Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | FISCode | Čas | Ztráta | 9,5 km | # | 23 km | # | 32,5 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 10 | KJOELSTAD Johan | 1983 | Team United Bakeries | 3420131 | 1:57:58.3 | 0:00:00.0 | 0:24:17.3 | 11 | 0:59:24.7 | 7 | 1:25:18.3 | 13 | ||
2 | diplom | 24 | PETTERSEN Oeystein | 1983 | Team United Bakeries | 3420089 | 1:58:02.1 | 0:00:03.8 | 0:24:11.5 | 6 | 0:59:22.5 | 4 | 1:25:10.9 | 6 | ||
3 | diplom | 9 | DAMMEN Kjetil Hagtvedt | 1983 | Team Lease Plan Go | 3420159 | 1:58:04.4 | 0:00:06.1 | 0:24:27.6 | 15 | 0:59:31.1 | 14 | 1:25:09.7 | 4 | ||
4 | diplom | 51 | DVOSKIN Alexey | 1983 | team Vitargo | 3480207 | 1:58:05.5 | 0:00:07.2 | 0:24:08.9 | 3 | 0:59:25.4 | 8 | 1:25:09.4 | 3 | ||
5 | diplom | 59 | DEMENTIEV Eugeniy | 1983 | Vitargo | 3480004 | 1:58:07.2 | 0:00:08.9 | 0:24:09.7 | 4 | 0:59:22.1 | 3 | 1:24:11.2 | 1 | ||
6 | diplom | 17 | DJUPVIK Roger Aa | 1981 | Team Coop | 1356545 | 1:58:08.6 | 0:00:10.3 | 0:24:07.8 | 2 | 0:59:24.5 | 6 | 1:25:10.8 | 5 | ||
7 | diplom | 15 | DAHL John Kristian | 1981 | Team United Bakeries | 3420002 | 1:58:10.1 | 0:00:11.8 | 0:24:01.6 | 1 | 0:59:33.2 | 17 | 1:25:02.0 | 2 | ||
8 | diplom | 33 | BYSTROEM Fredrik | 1982 | Helsinge Ski Team | 3500005 | 1:58:40.8 | 0:00:42.5 | 0:24:18.2 | 12 | 0:59:21.9 | 2 | 1:25:16.4 | 10 | ||
9 | diplom | 69 | RYDVALL Bjoern | 1981 | Team 7-Mila | 3500257 | 1:58:43.7 | 0:00:45.4 | 0:24:28.7 | 16 | 0:59:30.6 | 13 | 1:25:21.3 | 16 | ||
10 | diplom | 8 | LAUGALAND Audun | 1981 | Team Lease Plan Go | 3420085 | 1:58:43.8 | 0:00:45.5 | 0:24:15.7 | 8 | 0:59:23.7 | 5 | 1:25:11.4 | 7 | ||
11 | diplom | 110 | SUTTER Martin | 1980 | Fischer Racing Team | 3050079 | 1:58:46.2 | 0:00:47.9 | 0:24:29.8 | 17 | 0:59:31.8 | 16 | 1:25:15.0 | 8 | ||
12 | diplom | 14 | BJERKE Espen Harald | 1980 | Team Coop | 1306493 | 1:58:56.0 | 0:00:57.7 | 0:24:15.5 | 7 | 0:59:21.6 | 1 | 1:25:23.8 | 18 | ||
13 | diplom | 58 | ARTEMYEV Alexander | 1982 | team Vitargo | 3180613 | 1:58:56.0 | 0:00:57.7 | 0:24:11.1 | 5 | 0:59:27.1 | 11 | 1:25:22.6 | 17 | ||
14 | diplom | 23 | NAESS Boerre | 1982 | Team NPRO | 3420012 | 1:58:56.2 | 0:00:57.9 | 0:24:16.0 | 9 | 0:59:27.2 | 12 | 1:25:16.8 | 11 | ||
15 | diplom | 50 | LAMPINEN Antti | 1983 | Snowproof Racing Team | 3180183 | 1:58:56.8 | 0:00:58.5 | 0:24:16.6 | 10 | 0:59:25.9 | 9 | 1:25:18.3 | 13 | ||
