Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | fiscode | Kategorie | Čas | Ztráta | 9,5 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 7056 | MARSCHALL Philipp | 1988 | Rhöner WSV | 3200127 | 1. / H 21 | 0:50:45.6 | 0:00:00.0 | 0:21:19.2 | 2 | ||
2 | diplom | 7052 | WEISHEIT Martin | 1993 | Zella Mehlis | 3200393 | 2. / H 21 | 0:50:46.1 | 0:00:00.5 | 0:21:20.2 | 4 | ||
3 | diplom | 7083 | SCHNETZER Michael | 1990 | Fischer Racing Team | 3200226 | 3. / H 21 | 0:50:46.2 | 0:00:00.6 | 0:21:18.7 | 1 | ||
4 | diplom | 7018 | REICHELT Tom | 1982 | Snowproof Racing Team | 3200015 | 1. / H 31 | 0:50:47.4 | 0:00:01.8 | 0:21:19.7 | 3 | ||
5 | diplom | 7062 | SLECHTA Daniel | 1976 | Team Fischer | --- | 1. / H 36 | 0:53:18.6 | 0:02:33.0 | 0:21:34.8 | 5 | ||
6 | diplom | 7064 | KRSKA Jan | 1986 | Team Fischer | 3150103 | 4. / H 21 | 0:53:20.9 | 0:02:35.3 | 0:21:35.4 | 6 | ||
7 | diplom | 6002 | DEBERTIN Daniel | 1992 | Eintracht Braunschweig | --- | 5. / H 21 | 0:54:47.3 | 0:04:01.7 | 0:23:23.2 | 9 | ||
8 | diplom | 6016 | VETTERL Philipp | 1996 | SC Partenkirchen | 3200760 | 1. / J 17 M | 0:55:29.1 | 0:04:43.5 | 0:23:22.8 | 8 | ||
9 | diplom | 8051 | PENG Arno | 1986 | Zizers | --- | 6. / H 21 | 0:55:29.3 | 0:04:43.7 | 0:23:24.3 | 11 | ||
10 | diplom | 7061 | FISCHHABER Florian | 1992 | Gaissach | --- | 7. / H 21 | 0:55:30.0 | 0:04:44.4 | 0:23:22.4 | 7 | ||
11 | diplom | 6015 | ADLER Steffen | 1974 | SALOMON-LEKI-RACINGTEAM | --- | 2. / H 36 | 0:55:32.5 | 0:04:46.9 | 0:23:24.9 | 12 | ||
12 | diplom | 6353 | PROKOP Andreas | 1985 | SC Rettenberg | --- | 8. / H 21 | 0:55:32.9 | 0:04:47.3 | 0:23:25.8 | 13 | ||
13 | diplom | 6001 | DEBERTIN Dirk | 1967 | Eintracht Braunschweig | --- | 1. / H 46 | 0:55:33.6 | 0:04:48.0 | 0:23:23.6 | 10 | ||
14 | diplom | 7090 | MACHAC Karel | 1997 | SKI JIlemnice | 3150612 | 2. / J 17 M | 0:55:47.5 | 0:05:01.9 | 0:23:53.6 | 17 | ||
15 | diplom | 7053 | KOZNAR Frantisek | 1996 | SKIJ | 3150595 | 3. / J 17 M | 0:55:47.6 | 0:05:02.0 | 0:23:53.2 | 16 | ||
16 | diplom | 6321 | THUNVALL Peter | 1976 | IKJ Haninge | 3501517 | 3. / H 36 | 0:55:48.8 | 0:05:03.2 | 0:23:51.9 | 14 | ||
17 | diplom | 8079 | HEROLD Lars | 1985 | Team Fischer | --- | 9. / H 21 | 0:55:49.5 | 0:05:03.9 | 0:23:54.9 | 19 | ||
18 | diplom | 6315 | RATYNSKIY Dmitriy | 1975 | SKIF | 3482575 | 4. / H 36 | 0:56:01.0 | 0:05:15.4 | 0:23:52.6 | 15 | ||
19 | diplom | 7071 | SCHODER Joerg | 1978 | SV friedenweiler | 3200590 | 5. / H 36 | 0:58:30.4 | 0:07:44.8 | 0:24:48.2 | 21 | ||
