ČP XCO MTB Zadov

MTB
DATUM :13.9.2014 MÍSTO :Zadov

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta 1.kolo # 3. kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta 1.kolo # 3. kolo #
1 801 detail závodníka JIROUŠ Samuel CZE 2000 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 0:30:03.8 0:00:00.0 09:26.3 [1] 1 10:33.3 [1] 1
2 806 detail závodníka STLOUKAL Štěpán CZE 2000 ACT LERAK 0:32:43.3 0:02:39.5 10:34.4 [3] 3 11:04.7 [3] 2
3 803 detail závodníka SCHIERL Jakub CZE 2000 REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN 0:32:56.2 0:02:52.4 10:42.4 [5] 5 11:09.0 [5] 3
4 822 detail závodníka TROJAHN Robert GER 2001 SSV Mounty Altenberg 0:33:01.5 0:02:57.7 11:10.9 [10] 10 10:49.5 [2] 4
5 808 detail závodníka KUNÁŠEK Josef CZE 2000 KH Tour Czech cycling team 0:33:03.8 0:02:59.9 10:35.0 [4] 4 11:11.9 [8] 5
6 804 detail závodníka ČERVENKA Marcel CZE 2000 HNÍZDIL TEAM 0:33:07.3 0:03:03.5 10:43.9 [6] 6 11:08.8 [4] 6
7 802 detail závodníka BITTNER Daniel CZE 2000 AUTHOR TEAM STUPNO 0:33:17.6 0:03:13.8 10:33.5 [2] 2 11:15.9 [9] 7
8 809 detail závodníka MAREK Oskar CZE 2001 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 0:33:32.3 0:03:28.5 10:55.9 [7] 7 11:10.4 [6] 8
9 810 detail závodníka PEŠŤÁK Martin CZE 2000 Kola-bbm.cz 0:33:34.3 0:03:30.5 11:03.9 [9] 9 11:11.1 [7] 9
10 805 detail závodníka MALÝ Matěj CZE 2000 VRV TEAM 0:33:48.0 0:03:44.2 11:00.3 [8] 8 11:28.8 [12] 10
11 825 detail závodníka DUDEK Tomáš CZE 2001 APACHE BIKE TEAM ÚPICE 0:34:17.2 0:04:13.4 11:29.3 [13] 13 11:19.8 [10] 11
12 817 detail závodníka HLADÍK Josef CZE 2001 IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:34:42.6 0:04:38.8 11:28.9 [12] 12 11:37.3 [15] 12
13 812 detail závodníka MALÝ Jakub CZE 2001 VRV TEAM 0:34:43.3 0:04:39.5 11:20.5 [11] 11 11:34.8 [14] 13
14 860 detail závodníka VACEK Karel CZE 2000 CK Příbram - Fany GASTROSERVIS 0:35:06.7 0:05:02.9 12:05.2 [19] 19 11:24.5 [11] 14
15 811 detail závodníka HONSA František CZE 2000 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 0:35:22.1 0:05:18.3 12:23.5 [24] 24 11:33.5 [13] 15
16 819 detail závodníka VONDRÁČEK Jaroslav CZE 2000 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 0:35:46.2 0:05:42.4 11:30.7 [14] 14 12:05.8 [16] 16
17 831 detail závodníka FIALA Matyáš CZE 2003 CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 0:36:33.7 0:06:29.9 11:59.5 [17] 17 12:14.9 [17] 17
18 823 detail závodníka NOVÝ Jakub CZE 2001 ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 0:36:41.3 0:06:37.5 11:43.6 [15] 15 12:28.7 [18] 18
19 820 detail závodníka NĚMEC Patrik CZE 2001 CYKLO BENDL CLUB 98 0:37:07.1 0:07:03.3 11:58.9 [16] 16 12:36.8 [21] 19
20 864 detail závodníka HOMOLA Jakub CZE 2000 BIKE 2000 0:37:41.1 0:07:37.3 12:03.4 [18] 18 12:53.8 [25] 20
21 826 detail závodníka TLAMKA Tomáš CZE 2002 MORAVEC TEAM 0:37:50.5 0:07:46.7 12:09.4 [20] 20 12:59.3 [26] 21
22 868 detail závodníka ŠULC David CZE 2002 BIKE&SKI BAKAJDA 0:38:04.4 0:08:00.6 12:20.3 [22] 22 12:59.3 [26] 22
23 832 detail závodníka TELLINGER Adam CZE 2000 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 0:38:15.1 0:08:11.3 12:37.5 [25] 25 12:40.7 [22] 23
24 862 detail závodníka VINICKÝ Karel CZE 2000 ACT LERAK 0:38:29.5 0:08:25.7 12:45.5 [26] 26 12:44.1 [23] 24
25 818 detail závodníka TOMÁŠEK Alvin CZE 2000 REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN 0:38:30.0 0:08:26.2 13:10.3 [35] 35 12:32.0 [19] 25
26 816 detail závodníka KRÝDA Miloslav CZE 2000 CYKLO BENDL CLUB 98 0:38:37.4 0:08:33.6 12:23.1 [23] 23 13:14.0 [32] 26
27 838 detail závodníka DOSTÁL Václav CZE 2003 LYKO KLUB PRACHATICE 0:38:41.5 0:08:37.7 13:02.7 [32] 32 12:46.2 [24] 27
28 834 detail závodníka BAUER Štěpán CZE 2000 CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 0:38:51.3 0:08:47.5 12:17.3 [21] 21 13:09.4 [30] 28