16 | diplom | 38 | JOENSSON Markus | 1981 | Team Ski&Run | 3500073 | 1:58:57.1 | 0:00:58.8 | 0:24:26.3 | 14 | 0:59:31.4 | 15 | 1:25:17.8 | 12 | ||
17 | diplom | 56 | DEBERTOLIS Ivan | 1980 | Team Rossignol | 1223946 | 1:59:46.3 | 0:01:48.0 | 0:24:18.6 | 13 | 0:59:26.5 | 10 | 1:25:19.2 | 15 | ||
18 | diplom | 18 | SINNES Svein Tore | 1979 | Team NPRO | 1368767 | 2:00:23.9 | 0:02:25.6 | 0:24:37.7 | 18 | 0:59:40.5 | 19 | 1:25:15.8 | 9 | ||
19 | diplom | 39 | SHIRIAEV Sergey | 1983 | Russian Marathon Team | 3480081 | 2:01:40.6 | 0:03:42.3 | 0:24:53.8 | 19 | 0:59:34.5 | 18 | 1:25:28.5 | 19 | ||
20 | diplom | 107 | HATLEN Knut Anders | 1980 | Stranda IL | 3420110 | 2:05:13.3 | 0:07:15.0 | 0:25:11.3 | 21 | 1:00:35.6 | 21 | 1:27:37.0 | 20 | ||
21 | diplom | 72 | JAKOUBEK Tomáš | 1979 | SILVINI SKITRAB team | 1290488 | 2:05:23.3 | 0:07:25.0 | 0:25:01.1 | 20 | 1:00:17.8 | 20 | 1:27:37.9 | 21 | ||
22 | diplom | 101 | SUTTER Stefan | 1982 | WSV Andelsbuch | 3050108 | 2:07:55.7 | 0:09:57.4 | 0:25:44.5 | 22 | 1:02:53.4 | 25 | 1:30:36.4 | 24 | ||
23 | diplom | 119 | EDER Johannes | 1979 | innsbruck | --- | 2:08:03.8 | 0:10:05.5 | 0:25:56.8 | 24 | 1:02:13.7 | 23 | 1:30:05.0 | 22 | ||
24 | diplom | 2012 | SAJDL Martin | 1981 | Zizkovsky Tygri | --- | 2:10:26.2 | 0:12:27.9 | 0:26:04.1 | 25 | 1:02:11.1 | 22 | 1:30:10.4 | 23 | ||
25 | diplom | 1881 | BJÖRK Magnus | 1981 | Global Sports Tours Sweden | --- | 2:10:55.0 | 0:12:56.7 | 0:27:08.9 | 29 | 1:04:47.0 | 30 | 1:32:48.9 | 28 | ||
26 | diplom | 1978 | VANA Jiří | 1983 | Silvini Ski Trab team | --- | 2:11:28.5 | 0:13:30.2 | 0:26:38.8 | 28 | 1:03:20.6 | 26 | 1:32:21.9 | 26 | ||
27 | diplom | 1435 | SAGBERG Torbjorn | 1982 | Slevik IL | --- | 2:13:44.2 | 0:15:45.9 | 0:27:43.8 | 32 | 1:04:47.7 | 31 | 1:34:03.9 | 30 | ||
28 | diplom | 1305 | WÄHRISCH Sten | 1979 | Dresden | --- | 2:13:56.8 | 0:15:58.5 | 0:26:37.9 | 27 | 1:03:38.5 | 27 | 1:32:39.6 | 27 | ||
29 | diplom | 1179 | KARJALAINEN Antti | 1981 | Joensuu | --- | 2:15:22.4 | 0:17:24.1 | 0:27:50.4 | 33 | 1:04:56.8 | 32 | 1:34:57.7 | 32 | ||
30 | diplom | 1193 | ANDERSSON Mandus | 1983 | Global Sports | --- | 2:15:22.7 | 0:17:24.4 | 0:28:00.1 | 36 | 1:05:14.1 | 33 | 1:34:30.1 | 31 | ||
31 | diplom | 1235 | DEMATTIO Diego | 1983 | STELLA ALPINA | --- | 2:16:19.5 | 0:18:21.2 | 0:27:17.9 | 30 | 1:03:40.7 | 28 | 1:33:08.7 | 29 | ||
32 | diplom | 2222 | FISCHER Simon | 1981 | SV Oberreute | --- | 2:16:36.2 | 0:18:37.9 | 0:25:55.2 | 23 | 1:02:14.8 | 24 | 1:31:34.4 | 25 | ||