20 | diplom | 8110 | BUHL Gerion | 1993 | SV Schauinsland e.V. | --- | 10. / H 21 | 0:58:31.4 | 0:07:45.8 | 0:24:49.7 | 23 | ||
21 | diplom | 6177 | HAAK Steffen | 1982 | Karlsruher Lemminge | --- | 2. / H 31 | 0:58:34.9 | 0:07:49.3 | 0:24:49.0 | 22 | ||
22 | diplom | 7091 | ČÍŽEK Martin | 1997 | ČKS SKI JILEMNICE | 3150615 | 4. / J 17 M | 0:58:40.3 | 0:07:54.7 | 0:23:54.4 | 18 | ||
23 | diplom | 8150 | GAFFAL Peter | 1971 | SALOMON LEKI RACING TEAM | --- | 1. / H 41 | 0:59:05.5 | 0:08:19.9 | 0:25:12.5 | 27 | ||
24 | diplom | 8083 | MEIER Silvio | 1990 | LG Lausen | --- | 11. / H 21 | 0:59:18.9 | 0:08:33.3 | 0:25:10.7 | 24 | ||
25 | diplom | 8026 | KAGIROV Rustem | 1973 | Belebey | --- | 2. / H 41 | 0:59:19.7 | 0:08:34.1 | 0:25:23.6 | 35 | ||
26 | diplom | 8108 | FLADE Matthias | 1979 | SC Münchberg | --- | 3. / H 31 | 0:59:21.0 | 0:08:35.4 | 0:25:11.1 | 25 | ||
27 | diplom | 7005 | MEIER Christoph | 1993 | Lausen | --- | 12. / H 21 | 0:59:21.5 | 0:08:35.9 | 0:25:11.2 | 26 | ||
28 | diplom | 7092 | LÄUFLE Michael | 1987 | TSV Buchenberg | --- | 13. / H 21 | 0:59:21.6 | 0:08:36.0 | 0:25:15.0 | 30 | ||
29 | diplom | 6012 | KARL Christian | 1990 | Werdau | --- | 14. / H 21 | 0:59:24.0 | 0:08:38.4 | 0:25:15.5 | 31 | ||
30 | diplom | 6006 | BERTHOLD Ronny | 1977 | ATSV Gebirge Gelobtland | --- | 6. / H 36 | 0:59:25.1 | 0:08:39.5 | 0:25:22.8 | 34 | ||
31 | diplom | 6013 | STÜTZ Stephan | 1969 | Rad und Sport Stütz | --- | 3. / H 41 | 0:59:25.4 | 0:08:39.8 | 0:25:21.4 | 32 | ||
32 | diplom | 6009 | SEEBER Carsten | 1977 | Frankenhain | --- | 7. / H 36 | 0:59:26.3 | 0:08:40.7 | 0:25:22.0 | 33 | ||
33 | diplom | 7045 | KÖLBEL Frank | 1962 | VSC Klingenthal | --- | 1. / H 51 | 0:59:36.7 | 0:08:51.1 | 0:25:13.2 | 28 | ||
34 | diplom | 6197 | SCHWAIGER Hermann | 1972 | SC Peiting | --- | 4. / H 41 | 0:59:45.8 | 0:09:00.2 | 0:25:14.4 | 29 | ||
35 | diplom | 6273 | ZIMMER Florian | 1993 | TuWi Adenau | 3200693 | 15. / H 21 | 1:00:33.4 | 0:09:47.8 | 0:24:40.5 | 20 | ||
36 | diplom | 6017 | FISCHER Gabriel | 1985 | Unisport Bern | --- | 16. / H 21 | 1:00:35.1 | 0:09:49.5 | 0:26:07.6 | 43 | ||
37 | diplom | 6379 | STERNEDER Manuel | 1995 | WSV Aschau | --- | 1. / J 19 M | 1:00:36.1 | 0:09:50.5 | 0:25:56.7 | 36 | ||
38 | diplom | 6226 | MÜLLER Uwe | 1980 | Chemnitz | --- | 4. / H 31 | 1:00:39.2 | 0:09:53.6 | 0:25:58.2 | 39 | ||
39 | diplom | 6281 | MUELLER Joerg | 1976 | SV Chemnitz/Harthau | --- | 8. / H 36 | 1:00:39.9 | 0:09:54.3 | 0:25:58.1 | 38 | ||
