Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | FISCode | Čas | Ztráta | 9,5 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 3007 | HARTWIG Hubert | 1953 | SV TU Ilmenau | --- | 1:14:30.7 | 0:00:00.0 | 0:31:02.8 | 1 | ||
2 | diplom | 3049 | FLEISCHMANN Wolfgang | 1949 | RC Schloßbike Greiz | --- | 1:32:20.8 | 0:17:50.1 | 0:39:21.2 | 4 | ||
3 | diplom | 3035 | ZINK Georg | 1950 | SC Lauf | --- | 1:35:14.0 | 0:20:43.3 | 0:38:41.0 | 2 | ||
4 | diplom | 3446 | LANGHORST Dr. Friedrich | 1952 | Wunstorf | --- | 1:36:51.2 | 0:22:20.5 | 0:41:15.4 | 5 | ||
5 | diplom | 3439 | STEINUM Kjell | 1951 | SAS Bil | --- | 1:37:04.7 | 0:22:34.0 | 0:39:19.4 | 3 | ||
6 | diplom | 3147 | ROCKSTROH Jürgen | 1952 | AC Apolda | --- | 1:41:51.9 | 0:27:21.2 | 0:43:50.2 | 6 | ||
7 | diplom | 3274 | GRANDYS Janusz | 1950 | MKS PODGORZE KRAKOW | --- | 1:48:39.3 | 0:34:08.6 | 0:45:27.0 | 7 | ||
8 | diplom | 3376 | ULBRICHT Horst | 1951 | Skiverein Heidersdorf | --- | 1:52:28.4 | 0:37:57.7 | 0:46:13.0 | 8 | ||
9 | diplom | 3390 | DECH Harry | 1950 | Fockbek | --- | 1:54:33.5 | 0:40:02.8 | 0:48:07.8 | 9 | ||
10 | diplom | 3136 | RUZICKA Karel | 1952 | www.cestovanimikrobusem.cz | --- | 1:59:02.8 | 0:44:32.1 | 0:48:27.4 | 10 | ||
11 | diplom | 3399 | AFFLERBACH Jürgen | 1949 | Erndtebrück | --- | 2:03:01.7 | 0:48:31.0 | 0:49:10.9 | 11 | ||
12 | diplom | 3079 | VIRTA Jukka | 1949 | Savonlinna | --- | 2:05:21.5 | 0:50:50.8 | 0:53:35.7 | 13 | ||
13 | diplom | 3425 | BLAUROCK Wolfgang | 1952 | Schonungen | --- | 2:08:40.0 | 0:54:09.3 | 0:53:27.8 | 12 | ||
14 | diplom | 3092 | FÖRSTER Roland | 1950 | LG Fillinger Dresden | --- | 2:13:46.7 | 0:59:16.0 | 0:55:38.2 | 15 | ||
15 | diplom | 3363 | WÖTZEL Jens | 1952 | Goslar | --- | 2:23:33.2 | 1:09:02.5 | 0:59:46.1 | 18 | ||
16 | diplom | 3234 | HARZ Matthias | 1950 | Coswig | --- | 2:23:38.0 | 1:09:07.3 | 0:57:49.4 | 16 | ||
17 | diplom | 3122 | FRITZ Theo | 1949 | Bräunlingen | --- | 2:24:52.8 | 1:10:22.1 | 0:59:02.0 | 17 | ||
18 | diplom | 3464 | BENK Hatmut | 1950 | Unterhaching | --- | 2:25:10.8 | 1:10:40.1 | 0:54:55.3 | 14 | ||
19 | diplom | 3193 | ENGSTRÖM Bertil | 1952 | Mora ik | --- | 2:27:02.9 | 1:12:32.2 | 1:00:19.1 | 19 | ||
20 | diplom | 3431 | VARILA Timo | 1949 | Vättilän Veikot | --- | 2:27:36.9 | 1:13:06.2 | 1:02:44.4 | 22 | ||
21 | diplom | 3125 | BECKER Edwin | 1952 | Frankfurt | --- | 2:30:38.5 | 1:16:07.8 | 1:00:50.0 | 20 | ||
22 | diplom | 3420 | ZABEL Hartmut | 1952 | Schwedt/Oder | --- | 2:34:08.8 | 1:19:38.1 | 1:02:42.5 | 21 | ||
23 | diplom | 3120 | THRUM Frank | 1951 | Ottobrunn | --- | 2:36:08.6 | 1:21:37.9 | 1:03:31.9 | 23 | ||
24 | diplom | 3119 | MUEHLING Gerd | 1951 | Weilrod - Altweilnau | --- | 3:04:40.3 | 1:50:09.6 | 1:35:53.5 | 24 | ||
--- | 3059 | BAUERSCHMIDT Eckhard | 1952 | WSV Ilmenau | --- | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 3066 | MEDER Reinhold | 1949 | Eisenbach | --- | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 3143 | ABERG Erik | 1953 | Bromma | --- | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 3175 | DR.SANDMANN Hans | 1950 | TV Papenburg | --- | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 11707 | GEISENHOFER Josef | 1952 | Fahrenzhausen | --- | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 11790 | KÜNZEL Stephan | 1949 | VSC Klingenthal | --- | DNS | --- | --- | --- |