33 | diplom | 160 | ENGEBRETSEN Öystein | 1980 | Yuppie ski club | --- | 2:17:06.5 | 0:19:08.2 | 0:27:52.7 | 34 | 1:05:20.0 | 34 | 1:35:30.9 | 33 | ||
34 | diplom | 2179 | KAFKA Martin | 1980 | Krizany | --- | 2:18:09.6 | 0:20:11.3 | 0:27:39.6 | 31 | 1:07:07.1 | 40 | 1:36:33.5 | 36 | ||
35 | diplom | 1187 | QVIBERG Johan | 1981 | Yuppie ski club | --- | 2:19:09.6 | 0:21:11.3 | 0:28:02.3 | 37 | 1:05:23.2 | 36 | 1:36:35.9 | 37 | ||
36 | diplom | 2121 | KACENA Vojtech | 1979 | Silvini Ski Trab | --- | 2:19:38.2 | 0:21:39.9 | 0:28:17.5 | 39 | 1:06:10.8 | 38 | 1:37:30.6 | 39 | ||
37 | diplom | 773 | HAAK Steffen | 1982 | Karlsruher Lemminge | --- | 2:19:49.6 | 0:21:51.3 | 0:28:15.7 | 38 | 1:05:25.4 | 37 | 1:36:46.1 | 38 | ||
38 | diplom | 130 | LUKOSZ Petr | 1982 | Silvini Ski Trab team | 3150583 | 2:20:00.6 | 0:22:02.3 | 0:27:56.7 | 35 | 1:05:21.2 | 35 | 1:35:36.6 | 34 | ||
39 | diplom | 1668 | CHRISTIAN Lejon | 1983 | XC Academy Seefeld in Tirol | --- | 2:21:01.4 | 0:23:03.1 | 0:29:38.9 | 47 | 1:07:36.0 | 41 | 1:38:19.8 | 41 | ||
40 | diplom | 1618 | THORSSON Tobias | 1982 | PWT | --- | 2:21:21.5 | 0:23:23.2 | 0:28:50.7 | 44 | 1:07:54.8 | 45 | 1:39:05.1 | 43 | ||
41 | diplom | 9103 | BUBULA Paweł | 1980 | Wisniowa | --- | 2:21:27.0 | 0:23:28.7 | 0:28:18.5 | 40 | 1:06:45.3 | 39 | 1:38:17.9 | 40 | ||
42 | diplom | 1987 | ILSEMANN Björn | 1983 | WSV Braunlage | --- | 2:22:02.5 | 0:24:04.2 | 0:29:02.7 | 45 | 1:07:44.2 | 44 | 1:38:46.7 | 42 | ||
43 | diplom | 1865 | GANTIOLER Bernhard | 1980 | USV Fuschl am See | --- | 2:23:00.5 | 0:25:02.2 | 0:26:08.2 | 26 | 1:03:57.0 | 29 | 1:35:46.6 | 35 | ||
44 | diplom | 1227 | BONELLI Giovanni | 1979 | STELLA ALPINA | --- | 2:23:01.7 | 0:25:03.4 | 0:28:33.6 | 41 | 1:07:36.0 | 41 | 1:39:18.3 | 44 | ||
45 | diplom | 2000 | MARHOUN Petr | 1981 | VŠSK MFF UK | --- | 2:25:39.0 | 0:27:40.7 | 0:30:08.6 | 49 | 1:09:55.0 | 47 | 1:42:25.6 | 47 | ||
46 | diplom | 1977 | SCHLECHTER Voyta | 1982 | Zizkovsky Tygri | --- | 2:26:46.6 | 0:28:48.3 | 0:28:46.0 | 42 | 1:08:23.3 | 46 | 1:41:27.7 | 46 | ||
47 | diplom | 1182 | VOGT Urs | 1983 | SC OBERGOMS | --- | 2:27:36.9 | 0:29:38.6 | 0:28:47.1 | 43 | 1:07:39.0 | 43 | 1:39:32.7 | 45 | ||
48 | diplom | 2030 | GEHRKE Tobias | 1979 | Team Fischer | --- | 2:27:46.7 | 0:29:48.4 | 0:29:57.2 | 48 | 1:10:01.0 | 49 | 1:42:47.2 | 48 | ||
49 | diplom | 211 | BEYER Sebastian | 1981 | PSV Zittau | --- | 2:28:14.2 | 0:30:15.9 | 0:31:35.4 | 52 | 1:12:06.7 | 52 | 1:44:47.8 | 51 | ||
