Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | Kolo 1 | # | Kolo 2 | # | Kolo 3 | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 878 | ŠULC David | 2002 | Bike and Ski Bakajda | 1. / Chlapci 11 - 12 let | 0:13:30.7 | 0:00:00.0 | 04:02.6 [1] | 1 | 04:40.8 [1] | 1 | 04:47.3 [1] | 1 | |
2 | 839 | BEDRNÍKOVÁ Karolína | 2003 | Sokol Veltěž | 1. / Dívky 11 - 12 let | 0:14:25.3 | 0:00:54.6 | 04:15.4 [2] | 2 | 04:57.5 [2] | 2 | 05:12.4 [2] | 2 | |
3 | 874 | MIŠOŇOVÁ Veronika | 2004 | Sokol Veltěž | 1. / Dívky 9 - 10 let | 0:15:06.9 | 0:01:36.2 | 04:29.0 [3] | 3 | 05:11.7 [3] | 3 | 05:26.2 [5] | 3 | |
4 | 875 | KRÁL Kryštof | 2006 | Sokol Veltěž | 1. / Chlapci 8 let a mladší | 0:15:21.5 | 0:01:50.8 | 04:42.6 [4] | 4 | 05:21.8 [5] | 4 | 05:17.1 [4] | 4 | |
5 | 811 | VYTLAČIL Jan | 2002 | Mech na Čičáka | 2. / Chlapci 11 - 12 let | 0:15:24.1 | 0:01:53.4 | 04:50.6 [8] | 8 | 05:18.4 [4] | 5 | 05:15.1 [3] | 5 | |
6 | 862 | ČERVÍČEK David | 2003 | Team Louny | 3. / Chlapci 11 - 12 let | 0:15:44.4 | 0:02:13.7 | 04:51.5 [10] | 10 | 05:22.3 [6] | 8 | 05:30.6 [6] | 6 | |
7 | 865 | DUCHKOVÁ Tereza | 2003 | Perštejn | 2. / Dívky 11 - 12 let | 0:15:52.0 | 0:02:21.3 | 04:50.9 [9] | 9 | 05:22.4 [7] | 7 | 05:38.7 [8] | 7 | |
8 | 861 | DOBRÝ Lukáš | 2005 | CK LOKO Rakovník | 1. / Chlapci 9 - 10 let | 0:16:00.6 | 0:02:29.9 | 04:44.0 [5] | 5 | 05:26.6 [9] | 6 | 05:50.0 [10] | 8 | |
9 | 825 | HOFFMANN Martin | 2002 | Teplice | 4. / Chlapci 11 - 12 let | 0:16:21.6 | 0:02:50.9 | 04:50.0 [7] | 7 | 05:36.2 [10] | 9 | 05:55.4 [11] | 9 | |
10 | 821 | DALIBOR Josef | 2002 | Brandýs nad Labem | 5. / Chlapci 11 - 12 let | 0:16:22.5 | 0:02:51.8 | 05:24.5 [17] | 17 | 05:22.4 [7] | 14 | 05:35.6 [7] | 10 | |
11 | 819 | KOTLÍKOVÁ Eliška | 2002 | BIKE3000 Junior Team | 3. / Dívky 11 - 12 let | 0:16:25.4 | 0:02:54.7 | 04:48.8 [6] | 6 | 05:39.0 [14] | 10 | 05:57.6 [12] | 11 | |
12 | 860 | HAMATA Lukáš | 2005 | CYKLOTEAM OSTROV | 2. / Chlapci 9 - 10 let | 0:16:30.2 | 0:02:59.5 | 04:53.9 [11] | 11 | 05:38.1 [13] | 11 | 05:58.2 [13] | 12 | |
13 | 857 | MONTI Alberto | 2004 | TopTen-Teplice | 3. / Chlapci 9 - 10 let | 0:16:33.3 | 0:03:02.6 | 05:07.6 [12] | 12 | 05:36.7 [11] | 12 | 05:49.0 [9] | 13 | |
14 | 845 | HRIŽ Petr | 2003 | Top ten team Teplice | 6. / Chlapci 11 - 12 let | 0:17:01.3 | 0:03:30.6 | 05:09.7 [14] | 14 | 05:36.9 [12] | 13 | 06:14.7 [18] | 14 | |
15 | 824 | KOTLÍKOVÁ Adéla | 2005 | BIKE3000 Junior Team | 2. / Dívky 9 - 10 let | 0:17:06.4 | 0:03:35.7 | 05:09.2 [13] | 13 | 05:50.2 [16] | 15 | 06:07.0 [14] | 15 | |
