Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | FISCode | Kategorie | Čas | Ztráta | 9,5 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 3346 | SEIFERT Benjamin | 1982 | Team Fischer | 1347039 | 1. / H 31 | 0:59:13.2 | 0:00:00.0 | 0:24:33.6 | 5 | ||
2 | diplom | 3391 | ROCAREK Jiri | 1983 | Team Fischer | 3150050 | 2. / H 31 | 0:59:16.7 | 0:00:03.5 | 0:24:32.2 | 2 | ||
3 | diplom | 3430 | WEGER Markus | 1991 | Bodenmais | --- | 1. / H 21 | 1:00:01.4 | 0:00:48.2 | 0:24:31.9 | 1 | ||
4 | diplom | 3343 | BERNHARD Benedikt | 1991 | Saulgrub | --- | 2. / H 21 | 1:00:01.5 | 0:00:48.3 | 0:24:33.0 | 3 | ||
5 | diplom | 3351 | FROST Robin | 1993 | SC Hochvogel Muenchen | 3200505 | 3. / H 21 | 1:00:05.9 | 0:00:52.7 | 0:24:33.5 | 4 | ||
6 | diplom | 3352 | KATZ Andreas | 1988 | --- | 3200072 | 4. / H 21 | 1:00:13.5 | 0:01:00.3 | 0:24:59.2 | 7 | ||
7 | diplom | 3347 | ESCHER Toni | 1990 | Team Fischer | 3200642 | 5. / H 21 | 1:01:47.8 | 0:02:34.6 | 0:24:37.0 | 6 | ||
8 | diplom | 3424 | KUHBANDNER Benno | 1987 | --- | 3200102 | 6. / H 21 | 1:03:03.9 | 0:03:50.7 | 0:25:34.5 | 9 | ||
9 | diplom | 3357 | DREXLER Hans-Peter | 1993 | --- | --- | 7. / H 21 | 1:03:04.7 | 0:03:51.5 | 0:25:35.1 | 10 | ||
10 | diplom | 3438 | WEISHÄUPL Andreas | 1992 | Salomon Leki Raicing Team | --- | 8. / H 21 | 1:03:47.9 | 0:04:34.7 | 0:25:35.7 | 11 | ||
11 | diplom | 3341 | RATH Tobias | 1985 | SALOMON-LEKI-RACINGTEAM | 3200094 | 9. / H 21 | 1:04:18.8 | 0:05:05.6 | 0:25:23.1 | 8 | ||
12 | diplom | 3428 | WOLZ Alexander | 1991 | xc-ski.de Skimarathon Team | 3200309 | 10. / H 21 | 1:05:02.5 | 0:05:49.3 | 0:26:37.5 | 14 | ||
13 | diplom | 3461 | WACHLIN Johannes | 1979 | Kempten | --- | 3. / H 31 | 1:05:08.7 | 0:05:55.5 | 0:26:36.5 | 13 | ||
14 | diplom | 3003 | SIEBER Manuel | 1990 | Salomon-Leki-Racing Team | 3200281 | 11. / H 21 | 1:05:14.1 | 0:06:00.9 | 0:26:38.7 | 15 | ||
15 | diplom | 3344 | MAXIMILIAN Benedikt | 1995 | Saulgrub | --- | 1. / J 19 M | 1:05:14.8 | 0:06:01.6 | 0:26:42.3 | 17 | ||
16 | diplom | 3358 | WAGNER Felix | 1992 | Isny | --- | 12. / H 21 | 1:05:40.8 | 0:06:27.6 | 0:26:41.7 | 16 | ||
17 | diplom | 3345 | SCHALLER Rico | 1976 | Team Fischer | --- | 1. / H 36 | 1:06:29.3 | 0:07:16.1 | 0:26:43.1 | 18 | ||
18 | diplom | 3356 | DZIADKOWIEC Mariusz | 1993 | Mitkow | --- | 13. / H 21 | 1:07:15.2 | 0:08:02.0 | 0:26:16.0 | 12 | ||
19 | diplom | 3371 | ČÍŽEK Martin | 1997 | ČKS SKI JILEMNICE | 3150615 | 1. / J 17 M | 1:07:58.4 | 0:08:45.2 | 0:28:09.1 | 20 | ||