50 | diplom | 195 | FLADE Matthias | 1979 | SC Münchberg | --- | 2:29:30.5 | 0:31:32.2 | 0:31:40.6 | 53 | 1:11:59.1 | 51 | 1:45:02.3 | 52 | ||
51 | diplom | 178 | MÜLLER Uwe | 1980 | Chemnitz | --- | 2:29:42.3 | 0:31:44.0 | 0:30:12.5 | 50 | 1:10:47.7 | 50 | 1:44:38.9 | 50 | ||
52 | diplom | 165 | ZIMMERMANN Mario | 1979 | Erfurt | --- | 2:32:26.4 | 0:34:28.1 | 0:32:56.7 | 55 | 1:14:07.7 | 53 | 1:47:46.3 | 53 | ||
53 | diplom | 1964 | KLAUSCH Sebastian | 1983 | Bertsdorfer SV | --- | 2:33:29.5 | 0:35:31.2 | 0:29:21.5 | 46 | 1:09:58.9 | 48 | 1:43:35.5 | 49 | ||
54 | diplom | 979 | KAST Reto | 1979 | SV Rehetobel | --- | 2:34:37.7 | 0:36:39.4 | 0:33:35.3 | 61 | 1:15:35.6 | 55 | 1:49:04.5 | 55 | ||
55 | diplom | 1995 | PIPEK Jan | 1982 | VŠSK MFF UK | --- | 2:35:46.4 | 0:37:48.1 | 0:31:33.0 | 51 | 1:14:09.3 | 54 | 1:48:56.6 | 54 | ||
56 | diplom | 338 | SOUČEK Petr | 1980 | Silvini Ski Trab team | --- | 2:37:39.1 | 0:39:40.8 | 0:34:04.5 | 65 | 1:16:21.8 | 60 | 1:51:15.6 | 58 | ||
57 | diplom | 131 | KRAMER Lothar | 1979 | Arnsberg | --- | 2:38:24.0 | 0:40:25.7 | 0:33:29.1 | 59 | 1:15:57.8 | 57 | 1:51:27.5 | 59 | ||
58 | diplom | 1810 | WILLENBÜCHER Christoph | 1979 | SSV Wertach | --- | 2:38:30.2 | 0:40:31.9 | 0:35:31.7 | 76 | 1:17:25.7 | 65 | 1:51:14.4 | 57 | ||
59 | diplom | 1090 | MALIKOV Grigorii | 1982 | SC "Dudergof bears" | --- | 2:39:14.7 | 0:41:16.4 | 0:33:00.6 | 56 | 1:15:37.0 | 56 | 1:50:27.0 | 56 | ||
60 | diplom | 361 | ZATONSKI Kamil | 1981 | SN Klasyk Warszawa | 3430274 | 2:41:05.3 | 0:43:07.0 | 0:33:11.8 | 58 | 1:16:18.8 | 59 | 1:51:36.6 | 61 | ||
61 | diplom | 2153 | MASUR Marco | 1982 | Bautzner LV ´Rot-Weiß 90´ | --- | 2:41:30.7 | 0:43:32.4 | 0:34:51.5 | 71 | 1:17:24.1 | 64 | 1:52:56.4 | 62 | ||
62 | diplom | 1985 | ESKELINEN Joona | 1979 | Helsinki | --- | 2:41:40.6 | 0:43:42.3 | 0:34:04.0 | 64 | 1:17:45.8 | 67 | 1:53:47.9 | 65 | ||
63 | diplom | 2018 | DANEK Thomas | 1979 | Brecik | --- | 2:41:48.4 | 0:43:50.1 | 0:34:52.0 | 72 | 1:17:41.4 | 66 | 1:54:15.1 | 66 | ||
64 | diplom | 1125 | MADERA Josef | 1979 | Rudolfovské Gazely | --- | 2:42:23.1 | 0:44:24.8 | 0:34:01.4 | 62 | 1:17:18.3 | 63 | 1:53:25.4 | 63 | ||
65 | diplom | 1452 | BROZ Jaroslav | 1980 | Ski klub Sumperk | --- | 2:43:16.0 | 0:45:17.7 | 0:32:55.5 | 54 | 1:17:14.8 | 62 | 1:54:19.7 | 67 | ||
66 | diplom | 1736 | DECKERT Lars | 1979 | WSC Erzgebirge | --- | 2:44:26.7 | 0:46:28.4 | 0:33:02.9 | 57 | 1:17:13.1 | 61 | 1:53:27.9 | 64 | ||