16 | 826 | ŽIVEC Matěj | 2002 | Litoměřice | 7. / Chlapci 11 - 12 let | 0:17:35.9 | 0:04:05.2 | 05:40.6 [21] | 21 | 05:48.1 [15] | 17 | 06:07.2 [15] | 16 | |
17 | 809 | BÁRTA Martin | 2005 | SKP Sever Ústí nad Labem | 4. / Chlapci 9 - 10 let | 0:17:45.6 | 0:04:14.9 | 05:19.4 [15] | 15 | 06:07.3 [18] | 16 | 06:18.9 [19] | 17 | |
18 | 846 | MATÚŠOVÁ Tereza | 2003 | Baník Osek | 4. / Dívky 11 - 12 let | 0:17:52.8 | 0:04:22.1 | 05:48.5 [24] | 24 | 05:50.2 [16] | 19 | 06:14.1 [17] | 18 | |
19 | 822 | MOLCAR Jan | 2004 | Top Ten Teplice | 5. / Chlapci 9 - 10 let | 0:18:09.2 | 0:04:38.5 | 05:22.9 [16] | 16 | 06:13.9 [19] | 18 | 06:32.4 [22] | 19 | |
20 | 818 | MENŠÍK Jiří | 2002 | Top Ten Teplice | 8. / Chlapci 11 - 12 let | 0:18:10.5 | 0:04:39.8 | 05:46.4 [23] | 23 | 06:14.2 [20] | 21 | 06:09.9 [16] | 20 | |
21 | 844 | KONOPÁSEK Martin | 2003 | NEVIX Team | 9. / Chlapci 11 - 12 let | 0:18:29.3 | 0:04:58.6 | 05:31.7 [20] | 20 | 06:30.6 [25] | 22 | 06:27.0 [20] | 21 | |
22 | 867 | CIMRMAN Adam | 2004 | Team Louny | 6. / Chlapci 9 - 10 let | 0:18:45.0 | 0:05:14.3 | 05:29.4 [19] | 19 | 06:28.7 [23] | 20 | 06:46.9 [26] | 22 | |
23 | 864 | LETOCHA Radek | 2004 | Hrobčice | 7. / Chlapci 9 - 10 let | 0:18:57.6 | 0:05:26.9 | 05:54.7 [25] | 25 | 06:35.4 [26] | 25 | 06:27.5 [21] | 23 | |
24 | 828 | PODZIMEK Jan | 2004 | Team Bike Perštejn | 8. / Chlapci 9 - 10 let | 0:18:59.6 | 0:05:28.9 | 05:45.0 [22] | 22 | 06:29.3 [24] | 24 | 06:45.3 [23] | 24 | |
25 | 838 | CZERVONIAK Daniel | 2002 | AVZO Raná | 10. / Chlapci 11 - 12 let | 0:19:00.0 | 0:05:29.3 | 05:27.2 [18] | 18 | 06:44.6 [27] | 23 | 06:48.2 [27] | 25 | |
26 | 859 | SIROTKOVÁ Eliška | 2005 | BAOS | 3. / Dívky 9 - 10 let | 0:19:18.4 | 0:05:47.7 | 06:09.6 [32] | 32 | 06:22.5 [21] | 26 | 06:46.3 [25] | 26 | |
27 | 876 | POMAHAČ Jan | 2005 | Top ten team Teplice | 9. / Chlapci 9 - 10 let | 0:19:19.0 | 0:05:48.3 | 06:06.1 [31] | 31 | 06:27.4 [22] | 27 | 06:45.5 [24] | 27 | |
28 | 882 | ZEMAN Jakub | 2006 | Meziboří | 2. / Chlapci 8 let a mladší | 0:19:52.9 | 0:06:22.2 | 05:57.5 [26] | 26 | 06:49.6 [29] | 28 | 07:05.8 [33] | 28 | |
29 | 847 | KRČKA Matěj | 2005 | TOPTEN Teplice | 10. / Chlapci 9 - 10 let | 0:20:04.5 | 0:06:33.8 | 06:13.1 [33] | 33 | 06:58.2 [33] | 31 | 06:53.2 [28] | 29 | |
30 | 813 | BUREŠ Václav | 2003 | Braňany | 11. / Chlapci 11 - 12 let | 0:20:06.9 | 0:06:36.2 | 06:02.3 [28] | 28 | 07:06.8 [34] | 29 | 06:57.8 [30] | 30 | |
