Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | kolo1 | # | kolo2 | # | kolo3 | # | kolo4 | # | Cíl | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 134 | OTRUBA Jakub | 1998 | Mapei Cyklo Kaňkovský | 1. / Kadeti | 1:01:26.9 | 0:00:00.0 | 12:26.2 [9] | 9 | 12:22.1 [46] | 15 | 13:28.7 [25] | 10 | 12:20.4 [11] | 1 | 10:49.3 [1] | 1 | |
2 | 109 | ŠTOČEK Matúš | 1999 | Cyklistický spolok Žilina | 2. / Kadeti | 1:01:27.0 | 0:00:00.1 | 12:27.4 [24] | 24 | 12:20.3 [18] | 4 | 13:29.3 [45] | 8 | 12:20.5 [15] | 3 | 10:49.3 [3] | 2 | |
3 | 253 | KIERNER Florian | 1999 | RC ARBÖ Wels Gourmetfein | 3. / Kadeti | 1:01:28.1 | 0:00:01.2 | 12:25.8 [4] | 4 | 12:22.8 [54] | 19 | 13:28.2 [15] | 3 | 12:21.9 [47] | 21 | 10:49.3 [2] | 3 | |
4 | 230 | TRACHLER Petr | 1998 | CK FESO Petřvald | 4. / Kadeti | 1:02:13.3 | 0:00:46.3 | 12:26.6 [15] | 15 | 12:22.2 [47] | 22 | 13:29.8 [55] | 36 | 12:20.0 [3] | 19 | 11:34.6 [6] | 4 | |
5 | 37 | VAVREK Dušan | 1999 | TJ Favorit Brno | 5. / Kadeti | 1:02:13.5 | 0:00:46.6 | 12:25.3 [2] | 2 | 12:23.1 [57] | 16 | 13:28.8 [26] | 11 | 12:20.6 [16] | 6 | 11:35.6 [12] | 5 | |
6 | 34 | KUČERA Michal | 1998 | MRX team Bořitov | 6. / Kadeti | 1:02:13.6 | 0:00:46.7 | 12:26.6 [14] | 14 | 12:22.3 [49] | 25 | 13:27.9 [6] | 1 | 12:21.7 [43] | 17 | 11:35.0 [8] | 6 | |
7 | 251 | HAUGENEDER Manuel | 1998 | RC ARBÖ Wels Gourmetfein | 7. / Kadeti | 1:02:13.7 | 0:00:46.7 | 12:26.3 [10] | 10 | 12:23.0 [56] | 32 | 13:30.3 [60] | 48 | 12:20.2 [9] | 36 | 11:33.6 [4] | 7 | |
8 | 73 | ŠULCOVÁ Pavlína | 1986 | Ghost Rubena Racing | 1. / Ženy Elite | 1:02:13.7 | 0:00:46.8 | 12:28.8 [38] | 38 | 12:19.9 [13] | 20 | 13:29.5 [49] | 30 | 12:20.9 [31] | 30 | 11:34.5 [5] | 8 | |
9 | 52 | OROS Samuel | 1998 | Slávia ŠG Trenčín | 8. / Kadeti | 1:02:13.8 | 0:00:46.9 | 12:28.1 [32] | 32 | 12:20.4 [20] | 17 | 13:29.5 [52] | 28 | 12:20.2 [8] | 13 | 11:35.4 [10] | 9 | |
10 | 108 | PERSON Tomáš | 1998 | Cyklistický spolok Žilina | 9. / Kadeti | 1:02:14.1 | 0:00:47.1 | 12:27.0 [20] | 20 | 12:20.8 [26] | 5 | 13:29.6 [54] | 16 | 12:21.0 [34] | 18 | 11:35.4 [11] | 10 | |
11 | 248 | BÁRTEK David | 1998 | VRV Team | 10. / Kadeti | 1:02:14.1 | 0:00:47.1 | 12:26.5 [13] | 13 | 12:21.6 [38] | 7 | 13:29.2 [43] | 14 | 12:20.5 [12] | 5 | 11:36.1 [14] | 11 | |
12 | 152 | HONZÁK David | 1999 | KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N. | 11. / Kadeti | 1:02:14.2 | 0:00:47.2 | 12:27.5 [25] | 25 | 12:21.3 [33] | 23 | 13:29.1 [35] | 25 | 12:20.1 [5] | 9 | 11:36.0 [13] | 12 | |