20 | diplom | 3308 | REITHMEIER Thomas | 1970 | EISELFING/KERSCHDORF | --- | 1. / H 41 | 1:07:58.9 | 0:08:45.7 | 0:28:09.6 | 21 | ||
21 | diplom | 3002 | PUMP Carsten | 1976 | SALOMON-LEKI-RACINGTEAM | 3200044 | 2. / H 36 | 1:08:01.4 | 0:08:48.2 | 0:28:08.6 | 19 | ||
22 | diplom | 3370 | MACHAC Karel | 1997 | SKI JIlemnice | 3150612 | 2. / J 17 M | 1:10:16.5 | 0:11:03.3 | 0:28:55.9 | 22 | ||
23 | diplom | 3001 | SCHOENBERGER Matthias | 1987 | Langdorf | --- | 14. / H 21 | 1:10:20.7 | 0:11:07.5 | 0:29:08.6 | 24 | ||
24 | diplom | 3463 | RENA Hans Joergen | 1972 | Oure | --- | 2. / H 41 | 1:10:24.4 | 0:11:11.2 | 0:29:09.5 | 25 | ||
25 | diplom | 3354 | KAFFL Severin | 1997 | Fischbachau | 3200658 | 3. / J 17 M | 1:10:51.7 | 0:11:38.5 | 0:29:10.3 | 26 | ||
26 | diplom | 3494 | RICHTER Michael | 1967 | --- | --- | 1. / H 46 | 1:10:58.6 | 0:11:45.4 | 0:29:12.0 | 27 | ||
27 | diplom | 3244 | RATYNSKIY Dmitriy | 1975 | SKIF | 3482575 | 3. / H 36 | 1:12:18.8 | 0:13:05.6 | 0:28:56.9 | 23 | ||
28 | diplom | 3317 | FICHTL Helmut | 1959 | Oberammergau | --- | 1. / H 51 | 1:12:39.9 | 0:13:26.7 | 0:30:06.8 | 29 | ||
29 | diplom | 3482 | WEIHER Stefan | 1979 | BUching | --- | 4. / H 31 | 1:13:20.2 | 0:14:07.0 | 0:30:06.2 | 28 | ||
30 | diplom | 3474 | NEUMEIER Michael | 1969 | --- | --- | 3. / H 41 | 1:13:28.9 | 0:14:15.7 | 0:30:37.1 | 30 | ||
31 | diplom | 3008 | BERTHOLD Ronny | 1977 | ATSV Gebirge Gelobtland | --- | 4. / H 36 | 1:13:33.3 | 0:14:20.1 | 0:30:37.9 | 31 | ||
32 | diplom | 3005 | RAMESBERGER Reinhold | 1961 | Sk Ramsau | --- | 2. / H 51 | 1:14:26.4 | 0:15:13.2 | 0:31:01.9 | 32 | ||
33 | diplom | 3013 | ANTOKHIN Yury | 1966 | Orsha-ski-marathon | --- | 2. / H 46 | 1:14:27.2 | 0:15:14.0 | 0:31:28.1 | 34 | ||
34 | diplom | 3238 | FRICK Kuno | 1967 | Balzers | --- | 3. / H 46 | 1:14:27.9 | 0:15:14.7 | 0:31:39.5 | 35 | ||
35 | diplom | 3007 | HARTWIG Hubert | 1953 | SV TU Ilmenau | --- | 1. / H 61 | 1:14:30.7 | 0:15:17.5 | 0:31:02.8 | 33 | ||
36 | diplom | 3012 | KUFFNER Karl | 1943 | SC Monte Kaolino Hirschau | --- | 1. / H 71 | 1:17:13.7 | 0:18:00.5 | 0:32:06.7 | 38 | ||
37 | diplom | 3006 | KÖRBS Peter | 1959 | Bad Hersfeld | --- | 3. / H 51 | 1:17:21.2 | 0:18:08.0 | 0:32:00.0 | 36 | ||
38 | diplom | 3484 | KRONSCHNABL Sebastian | 1991 | --- | --- | 15. / H 21 | 1:17:49.5 | 0:18:36.3 | 0:32:06.8 | 39 | ||
39 | diplom | 3023 | BUND Marcel | 1998 | SG Klotzsche | --- | 1. / J 16 M | 1:17:50.4 | 0:18:37.2 | 0:32:06.3 | 37 | ||