31 | 829 | BLÁHOVÁ Lucie | 2004 | Osek | 4. / Dívky 9 - 10 let | 0:20:08.3 | 0:06:37.6 | 06:19.2 [35] | 35 | 06:53.5 [30] | 33 | 06:55.6 [29] | 31 | |
32 | 841 | FEDAK Jakub | 2002 | Bilina | 12. / Chlapci 11 - 12 let | 0:20:12.0 | 0:06:41.3 | 06:03.0 [29] | 29 | 07:07.1 [35] | 30 | 07:01.9 [31] | 32 | |
33 | 851 | NODL Miroslav | 2002 | MOST | 13. / Chlapci 11 - 12 let | 0:20:15.4 | 0:06:44.7 | 05:57.8 [27] | 27 | 07:13.8 [36] | 32 | 07:03.8 [32] | 33 | |
34 | 823 | NOHEJLOVÁ Kateřina | 2005 | Osek | 5. / Dívky 9 - 10 let | 0:20:29.4 | 0:06:58.7 | 06:26.0 [36] | 36 | 06:56.5 [32] | 34 | 07:06.9 [34] | 34 | |
35 | 873 | FRANĚK Jakub | 2007 | MOST | 3. / Chlapci 8 let a mladší | 0:21:20.7 | 0:07:50.0 | 06:04.6 [30] | 30 | 07:23.1 [39] | 35 | 07:53.0 [35] | 35 | |
36 | 801 | ČERVENKOVÁ Pavlína | 2005 | MOST | 6. / Dívky 9 - 10 let | 0:13:35.4 | - 1 Lap(s) | 06:46.7 [42] | 42 | 06:48.7 [28] | 36 | --- | --- | |
37 | 848 | VESELÝ Tomáš | 2003 | Komárov | 14. / Chlapci 11 - 12 let | 0:13:40.2 | - 1 Lap(s) | 06:45.2 [41] | 41 | 06:55.0 [31] | 37 | --- | --- | |
38 | 837 | LENC Rostislav | 2005 | Litvínov | 11. / Chlapci 9 - 10 let | 0:13:46.7 | - 1 Lap(s) | 06:17.5 [34] | 34 | 07:29.2 [42] | 38 | --- | --- | |
39 | 805 | LANDYŠ Martin | 2007 | MOST | 4. / Chlapci 8 let a mladší | 0:13:56.2 | - 1 Lap(s) | 06:37.3 [39] | 39 | 07:18.9 [38] | 39 | --- | --- | |
40 | 808 | SMRŽOVÁ Eliška | 2004 | SKP Sever Ústí nad Labem | 7. / Dívky 9 - 10 let | 0:13:56.8 | - 1 Lap(s) | 06:31.6 [37] | 37 | 07:25.2 [40] | 40 | --- | --- | |
41 | 812 | VYTLAČIL Jiří | 2005 | Mech na Čičáka | 12. / Chlapci 9 - 10 let | 0:14:05.2 | - 1 Lap(s) | 06:48.8 [43] | 43 | 07:16.4 [37] | 41 | --- | --- | |
42 | 806 | POPELKA Jakub | 2004 | MOST | 13. / Chlapci 9 - 10 let | 0:14:18.0 | - 1 Lap(s) | 06:36.0 [38] | 38 | 07:42.0 [44] | 42 | --- | --- | |
43 | 803 | KAŠPAR Jiří | 2003 | MOST | 15. / Chlapci 11 - 12 let | 0:14:21.9 | - 1 Lap(s) | 06:44.4 [40] | 40 | 07:37.5 [43] | 43 | --- | --- | |
44 | 843 | SOUČEK Vojtěch | 2005 | MOST | 14. / Chlapci 9 - 10 let | 0:15:30.0 | - 1 Lap(s) | 07:32.0 [48] | 48 | 07:58.0 [46] | 44 | --- | --- | |
45 | 820 | BARTOŇ Matěj | 2006 | Praha 9 Vysočany | 5. / Chlapci 8 let a mladší | 0:15:43.3 | - 1 Lap(s) | 07:27.0 [45] | 45 | 08:16.3 [48] | 45 | --- | --- | |
46 | 849 | ROUD Tomáš | 2004 | Ck chemopetrol Litvínov | 15. / Chlapci 9 - 10 let | 0:15:49.1 | - 1 Lap(s) | 07:28.2 [47] | 47 | 08:20.9 [49] | 46 | --- | --- | |
47 | 827 | HORAK Daniel | 2004 | raketaci | 16. / Chlapci 9 - 10 let | 0:15:49.7 | - 1 Lap(s) | 08:24.5 [60] | 60 | 07:25.2 [40] | 47 | --- | --- | |