13 | 53 | CVERENKAR Marek | 1999 | Slávia ŠG Trenčín | 12. / Kadeti | 1:02:15.3 | 0:00:48.3 | 12:27.1 [22] | 22 | 12:21.1 [30] | 13 | 13:29.0 [33] | 15 | 12:20.7 [21] | 10 | 11:37.1 [15] | 13 | |
14 | 55 | ŠKUNDA Peter | 1999 | Slávia ŠG Trenčín | 13. / Kadeti | 1:02:15.6 | 0:00:48.7 | 12:28.7 [37] | 37 | 12:21.2 [31] | 41 | 13:29.9 [56] | 49 | 12:20.9 [27] | 45 | 11:34.8 [7] | 14 | |
15 | 54 | LÍŠKA Daniel | 1999 | Slávia ŠG Trenčín | 14. / Kadeti | 1:02:15.8 | 0:00:48.8 | 12:30.6 [49] | 49 | 12:19.1 [10] | 38 | 13:29.3 [46] | 44 | 12:21.4 [40] | 43 | 11:35.1 [9] | 15 | |
16 | 218 | EDELBAUER Tobias | 1998 | RLM Wien | 15. / Kadeti | 1:02:16.2 | 0:00:49.2 | 12:28.0 [31] | 31 | 12:22.5 [50] | 49 | 13:28.2 [13] | 37 | 12:20.2 [7] | 23 | 11:37.2 [16] | 16 | |
17 | 268 | ŠMÍDA Martin | 1998 | SKC TUFO Prostějov | 16. / Kadeti | 1:02:16.3 | 0:00:49.3 | 12:26.7 [17] | 17 | 12:20.6 [24] | 1 | 13:29.9 [58] | 12 | 12:20.9 [26] | 11 | 11:38.0 [18] | 17 | |
18 | 214 | BARTOŠOVÁ Denisa | 1992 | CK FESO Petřvald | 2. / Ženy Elite | 1:02:17.0 | 0:00:50.1 | 12:26.4 [11] | 11 | 12:22.6 [51] | 26 | 13:28.9 [29] | 23 | 12:21.2 [36] | 27 | 11:37.9 [17] | 18 | |
19 | 228 | SOLAŘ Kryštof | 1999 | VRV Team | 17. / Kadeti | 1:02:17.1 | 0:00:50.2 | 12:27.6 [28] | 28 | 12:20.5 [23] | 11 | 13:29.3 [47] | 18 | 12:20.8 [23] | 15 | 11:38.6 [21] | 19 | |
20 | 133 | KAŇKOVSKÝ Jan | 1998 | Mapei Cyklo Kaňkovský | 18. / Kadeti | 1:02:17.4 | 0:00:50.5 | 12:26.1 [8] | 8 | 12:22.0 [44] | 12 | 13:29.3 [48] | 19 | 12:21.5 [41] | 29 | 11:38.2 [19] | 20 | |
21 | 76 | NOSKOVÁ Nikola | 1997 | KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N. | 1. / Juniorky | 1:02:17.5 | 0:00:50.6 | 12:28.8 [39] | 39 | 12:20.3 [17] | 28 | 13:29.1 [36] | 29 | 12:20.9 [29] | 28 | 11:38.3 [20] | 21 | |
22 | 132 | CINK Jan | 1999 | Mapei Cyklo Kaňkovský | 19. / Kadeti | 1:02:17.7 | 0:00:50.7 | 12:26.4 [12] | 12 | 12:21.6 [41] | 8 | 13:28.8 [28] | 4 | 12:20.7 [20] | 2 | 11:39.9 [25] | 22 | |
23 | 75 | KREJCÁRKOVÁ Adéla | 1990 | KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N. | 3. / Ženy Elite | 1:02:17.9 | 0:00:50.9 | 12:26.0 [6] | 6 | 12:23.2 [58] | 30 | 13:29.2 [41] | 32 | 12:20.6 [18] | 26 | 11:38.8 [22] | 23 | |
24 | 64 | HRUBÝ Jakub | 1998 | KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N. | 20. / Kadeti | 1:02:17.9 | 0:00:51.0 | 12:27.5 [26] | 26 | 12:21.9 [42] | 34 | 13:29.5 [52] | 42 | 12:19.6 [2] | 20 | 11:39.1 [24] | 24 | |
