Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | FISCode | Čas | Ztráta | 9,5 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 3317 | FICHTL Helmut | 1959 | Oberammergau | --- | 1:12:39.9 | 0:00:00.0 | 0:30:06.8 | 1 | ||
2 | diplom | 3005 | RAMESBERGER Reinhold | 1961 | Sk Ramsau | --- | 1:14:26.4 | 0:01:46.5 | 0:31:01.9 | 2 | ||
3 | diplom | 3006 | KÖRBS Peter | 1959 | Bad Hersfeld | --- | 1:17:21.2 | 0:04:41.3 | 0:32:00.0 | 3 | ||
4 | diplom | 3131 | KOELBEL Frank | 1962 | Auerbach | --- | 1:18:55.4 | 0:06:15.5 | 0:32:09.7 | 4 | ||
5 | diplom | 3017 | WIESNER Klaus | 1959 | Team Schelter Ohrdruf | --- | 1:19:41.9 | 0:07:02.0 | 0:33:29.5 | 6 | ||
6 | diplom | 3279 | SCHILCHER Norbert | 1959 | MSC Lechgau | --- | 1:20:27.9 | 0:07:48.0 | 0:33:14.3 | 5 | ||
7 | diplom | 3298 | BÖTTCHER Michael | 1961 | DAV Speyer | --- | 1:30:02.3 | 0:17:22.4 | 0:37:50.1 | 7 | ||
8 | diplom | 3171 | WEIMAR Edmund | 1961 | Karlsruher Lemminge | --- | 1:30:23.4 | 0:17:43.5 | 0:38:43.0 | 9 | ||
9 | diplom | 3030 | KARL Hendrik | 1961 | RSV Chemnitz | --- | 1:35:02.7 | 0:22:22.8 | 0:38:47.4 | 10 | ||
10 | diplom | 3277 | BLAZEK Jiri | 1961 | CK Ski Nordic Marianske Lazne | --- | 1:35:25.6 | 0:22:45.7 | 0:38:06.8 | 8 | ||
11 | diplom | 3307 | BALDAUF Udo | 1963 | SV Großwaltersdorf 1953 e.V. | --- | 1:37:19.0 | 0:24:39.1 | 0:40:02.9 | 11 | ||
12 | diplom | 3359 | HEMPEL Jörg | 1959 | --- | --- | 1:40:11.9 | 0:27:32.0 | 0:40:37.5 | 12 | ||
13 | diplom | 3038 | MARSCHALL Matthias | 1962 | Unteralba | --- | 1:45:24.5 | 0:32:44.6 | 0:42:59.0 | 13 | ||
14 | diplom | 3053 | VILLMANN Jörg | 1961 | BLV Ilsenburg | --- | 1:54:28.0 | 0:41:48.1 | 0:46:11.5 | 14 | ||
15 | diplom | 3197 | TETZLAFF Peter | 1962 | Döhlau | --- | 1:57:15.1 | 0:44:35.2 | 0:46:40.6 | 16 | ||
16 | diplom | 3383 | WHARRIE Bruce | 1960 | Jindabyne | --- | 2:02:07.2 | 0:49:27.3 | 0:52:17.0 | 21 | ||
17 | diplom | 3334 | HELLER Christian | 1962 | Wildsteig | --- | 2:02:25.7 | 0:49:45.8 | 0:48:04.0 | 17 | ||
18 | diplom | 3087 | POPPNER Uwe | 1962 | WSV Ilmenau | --- | 2:03:12.9 | 0:50:33.0 | 0:48:33.4 | 18 | ||
19 | diplom | 3070 | SCHWEIKLE Thomas | 1963 | RRK e.V. | --- | 2:03:23.4 | 0:50:43.5 | 0:46:23.7 | 15 | ||
20 | diplom | 3083 | SCHERZINGER Markus | 1959 | Deggenhausertal | --- | 2:05:14.7 | 0:52:34.8 | 0:49:40.5 | 19 | ||
21 | diplom | 3084 | CACHAT Jérôme | 1961 | SKI CLUB NORDIQUE PAYS ROCHOIS | --- | 2:07:41.3 | 0:55:01.4 | 0:54:00.8 | 23 | ||
22 | diplom | 3076 | MEIER Dominik | 1960 | Lausen | --- | 2:07:53.7 | 0:55:13.8 | 0:53:16.6 | 22 | ||
23 | diplom | 3191 | OTTERDAL Bjoern Roger | 1962 | Skeie_Norway | --- | 2:12:06.9 | 0:59:27.0 | 0:55:44.5 | 25 | ||
24 | diplom | 3266 | FRETWELL Roger | 1959 | London Region | --- | 2:13:28.9 | 1:00:49.0 | 0:54:25.4 | 24 | ||
25 | diplom | 3093 | ZITZER Mathias | 1963 | Leisnig | --- | 2:17:54.0 | 1:05:14.1 | 0:51:37.9 | 20 | ||
26 | diplom | 3165 | MARCHENKO Gennadii | 1959 | Saint-Petersburg | --- | 2:24:39.1 | 1:11:59.2 | 0:59:12.2 | 26 | ||
27 | diplom | 3380 | AIGNER Thomas | 1959 | NSC Dresden-Bochum | --- | 2:36:34.2 | 1:23:54.3 | 1:10:59.3 | 32 | ||
28 | diplom | 3166 | KHARTSYZOV Igor | 1963 | Saint-Petersburg | --- | 2:42:13.7 | 1:29:33.8 | 1:04:40.7 | 27 | ||
29 | diplom | 3210 | WINKLER André | 1960 | Meylan | --- | 2:44:00.5 | 1:31:20.6 | 1:07:24.4 | 30 | ||
30 | diplom | 3189 | SIMARA Miroslav | 1962 | Frenstat | --- | 2:51:11.1 | 1:38:31.2 | 1:06:46.7 | 29 | ||
31 | diplom | 3460 | ZIMMERMANN Alexander | 1960 | Rott | --- | 2:59:26.1 | 1:46:46.2 | 1:09:26.0 | 31 | ||
32 | diplom | 3180 | SCHARFENBERG Ulrich | 1962 | Rehau | --- | 3:02:01.2 | 1:49:21.3 | 1:06:45.3 | 28 | ||
--- | 3004 | ANZENBERGER Robert | 1962 | SC Wallgau | --- | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 3073 | WIEDEMEIER Juergen | 1963 | SG Klotzsche | --- | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 3090 | GITTER Frank | 1959 | SV-Sachsen 90 Werdau | --- | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 3100 | JANSSEN Ulrich | 1959 | Oberammergau | --- | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 3104 | FEUERECKER Wolfgang | 1959 | TV Wallersdorf | --- | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 3365 | WEIß Uwe | 1960 | Tanbach-Dietharz | --- | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 3377 | MATTHES Volkaer | 1962 | Rhöner WSV | --- | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 11758 | FRETWELL Roger | 1959 | London Region | --- | DNS | --- | --- | --- |