48 | 831 | TUŠINSKÁ Klára | 2003 | Bílina | 5. / Dívky 11 - 12 let | 0:16:05.0 | - 1 Lap(s) | 08:11.9 [56] | 56 | 07:53.1 [45] | 48 | --- | --- | |
49 | 832 | ALBLOVÁ Denisa | 2005 | MOST | 8. / Dívky 9 - 10 let | 0:16:11.9 | - 1 Lap(s) | 08:09.3 [55] | 55 | 08:02.6 [47] | 49 | --- | --- | |
50 | 833 | ČERVENKA Jan | 2007 | MOST | 6. / Chlapci 8 let a mladší | 0:16:38.0 | - 1 Lap(s) | 07:58.2 [50] | 50 | 08:39.8 [52] | 50 | --- | --- | |
51 | 853 | ŠLAJER Miroslav | 2003 | slaja | 16. / Chlapci 11 - 12 let | 0:16:43.0 | - 1 Lap(s) | 07:32.4 [49] | 49 | 09:10.6 [55] | 51 | --- | --- | |
52 | 810 | HŘÍBAL Venda | 2007 | Osek | 7. / Chlapci 8 let a mladší | 0:16:49.7 | - 1 Lap(s) | 08:19.6 [57] | 57 | 08:30.1 [50] | 52 | --- | --- | |
53 | 840 | PAUR Jára | 2004 | Hobíci | 17. / Chlapci 9 - 10 let | 0:16:52.9 | - 1 Lap(s) | 08:07.3 [54] | 54 | 08:45.6 [53] | 53 | --- | --- | |
54 | 802 | ŠLEHOFER Pavel | 2006 | Fk Baník Souš | 8. / Chlapci 8 let a mladší | 0:16:55.6 | - 1 Lap(s) | 08:23.0 [58] | 58 | 08:32.6 [51] | 54 | --- | --- | |
55 | 807 | VIKTORA Tomáš | 2003 | MOST | 17. / Chlapci 11 - 12 let | 0:16:58.2 | - 1 Lap(s) | 08:05.5 [53] | 53 | 08:52.7 [54] | 55 | --- | --- | |
56 | 881 | CAHAJLA Petr | 2007 | Chomutov | 9. / Chlapci 8 let a mladší | 0:17:15.8 | - 1 Lap(s) | 07:58.7 [51] | 51 | 09:17.1 [57] | 56 | --- | --- | |
57 | 814 | BUREŠ Jan | 2003 | Braňany | 18. / Chlapci 11 - 12 let | 0:17:18.8 | - 1 Lap(s) | 07:27.2 [46] | 46 | 09:51.6 [63] | 57 | --- | --- | |
58 | 858 | PROCHÁZKA Tobiáš | 2005 | MOST | 18. / Chlapci 9 - 10 let | 0:17:22.5 | - 1 Lap(s) | 08:01.0 [52] | 52 | 09:21.5 [59] | 58 | --- | --- | |
59 | 877 | VYKOUKOVÁ Kateřina | 2005 | Most Souš | 9. / Dívky 9 - 10 let | 0:17:47.2 | - 1 Lap(s) | 08:31.2 [62] | 62 | 09:16.0 [56] | 59 | --- | --- | |
60 | 879 | STREJCOVÁ Kateřina | 2005 | Dubany | 10. / Dívky 9 - 10 let | 0:17:47.9 | - 1 Lap(s) | 08:26.2 [61] | 61 | 09:21.7 [60] | 60 | --- | --- | |
61 | 842 | FEDAK Ondřej | 2006 | Bilina | 10. / Chlapci 8 let a mladší | 0:17:48.2 | - 1 Lap(s) | 08:23.4 [59] | 59 | 09:24.8 [61] | 61 | --- | --- | |
62 | 804 | REMUTOVÁ Nikol | 2006 | Lužice | 1. / Dívky 8 let a mladší | 0:18:53.4 | - 1 Lap(s) | 09:33.1 [67] | 67 | 09:20.3 [58] | 62 | --- | --- | |
63 | 836 | PERGL Ondřej | 2006 | MOST | 11. / Chlapci 8 let a mladší | 0:18:57.7 | - 1 Lap(s) | 08:42.2 [63] | 63 | 10:15.5 [66] | 63 | --- | --- | |
