42. König Ludwig Lauf - Neděle CT

Běžecké lyžování
DATUM :2.2.2014 MÍSTO :Oberammergau

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub FISCode Kategorie Čas Ztráta 9,5 km #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub FISCode Kategorie Čas Ztráta 9,5 km #
1 3362 detail závodníka SVOBODA Alexandra GER 1993 SC Rupolding --- 1. /  D 21 1:13:16.6 0:00:00.0 0:30:05.5 1
2 3410 detail závodníka MARKOVKINA Elena GER 1972 Petersburg --- 1. /  D 41 1:18:26.4 0:05:09.8 0:32:05.6 3
3 3036 detail závodníka BECKER Linda GER 1990 WSC Breisgau-Staufen 3205426 2. /  D 21 1:18:29.1 0:05:12.5 0:32:08.5 4
4 3027 detail závodníka TRÖGER Nicole GER 1983 SC Großberg SKIGO --- 1. /  D 31 1:18:29.7 0:05:13.1 0:32:04.7 2
5 3016 detail závodníka POLAKOVA Tereza CZE 1986 Zizkovsky Tygri 3155316 3. /  D 21 1:19:53.4 0:06:36.8 0:32:58.8 5
6 3026 detail závodníka VON CHAMIER Julia GER 1967 Walchensee --- 1. /  D 46 1:22:04.9 0:08:48.3 0:33:52.6 9
7 3011 detail závodníka SCHAIRER Sabrina GER 1982 --- --- 2. /  D 31 1:22:07.6 0:08:51.0 0:33:28.6 6
8 3447 detail závodníka BISSLE Maresa GER 1997 Ski-Club Ogau 3205584 1. /  J 17 W 1:22:09.8 0:08:53.2 0:33:49.0 8
9 3029 detail závodníka DIETZE Anna-Maria GER 1999 Pulsschlag Neuhausen --- 1. /  J 15 W 1:23:20.5 0:10:03.9 0:33:42.1 7
10 3368 detail závodníka STADLEROVA Sarka CZE 1994 Tatran Zelezna Ruda 3155284 1. /  J 19 W 1:24:40.9 0:11:24.3 0:35:06.4 10
11 3287 detail závodníka MÜLLER Anna GER 1998 Grün-Weiss-Pirna --- 1. /  J 16 W 1:24:49.2 0:11:32.6 0:35:50.9 14
12 3445 detail závodníka SAJDLOVÁ Jana CZE 1983 Žižkovský Tygři --- 3. /  D 31 1:24:50.5 0:11:33.9 0:35:50.2 13
13 3323 detail závodníka MATOUSKOVA Lenka CZE 1984 SKP Usti nad Labem --- 4. /  D 21 1:28:06.9 0:14:50.3 0:35:21.7 11
14 3487 detail závodníka BRIEGEL Theresa GER 1996 Schedegg --- 2. /  J 17 W 1:28:52.7 0:15:36.1 0:35:48.3 12
15 3288 detail závodníka KLOSS Linda GER 1995 Dresden --- 2. /  J 19 W 1:37:07.2 0:23:50.6 0:38:52.3 15
16 3223 detail závodníka MYHR Kjellrun NOR 1956 Klaebu --- 1. /  D 56 1:38:41.3 0:25:24.7 0:41:34.2 19
17 3198 detail závodníka IVANOVA Marina RUS 1987 SK Vuoksi --- 5. /  D 21 1:38:50.8 0:25:34.2 0:41:14.5 18
18 3024 detail závodníka PROCHAZKOVA Michaela CZE 1995 www.cestovanimikrobusem.cz --- 3. /  J 19 W 1:40:06.1 0:26:49.5 0:39:44.4 16
19 3142 detail závodníka BARABANOVA Olga RUS 1963 Dobryanka --- 1. /  D 51 1:40:51.3 0:27:34.7 0:40:35.5 17
20 3050 detail závodníka WURM Evamaria GER 1983 Grün-Weiss-Pirna --- 4. /  D 31 1:46:38.0 0:33:21.4 0:42:37.0 20
21 3414 detail závodníka LUFT Birgit GER 1978 Karlsruher Lemminge --- 1. /  D 36 1:46:49.5 0:33:32.9 0:44:38.0 23
22 3057 detail závodníka SVERNHAGE Elisabeth SWE 1953 IF Rigor --- 1. /  D 61 1:47:45.4 0:34:28.8 0:44:06.8 22
23 3300 detail závodníka DIETZE Alexandra GER 1999 Seiffen --- 2. /  J 15 W 1:49:03.1 0:35:46.5 0:44:01.1 21