25 | 245 | BÁRTA Tomáš | 1999 | Stevens bikes - Emilio sport | 21. / Kadeti | 1:02:18.0 | 0:00:51.1 | 12:25.3 [1] | 1 | 12:22.7 [53] | 6 | 13:28.9 [30] | 6 | 12:20.9 [24] | 4 | 11:40.1 [27] | 25 | |
26 | 241 | DOSTÁL Jakub | 1998 | Stevens bikes - Emilio sport | 22. / Kadeti | 1:02:18.5 | 0:00:51.5 | 12:27.6 [27] | 27 | 12:21.3 [35] | 27 | 13:28.3 [16] | 13 | 12:20.7 [19] | 7 | 11:40.4 [28] | 26 | |
27 | 127 | OSWALD Jakob | 1998 | RSC ARBÖ Südburgenland | 23. / Kadeti | 1:02:18.5 | 0:00:51.6 | 12:27.1 [21] | 21 | 12:21.0 [28] | 9 | 13:28.9 [32] | 7 | 12:21.3 [39] | 16 | 11:40.0 [26] | 27 | |
28 | 279 | WÁGNER Jakub | 1998 | Mapei Cyklo Kaňkovský | 24. / Kadeti | 1:02:18.7 | 0:00:51.8 | 12:26.9 [19] | 19 | 12:21.3 [32] | 10 | 13:28.6 [24] | 2 | 12:21.3 [38] | 11 | 11:40.4 [29] | 28 | |
29 | 87 | HAVLÍKOVÁ Pavla | 1983 | YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM | 4. / Ženy Elite | 1:02:19.5 | 0:00:52.6 | 12:28.5 [36] | 36 | 12:19.8 [12] | 14 | 13:29.2 [41] | 17 | 12:20.8 [22] | 14 | 11:41.1 [31] | 29 | |
30 | 126 | BAUER Clemens | 1998 | RSC ARBÖ Südburgenland | 25. / Kadeti | 1:02:20.0 | 0:00:53.0 | 12:30.3 [47] | 47 | 12:20.4 [21] | 52 | 13:29.2 [40] | 51 | 12:20.9 [28] | 46 | 11:39.0 [23] | 30 | |
31 | 226 | MACEK Michal | 1998 | VRV Team | 26. / Kadeti | 1:02:20.8 | 0:00:53.9 | 12:28.4 [35] | 35 | 12:21.3 [34] | 40 | 13:28.0 [7] | 22 | 12:21.0 [32] | 22 | 11:41.9 [34] | 31 | |
32 | 128 | EBERHARDT Verena | 1994 | RSC ARBÖ Südburgenland/Bigla Cycling | 5. / Ženy Elite | 1:02:21.0 | 0:00:54.1 | 12:25.9 [5] | 5 | 12:21.6 [40] | 3 | 13:30.5 [62] | 26 | 12:22.2 [48] | 41 | 11:40.6 [30] | 32 | |
33 | 16 | BALANEC Radek | 1998 | CK DAKOM PHARMA KYJOV | 27. / Kadeti | 1:02:21.5 | 0:00:54.6 | 13:10.0 [69] | 69 | 12:41.1 [59] | 65 | 12:28.2 [1] | 45 | 12:20.1 [6] | 32 | 11:41.9 [33] | 33 | |
34 | 110 | HARTINÍK Pavol | 1998 | Cyklistický spolok Žilina | 28. / Kadeti | 1:02:21.9 | 0:00:54.9 | 12:29.1 [40] | 40 | 12:20.5 [22] | 36 | 13:28.8 [27] | 35 | 12:21.1 [35] | 33 | 11:42.2 [38] | 34 | |
35 | 86 | ZÁLESKÁ Lucie | 1991 | TEAM DUKLA PRAHA | 6. / Ženy Elite | 1:02:22.4 | 0:00:55.4 | 12:31.2 [53] | 53 | 12:18.8 [9] | 44 | 13:28.2 [14] | 31 | 12:21.9 [46] | 40 | 11:42.0 [37] | 35 | |
36 | 107 | BLAŠKO Adrián | 1999 | Cyklistický spolok Žilina | 29. / Kadeti | 1:02:22.7 | 0:00:55.8 | 12:29.4 [42] | 42 | 12:20.1 [15] | 35 | 13:30.5 [63] | 52 | 12:20.5 [14] | 44 | 11:42.0 [36] | 36 | |
37 | 193 | HLÁVKA Adam | 1999 | ACS DRAK Vrbno | 30. / Kadeti | 1:02:23.0 | 0:00:56.1 | 12:28.3 [34] | 34 | 12:21.1 [29] | 33 | 13:29.9 [56] | 46 | 12:20.3 [10] | 35 | 11:43.2 [39] | 37 | |
