Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 2.5 km | # | 5 km | # | 7.5 km | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | ŽALČÍK Kim | 1999 | Fenix ski team Jeseník | 1. / Mladší dorostenci | 0:20:44.8 | 0:00:00.0 | 06:17.9 [2] | 2 | 07:20.8 [6] | 2 | 07:06.0 [1] | 1 | |
2 | 8 | KORBELÁŘ Jaroslav | 1999 | TJ LO Spartak Vrchlabí | 2. / Mladší dorostenci | 0:20:47.1 | 0:00:02.3 | 06:22.0 [7] | 7 | 07:17.8 [1] | 4 | 07:07.3 [2] | 2 | |
3 | 6 | HUSÁK Kryštof | 1998 | LK Slovan Karlovy Vary | 3. / Mladší dorostenci | 0:21:04.6 | 0:00:19.8 | 06:17.1 [1] | 1 | 07:20.9 [7] | 1 | 07:26.6 [3] | 3 | |
4 | 14 | KAIFER Jan | 1998 | TJ Sokol Stachy - Oddíl lyžování | 4. / Mladší dorostenci | 0:21:08.7 | 0:00:23.8 | 06:21.1 [5] | 5 | 07:19.5 [4] | 5 | 07:28.0 [4] | 4 | |
5 | 2 | MÁNEK Jiří | 1998 | Ski klub Šumava | 5. / Mladší dorostenci | 0:21:12.9 | 0:00:28.0 | 06:21.6 [6] | 6 | 07:19.5 [3] | 6 | 07:31.7 [6] | 5 | |
6 | 7 | KROUPA Jan | 1998 | ČKS SKI Jilemnice | 6. / Mladší dorostenci | 0:21:14.9 | 0:00:30.1 | 06:22.5 [8] | 8 | 07:20.3 [5] | 7 | 07:32.1 [7] | 6 | |
7 | 3 | KALIVODA Tomáš | 1998 | Ski klub Šumava | 7. / Mladší dorostenci | 0:21:15.3 | 0:00:30.4 | 06:19.0 [3] | 3 | 07:27.2 [9] | 8 | 07:28.9 [5] | 7 | |
8 | 12 | MIKUŠ Ján | 1998 | KBL Jasná Lipt. Mikuláš | 8. / Mladší dorostenci | 0:21:19.4 | 0:00:34.5 | 06:20.5 [4] | 4 | 07:18.8 [2] | 3 | 07:40.0 [10] | 8 | |
9 | 46 | MATOUŠ Adam | 1998 | TJ SVS Krkonoše Vrchlabí | 9. / Mladší dorostenci | 0:21:30.5 | 0:00:45.6 | 06:35.8 [13] | 13 | 07:22.0 [8] | 9 | 07:32.6 [8] | 9 | |
10 | 30 | BENEŠ Ondřej | 1998 | SK SKOL Brno-lyžařský běžecký oddíl | 10. / Mladší dorostenci | 0:21:35.2 | 0:00:50.3 | 06:29.3 [12] | 12 | 07:30.8 [10] | 10 | 07:34.9 [9] | 10 | |
11 | 21 | OPHOFF Mike | 1999 | TJ LO Spartak Vrchlabí | 11. / Mladší dorostenci | 0:21:52.1 | 0:01:07.2 | 06:37.6 [14] | 14 | 07:31.1 [11] | 11 | 07:43.2 [12] | 11 | |
12 | 23 | ČERNÝ Ondřej | 1999 | LK Slovan Karlovy Vary | 12. / Mladší dorostenci | 0:22:01.8 | 0:01:17.0 | 06:43.9 [22] | 22 | 07:37.6 [13] | 16 | 07:40.2 [11] | 12 | |
13 | 4 | LAVIČKA Jan | 1998 | TJ Frenštát pod Radhoštěm | 13. / Mladší dorostenci | 0:22:09.1 | 0:01:24.2 | 06:28.3 [10] | 10 | 07:44.8 [14] | 13 | 07:55.9 [16] | 13 | |
14 | 43 | REMEŠ Vojta | 1998 | SKI Skuhrov nad Bělou | 14. / Mladší dorostenci | 0:22:09.2 | 0:01:24.3 | 06:38.1 [15] | 15 | 07:37.4 [12] | 15 | 07:53.6 [15] | 14 | |
15 | 5 | KONDERLA Luboš | 1998 | TJ TŽ Třinec oddíl lyžování | 15. / Mladší dorostenci | 0:22:15.0 | 0:01:30.1 | 06:23.0 [9] | 9 | 07:48.2 [17] | 12 | 08:03.7 [18] | 15 | |
16 | 29 | KAPČIAR Tomáš | 1998 | Ski klub Jablonec nad Nisou | 16. / Mladší dorostenci | 0:22:20.6 | 0:01:35.7 | 06:41.1 [20] | 20 | 07:48.1 [16] | 17 | 07:51.3 [13] | 16 | |
17 | 26 | BEDEČ Jan | 1998 | Fenix ski team Jeseník | 17. / Mladší dorostenci | 0:22:22.0 | 0:01:37.1 | 06:29.0 [11] | 11 | 07:46.1 [15] | 14 | 08:06.8 [20] | 17 | |
