKY Roman 1977 Bukovina team 2:22:11.9 1:11:08.8 18:06.7 [62] 62 1:15:51.4 [64] 65 48:13.8 [65] 66
--- 9 detail závodníka KOHOUT Libor 1976 BMC DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 11 detail závodníka DOUDĚRA Jiří 1982 Depka DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 12 detail závodníka CIHELKA Jiří 1970 SK H.O.P. DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 20 detail závodníka ZEMAN Vladimír 1979 CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 21 detail závodníka HRDLIČKA Lukáš 1989 --- DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 23 detail závodníka KOLÍN Petr 1969 triathlon team Borcy DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 33 detail závodníka NOVAK Ondrej 1978 PK Triton DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 36 detail závodníka CHALOUPKA Josef 1978 --- DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 52 detail závodníka VANČURA Marek 1990 Ztracenka DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 65 detail závodníka KONEČNÝ Martin 1978 --- DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 71 detail závodníka ČEJKA Martin 1984 --- DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 77 detail závodníka POKORNY Břetislav 1980 --- DNS --- --- --- --- --- --- ---