24 3481 detail závodníka PATTLOCH Silke GER 1972 --- --- 2. /  D 41 1:49:38.1 0:36:21.5 0:45:02.2 26
25 3444 detail závodníka KARL Elke GER 1965 Werdau --- 2. /  D 46 1:49:55.3 0:36:38.7 0:44:55.3 25
26 3378 detail závodníka OTTO Carmen GER 1975 Trail Team Sauerland --- 2. /  D 36 1:51:17.9 0:38:01.3 0:44:47.7 24
27 3231 detail závodníka CREUTZ Gunilla SWE 1959 Färgelanda Buss - Snövit Resor --- 2. /  D 51 1:51:45.4 0:38:28.8 0:45:25.2 27
28 3091 detail závodníka LEHNUNG Dr. Ute GER 1971 Grün-Weiss-Pirna --- 3. /  D 41 1:52:05.0 0:38:48.4 0:46:44.1 30
29 3395 detail závodníka AFFLERBACH Heike GER 1968 Gladbach --- 3. /  D 46 1:52:27.8 0:39:11.2 0:46:38.1 29
30 3151 detail závodníka MARTENSSON Ebba SWE 1968 Stockholm --- 4. /  D 46 1:52:30.3 0:39:13.7 0:46:31.7 28
31 3320 detail závodníka ANDRÉN Ing-Marie SWE 1953 Kvarnsveden --- 2. /  D 61 1:54:06.8 0:40:50.2 0:47:00.1 31
32 3319 detail závodníka KOLOBANOVA Liudmilla RUS 1944 Reutov 6 --- 1. /  D 66 1:54:39.1 0:41:22.5 0:51:06.8 40
33 3282 detail závodníka KETTERER Katja GER 1981 SC Waldau --- 5. /  D 31 1:55:14.2 0:41:57.6 0:47:06.7 32
34 3102 detail závodníka BAHNANN Barbara CAN 1971 Fast Trax --- 4. /  D 41 1:55:48.6 0:42:32.0 0:48:35.0 34
35 3283 detail závodníka STRINNHOLM Jenny SWE 1980 hörnefors --- 6. /  D 31 1:57:27.4 0:44:10.8 0:48:53.8 37
36 3305 detail závodníka TIETZ Henrike GER 1999 Eintracht Braunschweig --- 3. /  J 15 W 1:58:31.5 0:45:14.9 0:48:42.6 35
37 3099 detail závodníka HEINKEL Andrea GER 1965 Unteralba --- 5. /  D 46 1:59:07.1 0:45:50.5 0:47:43.7 33
38 3056 detail závodníka SCHEIDEL Karin GER 1943 SV TU Ilmenau --- 1. /  D 71 1:59:40.1 0:46:23.5 0:48:52.8 36
39 3302 detail závodníka PESKOVA Elena RUS 1941 Romashkovo --- 2. /  D 71 2:03:46.9 0:50:30.3 0:52:09.2 48
40 3207 detail závodníka EKBERG Ingegerd SWE 1947 Global Sports Tours Sweden --- 2. /  D 66 2:04:49.1 0:51:32.5 0:52:07.6 46
41 3206 detail závodníka LÖNN Margareta SWE 1942 Global Sports Tours Sweden --- 3. /  D 71 2:04:49.5 0:51:32.9 0:51:23.2 42
42 3240 detail závodníka LIPNIACKA Anna SUI 1961 la rippe --- 3. /  D 51 2:05:15.2 0:51:58.6 0:51:06.9 41
43 3412 detail závodníka EIKELAND Anne Lise NOR 1958 PWT --- 2. /  D 56 2:05:51.1 0:52:34.5 0:52:45.0 51
44 3441 detail závodníka SCHILCHER Maria GER 1958 Pürgen --- 3. /  D 56 2:06:01.7 0:52:45.1 0:50:40.9 38
45 3479 detail závodníka KIRCHNER Katja GER 1986 Villmergen --- 6. /  D 21 2:06:52.5 0:53:35.9 0:52:08.2 47
46 3257 detail závodníka MELGARD Turid NOR 1951 PWT --- 3. /  D 61 2:08:34.4 0:55:17.8 0:52:20.3 49
47 3170 detail závodníka JARDON DIDEBERG Marie BEL 1958 SC Butgenbach --- 4. /  D 56 2:09:11.1 0:55:54.5 0:52:36.6 50
48 3230 detail závodníka KARLSSON Annika SWE 1966 Färgelanda Buss - Snövit Resor --- 6. /  D 46 2:09:44.8 0:56:28.2 0:52:54.5 52