18 | 25 | PROVAZNÍK Josef | 1999 | TJ LO Spartak Vrchlabí | 18. / Mladší dorostenci | 0:22:26.0 | 0:01:41.1 | 06:38.7 [17] | 17 | 07:54.4 [21] | 20 | 07:52.8 [14] | 18 | |
19 | 48 | ŠTOLFA Štěpán | 1998 | TJ Spartak Police n/Metují LO (SPPO) | 19. / Mladší dorostenci | 0:22:32.8 | 0:01:47.9 | 06:38.9 [18] | 18 | 07:52.1 [19] | 18 | 08:01.7 [17] | 19 | |
20 | 10 | STARÝ Ondřej | 1998 | TJ SVS Krkonoše Vrchlabí | 20. / Mladší dorostenci | 0:22:36.8 | 0:01:51.9 | 06:38.3 [16] | 16 | 07:54.3 [20] | 19 | 08:04.1 [19] | 20 | |
21 | 15 | STARÝ Michal | 1998 | Sportovní klub Nové Město na Moravě | 21. / Mladší dorostenci | 0:22:47.5 | 0:02:02.6 | 06:39.7 [19] | 19 | 08:00.5 [22] | 22 | 08:07.2 [21] | 21 | |
22 | 20 | VYHNÁLEK Vojtěch | 1999 | TJ Seba Tanvald | 22. / Mladší dorostenci | 0:22:50.5 | 0:02:05.7 | 06:46.8 [23] | 23 | 07:51.9 [18] | 21 | 08:11.7 [25] | 22 | |
23 | 22 | LEHKÝ Matyáš | 1998 | Ski klub Jablonec nad Nisou | 23. / Mladší dorostenci | 0:23:09.9 | 0:02:25.0 | 06:51.0 [27] | 27 | 08:02.3 [23] | 23 | 08:16.5 [27] | 23 | |
24 | 34 | AUERSWALD Tomáš | 1998 | TJ SVS Krkonoše Vrchlabí | 24. / Mladší dorostenci | 0:23:13.3 | 0:02:28.5 | 06:54.2 [29] | 29 | 08:11.5 [29] | 27 | 08:07.6 [22] | 24 | |
25 | 13 | KLEMENT Dominik | 1998 | Ski klub Šumava | 25. / Mladší dorostenci | 0:23:14.6 | 0:02:29.7 | 06:47.7 [24] | 24 | 08:08.7 [27] | 24 | 08:18.2 [28] | 25 | |
26 | 36 | SEDLÁČEK Marek | 1999 | SKI Klub RD Rýmařov | 26. / Mladší dorostenci | 0:23:17.8 | 0:02:32.9 | 06:55.3 [30] | 30 | 08:06.4 [25] | 25 | 08:16.0 [26] | 26 | |
27 | 24 | BŘEČKA Dominik | 1999 | Ski klub Jablonec nad Nisou | 27. / Mladší dorostenci | 0:23:26.4 | 0:02:41.5 | 06:50.5 [26] | 26 | 08:12.6 [31] | 26 | 08:23.2 [31] | 27 | |
28 | 33 | MARTINEC Ondřej | 1999 | SKI Skuhrov nad Bělou | 28. / Mladší dorostenci | 0:23:27.7 | 0:02:42.8 | 06:53.7 [28] | 28 | 08:14.3 [32] | 28 | 08:19.6 [29] | 28 | |
29 | 28 | BERAN Kryštof | 1999 | TJ Seba Tanvald | 29. / Mladší dorostenci | 0:23:30.9 | 0:02:46.1 | 07:09.8 [36] | 36 | 08:10.7 [28] | 33 | 08:10.4 [24] | 29 | |
30 | 35 | LEBLOCH Jan | 1999 | Ski Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov | 30. / Mladší dorostenci | 0:23:34.3 | 0:02:49.4 | 07:17.6 [40] | 40 | 08:08.6 [26] | 34 | 08:07.9 [23] | 30 | |
31 | 16 | KOZLOVSKÝ Vladimír | 1999 | Školní sportovní klub Rožnov p. Radhoštěm | 31. / Mladší dorostenci | 0:23:40.6 | 0:02:55.8 | 07:11.8 [37] | 37 | 08:06.3 [24] | 30 | 08:22.4 [30] | 31 | |
32 | 27 | BRÁBLÍK Michal | 1998 | Fenix ski team Jeseník | 32. / Mladší dorostenci | 0:23:46.6 | 0:03:01.7 | 07:06.0 [33] | 33 | 08:12.5 [30] | 31 | 08:28.0 [33] | 32 | |
33 | 32 | BOUDÍK Jiří | 1999 | Ski klub Jablonec nad Nisou | 33. / Mladší dorostenci | 0:23:52.2 | 0:03:07.4 | 07:12.5 [38] | 38 | 08:14.4 [33] | 35 | 08:25.2 [32] | 33 | |
