42. König Ludwig Lauf - Neděle CT

Běžecké lyžování
DATUM :2.2.2014 MÍSTO :Oberammergau

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub FISCode Čas Ztráta 9,5 km #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub FISCode Čas Ztráta 9,5 km #
1 3430 detail závodníka WEGER Markus GER 1991 Bodenmais --- 1:00:01.4 0:00:00.0 0:24:31.9 1
2 3343 detail závodníka BERNHARD Benedikt GER 1991 Saulgrub --- 1:00:01.5 0:00:00.1 0:24:33.0 2
3 3351 detail závodníka FROST Robin GER 1993 SC Hochvogel Muenchen 3200505 1:00:05.9 0:00:04.5 0:24:33.5 3
4 3352 detail závodníka KATZ Andreas GER 1988 --- 3200072 1:00:13.5 0:00:12.1 0:24:59.2 5
5 3347 detail závodníka ESCHER Toni GER 1990 Team Fischer 3200642 1:01:47.8 0:01:46.4 0:24:37.0 4
6 3424 detail závodníka KUHBANDNER Benno GER 1987 --- 3200102 1:03:03.9 0:03:02.5 0:25:34.5 7
7 3357 detail závodníka DREXLER Hans-Peter GER 1993 --- --- 1:03:04.7 0:03:03.3 0:25:35.1 8
8 3438 detail závodníka WEISHÄUPL Andreas GER 1992 Salomon Leki Raicing Team --- 1:03:47.9 0:03:46.5 0:25:35.7 9
9 3341 detail závodníka RATH Tobias GER 1985 SALOMON-LEKI-RACINGTEAM 3200094 1:04:18.8 0:04:17.4 0:25:23.1 6
10 3428 detail závodníka WOLZ Alexander GER 1991 xc-ski.de Skimarathon Team 3200309 1:05:02.5 0:05:01.1 0:26:37.5 11
11 3003 detail závodníka SIEBER Manuel GER 1990 Salomon-Leki-Racing Team 3200281 1:05:14.1 0:05:12.7 0:26:38.7 12
12 3358 detail závodníka WAGNER Felix GER 1992 Isny --- 1:05:40.8 0:05:39.4 0:26:41.7 13
13 3356 detail závodníka DZIADKOWIEC Mariusz POL 1993 Mitkow --- 1:07:15.2 0:07:13.8 0:26:16.0 10
14 3001 detail závodníka SCHOENBERGER Matthias GER 1987 Langdorf --- 1:10:20.7 0:10:19.3 0:29:08.6 14
15 3484 detail závodníka KRONSCHNABL Sebastian GER 1991 --- --- 1:17:49.5 0:17:48.1 0:32:06.8 15
16 3019 detail závodníka KARL Christian GER 1990 Werdau --- 1:19:40.7 0:19:39.3 0:33:00.3 17
17 3269 detail závodníka HENNING Michael GER 1985 SC Lanzenhain --- 1:19:45.6 0:19:44.2 0:32:59.4 16
18 3409 detail závodníka KÖNIG Markus GER 1992 Königsbrunn --- 1:24:00.5 0:23:59.1 0:34:29.4 18
19 3276 detail závodníka BLAZEK David CZE 1990 CK Ski Nordic Marianske Lazne --- 1:26:57.9 0:26:56.5 0:36:39.5 19
20 3495 detail závodníka EHRLICH Dominik GER 1988 Reichling --- 1:31:03.9 0:31:02.5 0:37:58.6 20
21 3042 detail závodníka POPPNER Sebastian GER 1989 WSV Ilmenau --- 1:35:29.3 0:35:27.9 0:40:06.1 23
22 3286 detail závodníka WOBST Markus GER 1991 Grün-Weiss-Pirna --- 1:36:46.2 0:36:44.8 0:38:14.2 21
23 3382 detail závodníka MCLEAN Hamish AUS 1988 Alexandra --- 1:37:17.4 0:37:16.0 0:40:30.4 25
24 3273 detail závodníka BROGLI Sandro SUI 1991 OLV Baselland --- 1:40:15.5 0:40:14.1 0:40:15.8 24
25 3039 detail závodníka MANN Lieven GER 1987 Trebsen --- 1:43:45.4 0:43:44.0 0:40:53.2 26
26 3451 detail závodníka RINALDI Federico ITA 1991 POLISPORTIVA LE PRESE --- 1:46:24.4 0:46:23.0 0:40:04.3 22
27 3332 detail závodníka HELLER Jakob GER 1993 Wildsteig --- 2:02:18.4 1:02:17.0 0:47:46.7 27
28 3333 detail závodníka HELLER Konrad GER 1993 Wildsteig --- 2:02:19.8 1:02:18.4 0:47:48.1 28
29 3295 detail závodníka CATCHPOLE Ross GBR 1986 3 CS Bn REME --- 2:24:45.8 1:24:44.4 1:02:47.2 29
30 3094 detail závodníka KAČÍREK Martin CZE 1989 Černošice --- 2:28:08.5 1:28:07.1 1:03:36.8 30
31 3292 detail závodníka STAFF Adam GBR 1984 3 CS Bn REME --- 2:33:06.0 1:33:04.6 1:04:22.1 31
32 3291 detail závodníka FLYNN James GBR 1986 3 CS Bn REME --- 2:37:18.7 1:37:17.3 1:04:59.8 32
--- 3014 detail závodníka MOTTINI Manuel ITA 1990 Livigno --- DNS --- --- ---
--- 3045 detail závodníka PILLING Jan GER 1988 Dresden --- DNS --- --- ---
--- 3108 detail závodníka MÜLLER Nicky GER 1989 Dresden --- DNS --- --- ---