Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | fiscode | Čas | Ztráta | 9,5 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 7056 | MARSCHALL Philipp | 1988 | Rhöner WSV | 3200127 | 0:50:45.6 | 0:00:00.0 | 21:19.2 | 2 | ||
2 | diplom | 7052 | WEISHEIT Martin | 1993 | Zella Mehlis | 3200393 | 0:50:46.1 | 0:00:00.5 | 21:20.2 | 3 | ||
3 | diplom | 7083 | SCHNETZER Michael | 1990 | Fischer Racing Team | 3200226 | 0:50:46.2 | 0:00:00.6 | 21:18.7 | 1 | ||
4 | diplom | 7064 | KRSKA Jan | 1986 | Team Fischer | 3150103 | 0:53:20.9 | 0:02:35.3 | 21:35.4 | 4 | ||
5 | diplom | 6002 | DEBERTIN Daniel | 1992 | Eintracht Braunschweig | --- | 0:54:47.3 | 0:04:01.7 | 23:23.2 | 6 | ||
6 | diplom | 8051 | PENG Arno | 1986 | Zizers | --- | 0:55:29.3 | 0:04:43.7 | 23:24.3 | 7 | ||
7 | diplom | 7061 | FISCHHABER Florian | 1992 | Gaissach | --- | 0:55:30.0 | 0:04:44.4 | 23:22.4 | 5 | ||
8 | diplom | 6353 | PROKOP Andreas | 1985 | SC Rettenberg | --- | 0:55:32.9 | 0:04:47.3 | 23:25.8 | 8 | ||
9 | diplom | 8079 | HEROLD Lars | 1985 | Team Fischer | --- | 0:55:49.5 | 0:05:03.9 | 23:54.9 | 9 | ||
10 | diplom | 8110 | BUHL Gerion | 1993 | SV Schauinsland e.V. | --- | 0:58:31.4 | 0:07:45.8 | 24:49.7 | 11 | ||
11 | diplom | 8083 | MEIER Silvio | 1990 | LG Lausen | --- | 0:59:18.9 | 0:08:33.3 | 25:10.7 | 12 | ||
12 | diplom | 7005 | MEIER Christoph | 1993 | Lausen | --- | 0:59:21.5 | 0:08:35.9 | 25:11.2 | 13 | ||
13 | diplom | 7092 | LÄUFLE Michael | 1987 | TSV Buchenberg | --- | 0:59:21.6 | 0:08:36.0 | 25:15.0 | 14 | ||
14 | diplom | 6012 | KARL Christian | 1990 | Werdau | --- | 0:59:24.0 | 0:08:38.4 | 25:15.5 | 15 | ||
15 | diplom | 6273 | ZIMMER Florian | 1993 | TuWi Adenau | 3200693 | 1:00:33.4 | 0:09:47.8 | 24:40.5 | 10 | ||
16 | diplom | 6017 | FISCHER Gabriel | 1985 | Unisport Bern | --- | 1:00:35.1 | 0:09:49.5 | 26:07.6 | 16 | ||
17 | diplom | 6307 | JOHANNES Martin | 1985 | Fischen | --- | 1:02:27.4 | 0:11:41.8 | 26:17.6 | 17 | ||
18 | diplom | 7077 | DERMON Flurin | 1986 | Triesen | --- | 1:03:08.9 | 0:12:23.3 | 26:51.8 | 18 | ||
19 | diplom | 6036 | KEINER Robin | 1990 | SWV Goldlauter-Heidersbach | --- | 1:03:59.8 | 0:13:14.2 | 27:19.3 | 20 | ||
20 | diplom | 8090 | KÖNIG Markus | 1992 | Königsbrunn | --- | 1:04:03.8 | 0:13:18.2 | 27:12.6 | 19 | ||
21 | diplom | 6385 | WOBST Markus | 1991 | Grün-Weiss-Pirna | --- | 1:04:55.6 | 0:14:10.0 | 28:14.1 | 21 | ||
22 | diplom | 6276 | REINHARDT Christian | 1986 | Schweinehund Rudel | --- | 1:06:36.9 | 0:15:51.3 | 29:34.0 | 24 | ||
23 | diplom | 7129 | WOLF Andreas | 1984 | Heinersdorf | --- | 1:07:39.2 | 0:16:53.6 | 29:05.5 | 22 | ||