64 | 835 | PERGL Jiří | 2005 | MOST | 19. / Chlapci 9 - 10 let | 0:18:59.1 | - 1 Lap(s) | 08:44.4 [64] | 64 | 10:14.7 [65] | 64 | --- | --- | |
65 | 863 | ZUDA Štěpán | 2007 | Houmr Coowa Team | 12. / Chlapci 8 let a mladší | 0:19:18.1 | - 1 Lap(s) | 09:38.5 [68] | 68 | 09:39.6 [62] | 65 | --- | --- | |
66 | 817 | KURILJAKOVÁ Tereza | 2006 | Litvínov - Janov | 2. / Dívky 8 let a mladší | 0:19:43.2 | - 1 Lap(s) | 09:46.4 [69] | 69 | 09:56.8 [64] | 66 | --- | --- | |
67 | 854 | BOZDĚCHOVÁ Ema | 2006 | MOST | 3. / Dívky 8 let a mladší | 0:19:46.5 | - 1 Lap(s) | 09:29.8 [66] | 66 | 10:16.7 [67] | 67 | --- | --- | |
68 | 816 | STANKOVÁ Helena | 2007 | ZFP Group | 4. / Dívky 8 let a mladší | 0:20:55.3 | - 1 Lap(s) | 09:28.2 [65] | 65 | 11:27.1 [68] | 68 | --- | --- | |
69 | 880 | STREJCOVÁ Štěpánka | 2008 | Dubany | 5. / Dívky 8 let a mladší | 0:23:26.1 | - 1 Lap(s) | 10:46.8 [71] | 71 | 12:39.3 [69] | 69 | --- | --- | |
70 | 850 | ŠTEMBERA Florián | 2006 | Litvínov | 13. / Chlapci 8 let a mladší | 0:25:12.4 | - 1 Lap(s) | 10:41.9 [70] | 70 | 14:30.5 [70] | 70 | --- | --- | |
71 | 868 | DLOUHÝ Martin | 2005 | CCC-Cycling Club Chomutov | 20. / Chlapci 9 - 10 let | 0:06:55.2 | - 2 Lap(s) | 06:55.2 [44] | 44 | --- | --- | --- | --- | |
72 | 830 | KUNDRÁTOVÁ Anna | 2008 | ZFP Group | 6. / Dívky 8 let a mladší | 0:12:51.4 | - 2 Lap(s) | 12:51.4 [72] | 72 | --- | --- | --- | --- | |
--- | 815 | MATUŠ Tomáš | 2004 | MOST | . / Chlapci 9 - 10 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 834 | PURCHART Štěpán | 2005 | CT | . / Chlapci 9 - 10 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 852 | JIRÁSEK František | 2007 | Most-Vtelno | . / Chlapci 8 let a mladší | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 855 | KRUMLOVSKÝ Tomáš | 2004 | MOST | . / Chlapci 9 - 10 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 856 | KRUMLOVSKÝ Jiří | 2006 | MOST | . / Chlapci 8 let a mladší | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 866 | JANŮ Karolína | 2008 | ZFP Group | . / Dívky 8 let a mladší | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 869 | SIROTKOVÁ Eliška | 2005 | BAOS | . / Chlapci 9 - 10 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 870 | VÁŇA Ladislav | 2006 | MOST | . / Chlapci 8 let a mladší | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 871 | TŮMOVÁ Zuzana | 2006 | CK TOI TOI Slaný | . / Dívky 8 let a mladší | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 872 | TŮMA Filip | 2006 | CK TOI TOI Slaný | . / Chlapci 8 let a mladší | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |