42. König Ludwig Lauf - Neděle CT

Běžecké lyžování
DATUM :2.2.2014 MÍSTO :Oberammergau

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub FISCode Kategorie Čas Ztráta 9,5 km #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub FISCode Kategorie Čas Ztráta 9,5 km #
1 3346 detail závodníka SEIFERT Benjamin GER 1982 Team Fischer 1347039 1. /  H 31 0:59:13.2 0:00:00.0 0:24:33.6 5
2 3391 detail závodníka ROCAREK Jiri CZE 1983 Team Fischer 3150050 2. /  H 31 0:59:16.7 0:00:03.5 0:24:32.2 2
3 3430 detail závodníka WEGER Markus GER 1991 Bodenmais --- 1. /  H 21 1:00:01.4 0:00:48.2 0:24:31.9 1
4 3343 detail závodníka BERNHARD Benedikt GER 1991 Saulgrub --- 2. /  H 21 1:00:01.5 0:00:48.3 0:24:33.0 3
5 3351 detail závodníka FROST Robin GER 1993 SC Hochvogel Muenchen 3200505 3. /  H 21 1:00:05.9 0:00:52.7 0:24:33.5 4
6 3352 detail závodníka KATZ Andreas GER 1988 --- 3200072 4. /  H 21 1:00:13.5 0:01:00.3 0:24:59.2 7
7 3347 detail závodníka ESCHER Toni GER 1990 Team Fischer 3200642 5. /  H 21 1:01:47.8 0:02:34.6 0:24:37.0 6
8 3424 detail závodníka KUHBANDNER Benno GER 1987 --- 3200102 6. /  H 21 1:03:03.9 0:03:50.7 0:25:34.5 9
9 3357 detail závodníka DREXLER Hans-Peter GER 1993 --- --- 7. /  H 21 1:03:04.7 0:03:51.5 0:25:35.1 10
10 3438 detail závodníka WEISHÄUPL Andreas GER 1992 Salomon Leki Raicing Team --- 8. /  H 21 1:03:47.9 0:04:34.7 0:25:35.7 11
11 3341 detail závodníka RATH Tobias GER 1985 SALOMON-LEKI-RACINGTEAM 3200094 9. /  H 21 1:04:18.8 0:05:05.6 0:25:23.1 8
12 3428 detail závodníka WOLZ Alexander GER 1991 xc-ski.de Skimarathon Team 3200309 10. /  H 21 1:05:02.5 0:05:49.3 0:26:37.5 14
13 3461 detail závodníka WACHLIN Johannes GER 1979 Kempten --- 3. /  H 31 1:05:08.7 0:05:55.5 0:26:36.5 13
14 3003 detail závodníka SIEBER Manuel GER 1990 Salomon-Leki-Racing Team 3200281 11. /  H 21 1:05:14.1 0:06:00.9 0:26:38.7 15
15 3344 detail závodníka MAXIMILIAN Benedikt GER 1995 Saulgrub --- 1. /  J 19 M 1:05:14.8 0:06:01.6 0:26:42.3 17
16 3358 detail závodníka WAGNER Felix GER 1992 Isny --- 12. /  H 21 1:05:40.8 0:06:27.6 0:26:41.7 16
17 3345 detail závodníka SCHALLER Rico GER 1976 Team Fischer --- 1. /  H 36 1:06:29.3 0:07:16.1 0:26:43.1 18
18 3356 detail závodníka DZIADKOWIEC Mariusz POL 1993 Mitkow --- 13. /  H 21 1:07:15.2 0:08:02.0 0:26:16.0 12
19 3371 detail závodníka ČÍŽEK Martin CZE 1997 ČKS SKI JILEMNICE 3150615 1. /  J 17 M 1:07:58.4 0:08:45.2 0:28:09.1 20
20 3308 detail závodníka REITHMEIER Thomas GER 1970 EISELFING/KERSCHDORF --- 1. /  H 41 1:07:58.9 0:08:45.7 0:28:09.6 21
21 3002 detail závodníka PUMP Carsten GER 1976 SALOMON-LEKI-RACINGTEAM 3200044 2. /  H 36 1:08:01.4 0:08:48.2 0:28:08.6 19
22 3370 detail závodníka MACHAC Karel CZE 1997 SKI JIlemnice 3150612 2. /  J 17 M 1:10:16.5 0:11:03.3 0:28:55.9 22
23 3001 detail závodníka SCHOENBERGER Matthias GER 1987 Langdorf --- 14. /  H 21 1:10:20.7 0:11:07.5 0:29:08.6 24
