Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | FISCode | Čas | Ztráta | 9,5 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 3494 | RICHTER Michael | 1967 | --- | --- | 1:10:58.6 | 0:00:00.0 | 0:29:12.0 | 1 | ||
2 | diplom | 3013 | ANTOKHIN Yury | 1966 | Orsha-ski-marathon | --- | 1:14:27.2 | 0:03:28.6 | 0:31:28.1 | 2 | ||
3 | diplom | 3238 | FRICK Kuno | 1967 | Balzers | --- | 1:14:27.9 | 0:03:29.3 | 0:31:39.5 | 3 | ||
4 | diplom | 3369 | MACHAC Karel | 1968 | SKI JIlemnice | 3150506 | 1:18:34.8 | 0:07:36.2 | 0:32:07.4 | 4 | ||
5 | diplom | 3148 | ROSENKRANZ Matthias | 1964 | Karlsruher Lemminge | --- | 1:19:37.9 | 0:08:39.3 | 0:32:43.4 | 5 | ||
6 | diplom | 3413 | ZIKMUND Zdenek | 1967 | ski kazbos | --- | 1:19:42.8 | 0:08:44.2 | 0:32:57.2 | 6 | ||
7 | diplom | 3449 | DIETZE Albrecht | 1968 | Seiffen | --- | 1:23:57.7 | 0:12:59.1 | 0:34:02.0 | 7 | ||
8 | diplom | 3374 | STÖRRINGER Thomas | 1966 | MTV Seesen | --- | 1:31:31.4 | 0:20:32.8 | 0:37:50.7 | 9 | ||
9 | diplom | 3496 | STALTMAYR Josef | 1965 | --- | --- | 1:34:56.1 | 0:23:57.5 | 0:37:39.8 | 8 | ||
10 | diplom | 3407 | PFEFFER Marcus | 1967 | Heidenheim | --- | 1:39:22.4 | 0:28:23.8 | 0:41:47.7 | 11 | ||
11 | diplom | 3406 | OSCHMANN Thomas | 1968 | Motor Tambach-Dietharz | --- | 1:41:35.3 | 0:30:36.7 | 0:42:20.0 | 12 | ||
12 | diplom | 3051 | WERNER Ralf | 1965 | Dermbach | --- | 1:44:16.4 | 0:33:17.8 | 0:41:17.8 | 10 | ||
13 | diplom | 3367 | KREEKMAN Kalev | 1968 | Tallinn | --- | 1:48:04.9 | 0:37:06.3 | 0:45:18.6 | 14 | ||
14 | diplom | 3262 | VON GOERTZ Alexander | 1968 | USC Abersee | --- | 1:49:29.6 | 0:38:31.0 | 0:46:15.0 | 18 | ||
15 | diplom | 3060 | KATZL Franz | 1968 | muenchen | --- | 1:50:09.8 | 0:39:11.2 | 0:44:17.9 | 13 | ||
16 | diplom | 3044 | SCHUCHERT Jürgen | 1965 | Rhöner WSV Dermbach | --- | 1:50:19.3 | 0:39:20.7 | 0:45:20.0 | 15 | ||
17 | diplom | 3046 | SAUTTER Jens | 1964 | DAV Darmstadt-Starkenburg | --- | 1:50:21.5 | 0:39:22.9 | 0:45:59.7 | 17 | ||
18 | diplom | 3476 | PICHL Bernhard | 1965 | Lam | --- | 1:51:34.1 | 0:40:35.5 | 0:45:33.3 | 16 | ||
19 | diplom | 3458 | ESTERL Karlheinz | 1966 | Deggendorf | --- | 1:56:41.2 | 0:45:42.6 | 0:48:08.6 | 20 | ||
20 | diplom | 3115 | HUNGER Frank | 1968 | SG Klotzsche | --- | 1:57:57.7 | 0:46:59.1 | 0:47:04.4 | 19 | ||
21 | diplom | 3336 | KATZ Dieter | 1964 | Ettal | --- | 2:02:26.9 | 0:51:28.3 | 0:48:25.4 | 21 | ||
22 | diplom | 3077 | BATTERMANN Dirk | 1964 | Burgdorf | --- | 2:10:49.6 | 0:59:51.0 | 0:53:22.2 | 22 | ||
23 | diplom | 3155 | SVAEREN Petter | 1968 | Skeie_Norway | --- | 2:17:27.6 | 1:06:29.0 | 0:55:43.6 | 24 | ||
24 | diplom | 3133 | LÜBBING Christoph | 1967 | Prittlbach | --- | 2:17:29.6 | 1:06:31.0 | 0:55:27.4 | 23 | ||
25 | diplom | 3477 | SCHMIDT Uwe | 1965 | --- | --- | 2:19:08.7 | 1:08:10.1 | 0:56:09.5 | 25 | ||
26 | diplom | 3299 | BÖTTCHER Klaus | 1966 | Berlin | --- | 2:38:54.7 | 1:27:56.1 | 1:02:16.3 | 26 | ||
27 | diplom | 3426 | GUETLEIN Manfred | 1965 | Schonungen | --- | 2:39:24.9 | 1:28:26.3 | 1:02:59.6 | 27 | ||
28 | diplom | 3146 | GATZKE Ralf | 1968 | Vierkirchen | --- | 2:49:27.4 | 1:38:28.8 | 1:05:29.1 | 28 | ||
--- | 3440 | QUICENO Sergio | 1965 | Stuttgart | --- | DSQ | --- | --- | --- | |||
--- | 3081 | KUENG Albert | 1964 | München | --- | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 3172 | WOBBE Georg | 1965 | Weilheim | --- | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 3221 | FISH Stuart | 1968 | Mettenheim | --- | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 3224 | BREY Thomas | 1964 | --- | --- | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 3232 | WERNER Michael | 1967 | Tambach-Dietharz | --- | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 3268 | UNGER Michael | 1967 | München | --- | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 3294 | ROBSON Hamish | 1965 | 3 CS Bn REME | --- | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 3303 | BRONTEN Mats | 1968 | Global Sports Tours Sweden | --- | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 3389 | TSCHAGGELAR Markus | 1965 | LLG Lachen | --- | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 3408 | JACEK Dudkowiak | 1965 | drzonków | --- | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 11703 | MATZ Hendryk | 1965 | Kirchanschöring | --- | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 11753 | SEIBERT Petra | 1966 | LC Studen | --- | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 11806 | VELIK Libor | 1966 | Ústí nad Labem | --- | DNS | --- | --- | --- |