67 | diplom | 1633 | MAIER Mario | 1982 | SV Achensee | --- | 2:44:34.1 | 0:46:35.8 | 0:33:33.2 | 60 | 1:16:11.2 | 58 | 1:51:33.5 | 60 | ||
68 | diplom | 1714 | MÜLLER Vaclav | 1981 | Turnov | --- | 2:44:54.4 | 0:46:56.1 | 0:34:05.7 | 66 | 1:18:42.7 | 68 | 1:55:14.3 | 69 | ||
69 | diplom | 1388 | HAUGLAND Jens | 1983 | Oslo | --- | 2:45:04.0 | 0:47:05.7 | 0:36:03.7 | 78 | 1:21:01.0 | 74 | 1:57:07.0 | 71 | ||
70 | diplom | 843 | BUČEK Ondřej | 1980 | Pisek | --- | 2:45:08.0 | 0:47:09.7 | 0:34:53.8 | 73 | 1:20:32.9 | 72 | 1:57:37.9 | 73 | ||
71 | diplom | 1392 | GALIMZYANOV Eldar | 1981 | Belebey | --- | 2:46:42.5 | 0:48:44.2 | 0:35:28.3 | 74 | 1:18:51.1 | 70 | 1:54:56.5 | 68 | ||
72 | diplom | 783 | INDAEV Andrey | 1980 | Yuzhno-Sakhalinsk | --- | 2:46:49.4 | 0:48:51.1 | 0:34:43.1 | 69 | 1:19:08.4 | 71 | 1:55:33.2 | 70 | ||
73 | diplom | 1843 | BACKMANN Esko | 1983 | Vetikko Travel | --- | 2:48:56.1 | 0:50:57.8 | 0:37:17.4 | 80 | 1:23:02.9 | 77 | 2:00:34.7 | 75 | ||
74 | diplom | 1700 | PAVLOV Sergey | 1983 | Tver | --- | 2:51:43.9 | 0:53:45.6 | 0:34:07.3 | 67 | 1:18:45.7 | 69 | 1:57:33.7 | 72 | ||
75 | diplom | 2109 | EGER Mirko | 1979 | Pulsschlag | --- | 2:51:53.6 | 0:53:55.3 | 0:34:50.6 | 70 | 1:21:00.4 | 73 | 1:58:47.4 | 74 | ||
76 | diplom | 396 | KHAMITOV Rene | 1982 | Olkhon island XC Ski Club | --- | 2:54:45.5 | 0:56:47.2 | 0:34:03.5 | 63 | 1:21:41.6 | 75 | 2:00:50.6 | 76 | ||
77 | diplom | 1652 | SNÖBERG Tomas | 1981 | Färjestadens Motions IF | --- | 2:55:28.8 | 0:57:30.5 | 0:41:08.9 | 97 | 1:28:07.0 | 89 | 2:06:55.6 | 83 | ||
78 | diplom | 880 | ALTMAN Petr | 1982 | LezeTop | --- | 2:57:34.6 | 0:59:36.3 | 0:34:39.5 | 68 | 1:22:33.3 | 76 | 2:03:08.4 | 77 | ||
79 | diplom | 837 | LARSSON Henrik | 1983 | Storvreta IK | --- | 2:57:50.7 | 0:59:52.4 | 0:39:46.6 | 93 | 1:27:23.5 | 84 | 2:05:45.1 | 79 | ||
80 | diplom | 1053 | BARSUKOV Ivan | 1982 | Dudergof Bears | --- | 2:59:35.0 | 1:01:36.7 | 0:36:18.8 | 79 | 1:26:31.0 | 82 | 2:07:17.7 | 84 | ||
81 | diplom | 670 | BLOM Christian Alexander | 1982 | Niels Juels Admirals | --- | 2:59:40.0 | 1:01:41.7 | 0:39:21.7 | 91 | 1:26:11.3 | 81 | 2:06:38.1 | 81 | ||
82 | diplom | 669 | PAY Andreas | 1983 | SK Rye | --- | 3:00:03.7 | 1:02:05.4 | 0:39:21.0 | 90 | 1:26:10.7 | 80 | 2:06:39.0 | 82 | ||
83 | diplom | 1651 | SNÖBERG Billy | 1979 | IFK Helsingborg | --- | 3:00:12.1 | 1:02:13.8 | 0:41:07.9 | 95 | 1:28:06.0 | 88 | 2:09:07.2 | 90 | ||