34 | 37 | VAŠÍČEK Jiří | 1999 | TJ Sokol Stachy - Oddíl lyžování | 34. / Mladší dorostenci | 0:23:53.0 | 0:03:08.1 | 06:43.4 [21] | 21 | 08:35.6 [36] | 32 | 08:33.9 [34] | 34 | |
35 | 17 | JEŘÁBEK Vojtěch | 1998 | Lokomotiva Teplice | 35. / Mladší dorostenci | 0:23:55.0 | 0:03:10.1 | 06:48.7 [25] | 25 | 08:25.9 [34] | 29 | 08:40.3 [36] | 35 | |
36 | 44 | AUGUSTA Čeněk | 1998 | Ski Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov | 36. / Mladší dorostenci | 0:24:20.4 | 0:03:35.5 | 07:15.2 [39] | 39 | 08:29.4 [35] | 37 | 08:35.7 [35] | 36 | |
37 | 9 | GERNÁTH Lubo | 1999 | CCL Levoča | 37. / Mladší dorostenci | 0:24:33.3 | 0:03:48.4 | 07:08.4 [34] | 34 | 08:37.2 [38] | 39 | 08:47.6 [38] | 37 | |
38 | 45 | HONEK Josef | 1998 | Sportovní klub Nové Město na Moravě | 38. / Mladší dorostenci | 0:24:45.0 | 0:04:00.2 | 07:02.6 [32] | 32 | 08:42.4 [39] | 38 | 09:00.0 [40] | 38 | |
39 | 19 | BLÁHA Jaroslav | 1998 | Lyžařský sportovní klub Lomnice n/Popelkou | 39. / Mladší dorostenci | 0:24:45.1 | 0:04:00.2 | 07:01.5 [31] | 31 | 08:49.3 [42] | 40 | 08:54.1 [39] | 39 | |
40 | 11 | KOSTELNÍK Viliam | 1999 | CCL Levoča | 40. / Mladší dorostenci | 0:24:58.1 | 0:04:13.3 | 07:08.6 [35] | 35 | 08:35.6 [37] | 36 | 09:13.9 [42] | 40 | |
41 | 18 | BAROCH Matěj | 1998 | Lyžařský sportovní klub Lomnice n/Popelkou | 41. / Mladší dorostenci | 0:25:06.2 | 0:04:21.4 | 07:28.6 [43] | 43 | 08:54.9 [43] | 43 | 08:42.6 [37] | 41 | |
42 | 38 | PEKÁREK Jan | 1999 | Lyžařský sportovní klub Lomnice n/Popelkou | 42. / Mladší dorostenci | 0:25:07.8 | 0:04:23.0 | 07:22.0 [42] | 42 | 08:45.4 [40] | 41 | 09:00.3 [41] | 42 | |
43 | 31 | VANC Jan | 1999 | TJ Dukla Liberec | 43. / Mladší dorostenci | 0:25:27.5 | 0:04:42.7 | 07:19.2 [41] | 41 | 08:48.9 [41] | 42 | 09:19.3 [43] | 43 | |
44 | 49 | STEHNO Filip | 1999 | Klub klasického lyžování Hlinsko | 44. / Mladší dorostenci | 0:26:23.1 | 0:05:38.3 | 07:37.6 [44] | 44 | 09:17.4 [44] | 44 | 09:28.1 [46] | 44 | |
45 | 40 | BOŘIL Martin | 1998 | TJ Žďas-Žďár nad Sázavou-LO | 45. / Mladší dorostenci | 0:26:46.4 | 0:06:01.6 | 07:47.8 [45] | 45 | 09:31.5 [46] | 45 | 09:27.0 [44] | 45 | |
46 | 47 | NOVÁK David | 1998 | Ski klub Šumava | 46. / Mladší dorostenci | 0:27:05.3 | 0:06:20.4 | 08:12.3 [46] | 46 | 09:25.6 [45] | 46 | 09:27.3 [45] | 46 | |
47 | 41 | BRYNDA Vojtěch | 1999 | Ski klub Jablonec nad Nisou | 47. / Mladší dorostenci | 0:30:13.1 | 0:09:28.2 | 09:00.1 [47] | 47 | 10:21.8 [47] | 47 | 10:51.1 [47] | 47 | |
48 | 42 | PALÁT Denis | 1999 | TJ Valašské Meziříčí oddíl lyžování - beh | 48. / Mladší dorostenci | 0:32:46.7 | 0:12:01.8 | 09:28.3 [48] | 48 | 11:24.1 [48] | 48 | 11:54.3 [48] | 48 | |
--- | 39 | WALCHETSEDER Jakub | 1999 | Lyžařský klub Jasan Aš | . / Mladší dorostenci | DNF | --- | 07:09.5 [-] | --- | 15:37.3 [-] | --- | --- | --- | |
--- | 50 | PETRUŽELA Lukáš | 1998 | TJ Valašské Meziříčí oddíl lyžování - beh | . / Mladší dorostenci | DNF | --- | 10:29.2 [-] | --- | --- | --- | --- | --- |