40 | diplom | 3009 | HOFFMANN Paul | 1995 | Grün-Weiss-Pirna | --- | 2. / J 19 M | 1:18:31.2 | 0:19:18.0 | 0:32:09.3 | 41 | ||
41 | diplom | 3369 | MACHAC Karel | 1968 | SKI JIlemnice | 3150506 | 4. / H 46 | 1:18:34.8 | 0:19:21.6 | 0:32:07.4 | 40 | ||
42 | diplom | 3131 | KOELBEL Frank | 1962 | Auerbach | --- | 4. / H 51 | 1:18:55.4 | 0:19:42.2 | 0:32:09.7 | 42 | ||
43 | diplom | 3148 | ROSENKRANZ Matthias | 1964 | Karlsruher Lemminge | --- | 5. / H 46 | 1:19:37.9 | 0:20:24.7 | 0:32:43.4 | 43 | ||
44 | diplom | 3019 | KARL Christian | 1990 | Werdau | --- | 16. / H 21 | 1:19:40.7 | 0:20:27.5 | 0:33:00.3 | 47 | ||
45 | diplom | 3017 | WIESNER Klaus | 1959 | Team Schelter Ohrdruf | --- | 5. / H 51 | 1:19:41.9 | 0:20:28.7 | 0:33:29.5 | 49 | ||
46 | diplom | 3413 | ZIKMUND Zdenek | 1967 | ski kazbos | --- | 6. / H 46 | 1:19:42.8 | 0:20:29.6 | 0:32:57.2 | 44 | ||
47 | diplom | 3483 | TANNER Peter | 1955 | SV Achensee | --- | 1. / H 56 | 1:19:44.9 | 0:20:31.7 | 0:32:58.3 | 45 | ||
48 | diplom | 3269 | HENNING Michael | 1985 | SC Lanzenhain | --- | 17. / H 21 | 1:19:45.6 | 0:20:32.4 | 0:32:59.4 | 46 | ||
49 | diplom | 3237 | GEHIN Jean-Francois | 1956 | Nordre Toten | --- | 2. / H 56 | 1:20:24.9 | 0:21:11.7 | 0:33:32.1 | 50 | ||
50 | diplom | 3279 | SCHILCHER Norbert | 1959 | MSC Lechgau | --- | 6. / H 51 | 1:20:27.9 | 0:21:14.7 | 0:33:14.3 | 48 | ||
51 | diplom | 3375 | RIEGG Andreas | 1979 | Oberammergau | --- | 5. / H 31 | 1:21:53.9 | 0:22:40.7 | 0:34:27.0 | 56 | ||
52 | diplom | 3284 | KÖBLER Florian | 1982 | SC Großberg - SKIGO | --- | 6. / H 31 | 1:21:57.4 | 0:22:44.2 | 0:33:38.2 | 51 | ||
53 | diplom | 3500 | ALBRECHT Klaus | 1957 | --- | --- | 3. / H 56 | 1:21:58.2 | 0:22:45.0 | 0:33:47.9 | 52 | ||
54 | diplom | 3022 | HÖFLER Ludwig | 1947 | Concordia Burggen | --- | 1. / H 66 | 1:22:11.0 | 0:22:57.8 | 0:34:27.9 | 57 | ||
55 | diplom | 3020 | MATATKO Matthias | 1969 | Grün-Weiss-Pirna | --- | 4. / H 41 | 1:22:14.9 | 0:23:01.7 | 0:33:50.7 | 53 | ||
56 | diplom | 3379 | MICHEL Thomas | 1972 | Quedlinburg | --- | 5. / H 41 | 1:23:08.5 | 0:23:55.3 | 0:34:26.1 | 55 | ||
57 | diplom | 3021 | SCHMITT Karlheinz | 1944 | SC Moosham | --- | 2. / H 66 | 1:23:44.3 | 0:24:31.1 | 0:35:29.8 | 61 | ||
58 | diplom | 3449 | DIETZE Albrecht | 1968 | Seiffen | --- | 7. / H 46 | 1:23:57.7 | 0:24:44.5 | 0:34:02.0 | 54 | ||
59 | diplom | 3409 | KÖNIG Markus | 1992 | Königsbrunn | --- | 18. / H 21 | 1:24:00.5 | 0:24:47.3 | 0:34:29.4 | 58 | ||