24 3463 detail závodníka RENA Hans Joergen NOR 1972 Oure --- 2. /  H 41 1:10:24.4 0:11:11.2 0:29:09.5 25
25 3354 detail závodníka KAFFL Severin GER 1997 Fischbachau 3200658 3. /  J 17 M 1:10:51.7 0:11:38.5 0:29:10.3 26
26 3494 detail závodníka RICHTER Michael GER 1967 --- --- 1. /  H 46 1:10:58.6 0:11:45.4 0:29:12.0 27
27 3244 detail závodníka RATYNSKIY Dmitriy RUS 1975 SKIF 3482575 3. /  H 36 1:12:18.8 0:13:05.6 0:28:56.9 23
28 3317 detail závodníka FICHTL Helmut GER 1959 Oberammergau --- 1. /  H 51 1:12:39.9 0:13:26.7 0:30:06.8 29
29 3482 detail závodníka WEIHER Stefan GER 1979 BUching --- 4. /  H 31 1:13:20.2 0:14:07.0 0:30:06.2 28
30 3474 detail závodníka NEUMEIER Michael GER 1969 --- --- 3. /  H 41 1:13:28.9 0:14:15.7 0:30:37.1 30
31 3008 detail závodníka BERTHOLD Ronny GER 1977 ATSV Gebirge Gelobtland --- 4. /  H 36 1:13:33.3 0:14:20.1 0:30:37.9 31
32 3005 detail závodníka RAMESBERGER Reinhold GER 1961 Sk Ramsau --- 2. /  H 51 1:14:26.4 0:15:13.2 0:31:01.9 32
33 3013 detail závodníka ANTOKHIN Yury BLR 1966 Orsha-ski-marathon --- 2. /  H 46 1:14:27.2 0:15:14.0 0:31:28.1 34
34 3238 detail závodníka FRICK Kuno LCH 1967 Balzers --- 3. /  H 46 1:14:27.9 0:15:14.7 0:31:39.5 35
35 3007 detail závodníka HARTWIG Hubert GER 1953 SV TU Ilmenau --- 1. /  H 61 1:14:30.7 0:15:17.5 0:31:02.8 33
36 3012 detail závodníka KUFFNER Karl GER 1943 SC Monte Kaolino Hirschau --- 1. /  H 71 1:17:13.7 0:18:00.5 0:32:06.7 38
37 3006 detail závodníka KÖRBS Peter GER 1959 Bad Hersfeld --- 3. /  H 51 1:17:21.2 0:18:08.0 0:32:00.0 36
38 3484 detail závodníka KRONSCHNABL Sebastian GER 1991 --- --- 15. /  H 21 1:17:49.5 0:18:36.3 0:32:06.8 39
39 3023 detail závodníka BUND Marcel GER 1998 SG Klotzsche --- 1. /  J 16 M 1:17:50.4 0:18:37.2 0:32:06.3 37
40 3009 detail závodníka HOFFMANN Paul GER 1995 Grün-Weiss-Pirna --- 2. /  J 19 M 1:18:31.2 0:19:18.0 0:32:09.3 41
41 3369 detail závodníka MACHAC Karel CZE 1968 SKI JIlemnice 3150506 4. /  H 46 1:18:34.8 0:19:21.6 0:32:07.4 40
42 3131 detail závodníka KOELBEL Frank GER 1962 Auerbach --- 4. /  H 51 1:18:55.4 0:19:42.2 0:32:09.7 42
43 3148 detail závodníka ROSENKRANZ Matthias GER 1964 Karlsruher Lemminge --- 5. /  H 46 1:19:37.9 0:20:24.7 0:32:43.4 43
44 3019 detail závodníka KARL Christian GER 1990 Werdau --- 16. /  H 21 1:19:40.7 0:20:27.5 0:33:00.3 47
45 3017 detail závodníka WIESNER Klaus GER 1959 Team Schelter Ohrdruf --- 5. /  H 51 1:19:41.9 0:20:28.7 0:33:29.5 49
46 3413 detail závodníka ZIKMUND Zdenek CZE 1967 ski kazbos --- 6. /  H 46 1:19:42.8 0:20:29.6 0:32:57.2 44
47 3483 detail závodníka TANNER Peter AUT 1955 SV Achensee --- 1. /  H 56 1:19:44.9 0:20:31.7 0:32:58.3 45
48 3269 detail závodníka HENNING Michael GER 1985 SC Lanzenhain --- 17. /  H 21 1:19:45.6 0:20:32.4 0:32:59.4 46
49 3237 detail závodníka GEHIN Jean-Francois FRA 1956 Nordre Toten --- 2. /  H 56 1:20:24.9 0:21:11.7 0:33:32.1 50
