Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 2464 | ŠTURZA+ČMELÍK Filip+ondřej | 1990 | --- | 1. / Tandem | 0:57:17.3 | 0:00:00.0 | |
2 | diplom | 2685 | CITNAR Jan | 1989 | --- | 1. / Muži | 1:04:52.9 | 0:07:35.5 | |
3 | diplom | 2901 | LOLACHER Tomáš | 2003 | --- | 2. / Muži | 1:05:25.3 | 0:08:08.0 | |
4 | diplom | 2700 | FILIP Jan | 1998 | --- | 3. / Muži | 1:05:59.6 | 0:08:42.2 | |
5 | diplom | 2852 | VOŇKA Leo | 1967 | FLASHBREAK | 4. / Muži | 1:06:11.9 | 0:08:54.6 | |
6 | diplom | 2890 | SLABÝ Václav | 1956 | CK MLADÁ VOŽICE | 5. / Muži | 1:08:31.8 | 0:11:14.5 | |
7 | diplom | 2556 | BAREŠOVÁ Karolína | 1999 | --- | 1. / Ženy | 1:09:39.6 | 0:12:22.2 | |
8 | diplom | 2612 | ŠEBESTA Antonín | 1957 | --- | 6. / Muži | 1:10:14.6 | 0:12:57.2 | |
9 | diplom | 2945 | PEJČOCH Martin | 1982 | --- | 7. / Muži | 1:10:16.6 | 0:12:59.2 | |
10 | diplom | 2844 | KUČÍRKA Petr | 1983 | FLASHBREAK | 8. / Muži | 1:10:22.1 | 0:13:04.7 | |
11 | diplom | 2930 | RAJČÁNYI Alexander | 1996 | --- | 9. / Muži | 1:12:33.8 | 0:15:16.5 | |
12 | diplom | 2886 | SEKANINA Vojta | 1998 | --- | 10. / Muži | 1:12:44.3 | 0:15:27.0 | |
13 | diplom | 2869 | HRBKOVÁ Alice | 1986 | --- | 2. / Ženy | 1:12:57.1 | 0:15:39.7 | |
14 | diplom | 2658 | HOFMANOVA Nikol | 1986 | --- | 3. / Ženy | 1:13:13.8 | 0:15:56.5 | |
15 | diplom | 2690 | KŘIVÁNEK Josef | 1960 | Mamut Bechyně | 11. / Muži | 1:13:22.1 | 0:16:04.7 | |
16 | diplom | 2472 | GODEK+BOČEK Jaroslaw+vítězslav | 1990 | --- | 2. / Tandem | 1:13:36.6 | 0:16:19.2 | |
17 | diplom | 2879 | MATEJOV Tomáš | 1979 | --- | 12. / Muži | 1:14:02.8 | 0:16:45.5 | |
18 | diplom | 2966 | TARABA Ondřej | 2000 | SKI PETŘÍKOV | 13. / Muži | 1:14:20.8 | 0:17:03.5 | |
19 | diplom | 2522 | BALÍK Jaroslav | 1953 | CK MLADÁ VOŽICE | 14. / Muži | 1:14:31.1 | 0:17:13.7 | |
20 | diplom | 2697 | VOZNICOVÁ Denisa | 1989 | --- | 4. / Ženy | 1:14:39.1 | 0:17:21.7 | |
21 | diplom | 2504 | NOVOTNÝ Ondřej | 2005 | PATTEX SCOTT MTB | 15. / Muži | 1:15:11.8 | 0:17:54.5 | |
22 | diplom | 2635 | NOVOTNÝ Petr | 1975 | PATTEX SCOTT MTB | 16. / Muži | 1:15:14.8 | 0:17:57.5 | |
23 | diplom | 2893 | ČERNÝ Otto | 1977 | Yabasta MTB racing team | 17. / Muži | 1:17:50.1 | 0:20:32.8 | |
24 | diplom | 2862 | FULÍN Vlastimil | 1952 | --- | 18. / Muži | 1:18:50.1 | 0:21:32.8 | |
25 | diplom | 2617 | MEZERA Matěj | 1998 | HiBike | 19. / Muži | 1:19:46.1 | 0:22:28.8 | |