49 3196 detail závodníka KRINNINGER Anna GER 1998 Breitenberg --- 2. /  J 16 W 2:10:18.4 0:57:01.8 0:51:33.0 43
50 3163 detail závodníka PUPETER Lucia GER 2000 Hautzenberg --- 3. /  J 16 W 2:10:18.7 0:57:02.1 0:51:45.9 44
51 3195 detail závodníka GROIß Celine GER 1998 Hauzenberg --- 4. /  J 16 W 2:10:19.5 0:57:02.9 0:51:49.2 45
52 3304 detail závodníka FAHRBACH Dorothee GER 1998 Eintracht Braunschweig --- 5. /  J 16 W 2:10:21.8 0:57:05.2 0:50:59.6 39
53 3190 detail závodníka HUSE Ann-Mari NOR 1966 Skeie_Norway --- 7. /  D 46 2:12:06.7 0:58:50.1 0:55:53.1 66
54 3109 detail závodníka VROBELOVA Jana CZE 1960 www.cestovanimikrobusem.cz --- 4. /  D 51 2:12:33.5 0:59:16.9 0:54:14.8 58
55 3101 detail závodníka ŠINDELÁŘOVÁ Jana CZE 1961 Prague --- 5. /  D 51 2:13:23.2 1:00:06.6 0:53:26.2 55
56 3480 detail závodníka LEHNEIS Gudrun GER 1965 Oberammergau --- 8. /  D 46 2:13:30.2 1:00:13.6 0:54:55.9 64
57 3437 detail závodníka GUNKLER Lydia GER 1961 Leinburg --- 6. /  D 51 2:13:44.1 1:00:27.5 0:53:03.0 53
58 3275 detail závodníka THIELE Gabi GER 1967 WSV Ilmenau --- 9. /  D 46 2:14:41.7 1:01:25.1 0:56:42.7 67
59 3285 detail závodníka KRIEGER Margit EST 1968 Tallinn --- 10. /  D 46 2:15:20.1 1:02:03.5 0:54:22.8 61
60 3253 detail závodníka MIDTLYNG Elgried NOR 1947 PWT --- 3. /  D 66 2:15:37.2 1:02:20.6 0:56:43.3 68
61 3106 detail závodníka MEISSNER Margareta NOR 1957 Rygge --- 5. /  D 56 2:15:39.5 1:02:22.9 0:54:19.2 60
62 3235 detail závodníka SLANY Britta GER 1960 Meißen --- 7. /  D 51 2:15:47.9 1:02:31.3 0:54:17.4 59
63 3080 detail závodníka HENNINGSEN Brigitte GER 1941 DAV Augsburg --- 4. /  D 71 2:17:03.0 1:03:46.4 0:56:43.5 69
64 3311 detail závodníka CERWINKA Ellen GER 1984 Steinmaur --- 7. /  D 21 2:17:24.0 1:04:07.4 0:53:05.4 54
65 3278 detail závodníka HERFURTH Andrea GER 1978 Harzfalke Tanne --- 3. /  D 36 2:17:26.3 1:04:09.7 0:54:03.4 57
66 3417 detail závodníka VAN DEN BOOM Diana GER 1980 Düsseldorf --- 7. /  D 31 2:17:48.8 1:04:32.2 0:54:52.7 63
67 3103 detail závodníka MÜLLER Maria GER 1962 Skiverein Schönheide --- 8. /  D 51 2:17:50.5 1:04:33.9 0:54:01.4 56
68 3239 detail závodníka SELE Heike LCH 1971 Triesenberg --- 5. /  D 41 2:17:59.5 1:04:42.9 0:56:51.2 71
69 3105 detail závodníka FRICK-SELE Helene LCH 1973 Balzers --- 6. /  D 41 2:18:00.3 1:04:43.7 0:57:16.4 72
70 3089 detail závodníka SEIDEL Christine GER 1960 VSC Klingenthal --- 9. /  D 51 2:19:49.6 1:06:33.0 0:54:46.4 62
71 3096 detail závodníka PALOSUO Maira FIN 1952 Helsinki --- 4. /  D 61 2:20:50.0 1:07:33.4 0:55:19.2 65
72 3318 detail závodníka VELICER Irene USA 1996 Schoenenberg --- 3. /  J 17 W 2:21:24.2 1:08:07.6 0:57:48.1 74
73 3162 detail závodníka NYLAND Inger-Johanne NOR 1955 Skeie_Norway --- 6. /  D 56 2:23:03.7 1:09:47.1 0:58:14.3 75
74 3121 detail závodníka KAUER Seraina SUI 1982 Kloten --- 8. /  D 31 2:24:41.7 1:11:25.1 0:56:47.5 70