38 | 35 | HOLÍK Michal | 1998 | MRX team Bořitov | 31. / Kadeti | 1:02:23.4 | 0:00:56.4 | 12:30.8 [50] | 50 | 12:19.2 [11] | 43 | 13:28.0 [9] | 27 | 12:20.9 [24] | 24 | 11:44.3 [40] | 38 | |
39 | 211 | VALIGURA Jiří | 1998 | Cyklistika Uničov | 32. / Kadeti | 1:02:24.0 | 0:00:57.1 | 12:31.6 [55] | 55 | 12:18.8 [8] | 48 | 13:28.3 [17] | 39 | 12:23.2 [55] | 53 | 11:41.9 [35] | 39 | |
40 | 119 | BABIAK Klaudio | 1999 | Cyklistický spolok Žilina | 33. / Kadeti | 1:02:24.9 | 0:00:58.0 | 12:29.9 [44] | 44 | 12:21.6 [39] | 55 | 13:28.9 [31] | 53 | 12:23.3 [56] | 54 | 11:41.1 [32] | 40 | |
41 | 270 | KRET Petr | 1999 | SKC TUFO Prostějov | 34. / Kadeti | 1:02:25.0 | 0:00:58.1 | 12:27.3 [23] | 23 | 12:20.2 [16] | 2 | 13:29.5 [51] | 9 | 12:22.4 [50] | 34 | 11:45.3 [42] | 41 | |
42 | 219 | GARGELOVÁ Tereza | 1989 | Cyklistika Uničov | 7. / Ženy Elite | 1:02:26.1 | 0:00:59.2 | 12:32.7 [60] | 60 | 12:18.0 [4] | 51 | 13:29.2 [38] | 50 | 12:21.6 [42] | 51 | 11:44.5 [41] | 42 | |
43 | 19 | PROCHÁZKOVÁ Kamila | 1988 | Sintesi Prima-Donna | 1. / Ženy Hobby /1996 a st./ | 1:02:27.8 | 0:01:00.9 | 12:32.5 [59] | 59 | 12:17.7 [3] | 46 | 13:30.4 [61] | 56 | 12:19.4 [1] | 39 | 11:47.6 [46] | 43 | |
44 | 80 | BAJGEROVÁ Nikola | 1997 | KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N. | 2. / Juniorky | 1:02:28.6 | 0:01:01.7 | 12:29.3 [41] | 41 | 12:21.4 [36] | 50 | 13:28.2 [11] | 40 | 12:22.5 [51] | 50 | 11:47.1 [44] | 44 | |
45 | 82 | KABRHEL Milan | 1999 | Dukla Praha | 35. / Kadeti | 1:02:28.9 | 0:01:02.0 | 12:28.1 [33] | 33 | 12:22.1 [45] | 45 | 13:28.2 [12] | 34 | 12:23.2 [54] | 52 | 11:47.2 [45] | 45 | |
46 | 79 | BERKOVÁ Iren | 1981 | Koryčany | 8. / Ženy Elite | 1:02:29.0 | 0:01:02.0 | 12:29.7 [43] | 43 | 12:20.0 [14] | 37 | 13:29.1 [34] | 38 | 12:21.7 [43] | 42 | 11:48.4 [47] | 46 | |
47 | 120 | LÍNEK Ondřej | 1998 | Mapei Cyklo Kaňkovský | 36. / Kadeti | 1:02:30.3 | 0:01:03.3 | 12:26.6 [16] | 16 | 12:22.2 [48] | 24 | 13:28.0 [8] | 4 | 12:22.3 [49] | 31 | 11:50.9 [48] | 47 | |
48 | 196 | DOLEŽALOVÁ Hana | 1977 | VARTA | 2. / Ženy Hobby /1996 a st./ | 1:02:31.3 | 0:01:04.3 | 12:35.1 [65] | 65 | 12:17.2 [1] | 57 | 13:31.4 [65] | 59 | 12:20.9 [30] | 55 | 11:46.5 [43] | 48 | |
49 | 198 | MRKVICOVÁ Veronika | 1983 | TJ Favorit Brno | 9. / Ženy Elite | 1:03:14.0 | 0:01:47.1 | 12:36.3 [67] | 67 | 12:17.3 [2] | 58 | 13:28.4 [20] | 57 | 12:23.0 [53] | 57 | 12:28.9 [49] | 49 | |