26 | diplom | 2936 | ŽÁČKOVÁ Martina | 1973 | --- | 5. / Ženy | 1:19:52.8 | 0:22:35.5 | |
27 | diplom | 2571 | HNILIČKA Petr | 1974 | AGROTEC | 20. / Muži | 1:20:25.1 | 0:23:07.8 | |
28 | diplom | 2742 | KUBALA Filip | 1999 | --- | 21. / Muži | 1:20:48.1 | 0:23:30.8 | |
29 | diplom | 2956 | SKOUPILOVÁ Karolína | 2001 | SKI PETŘÍKOV | 6. / Ženy | 1:20:48.3 | 0:23:31.0 | |
30 | diplom | 2660 | TOMÁŠEK Jakub | 1975 | Iron Bikes Šabina :-) | 22. / Muži | 1:20:53.8 | 0:23:36.5 | |
31 | diplom | 2759 | PRÁŠIL Martin | 1973 | AGROTEC | 23. / Muži | 1:21:19.6 | 0:24:02.3 | |
32 | diplom | 2524 | HORÁČEK Miroslav | 1959 | ŠKODA Auto team | 24. / Muži | 1:21:24.3 | 0:24:07.0 | |
33 | diplom | 2828 | BARTÁK Adam | 1997 | --- | 25. / Muži | 1:21:27.1 | 0:24:09.8 | |
34 | diplom | 2827 | ŠŤASTNÝ Filip | 1999 | --- | 26. / Muži | 1:21:30.1 | 0:24:12.8 | |
35 | diplom | 2887 | MATĚJKOVÁ Lucie | 1987 | Nakokakole | 7. / Ženy | 1:21:35.6 | 0:24:18.3 | |
36 | diplom | 2656 | KRÁLOVÁ Markéta | 1978 | Symbio + | 8. / Ženy | 1:21:39.1 | 0:24:21.8 | |
37 | diplom | 2955 | KREUTZER Jan | 1993 | --- | 27. / Muži | 1:21:40.1 | 0:24:22.8 | |
38 | diplom | 3174 | FURCHOVÁ Lucie | 2001 | MTB FURCH TEAM | 9. / Ženy | 1:21:58.6 | 0:24:41.3 | |
39 | diplom | 2928 | VINTR Lukáš | 2001 | --- | 28. / Muži | 1:22:51.8 | 0:25:34.5 | |
40 | diplom | 2910 | RŮŽIČKA Jakub | 2000 | --- | 29. / Muži | 1:23:27.8 | 0:26:10.5 | |
41 | diplom | 2465 | TORÁČ+HENDRYCH Daniel+luděk | 1990 | --- | 3. / Tandem | 1:23:38.1 | 0:26:20.8 | |
42 | diplom | 3105 | PUSTKA Tomáš | 2004 | Torpedo Mikulůvka | 30. / Muži | 1:23:52.3 | 0:26:35.0 | |
43 | diplom | 2641 | KOUDELKA Milan | 1968 | DRTIČI KOL NECHVALÍN | 31. / Muži | 1:23:57.3 | 0:26:40.0 | |
44 | diplom | 2595 | FURMANOVÁ Romana | 1972 | 1.Sportovní Přerov | 10. / Ženy | 1:23:58.8 | 0:26:41.5 | |
45 | diplom | 2564 | SMETKOVÁ Bronislava | 1975 | Torpedo Mikulůvka | 11. / Ženy | 1:24:08.3 | 0:26:51.0 | |
46 | diplom | 2836 | ŠVIHÁLEK Zdeněk | 1958 | --- | 32. / Muži | 1:24:12.1 | 0:26:54.8 | |
47 | diplom | 2501 | MARKSOVÁ Karolína | 2001 | IVAR CS-AUTHOR TEAM | 12. / Ženy | 1:24:21.8 | 0:27:04.5 | |
48 | diplom | 2596 | FURMANOVÁ Klára | 1992 | 1.Sportovní Přerov | 13. / Ženy | 1:24:44.6 | 0:27:27.3 | |
49 | diplom | 2939 | JANÁK Vlastislav | 1972 | AGROTEC | 33. / Muži | 1:25:20.3 | 0:28:03.0 | |
50 | diplom | 2745 | VOLF Martin | 1958 | --- | 34. / Muži | 1:25:48.6 | 0:28:31.3 | |