75 3442 detail závodníka VOGT Anja GER 1969 Weifa --- 7. /  D 41 2:24:53.9 1:11:37.3 0:59:03.3 77
76 3256 detail závodníka BRATBERG Anne Grete NOR 1952 PWT --- 5. /  D 61 2:25:59.7 1:12:43.1 0:58:20.1 76
77 3126 detail závodníka HÖLZER Katrin GER 1980 OLV Weimar --- 9. /  D 31 2:26:27.8 1:13:11.2 1:02:03.4 82
78 3192 detail závodníka EKMAN Annika SWE 1947 IFK Mora --- 4. /  D 66 2:27:03.4 1:13:46.8 1:00:55.5 79
79 3478 detail závodníka GREINER Ingrid GER 1950 --- --- 6. /  D 61 2:27:49.8 1:14:33.2 1:03:42.8 88
80 3107 detail závodníka VARILA Laura FIN 1950 Vättilän Veikot --- 7. /  D 61 2:27:56.0 1:14:39.4 1:02:46.0 84
81 3258 detail závodníka SUNDVOR Svanhild NOR 1955 PWT --- 7. /  D 56 2:28:01.1 1:14:44.5 1:00:30.1 78
82 3219 detail závodníka RANTANEN Sanna FIN 1984 Vetikko Travel --- 8. /  D 21 2:28:07.7 1:14:51.1 1:06:30.6 93
83 3149 detail závodníka KAASA Gerdie NOR 1946 Vöyenenga --- 5. /  D 66 2:29:07.8 1:15:51.2 1:04:09.5 89
84 3242 detail závodníka ZASINA Arleta POL 1980 Jelenia Góra --- 10. /  D 31 2:30:47.3 1:17:30.7 0:57:30.0 73
85 3186 detail závodníka HOFFLANDER Madelaine SWE 1954 Mölnlycke --- 8. /  D 56 2:32:03.6 1:18:47.0 1:03:03.2 87
86 3290 detail závodníka PEEDO Kersti EST 1978 Hesperange --- 4. /  D 36 2:32:33.8 1:19:17.2 1:02:50.3 86
87 3208 detail závodníka KRONANDER Anne SWE 1957 Global Sports Tours Sweden --- 9. /  D 56 2:33:43.5 1:20:26.9 1:02:35.0 83
88 3246 detail závodníka WEGNER Kathrin GER 1961 Gohrisch --- 10. /  D 51 2:34:40.4 1:21:23.8 1:01:09.2 80
89 3183 detail závodníka PFAFF Anja GER 1978 Kassel --- 5. /  D 36 2:38:45.6 1:25:29.0 1:05:01.6 91
90 3157 detail závodníka MOEN Solfried NOR 1956 Skeie_Norway --- 10. /  D 56 2:38:48.9 1:25:32.3 1:02:49.3 85
91 3128 detail závodníka BETTIS Kay GBR 1961 London Region --- 11. /  D 51 2:42:10.6 1:28:54.0 1:04:58.5 90
92 3314 detail závodníka MORGENEIER Evelyn GER 1961 DAV Jena --- 12. /  D 51 2:42:17.1 1:29:00.5 1:01:49.1 81
93 3433 detail závodníka MARX Hannelore GER 1935 St. Ingbert --- 1. /  D 76 2:43:17.0 1:30:00.4 1:08:50.1 96
94 3145 detail závodníka BEKHUS Lillian NOR 1949 Team Grappa --- 8. /  D 61 2:48:58.0 1:35:41.4 1:08:24.8 94
95 3111 detail závodníka BLUSCHKE Monika GER 1956 LG Osterwieck --- 11. /  D 56 2:49:22.3 1:36:05.7 1:08:54.9 97
96 3265 detail závodníka HAUMAN Mindy USA 1969 London --- 8. /  D 41 2:50:59.4 1:37:42.8 1:12:36.0 105
97 3396 detail závodníka AFFLERBACH Jutta GER 1948 Berlin --- 6. /  D 66 2:51:55.5 1:38:38.9 1:06:14.8 92
98 3130 detail závodníka HELD Kerstin GER 1970 Harzfalke Tanne --- 9. /  D 41 2:55:04.9 1:41:48.3 1:13:15.0 108
99 3490 detail závodníka MAUCHER Ursula GER 1938 --- --- 2. /  D 76 2:55:48.4 1:42:31.8 1:09:30.7 100
100 3385 detail závodníka SIMKOVA Gabriela CZE 1966 --- --- 11. /  D 46 2:56:49.1 1:43:32.5 1:12:12.9 104