40 | diplom | 7089 | MACHAC Karel | 1968 | SKI JIlemnice | 3150506 | 2. / H 46 | 1:00:40.1 | 0:09:54.5 | 0:25:57.3 | 37 | ||
41 | diplom | 7082 | FRICK Kuno | 1967 | Balzers | --- | 3. / H 46 | 1:00:40.2 | 0:09:54.6 | 0:26:07.0 | 42 | ||
42 | diplom | 7021 | NOVOTNÝ Jiri | 1960 | FEL Praha | 3150098 | 2. / H 51 | 1:00:55.1 | 0:10:09.5 | 0:26:04.4 | 40 | ||
43 | diplom | 7019 | HEINZELLER Korbinian | 1982 | Oberammergau | --- | 5. / H 31 | 1:01:02.7 | 0:10:17.1 | 0:26:30.3 | 50 | ||
44 | diplom | 7118 | LARIONOV Andrey | 1962 | Irkutsk | --- | 3. / H 51 | 1:01:32.3 | 0:10:46.7 | 0:26:06.3 | 41 | ||
45 | diplom | 6003 | WILLENBÜCHER Christoph | 1979 | SSV Wertach | --- | 6. / H 31 | 1:01:35.1 | 0:10:49.5 | 0:26:25.8 | 46 | ||
46 | diplom | 6354 | WYSS Josef | 1964 | Skiclub Kriens | --- | 4. / H 46 | 1:02:05.5 | 0:11:19.9 | 0:26:26.3 | 47 | ||
47 | diplom | 8009 | SILLASTE Ahti | 1978 | Melalahden Mieshiihtäjät | --- | 9. / H 36 | 1:02:07.2 | 0:11:21.6 | 0:26:29.8 | 49 | ||
48 | diplom | 6033 | SELIG Steffen | 1974 | --- | --- | 10. / H 36 | 1:02:07.7 | 0:11:22.1 | 0:26:34.4 | 51 | ||
49 | diplom | 7146 | TEPLY Zdenek | 1966 | Ski Team Heralec | --- | 5. / H 46 | 1:02:09.5 | 0:11:23.9 | 0:26:36.9 | 54 | ||
50 | diplom | 7116 | AMBÜHL Joos | 1959 | Davos Dorf | --- | 4. / H 51 | 1:02:13.7 | 0:11:28.1 | 0:26:45.5 | 57 | ||
51 | diplom | 8023 | DERTZ Oliver | 1971 | Lichtenstein | --- | 5. / H 41 | 1:02:27.2 | 0:11:41.6 | 0:26:44.8 | 56 | ||
52 | diplom | 6307 | JOHANNES Martin | 1985 | Fischen | --- | 17. / H 21 | 1:02:27.4 | 0:11:41.8 | 0:26:17.6 | 45 | ||
53 | diplom | 6010 | WELZ Anton | 1962 | Steingaden | --- | 5. / H 51 | 1:02:27.5 | 0:11:41.9 | 0:26:28.9 | 48 | ||
54 | diplom | 8068 | ERIXON Claes | 1973 | grava sk | --- | 6. / H 41 | 1:02:33.3 | 0:11:47.7 | 0:26:16.8 | 44 | ||
55 | diplom | 6022 | BUND Marcel | 1998 | SG Klotzsche | --- | 1. / J 16 M | 1:02:33.5 | 0:11:47.9 | 0:26:36.3 | 53 | ||
56 | diplom | 6251 | WESTERLUND Mathias | 1973 | Global Sports Tours Sweden | --- | 7. / H 41 | 1:02:35.1 | 0:11:49.5 | 0:26:52.6 | 60 | ||
57 | diplom | 7099 | WEBER Andreas | 1966 | TGV Schotten | --- | 6. / H 46 | 1:02:36.3 | 0:11:50.7 | 0:26:35.0 | 52 | ||
58 | diplom | 7009 | SUNDBERG Hans | 1963 | IKJ Haninge | --- | 6. / H 51 | 1:02:38.2 | 0:11:52.6 | 0:26:55.8 | 63 | ||
59 | diplom | 8054 | LANDERL Wolfgang | 1969 | Trirun Linz | --- | 8. / H 41 | 1:02:46.6 | 0:12:01.0 | 0:26:58.1 | 65 | ||