51 | diplom | 2591 | BITTNER Milan | 1970 | SKI Klub Kopřivnice | 35. / Muži | 1:25:59.8 | 0:28:42.5 | |
52 | diplom | 2853 | NEDOMA Milan | 1961 | --- | 36. / Muži | 1:26:02.6 | 0:28:45.3 | |
53 | diplom | 2643 | STOCHLA Pavel | 1952 | --- | 37. / Muži | 1:26:07.6 | 0:28:50.3 | |
54 | diplom | 2607 | MARTYČÁK Miroslav | 1965 | Velociped Walkers | 38. / Muži | 1:26:40.3 | 0:29:23.0 | |
55 | diplom | 2954 | SÁGNEROVÁ Lucie | 1988 | --- | 14. / Ženy | 1:27:39.1 | 0:30:21.8 | |
56 | diplom | 2724 | KOSOUROVÁ Barbora | 1999 | --- | 15. / Ženy | 1:27:49.3 | 0:30:32.0 | |
57 | diplom | 2905 | SLIŽOVÁ Alexandra | 1989 | --- | 16. / Ženy | 1:27:51.3 | 0:30:34.0 | |
58 | diplom | 2855 | CHLADKOVA Barbora | 1999 | --- | 17. / Ženy | 1:27:57.6 | 0:30:40.3 | |
59 | diplom | 2967 | PELOVÁ Nicole | 2000 | --- | 18. / Ženy | 1:28:03.1 | 0:30:45.8 | |
60 | diplom | 2969 | PELOVÁ Simona | 2001 | SKI PAX Horní Maxov | 19. / Ženy | 1:28:24.1 | 0:31:06.8 | |
61 | diplom | 2608 | BARTOŇ Pavel | 1963 | Velociped Walkers | 39. / Muži | 1:28:25.3 | 0:31:08.0 | |
62 | diplom | 2968 | KAMENÍK Ondřej | 1985 | UNISTAV TEAM | 40. / Muži | 1:28:27.1 | 0:31:09.8 | |
63 | diplom | 2786 | PIVOŇ Martin | 1980 | --- | 41. / Muži | 1:28:39.1 | 0:31:21.8 | |
64 | diplom | 2679 | DOBIÁŠOVÁ Michaela | 1989 | --- | 20. / Ženy | 1:28:48.1 | 0:31:30.8 | |
65 | diplom | 2947 | ŠIDLOVÁ Adéla | 1988 | --- | 21. / Ženy | 1:29:00.4 | 0:31:43.0 | |
66 | diplom | 2655 | FRYŠOVÁ Marie | 1986 | --- | 22. / Ženy | 1:29:13.1 | 0:31:55.8 | |
67 | diplom | 2650 | DUPAČ Michal | 1980 | --- | 42. / Muži | 1:29:13.2 | 0:31:55.9 | |
68 | diplom | 2536 | FURCHOVÁ Jitka | 1970 | MTB FURCH TEAM | 23. / Ženy | 1:29:41.9 | 0:32:24.5 | |
69 | diplom | 2960 | BROUSILOVÁ Radka | 1990 | --- | 24. / Ženy | 1:29:43.1 | 0:32:25.8 | |
70 | diplom | 2599 | HOMOLKOVÁ Lenka | 1981 | --- | 25. / Ženy | 1:30:37.9 | 0:33:20.5 | |
71 | diplom | 2902 | WEBEROVÁ Tereza | 1970 | --- | 26. / Ženy | 1:30:41.1 | 0:33:23.8 | |
72 | diplom | 2548 | BLAŽEK Ivan | 1952 | --- | 43. / Muži | 1:31:12.4 | 0:33:55.0 | |
73 | diplom | 2603 | HOZMAN Bohumil | 1954 | --- | 44. / Muži | 1:31:29.9 | 0:34:12.5 | |
74 | diplom | 2542 | BITTNEROVÁ Markéta | 1997 | SKI Klub Kopřivnice | 27. / Ženy | 1:32:25.6 | 0:35:08.3 | |
75 | diplom | 2898 | NOHAVICA Vladimír | 1972 | --- | 45. / Muži | 1:32:35.6 | 0:35:18.3 | |