50 3279 detail závodníka SCHILCHER Norbert GER 1959 MSC Lechgau --- 6. /  H 51 1:20:27.9 0:21:14.7 0:33:14.3 48
51 3375 detail závodníka RIEGG Andreas GER 1979 Oberammergau --- 5. /  H 31 1:21:53.9 0:22:40.7 0:34:27.0 56
52 3284 detail závodníka KÖBLER Florian GER 1982 SC Großberg - SKIGO --- 6. /  H 31 1:21:57.4 0:22:44.2 0:33:38.2 51
53 3500 detail závodníka ALBRECHT Klaus GER 1957 --- --- 3. /  H 56 1:21:58.2 0:22:45.0 0:33:47.9 52
54 3022 detail závodníka HÖFLER Ludwig GER 1947 Concordia Burggen --- 1. /  H 66 1:22:11.0 0:22:57.8 0:34:27.9 57
55 3020 detail závodníka MATATKO Matthias GER 1969 Grün-Weiss-Pirna --- 4. /  H 41 1:22:14.9 0:23:01.7 0:33:50.7 53
56 3379 detail závodníka MICHEL Thomas GER 1972 Quedlinburg --- 5. /  H 41 1:23:08.5 0:23:55.3 0:34:26.1 55
57 3021 detail závodníka SCHMITT Karlheinz GER 1944 SC Moosham --- 2. /  H 66 1:23:44.3 0:24:31.1 0:35:29.8 61
58 3449 detail závodníka DIETZE Albrecht GER 1968 Seiffen --- 7. /  H 46 1:23:57.7 0:24:44.5 0:34:02.0 54
59 3409 detail závodníka KÖNIG Markus GER 1992 Königsbrunn --- 18. /  H 21 1:24:00.5 0:24:47.3 0:34:29.4 58
60 3415 detail závodníka THOMAS Previtali ITA 1998 us carisolo --- 2. /  J 16 M 1:24:45.8 0:25:32.6 0:35:05.3 60
61 3032 detail závodníka MATATKO Sebastian GER 1997 Grün-Weiss-Pirna --- 4. /  J 17 M 1:24:47.8 0:25:34.6 0:35:32.4 63
62 3456 detail závodníka HAASE Gerd GER 1955 --- --- 4. /  H 56 1:24:53.8 0:25:40.6 0:35:31.3 62
63 3337 detail závodníka ULRICH Pavel GER 1942 AV Augsburg --- 2. /  H 71 1:24:57.3 0:25:44.1 0:35:51.9 67
64 3028 detail závodníka HOFFMANN Nick GER 1997 Grün-Weiss-Pirna --- 5. /  J 17 M 1:24:58.7 0:25:45.5 0:35:33.5 64
65 3025 detail závodníka MUENZBERG Marcel GER 1996 Grün-Weiss-Pirna --- 6. /  J 17 M 1:25:18.2 0:26:05.0 0:35:00.4 59
66 3276 detail závodníka BLAZEK David CZE 1990 CK Ski Nordic Marianske Lazne --- 19. /  H 21 1:26:57.9 0:27:44.7 0:36:39.5 68
67 3338 detail závodníka ILSEMANN Uwe GER 1956 Braunlage --- 5. /  H 56 1:28:21.5 0:29:08.3 0:35:51.8 66
68 3031 detail závodníka KÖNIG Dieter GER 1945 SWV Goldlauter-Heidersbach --- 3. /  H 66 1:28:25.3 0:29:12.1 0:37:01.5 70
69 3058 detail závodníka HAUFE Florian GER 1997 SG Klotzsche --- 7. /  J 17 M 1:29:41.6 0:30:28.4 0:35:46.6 65
70 3298 detail závodníka BÖTTCHER Michael GER 1961 DAV Speyer --- 7. /  H 51 1:30:02.3 0:30:49.1 0:37:50.1 72
71 3171 detail závodníka WEIMAR Edmund GER 1961 Karlsruher Lemminge --- 8. /  H 51 1:30:23.4 0:31:10.2 0:38:43.0 81
72 3309 detail závodníka HEINZ Joachim GER 1948 SWV Goldlauter-Heidersbach --- 4. /  H 66 1:31:03.8 0:31:50.6 0:38:35.5 79
73 3495 detail závodníka EHRLICH Dominik GER 1988 Reichling --- 20. /  H 21 1:31:03.9 0:31:50.7 0:37:58.6 74
74 3452 detail závodníka WEISS Stefan GER 1970 Rosshaupt --- 6. /  H 41 1:31:09.1 0:31:55.9 0:36:54.9 69