60 | diplom | 7077 | DERMON Flurin | 1986 | Triesen | --- | 18. / H 21 | 1:03:08.9 | 0:12:23.3 | 0:26:51.8 | 59 | ||
61 | diplom | 8047 | PRONIN Vladimir | 1959 | Moskau | --- | 7. / H 51 | 1:03:17.1 | 0:12:31.5 | 0:26:51.3 | 58 | ||
62 | diplom | 6366 | WEISS Thomas | 1963 | WSV Ilmenau | --- | 8. / H 51 | 1:03:44.4 | 0:12:58.8 | 0:26:57.3 | 64 | ||
63 | diplom | 7101 | VOLKOV Alexander | 1962 | Kirov | --- | 9. / H 51 | 1:03:55.2 | 0:13:09.6 | 0:26:55.2 | 62 | ||
64 | diplom | 6036 | KEINER Robin | 1990 | SWV Goldlauter-Heidersbach | --- | 19. / H 21 | 1:03:59.8 | 0:13:14.2 | 0:27:19.3 | 74 | ||
65 | diplom | 8001 | BUBULA Dr. Pawel | 1980 | Wisniowa | --- | 7. / H 31 | 1:04:01.7 | 0:13:16.1 | 0:26:44.1 | 55 | ||
66 | diplom | 8059 | CORVIN Stefan | 1966 | LG Mettenheim | --- | 7. / H 46 | 1:04:03.5 | 0:13:17.9 | 0:27:18.3 | 73 | ||
67 | diplom | 8090 | KÖNIG Markus | 1992 | Königsbrunn | --- | 20. / H 21 | 1:04:03.8 | 0:13:18.2 | 0:27:12.6 | 68 | ||
68 | diplom | 7127 | HARBAUER Georg | 1971 | Speedmaxteam | --- | 9. / H 41 | 1:04:06.8 | 0:13:21.2 | 0:27:17.7 | 71 | ||
69 | diplom | 6014 | KRAMER Lothar | 1979 | Arnsberg | --- | 8. / H 31 | 1:04:25.9 | 0:13:40.3 | 0:27:56.2 | 83 | ||
70 | diplom | 8019 | LUKIN Venedikt | 1949 | Toropchanen | --- | 1. / H 61 | 1:04:26.8 | 0:13:41.2 | 0:27:51.8 | 82 | ||
71 | diplom | 7040 | MEYER Hansruedi | 1964 | Zeglingen | --- | 8. / H 46 | 1:04:28.1 | 0:13:42.5 | 0:27:16.2 | 69 | ||
72 | diplom | 7070 | SCHAFHAUSER Stehan | 1979 | TriSki Bayerwald | --- | 9. / H 31 | 1:04:30.1 | 0:13:44.5 | 0:27:11.7 | 67 | ||
73 | diplom | 6031 | REICHEL Tino | 1962 | Frauenstein | --- | 10. / H 51 | 1:04:34.5 | 0:13:48.9 | 0:27:19.3 | 74 | ||
74 | diplom | 6029 | BREM Robert | 1975 | --- | --- | 11. / H 36 | 1:04:34.6 | 0:13:49.0 | 0:27:17.8 | 72 | ||
75 | diplom | 6005 | HARTWIG Hubert | 1953 | SV TU Ilmenau | --- | 2. / H 61 | 1:04:34.9 | 0:13:49.3 | 0:27:24.0 | 79 | ||
76 | diplom | 6008 | ZIMMERMANN Mario | 1979 | Erfurt | --- | 10. / H 31 | 1:04:47.7 | 0:14:02.1 | 0:27:22.8 | 78 | ||
77 | diplom | 6021 | MAJER Jan | 1973 | CK Sukacka | --- | 10. / H 41 | 1:04:48.7 | 0:14:03.1 | 0:28:28.3 | 100 | ||
78 | diplom | 7008 | HELGESEN Christian | 1972 | Asker | --- | 11. / H 41 | 1:04:49.6 | 0:14:04.0 | 0:28:27.3 | 98 | ||
79 | diplom | 6260 | JOHANNESSEN Tom | 1969 | Gneist | --- | 12. / H 41 | 1:04:50.3 | 0:14:04.7 | 0:28:35.0 | 102 | ||
80 | diplom | 6025 | PUESCHMANN Sven | 1996 | Freital | --- | 5. / J 17 M | 1:04:53.3 | 0:14:07.7 | 0:27:03.4 | 66 | ||