76 | diplom | 2913 | SPUDILKOVÁ Kateřina | 1988 | --- | 28. / Ženy | 1:32:46.4 | 0:35:29.1 | |
77 | diplom | 2899 | DOBROZEMSKÁ Radka | 1975 | --- | 29. / Ženy | 1:32:53.1 | 0:35:35.8 | |
78 | diplom | 2812 | TARABA Petr | 1964 | --- | 46. / Muži | 1:34:27.9 | 0:37:10.6 | |
79 | diplom | 2560 | MLČÁKOVÁ Lenka | 1976 | SKI Klub Kopřivnice | 30. / Ženy | 1:34:28.1 | 0:37:10.8 | |
80 | diplom | 2978 | PANUŠOVÁ Adéla | 2001 | Šmakoun | 31. / Ženy | 1:34:31.9 | 0:37:14.5 | |
81 | diplom | 2974 | DOTZAUEROVÁ Klára | 2001 | --- | 32. / Ženy | 1:34:51.5 | 0:37:34.1 | |
82 | diplom | 2779 | KOCIANOVÁ Barbora | 1972 | --- | 33. / Ženy | 1:34:52.1 | 0:37:34.8 | |
83 | diplom | 3142 | HOLENDA Jakub | 2002 | SKI Klub Kopřivnice | 47. / Muži | 1:35:12.6 | 0:37:55.3 | |
84 | diplom | 2559 | HŐHNOVÁ Kateřina | 1978 | SKI Klub Kopřivnice | 34. / Ženy | 1:35:12.9 | 0:37:55.5 | |
85 | diplom | 2568 | ŠPATENKOVÁ Sylvie | 1979 | --- | 35. / Ženy | 1:35:17.6 | 0:38:00.3 | |
86 | diplom | 3139 | ČERVÍČEK František | 1975 | TEAM-LOUNY | 48. / Muži | 1:35:30.4 | 0:38:13.0 | |
87 | diplom | 2527 | CIMRMAN Josef | 1974 | TEAM-LOUNY | 49. / Muži | 1:35:30.4 | 0:38:13.0 | |
88 | diplom | 2506 | CIMRMAN Adam | 2004 | TEAM-LOUNY | 50. / Muži | 1:35:30.4 | 0:38:13.1 | |
89 | diplom | 2507 | KLEMÁK ML. Petr | 2003 | BTK Čáslav | 51. / Muži | 1:35:46.6 | 0:38:29.3 | |
90 | diplom | 2917 | REMIÁŠOVÁ Iva | 1999 | --- | 36. / Ženy | 1:35:59.9 | 0:38:42.6 | |
91 | diplom | 2661 | KUČÍRKOVÁ Dagmar | 1979 | Flashbrake Vyškov | 37. / Ženy | 1:36:02.4 | 0:38:45.0 | |
92 | diplom | 2523 | KLEMÁK Petr | 1966 | BTK Čáslav | 52. / Muži | 1:36:13.1 | 0:38:55.8 | |
93 | diplom | 2567 | VENHUDA Marian | 1966 | --- | 53. / Muži | 1:36:17.9 | 0:39:00.6 | |
94 | diplom | 2557 | KLEMÁKOVÁ Michaela | 1975 | BTK Čáslav | 38. / Ženy | 1:36:19.4 | 0:39:02.1 | |
95 | diplom | 3157 | VENHUDA Matyáš | 2002 | --- | 54. / Muži | 1:36:19.9 | 0:39:02.6 | |
96 | diplom | 2909 | RŮŽIČKA Vlastislav | 1973 | --- | 55. / Muži | 1:36:20.2 | 0:39:02.9 | |
97 | diplom | 2911 | RŮŽIČKOVÁ Markéta | 1976 | --- | 39. / Ženy | 1:36:37.6 | 0:39:20.3 | |
98 | diplom | 2502 | PEJŠOVÁ Kristýna | 2000 | --- | 40. / Ženy | 1:37:04.4 | 0:39:47.1 | |
99 | diplom | 2834 | MILEROVÁ Milena | 1981 | --- | 41. / Ženy | 1:37:24.9 | 0:40:07.6 | |
100 | diplom | 2545 | TOMÁŠKOVÁ Radka | 1972 | Iron Bikes Šabina :-) | 42. / Ženy | 1:37:33.1 | 0:40:15.8 |