24 | diplom | 6262 | MARGUE Frederic | 1988 | München | --- | 1:07:48.9 | 0:17:03.3 | 30:19.4 | 26 | ||
25 | diplom | 8111 | UHLIRSCH Thomas | 1984 | Garmisch-Partenkirchen | --- | 1:08:54.2 | 0:18:08.6 | 29:55.1 | 25 | ||
26 | diplom | 8144 | BURGO Fabian | 1984 | ASV Arunda Schleis | --- | 1:09:57.8 | 0:19:12.2 | 29:27.9 | 23 | ||
27 | diplom | 7026 | DIEFENBACH Thomas | 1985 | SkizugGebAufklBtl230 | --- | 1:12:54.0 | 0:22:08.4 | 31:05.3 | 28 | ||
28 | diplom | 6042 | MANN Lieven | 1987 | Trebsen | --- | 1:13:04.3 | 0:22:18.7 | 30:55.1 | 27 | ||
29 | diplom | 7121 | FALLS Willaim | 1985 | Paris | --- | 1:15:43.6 | 0:24:58.0 | 34:40.2 | 32 | ||
30 | diplom | 8062 | ZWINGENBERGER Stefan | 1984 | TVDAE | --- | 1:18:14.7 | 0:27:29.1 | 34:25.3 | 31 | ||
31 | diplom | 7055 | KEBRT Michal | 1984 | Roztoky u Jilemnice | --- | 1:20:01.7 | 0:29:16.1 | 33:42.0 | 30 | ||
32 | diplom | 7030 | WEBER Niels | 1992 | Karlsruhe | --- | 1:20:05.4 | 0:29:19.8 | 37:20.6 | 33 | ||
33 | diplom | 7035 | STÄRKER Stefan | 1984 | Moosinning | --- | 1:21:38.6 | 0:30:53.0 | 33:30.3 | 29 | ||
34 | diplom | 6306 | KRATSCH Wolfgang | 1991 | Klettergruppe Tübingen | --- | 1:24:59.5 | 0:34:13.9 | 37:36.6 | 34 | ||
35 | diplom | 6046 | POPPNER Sebastian | 1989 | WSV Ilmenau | --- | 1:28:40.9 | 0:37:55.3 | 39:59.3 | 35 | ||
36 | diplom | 6364 | KUHNE Hannes | 1985 | WSV Ilmenau | --- | 1:32:00.4 | 0:41:14.8 | 40:04.4 | 36 | ||
37 | diplom | 6109 | WAPPLER Max | 1988 | Weinböhla | --- | 1:33:25.8 | 0:42:40.2 | 43:57.4 | 38 | ||
38 | diplom | 7073 | RENTEA Johann | 1985 | München | --- | 1:40:03.9 | 0:49:18.3 | 43:09.1 | 37 | ||
39 | diplom | 8143 | BÖCKL Herbert | 1985 | BSV BBRZ Linz | --- | 1:56:25.3 | 1:05:39.7 | 48:41.5 | 39 | ||
--- | 6051 | PILLING Jan | 1988 | Dresden | --- | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 6094 | VELIK Krystof | 1993 | Usti nad Labem | --- | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 6107 | MUELLER Nicky | 1989 | Dresden | --- | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 6192 | SCHREIBER Manuel | 1989 | Graz | --- | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 6193 | SCHMELZ Michael | 1985 | NINA MODE | --- | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 6288 | BAAKE Florian | 1987 | Berlin | --- | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 7001 | THOMAS Eric | 1987 | SC Hochvogel München | 3200077 | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 8039 | BUBULA Dr. Piotr | 1987 | ZOZ Sucha Beskidzka | --- | DNS | --- | --- | --- |