81 | diplom | 6385 | WOBST Markus | 1991 | Grün-Weiss-Pirna | --- | 21. / H 21 | 1:04:55.6 | 0:14:10.0 | 0:28:14.1 | 95 | ||
82 | diplom | 8048 | SOLBERG Tor Ove | 1961 | PWT | --- | 11. / H 51 | 1:04:57.2 | 0:14:11.6 | 0:28:00.7 | 84 | ||
83 | diplom | 7050 | POMSEL Thomas | 1982 | Kolkwitz | --- | 11. / H 31 | 1:04:59.6 | 0:14:14.0 | 0:28:12.0 | 93 | ||
84 | diplom | 8146 | LUTZ Christoph | 1981 | ASV Arunda Schleis | --- | 12. / H 31 | 1:04:59.7 | 0:14:14.1 | 0:28:07.5 | 89 | ||
85 | diplom | 6011 | WIESNER Klaus | 1959 | Team Schelter Ohrdruf | --- | 12. / H 51 | 1:05:00.0 | 0:14:14.4 | 0:28:06.6 | 88 | ||
86 | diplom | 8002 | JÖRGEN Strinnholm | 1967 | umea | --- | 9. / H 46 | 1:05:00.4 | 0:14:14.8 | 0:28:02.3 | 85 | ||
87 | diplom | 8050 | STRUPLER Matthias | 1954 | SC Grindelwald | --- | 1. / H 56 | 1:05:08.2 | 0:14:22.6 | 0:28:16.3 | 97 | ||
88 | diplom | 7108 | KIRCHBICHLER Johannes | 1999 | SC Peiting | --- | 1. / J 15 M | 1:05:31.4 | 0:14:45.8 | 0:27:51.1 | 81 | ||
89 | diplom | 7027 | WENDT Oliver | 1979 | SkizugGebAufklBtl230 | --- | 13. / H 31 | 1:05:33.4 | 0:14:47.8 | 0:29:06.0 | 123 | ||
90 | diplom | 6058 | HAUFE Florian | 1997 | SG Klotzsche | --- | 6. / J 17 M | 1:05:34.1 | 0:14:48.5 | 0:27:21.6 | 76 | ||
91 | diplom | 4672 | MAYR Andreas | 1966 | --- | --- | 10. / H 46 | 1:05:34.7 | 0:14:49.1 | 0:28:08.4 | 90 | ||
92 | diplom | 6247 | FISCHER Sven | 1981 | waxshop Racing Team | --- | 14. / H 31 | 1:05:36.6 | 0:14:51.0 | 0:27:17.2 | 70 | ||
93 | diplom | 6018 | MATATKO Matthias | 1969 | Grün-Weiss-Pirna | --- | 13. / H 41 | 1:05:38.0 | 0:14:52.4 | 0:28:05.6 | 86 | ||
94 | diplom | 6020 | HÖFLER Ludwig | 1947 | Concordia Burggen | --- | 1. / H 66 | 1:05:40.4 | 0:14:54.8 | 0:28:10.9 | 92 | ||
95 | diplom | 6163 | ASCHENBRENNER Christoph | 1997 | Spvgg Lam Ski Nordisch | --- | 7. / J 17 M | 1:05:47.2 | 0:15:01.6 | 0:28:30.5 | 101 | ||
96 | diplom | 7095 | LUZIUS Eugen | 1982 | Koenigslutter | --- | 15. / H 31 | 1:05:57.8 | 0:15:12.2 | 0:27:34.0 | 80 | ||
97 | diplom | 8103 | HAASE Gerd | 1955 | Grossfischlingen | --- | 2. / H 56 | 1:06:01.8 | 0:15:16.2 | 0:28:15.2 | 96 | ||
98 | diplom | 7043 | SCHULZ Jürgen | 1983 | Ski-Club Ogau | --- | 16. / H 31 | 1:06:02.4 | 0:15:16.8 | 0:27:22.5 | 77 | ||
99 | diplom | 6329 | HOPPE Mario | 1972 | München | --- | 14. / H 41 | 1:06:26.4 | 0:15:40.8 | 0:26:53.3 | 61 | ||
100 | diplom | 6276 | REINHARDT Christian | 1986 | Schweinehund Rudel | --- | 22. / H 21 | 1:06:36.9 | 0:15:51.3 | 0:29:34.0 | 130 |