Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | fiscode | Čas | Ztráta | 9,5 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 8050 | STRUPLER Matthias | 1954 | SC Grindelwald | --- | 1:05:08.2 | 0:00:00.0 | 0:28:16.3 | 2 | ||
2 | diplom | 8103 | HAASE Gerd | 1955 | Grossfischlingen | --- | 1:06:01.8 | 0:00:53.6 | 0:28:15.2 | 1 | ||
3 | diplom | 6019 | LEYDER Jean | 1958 | Loisir Nordique | --- | 1:10:02.7 | 0:04:54.5 | 0:30:01.0 | 3 | ||
4 | diplom | 6324 | PETER Adam | 1957 | Skiteam Altenberg | --- | 1:10:06.6 | 0:04:58.4 | 0:30:31.8 | 5 | ||
5 | diplom | 6059 | PROKOP Manfred | 1957 | SC Rettenberg | --- | 1:10:38.1 | 0:05:29.9 | 0:30:07.4 | 4 | ||
6 | diplom | 6282 | MULTERER Hans | 1956 | Lohberg | --- | 1:12:43.6 | 0:07:35.4 | 0:31:23.5 | 7 | ||
7 | diplom | 7114 | WEBER Guido | 1958 | Altendorf | --- | 1:13:09.3 | 0:08:01.1 | 0:31:57.6 | 10 | ||
8 | diplom | 6056 | HOFFMANN Burkhard | 1957 | Westfeld | --- | 1:13:10.2 | 0:08:02.0 | 0:31:14.0 | 6 | ||
9 | diplom | 6259 | STEINEGER Jan | 1957 | Gneist | --- | 1:13:12.0 | 0:08:03.8 | 0:31:25.2 | 8 | ||
10 | diplom | 8097 | MEURER Dr. Martin | 1958 | Lindau | --- | 1:13:23.0 | 0:08:14.8 | 0:31:45.5 | 9 | ||
11 | diplom | 8040 | SCHMID Thomas | 1958 | TV Hauzenberg | --- | 1:15:18.6 | 0:10:10.4 | 0:32:44.2 | 12 | ||
12 | diplom | 6328 | FRANIAK Christoph | 1957 | Augsburg | --- | 1:16:45.6 | 0:11:37.4 | 0:34:03.0 | 18 | ||
13 | diplom | 8056 | MURARIK Stefan | 1955 | Bratislava | --- | 1:16:52.2 | 0:11:44.0 | 0:33:09.1 | 15 | ||
14 | diplom | 10000 | JUERIOEOE Tiit | 1955 | Alavere | --- | 1:16:54.1 | 0:11:45.9 | 0:32:01.5 | 11 | ||
15 | diplom | 6301 | FUCHS Ullrich | 1956 | Skiverein Schönheide | --- | 1:17:42.6 | 0:12:34.4 | 0:34:55.7 | 22 | ||
16 | diplom | 6038 | BARTHEL Wolfgang | 1955 | SG Klotzsche | --- | 1:17:47.6 | 0:12:39.4 | 0:33:05.2 | 14 | ||
17 | diplom | 6066 | KÄFLEIN Roland | 1957 | SC Baden-Baden | --- | 1:18:27.2 | 0:13:19.0 | 0:33:01.9 | 13 | ||
18 | diplom | 8003 | JERMOLOW Dr.med.nikolai | 1954 | Ullersdorf/Radeberg | --- | 1:18:45.0 | 0:13:36.8 | 0:33:54.3 | 17 | ||
19 | diplom | 7107 | MATERNE Ingo | 1958 | Cottbus | --- | 1:19:11.0 | 0:14:02.8 | 0:34:18.1 | 20 | ||
20 | diplom | 7124 | THUM Ralf | 1958 | Einheit Halle | --- | 1:20:02.4 | 0:14:54.2 | 0:34:24.4 | 21 | ||
21 | diplom | 7017 | NESTLER Frank | 1957 | ATSV Gebirge-Gelobtland | --- | 1:20:29.4 | 0:15:21.2 | 0:34:06.4 | 19 | ||
22 | diplom | 7140 | FREY Hermann | 1954 | Elzach | --- | 1:21:06.5 | 0:15:58.3 | 0:35:13.6 | 25 | ||
23 | diplom | 7138 | NEUBAUER Klaus | 1957 | Steinbach A. W. | --- | 1:21:12.1 | 0:16:03.9 | 0:33:49.7 | 16 | ||
24 | diplom | 6340 | MAYER Ewald | 1955 | Kaufbeuren | --- | 1:21:24.7 | 0:16:16.5 | 0:35:02.0 | 23 | ||
25 | diplom | 6102 | JARDON Paul | 1955 | SC Butgenbach | --- | 1:21:25.0 | 0:16:16.8 | 0:35:42.9 | 29 | ||
26 | diplom | 8095 | MADEJCZYK Otto | 1955 | Neufahrn | --- | 1:21:29.4 | 0:16:21.2 | 0:35:32.1 | 28 | ||
27 | diplom | 6203 | HOMYER Roger | 1954 | highland nordic (HIG) | --- | 1:22:02.2 | 0:16:54.0 | 0:35:50.4 | 30 | ||
28 | diplom | 6308 | KEPPLER Karl | 1955 | Reutlingen | --- | 1:22:14.8 | 0:17:06.6 | 0:35:30.9 | 27 | ||
29 | diplom | 6091 | RINKE Volkmar | 1954 | LG Fillinger | --- | 1:22:16.7 | 0:17:08.5 | 0:36:23.7 | 32 | ||
30 | diplom | 6106 | TAUBER Hubert | 1955 | SG Stern | --- | 1:22:47.5 | 0:17:39.3 | 0:35:29.8 | 26 | ||
31 | diplom | 7072 | STUBENRAUCH Dr. Rolf | 1958 | Triathlonclub Suhl | --- | 1:24:09.3 | 0:19:01.1 | 0:35:12.8 | 24 | ||
32 | diplom | 7014 | STÖCKL Rudolf | 1954 | SUN Thalgau | --- | 1:25:54.0 | 0:20:45.8 | 0:36:01.1 | 31 | ||
33 | diplom | 6114 | WAPPLER Jörg | 1954 | Weinböhla | --- | 1:25:56.5 | 0:20:48.3 | 0:37:18.1 | 35 | ||
34 | diplom | 8057 | MÜLLER Herbert | 1954 | Kempten | --- | 1:26:15.0 | 0:21:06.8 | 0:38:01.4 | 37 | ||
35 | diplom | 6057 | AMUNDSEN Svein | 1957 | Strindheim | --- | 1:26:20.9 | 0:21:12.7 | 0:36:38.0 | 33 | ||
36 | diplom | 6316 | WEGNER Holger | 1958 | Königsteiner Volleyballgemeinschaft | --- | 1:28:42.5 | 0:23:34.3 | 0:38:06.3 | 38 | ||
37 | diplom | 6168 | KIERKEGAARD Niklas | 1958 | Bromma-Vällingby SOK | --- | 1:29:32.2 | 0:24:24.0 | 0:36:51.3 | 34 | ||
38 | diplom | 6087 | LEITZ Roland | 1954 | Hösbach | --- | 1:29:34.3 | 0:24:26.1 | 0:38:00.1 | 36 | ||
39 | diplom | 6252 | SCHMIT Jean-Paul | 1957 | Le Loisir Nordique | --- | 1:31:42.1 | 0:26:33.9 | 0:39:21.2 | 39 | ||
40 | diplom | 6236 | GLOCKER Peter | 1954 | Skiclub Oberstdorf | --- | 1:31:51.1 | 0:26:42.9 | 0:39:57.5 | 40 | ||
41 | diplom | 7123 | NARDELLI Marco | 1955 | Trento | --- | 1:34:24.3 | 0:29:16.1 | 0:40:23.8 | 41 | ||
42 | diplom | 6191 | MÖCK Thomas | 1958 | Lichtenstein | --- | 1:35:58.8 | 0:30:50.6 | 0:41:29.0 | 42 | ||
43 | diplom | 8094 | LUX Christian | 1956 | Stuttgart | --- | 1:36:20.6 | 0:31:12.4 | 0:42:03.1 | 43 | ||
44 | diplom | 6143 | KETTUNEN Jyrki | 1958 | Helsinki | --- | 1:37:04.4 | 0:31:56.2 | 0:42:05.1 | 44 | ||
45 | diplom | 7088 | LENGSFELD Frank | 1957 | Halle | --- | 1:44:29.7 | 0:39:21.5 | 0:46:30.8 | 46 | ||
46 | diplom | 6141 | NURMINEN Hannu | 1957 | kärkölä | --- | 1:49:28.7 | 0:44:20.5 | 0:45:12.4 | 45 | ||
47 | diplom | 6279 | SINGH Preetam | 1957 | Amritsar | --- | 2:07:29.7 | 1:02:21.5 | 1:02:07.1 | 47 | ||
--- | 8141 | EGELER Winfried | 1958 | --- | --- | DNF | --- | --- | --- | |||
--- | 6052 | SCHAUERTE Joachim | 1955 | STC Fleckenberg | --- | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 6269 | ZAHM Frank | 1958 | Skitaem Altenberg | --- | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 6286 | KULAKOV Vladimir | 1956 | Moscow Automobile and Road Construction Institute | --- | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 6310 | BUSSMANN Johannes | 1956 | München | --- | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 7074 | QUEHENBERGER Hans | 1954 | Abtenau | --- | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 8063 | BERNHARD Lukas | 1955 | München | --- | DNS | --- | --- | --- |