29 846 detail závodníka MAROUL Tomáš CZE 2002 IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:39:02.6 0:08:58.8 13:22.2 [37] 37 12:32.7 [20] 29
30 861 detail závodníka VACEK Mathias CZE 2002 CK Příbram - Fany GASTROSERVIS 0:39:13.0 0:09:09.2 13:08.2 [34] 34 13:31.1 [37] 30
31 837 detail závodníka KUČERA Michal CZE 2001 BIKE 2000 0:39:13.2 0:09:09.4 12:51.4 [27] 27 13:17.5 [33] 31
32 851 detail závodníka DANĚK Jakub CZE 2002 --- 0:39:24.0 0:09:20.2 13:06.2 [33] 33 12:59.3 [26] 32
33 833 detail závodníka ZATLOUKAL Jan CZE 2002 CYKLO TEAM KOLARNA 0:39:25.7 0:09:21.9 13:00.4 [30] 30 13:09.9 [31] 33
34 847 detail závodníka MAREŠ Ondřej CZE 2000 PATRY CYCLING TEAM TŘEŠŤ 0:39:40.2 0:09:36.4 13:02.3 [31] 31 13:18.3 [35] 34
35 867 detail závodníka ŠTYCH Jan CZE 2001 CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 0:40:00.4 0:09:56.6 13:33.9 [40] 40 13:02.8 [29] 35
36 848 detail závodníka SVÍTIL Robert CZE 2000 --- 0:40:01.0 0:09:57.2 12:53.8 [28] 28 13:28.4 [36] 36
37 840 detail závodníka ZUNA Ondřej CZE 2002 AUTHOR TEAM STUPNO 0:40:31.5 0:10:27.7 12:59.0 [29] 29 13:51.4 [40] 37
38 835 detail závodníka PONÍŽIL Karel CZE 2001 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 0:40:47.6 0:10:43.8 13:39.5 [43] 43 13:48.1 [39] 38
39 856 detail závodníka SÁSKA Jan CZE 2002 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 0:40:54.0 0:10:50.2 13:36.5 [41] 41 13:45.8 [38] 39
40 849 detail závodníka KRULA Štěpán CZE 2003 Kola-bbm.cz 0:40:55.6 0:10:51.8 13:47.1 [45] 45 13:18.1 [34] 40
41 852 detail závodníka FIEDLER Zdeněk CZE 2002 LYKO KLUB PRACHATICE 0:41:35.6 0:11:31.8 13:31.8 [39] 39 14:09.3 [42] 41
42 869 detail závodníka NAROVEC Jonáš CZE 2001 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 0:41:58.8 0:11:55.0 13:19.4 [36] 36 14:21.5 [44] 42
43 866 detail závodníka MUNDL Václav CZE 2001 CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 0:42:02.5 0:11:58.7 14:00.1 [47] 47 14:10.5 [43] 43
44 865 detail závodníka JANÍČEK Marek CZE 2001 BIKE 2000 0:42:06.8 0:12:03.0 13:46.9 [44] 44 14:24.9 [46] 44
45 871 detail závodníka DOLEJŠÍ Adam CZE 2000 CYKLO BENDL CLUB 98 0:42:23.3 0:12:19.5 14:07.2 [48] 48 14:22.7 [45] 45
46 850 detail závodníka STRÁNSKÝ Matěj CZE 2003 TJ CYKLOPRAG 0:42:29.3 0:12:25.5 13:36.8 [42] 42 14:43.2 [49] 46
47 843 detail závodníka TESAŘ Jakub CZE 2003 ACT LERAK 0:42:40.0 0:12:36.2 14:11.6 [49] 49 13:58.1 [41] 47
48 845 detail závodníka ŠMÍDA Michal CZE 2001 MORAVEC TEAM 0:42:58.1 0:12:54.3 13:56.1 [46] 46 14:32.3 [48] 48
49 858 detail závodníka HENDRYCH David CZE 2001 TEAM BIKE PERŠTEJN 0:43:11.2 0:13:07.4 13:30.6 [38] 38 15:37.2 [50] 49
50 841 detail závodníka ČERNÝ Filip CZE 2003 TJ CYKLOPRAG 0:43:19.5 0:13:15.7 14:15.0 [50] 50 14:25.3 [47] 50
51 857 detail závodníka BEČKA Ondřej CZE 2000 BIke Freaks Holice 0:30:28.3 - 1 Lap(s) 14:59.7 [52] 52 --- ---
52 855 detail závodníka ŘEZNÍK Jan CZE 2003 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 0:30:44.6 - 1 Lap(s) 14:54.0 [51] 51 --- ---
53 863 detail závodníka DYMÁČEK Jan CZE 2003 BIKE 2000 0:33:14.0 - 1 Lap(s) 15:52.0 [53] 53 --- ---
54 872 detail závodníka BREDLER Matyáš Jiří CZE 2002 KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 0:21:54.2 - 2 Lap(s) 21:54.2 [54] 54 --- ---
--- 842 detail závodníka STLOUKAL Richard CZE 2002 ACT LERAK DNF --- 15:47.0 [-] --- --- ---
--- 844 detail závodníka MAZÁNEK Matěj CZE 2000 MORAVEC TEAM DNF --- 13:20.5 [-] --- --- ---
--- 873 detail závodníka BŘEZNA Vojtěch CZE 2002 KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N DNF --- 14:05.9 [-] --- --- ---
--- 854 detail závodníka KOBR Jiří CZE 2000 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM DNS --- --- --- --- ---
--- 870 detail závodníka KUNČÍK Matěj CZE 2004 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM DNS --- --- --- --- ---