84 | diplom | 1799 | ULLRICH Ralf | 1979 | Waldheim | --- | 3:00:38.8 | 1:02:40.5 | 0:35:28.5 | 75 | 1:23:55.8 | 78 | 2:04:10.5 | 78 | ||
85 | diplom | 1403 | WAHL Tobias | 1981 | Freiburg | --- | 3:02:24.4 | 1:04:26.1 | 0:38:04.3 | 82 | 1:28:31.1 | 91 | 2:07:48.9 | 85 | ||
86 | diplom | 1973 | HRADECNY Viktor | 1980 | Neratovice | --- | 3:02:35.0 | 1:04:36.7 | 0:41:08.8 | 96 | 1:28:52.4 | 93 | 2:10:05.2 | 93 | ||
87 | diplom | 1257 | MÄGI Madis | 1980 | Tallinn | --- | 3:04:04.7 | 1:06:06.4 | 0:37:47.6 | 81 | 1:26:42.6 | 83 | 2:07:50.4 | 87 | ||
88 | diplom | 2174 | NOVAK Bojan | 1982 | Jesenice | --- | 3:04:18.7 | 1:06:20.4 | 0:39:06.7 | 86 | 1:28:30.5 | 90 | 2:09:39.5 | 91 | ||
89 | diplom | 127 | RICHTER Mike | 1979 | SG Klotzsche | --- | 3:04:26.2 | 1:06:27.9 | 0:41:27.0 | 100 | 1:29:05.7 | 94 | 2:10:02.6 | 92 | ||
90 | diplom | 1184 | FISCHER Sven | 1981 | waxshop Racing Team | --- | 3:04:27.8 | 1:06:29.5 | 0:35:46.1 | 77 | 1:24:03.7 | 79 | 2:06:37.7 | 80 | ||
91 | diplom | 1207 | NYDAHL Henrik | 1981 | Global Sports Tours Sweden | --- | 3:05:28.8 | 1:07:30.5 | 0:38:55.2 | 84 | 1:27:59.0 | 87 | 2:07:50.3 | 86 | ||
92 | diplom | 428 | AMMANN Michael | 1980 | Zürich | --- | 3:06:13.9 | 1:08:15.6 | 0:38:13.0 | 83 | 1:27:32.6 | 85 | 2:08:40.6 | 88 | ||
93 | diplom | 1135 | KIRCHNER Robert | 1981 | Villmergen | --- | 3:08:30.5 | 1:10:32.2 | 0:39:17.9 | 89 | 1:27:33.2 | 86 | 2:09:01.1 | 89 | ||
94 | diplom | 1287 | OBERMAJER Jan | 1979 | Clowns - Cobros | --- | 3:08:47.3 | 1:10:49.0 | 0:42:14.3 | 103 | 1:31:22.5 | 97 | 2:13:21.5 | 97 | ||
95 | diplom | 662 | ZRALÝ Jan | 1981 | Praha 4 | --- | 3:08:48.6 | 1:10:50.3 | 0:41:45.2 | 101 | 1:31:34.5 | 98 | 2:12:41.4 | 95 | ||
96 | diplom | 1153 | FORGER Marcel | 1980 | Dresdner Skiverein e.V. | --- | 3:10:01.2 | 1:12:02.9 | 0:39:24.1 | 92 | 1:30:29.3 | 96 | 2:13:02.2 | 96 | ||
97 | diplom | 2259 | POKORNÝ Jan | 1979 | Bezva běžky CZ | --- | 3:11:04.0 | 1:13:05.7 | 0:38:58.7 | 85 | 1:29:07.1 | 95 | 2:12:19.5 | 94 | ||
98 | diplom | 202 | TUMA Jiří | 1983 | CK Sukacka | --- | 3:13:35.1 | 1:15:36.8 | 0:39:12.3 | 87 | 1:28:49.4 | 92 | 2:13:32.2 | 98 | ||
99 | diplom | 1007 | SKUBA Robert | 1980 | Wrocław | --- | 3:17:42.5 | 1:19:44.2 | 0:39:17.5 | 88 | 1:33:14.9 | 99 | 2:16:31.1 | 99 | ||
100 | diplom | 2152 | ROVNIK Vladimir | 1983 | St.Petersburg | --- | 3:18:25.1 | 1:20:26.8 | 0:47:25.6 | 118 | 1:38:50.8 | 108 | 2:21:59.2 | 106 |