50 | 30 | DOLNÍČEK Marek | 1999 | TJ Favorit Brno | 37. / Kadeti | 1:03:15.7 | 0:01:48.8 | 12:25.6 [3] | 3 | 12:22.9 [55] | 18 | 13:29.1 [37] | 20 | 12:21.2 [37] | 25 | 12:36.6 [54] | 50 | |
51 | 29 | AJVAZI Edi | 1999 | TJ Favorit Brno | 38. / Kadeti | 1:03:15.8 | 0:01:48.9 | 12:30.0 [45] | 45 | 12:20.9 [27] | 53 | 13:28.1 [10] | 42 | 12:21.8 [45] | 46 | 12:34.8 [51] | 51 | |
52 | 32 | SKŘIVÁNEK Adam | 1998 | TJ Favorit Brno | 39. / Kadeti | 1:03:16.1 | 0:01:49.2 | 12:31.7 [57] | 57 | 12:43.1 [60] | 59 | 13:05.8 [2] | 55 | 12:20.5 [13] | 49 | 12:34.8 [52] | 52 | |
53 | 262 | NOVOTNÝ Jakub | 1998 | KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N. | 40. / Kadeti | 1:03:16.2 | 0:01:49.3 | 12:26.1 [7] | 7 | 12:22.6 [52] | 21 | 13:29.2 [38] | 24 | 12:20.1 [4] | 8 | 12:38.1 [56] | 53 | |
54 | 224 | PLANIČKOVÁ Eva | 1997 | SKC TUFO Prostějov | 3. / Juniorky | 1:03:16.5 | 0:01:49.6 | 12:30.4 [48] | 48 | 12:18.6 [6] | 28 | 13:29.3 [44] | 33 | 12:22.7 [52] | 48 | 12:35.3 [53] | 54 | |
55 | 204 | TROJAN Leoš | 1998 | Vysočina Cycling | 41. / Kadeti | 1:03:16.6 | 0:01:49.6 | 12:31.2 [52] | 52 | 12:20.6 [25] | 56 | 13:28.6 [23] | 54 | 12:24.3 [57] | 56 | 12:31.6 [50] | 55 | |
56 | 77 | HOŠMANOVÁ Tereza | 1997 | KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N. | 4. / Juniorky | 1:03:16.7 | 0:01:49.7 | 12:30.0 [46] | 46 | 12:20.3 [19] | 47 | 13:28.5 [22] | 41 | 12:21.0 [33] | 37 | 12:36.6 [54] | 56 | |
57 | 85 | SCHUH Phillipp | 1998 | RC Pottendorf | 42. / Kadeti | 1:05:53.6 | 0:04:26.7 | 13:52.8 [71] | 71 | 13:04.8 [66] | 70 | 13:19.6 [4] | 68 | 12:44.6 [59] | 66 | 12:51.6 [57] | 57 | |
58 | 269 | NOVOTNÝ Adam | 1999 | SKC TUFO Prostějov | 43. / Kadeti | 1:06:12.0 | 0:04:45.1 | 12:33.7 [62] | 62 | 13:03.2 [65] | 64 | 13:28.5 [21] | 65 | 13:47.1 [63] | 65 | 13:19.3 [58] | 58 | |
59 | 124 | DANĚČKOVÁ Romana | 1978 | Mapei Cyklo Kaňkovský | 10. / Ženy Elite | 1:06:19.7 | 0:04:52.8 | 12:32.5 [58] | 58 | 12:18.7 [7] | 54 | 13:26.5 [5] | 21 | 12:39.4 [58] | 58 | 15:22.4 [66] | 59 | |
60 | 33 | VOSTREJŽ David | 1998 | TJ Favorit Brno | 44. / Kadeti | 1:06:24.2 | 0:04:57.3 | 13:02.0 [68] | 68 | 12:49.4 [62] | 66 | 13:12.6 [3] | 61 | 13:09.1 [60] | 59 | 14:10.9 [64] | 60 | |
61 | 15 | JURČA Martin | 1998 | CK DAKOM PHARMA KYJOV | 45. / Kadeti | 1:06:25.7 | 0:04:58.8 | 12:27.9 [30] | 30 | 12:21.4 [37] | 31 | 13:30.1 [59] | 47 | 12:20.6 [17] | 38 | 15:45.6 [69] | 61 | |
62 | 231 | KOTALOVÁ Veronika | 1989 | --- | 11. / Ženy Elite | 1:06:52.6 | 0:05:25.7 | 12:26.8 [18] | 18 | 13:08.8 [67] | 61 | 13:29.5 [50] | 64 | 13:46.3 [62] | 61 | 14:01.0 [61] | 62 | |