75 3374 detail závodníka STÖRRINGER Thomas GER 1966 MTV Seesen --- 8. /  H 46 1:31:31.4 0:32:18.2 0:37:50.7 73
76 3049 detail závodníka FLEISCHMANN Wolfgang GER 1949 RC Schloßbike Greiz --- 2. /  H 61 1:32:20.8 0:33:07.6 0:39:21.2 84
77 3416 detail závodníka BECKER Ludiwg GER 1955 Muenstertal --- 6. /  H 56 1:32:46.0 0:33:32.8 0:38:06.0 75
78 3212 detail závodníka BERLANGA SALIDO Juan ESP 1945 Penalara --- 5. /  H 66 1:32:56.6 0:33:43.4 0:38:34.6 78
79 3496 detail závodníka STALTMAYR Josef GER 1965 --- --- 9. /  H 46 1:34:56.1 0:35:42.9 0:37:39.8 71
80 3030 detail závodníka KARL Hendrik GER 1961 RSV Chemnitz --- 9. /  H 51 1:35:02.7 0:35:49.5 0:38:47.4 82
81 3035 detail závodníka ZINK Georg GER 1950 SC Lauf --- 3. /  H 61 1:35:14.0 0:36:00.8 0:38:41.0 80
82 3277 detail závodníka BLAZEK Jiri CZE 1961 CK Ski Nordic Marianske Lazne --- 10. /  H 51 1:35:25.6 0:36:12.4 0:38:06.8 76
83 3264 detail závodníka REIGO Erko EST 1977 Eesti Sportlane --- 5. /  H 36 1:35:27.4 0:36:14.2 0:39:24.0 86
84 3158 detail závodníka RAUDSEPP Jan EST 1972 Eesti Sportlane --- 7. /  H 41 1:35:27.7 0:36:14.5 0:39:23.2 85
85 3042 detail závodníka POPPNER Sebastian GER 1989 WSV Ilmenau --- 21. /  H 21 1:35:29.3 0:36:16.1 0:40:06.1 90
86 3394 detail závodníka MAIER Andreas GER 1973 Karlsruhe --- 8. /  H 41 1:35:41.2 0:36:28.0 0:40:26.5 93
87 3033 detail závodníka SCHULTE Peter GER 1976 TEAM M + B --- 6. /  H 36 1:36:27.2 0:37:14.0 0:40:04.7 89
88 3419 detail závodníka KOBR Drahoslav CZE 1956 Rokytnice --- 7. /  H 56 1:36:43.2 0:37:30.0 0:40:15.7 91
89 3286 detail závodníka WOBST Markus GER 1991 Grün-Weiss-Pirna --- 22. /  H 21 1:36:46.2 0:37:33.0 0:38:14.2 77
90 3446 detail závodníka LANGHORST Dr. Friedrich GER 1952 Wunstorf --- 4. /  H 61 1:36:51.2 0:37:38.0 0:41:15.4 99
91 3439 detail závodníka STEINUM Kjell NOR 1951 SAS Bil --- 5. /  H 61 1:37:04.7 0:37:51.5 0:39:19.4 83
92 3382 detail závodníka MCLEAN Hamish AUS 1988 Alexandra --- 23. /  H 21 1:37:17.4 0:38:04.2 0:40:30.4 94
93 3307 detail závodníka BALDAUF Udo GER 1963 SV Großwaltersdorf 1953 e.V. --- 11. /  H 51 1:37:19.0 0:38:05.8 0:40:02.9 87
94 3423 detail závodníka GEDIG Alfons GER 1933 Duisburg --- 1. /  H 81 1:38:37.4 0:39:24.2 0:43:51.1 112
95 3041 detail závodníka LÖVOLD Kjell Lovold NOR 1941 Heming --- 3. /  H 71 1:39:20.6 0:40:07.4 0:41:32.6 101
96 3407 detail závodníka PFEFFER Marcus GER 1967 Heidenheim --- 10. /  H 46 1:39:22.4 0:40:09.2 0:41:47.7 102
97 3048 detail závodníka HERRMANN Konrad GER 1940 SK -OKER --- 4. /  H 71 1:39:37.4 0:40:24.2 0:42:31.7 104
98 3359 detail závodníka HEMPEL Jörg GER 1959 --- --- 12. /  H 51 1:40:11.9 0:40:58.7 0:40:37.5 95
99 3273 detail závodníka BROGLI Sandro SUI 1991 OLV Baselland --- 24. /  H 21 1:40:15.5 0:41:02.3 0:40:15.8 92
100 3062 detail závodníka GÜTHENKE Heiko GER 1971 Schwalbach --- 9. /  H 41 1:40:24.9 0:41:11.7 0:40:50.4 96