60 | diplom | 3415 | THOMAS Previtali | 1998 | us carisolo | --- | 2. / J 16 M | 1:24:45.8 | 0:25:32.6 | 0:35:05.3 | 60 | ||
61 | diplom | 3032 | MATATKO Sebastian | 1997 | Grün-Weiss-Pirna | --- | 4. / J 17 M | 1:24:47.8 | 0:25:34.6 | 0:35:32.4 | 63 | ||
62 | diplom | 3456 | HAASE Gerd | 1955 | --- | --- | 4. / H 56 | 1:24:53.8 | 0:25:40.6 | 0:35:31.3 | 62 | ||
63 | diplom | 3337 | ULRICH Pavel | 1942 | AV Augsburg | --- | 2. / H 71 | 1:24:57.3 | 0:25:44.1 | 0:35:51.9 | 67 | ||
64 | diplom | 3028 | HOFFMANN Nick | 1997 | Grün-Weiss-Pirna | --- | 5. / J 17 M | 1:24:58.7 | 0:25:45.5 | 0:35:33.5 | 64 | ||
65 | diplom | 3025 | MUENZBERG Marcel | 1996 | Grün-Weiss-Pirna | --- | 6. / J 17 M | 1:25:18.2 | 0:26:05.0 | 0:35:00.4 | 59 | ||
66 | diplom | 3276 | BLAZEK David | 1990 | CK Ski Nordic Marianske Lazne | --- | 19. / H 21 | 1:26:57.9 | 0:27:44.7 | 0:36:39.5 | 68 | ||
67 | diplom | 3338 | ILSEMANN Uwe | 1956 | Braunlage | --- | 5. / H 56 | 1:28:21.5 | 0:29:08.3 | 0:35:51.8 | 66 | ||
68 | diplom | 3031 | KÖNIG Dieter | 1945 | SWV Goldlauter-Heidersbach | --- | 3. / H 66 | 1:28:25.3 | 0:29:12.1 | 0:37:01.5 | 70 | ||
69 | diplom | 3058 | HAUFE Florian | 1997 | SG Klotzsche | --- | 7. / J 17 M | 1:29:41.6 | 0:30:28.4 | 0:35:46.6 | 65 | ||
70 | diplom | 3298 | BÖTTCHER Michael | 1961 | DAV Speyer | --- | 7. / H 51 | 1:30:02.3 | 0:30:49.1 | 0:37:50.1 | 72 | ||
71 | diplom | 3171 | WEIMAR Edmund | 1961 | Karlsruher Lemminge | --- | 8. / H 51 | 1:30:23.4 | 0:31:10.2 | 0:38:43.0 | 81 | ||
72 | diplom | 3309 | HEINZ Joachim | 1948 | SWV Goldlauter-Heidersbach | --- | 4. / H 66 | 1:31:03.8 | 0:31:50.6 | 0:38:35.5 | 79 | ||
73 | diplom | 3495 | EHRLICH Dominik | 1988 | Reichling | --- | 20. / H 21 | 1:31:03.9 | 0:31:50.7 | 0:37:58.6 | 74 | ||
74 | diplom | 3452 | WEISS Stefan | 1970 | Rosshaupt | --- | 6. / H 41 | 1:31:09.1 | 0:31:55.9 | 0:36:54.9 | 69 | ||
75 | diplom | 3374 | STÖRRINGER Thomas | 1966 | MTV Seesen | --- | 8. / H 46 | 1:31:31.4 | 0:32:18.2 | 0:37:50.7 | 73 | ||
76 | diplom | 3049 | FLEISCHMANN Wolfgang | 1949 | RC Schloßbike Greiz | --- | 2. / H 61 | 1:32:20.8 | 0:33:07.6 | 0:39:21.2 | 84 | ||
77 | diplom | 3416 | BECKER Ludiwg | 1955 | Muenstertal | --- | 6. / H 56 | 1:32:46.0 | 0:33:32.8 | 0:38:06.0 | 75 | ||
78 | diplom | 3212 | BERLANGA SALIDO Juan | 1945 | Penalara | --- | 5. / H 66 | 1:32:56.6 | 0:33:43.4 | 0:38:34.6 | 78 | ||
79 | diplom | 3496 | STALTMAYR Josef | 1965 | --- | --- | 9. / H 46 | 1:34:56.1 | 0:35:42.9 | 0:37:39.8 | 71 | ||
80 | diplom | 3030 | KARL Hendrik | 1961 | RSV Chemnitz | --- | 9. / H 51 | 1:35:02.7 | 0:35:49.5 | 0:38:47.4 | 82 | ||
81 | diplom | 3035 | ZINK Georg | 1950 | SC Lauf | --- | 3. / H 61 | 1:35:14.0 | 0:36:00.8 | 0:38:41.0 | 80 | ||
82 | diplom | 3277 | BLAZEK Jiri | 1961 | CK Ski Nordic Marianske Lazne | --- | 10. / H 51 | 1:35:25.6 | 0:36:12.4 | 0:38:06.8 | 76 | ||
83 | diplom | 3264 | REIGO Erko | 1977 | Eesti Sportlane | --- | 5. / H 36 | 1:35:27.4 | 0:36:14.2 | 0:39:24.0 | 86 | ||
84 | diplom | 3158 | RAUDSEPP Jan | 1972 | Eesti Sportlane | --- | 7. / H 41 | 1:35:27.7 | 0:36:14.5 | 0:39:23.2 | 85 | ||
85 | diplom | 3042 | POPPNER Sebastian | 1989 | WSV Ilmenau | --- | 21. / H 21 | 1:35:29.3 | 0:36:16.1 | 0:40:06.1 | 90 | ||
86 | diplom | 3394 | MAIER Andreas | 1973 | Karlsruhe | --- | 8. / H 41 | 1:35:41.2 | 0:36:28.0 | 0:40:26.5 | 93 | ||
87 | diplom | 3033 | SCHULTE Peter | 1976 | TEAM M + B | --- | 6. / H 36 | 1:36:27.2 | 0:37:14.0 | 0:40:04.7 | 89 | ||
88 | diplom | 3419 | KOBR Drahoslav | 1956 | Rokytnice | --- | 7. / H 56 | 1:36:43.2 | 0:37:30.0 | 0:40:15.7 | 91 | ||
89 | diplom | 3286 | WOBST Markus | 1991 | Grün-Weiss-Pirna | --- | 22. / H 21 | 1:36:46.2 | 0:37:33.0 | 0:38:14.2 | 77 | ||
90 | diplom | 3446 | LANGHORST Dr. Friedrich | 1952 | Wunstorf | --- | 4. / H 61 | 1:36:51.2 | 0:37:38.0 | 0:41:15.4 | 99 | ||
91 | diplom | 3439 | STEINUM Kjell | 1951 | SAS Bil | --- | 5. / H 61 | 1:37:04.7 | 0:37:51.5 | 0:39:19.4 | 83 | ||
92 | diplom | 3382 | MCLEAN Hamish | 1988 | Alexandra | --- | 23. / H 21 | 1:37:17.4 | 0:38:04.2 | 0:40:30.4 | 94 | ||
93 | diplom | 3307 | BALDAUF Udo | 1963 | SV Großwaltersdorf 1953 e.V. | --- | 11. / H 51 | 1:37:19.0 | 0:38:05.8 | 0:40:02.9 | 87 | ||
94 | diplom | 3423 | GEDIG Alfons | 1933 | Duisburg | --- | 1. / H 81 | 1:38:37.4 | 0:39:24.2 | 0:43:51.1 | 112 | ||
95 | diplom | 3041 | LÖVOLD Kjell Lovold | 1941 | Heming | --- | 3. / H 71 | 1:39:20.6 | 0:40:07.4 | 0:41:32.6 | 101 | ||
96 | diplom | 3407 | PFEFFER Marcus | 1967 | Heidenheim | --- | 10. / H 46 | 1:39:22.4 | 0:40:09.2 | 0:41:47.7 | 102 | ||
97 | diplom | 3048 | HERRMANN Konrad | 1940 | SK -OKER | --- | 4. / H 71 | 1:39:37.4 | 0:40:24.2 | 0:42:31.7 | 104 | ||
98 | diplom | 3359 | HEMPEL Jörg | 1959 | --- | --- | 12. / H 51 | 1:40:11.9 | 0:40:58.7 | 0:40:37.5 | 95 | ||
99 | diplom | 3273 | BROGLI Sandro | 1991 | OLV Baselland | --- | 24. / H 21 | 1:40:15.5 | 0:41:02.3 | 0:40:15.8 | 92 | ||
100 | diplom | 3062 | GÜTHENKE Heiko | 1971 | Schwalbach | --- | 9. / H 41 | 1:40:24.9 | 0:41:11.7 | 0:40:50.4 | 96 |