63 | 45 | ROTTEROVÁ Aneta | 1996 | SKP Duha Lanškroun | 5. / Juniorky | 1:06:53.0 | 0:05:26.1 | 12:34.5 [64] | 64 | 13:01.4 [63] | 62 | 13:28.4 [18] | 62 | 13:47.6 [65] | 63 | 14:00.9 [60] | 63 | |
64 | 234 | VORÁČOVÁ Naďa | 1981 | SvětCyklistiky.cz | 3. / Ženy Hobby /1996 a st./ | 1:06:53.2 | 0:05:26.3 | 12:34.5 [63] | 63 | 13:01.7 [64] | 63 | 13:28.4 [19] | 63 | 13:47.5 [64] | 64 | 14:00.8 [59] | 64 | |
65 | 207 | VOZNIČKA Vojtěch | 1999 | SK Jiří Team Ostrava | 46. / Kadeti | 1:06:53.7 | 0:05:26.8 | 12:27.7 [29] | 29 | 12:22.0 [43] | 38 | 13:33.9 [66] | 58 | 14:28.1 [68] | 62 | 14:01.8 [62] | 65 | |
66 | 223 | MRÁČKOVÁ Krystýna | 1997 | SKC TUFO Prostějov | 6. / Juniorky | 1:07:46.1 | 0:06:19.2 | 12:31.4 [54] | 54 | 13:21.8 [69] | 67 | 13:58.1 [67] | 66 | 13:50.4 [66] | 67 | 14:04.2 [63] | 66 | |
67 | 227 | KRZYŽANKOVÁ Lenka | 1996 | KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N. | 7. / Juniorky | 1:08:35.0 | 0:07:08.0 | 12:33.3 [61] | 61 | 13:20.2 [68] | 68 | 14:12.8 [68] | 67 | 14:08.4 [67] | 68 | 14:20.1 [65] | 67 | |
68 | 267 | BAJER Vilém | 1998 | SKC TUFO Prostějov | 47. / Kadeti | 1:11:38.5 | 0:10:11.5 | 12:35.5 [66] | 66 | 13:49.3 [70] | 69 | 14:28.9 [69] | 69 | 15:19.7 [70] | 69 | 15:24.8 [67] | 68 | |
69 | 60 | MOŠŤKOVÁ Kateřina | 1994 | Vlčnov | 4. / Ženy Hobby /1996 a st./ | 1:13:26.8 | 0:11:59.8 | 13:54.2 [72] | 72 | 14:20.4 [71] | 71 | 14:52.9 [70] | 70 | 14:52.5 [69] | 70 | 15:26.6 [68] | 69 | |
70 | 137 | SVETKOVIČOVÁ Michaela | 1984 | Bratislava | 5. / Ženy Hobby /1996 a st./ | 1:20:13.6 | 0:18:46.6 | 15:27.6 [74] | 74 | 16:21.5 [73] | 73 | 16:01.4 [71] | 72 | 16:15.5 [72] | 72 | 16:07.3 [70] | 70 | |
71 | 206 | SÝKOROVÁ Eliška | 1996 | ACS DRAK Vrbno | 8. / Juniorky | 1:20:26.5 | 0:18:59.6 | 14:54.7 [73] | 73 | 14:51.6 [72] | 72 | 16:26.9 [72] | 71 | 16:04.1 [71] | 71 | 18:09.1 [71] | 71 | |
72 | 255 | BADEGRUBER Anna | 1997 | RC ARBÖ Wels Gourmetfein | 9. / Juniorky | 0:52:20.0 | - 1 Lap(s) | 12:30.9 [51] | 51 | 12:44.3 [61] | 60 | 13:30.7 [64] | 60 | 13:34.0 [61] | 60 | --- | --- | |
73 | 31 | FIŠER Jan | 1999 | TJ Favorit Brno | 48. / Kadeti | 0:24:50.0 | - 3 Lap(s) | 12:31.6 [56] | 56 | 12:18.3 [5] | 42 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
74 | 233 | HELEŠICOVÁ Petra | 1988 | CK FESO Petřvald | 12. / Ženy Elite | 0:13:52.6 | - 4 Lap(s) | 13:52.6 [70] | 70 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 215 | HOVOŘÁKOVÁ Anna | 1996 | TJ Favorit Brno | . / Juniorky | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |