Mladá Boleslav Tour Škoda Auto - Mladá Boleslav Tour Škoda Auto - JT
DATUM : | 10.5.2014 | MÍSTO : | Mladá Boleslav |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 3148 | STRÁNSKÝ Matěj | 2003 | TJ Cykloprag | 1. / Žáci 10-11 let | 0:07:34.6 | 0:00:00.0 | |
2 | diplom | 3151 | PŮLPÁN Matěj | 2003 | www.scottmtb.cz | 2. / Žáci 10-11 let | 0:07:38.4 | 0:00:03.7 | |
3 | diplom | 3160 | ŠINDELÁŘ Jan | 2003 | MP sport | 3. / Žáci 10-11 let | 0:07:38.6 | 0:00:04.0 | |
4 | diplom | 3153 | ROZSYPAL Štěpán | 2004 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 4. / Žáci 10-11 let | 0:07:38.9 | 0:00:04.2 | |
5 | diplom | 3158 | DOLEŽAL Tomáš | 2003 | Alpine Pro - Author team | 5. / Žáci 10-11 let | 0:07:49.4 | 0:00:14.7 | |
6 | diplom | 3155 | KUNČÍK Matěj | 2004 | www.skisport-horka.cz | 6. / Žáci 10-11 let | 0:08:01.4 | 0:00:26.7 | |
7 | diplom | 3150 | PAŘÍK Vojtěch | 2004 | Ivar.CS- AUTHOR TEAM | 7. / Žáci 10-11 let | 0:08:06.4 | 0:00:31.7 | |
8 | diplom | 3275 | ZEMANOVÁ Kristýna | 2003 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 1. / Žákyně 10-11 let | 0:08:16.8 | 0:00:42.2 | |
9 | diplom | 3147 | HLADÍKOVÁ Kateřina | 2004 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 2. / Žákyně 10-11 let | 0:08:19.8 | 0:00:45.2 | |
10 | diplom | 3149 | HEJHALOVÁ Dagmar | 2003 | TJ Cykloprag | 3. / Žákyně 10-11 let | 0:08:22.1 | 0:00:47.4 | |
11 | diplom | 3240 | VLK Matěj | 2004 | Bikeclinic - junior - team | 8. / Žáci 10-11 let | 0:08:24.4 | 0:00:49.7 | |
12 | diplom | 3295 | OKTÁBEC Jakub | 2003 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 9. / Žáci 10-11 let | 0:08:25.6 | 0:00:51.0 | |
13 | diplom | 3159 | JURKULÁK Jakub | 2003 | AVELIMTB | 10. / Žáci 10-11 let | 0:08:26.9 | 0:00:52.2 | |
14 | diplom | 3164 | VAKOČ Martin | 2003 | --- | 11. / Žáci 10-11 let | 0:08:31.9 | 0:00:57.2 | |
15 | diplom | 3163 | JANKOVSKÝ Tomáš | 2004 | BIKE3000 Team | 12. / Žáci 10-11 let | 0:08:34.1 | 0:00:59.5 | |
16 | diplom | 3154 | BLECHOVÁ Lucie | 2003 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 4. / Žákyně 10-11 let | 0:08:41.3 | 0:01:06.7 | |
17 | diplom | 3161 | NOVOTNÁ Aneta | 2003 | Sokol Veltěž | 5. / Žákyně 10-11 let | 0:08:46.3 | 0:01:11.7 | |
18 | diplom | 3157 | KOLÁŘOVÁ Justýna | 2004 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 6. / Žákyně 10-11 let | 0:08:55.6 | 0:01:20.9 | |
19 | diplom | 3173 | KYSELOVÁ Adéla | 2004 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 7. / Žákyně 10-11 let | 0:08:56.3 | 0:01:21.7 | |
20 | diplom | 3268 | CHÝLE Filip | 2004 | --- | 13. / Žáci 10-11 let | 0:09:08.9 | 0:01:34.2 | |
21 | diplom | 3152 | PŮBALOVÁ Nela | 2004 | ČKL Harrachov | 8. / Žákyně 10-11 let | 0:09:14.8 | 0:01:40.2 | |
22 | diplom | 3210 | MEUCHANOVÁ Helena | 2003 | IVAR CS | 9. / Žákyně 10-11 let | 0:09:15.1 | 0:01:40.4 | |
23 | diplom | 3156 | ŠINDELÁŘOVÁ Hana | 2004 | MP sport | 10. / Žákyně 10-11 let | 0:09:16.6 | 0:01:41.9 | |
24 | diplom | 3253 | TIŠERA Tomáš | 2003 | Bikeclinic - junior - team | 14. / Žáci 10-11 let | 0:09:25.9 | 0:01:51.2 | |
25 | diplom | 3263 | BARTOŠOVÁ Martina | 2003 | BIKE AND SURF TEAM | 11. / Žákyně 10-11 let | 0:09:27.6 | 0:01:52.9 | |
26 | diplom | 3260 | DOHNAL Filip | 2004 | Cyklo kroužek Chodovická | 15. / Žáci 10-11 let | 0:09:27.6 | 0:01:53.0 | |
27 | diplom | 3261 | KŘIKAVOVÁ Šárka | 2003 | Bike klub Město Touškov | 12. / Žákyně 10-11 let | 0:09:29.8 | 0:01:55.2 | |
28 | diplom | 3244 | LACINA Pavel | 2004 | Bikeclinic Junior Team | 16. / Žáci 10-11 let | 0:09:51.1 | 0:02:16.5 | |
29 | diplom | 3177 | KUCHAŘ Matěj | 2004 | --- | 17. / Žáci 10-11 let | 0:09:51.9 | 0:02:17.2 | |
30 | diplom | 3165 | ČERVENÁ Natálie | 2003 | SK Špičák | 13. / Žákyně 10-11 let | 0:09:52.3 | 0:02:17.7 | |
31 | diplom | 3172 | CHVÁTAL Lukáš | 2003 | --- | 18. / Žáci 10-11 let | 0:09:54.1 | 0:02:19.5 | |
32 | diplom | 3170 | PAVLAS Ondřej | 2004 | SYMBIO+ CANNONDALE | 19. / Žáci 10-11 let | 0:09:55.1 | 0:02:20.5 | |
33 | diplom | 3162 | NĚMCOVÁ Michaela | 2003 | --- | 14. / Žákyně 10-11 let | 0:09:56.1 | 0:02:21.4 | |
34 | diplom | 3306 | KLEIN Václav | 2003 | --- | 20. / Žáci 10-11 let | 0:09:59.9 | 0:02:25.2 | |
35 | diplom | 3273 | KUBIŠTA Martin | 2003 | BAKAKO Nová Paka | 21. / Žáci 10-11 let | 0:10:03.9 | 0:02:29.2 | |
36 | diplom | 3169 | CIMRMAN Adam | 2004 | TEAM-LOUNY | 22. / Žáci 10-11 let | 0:10:10.1 | 0:02:35.5 | |
37 | diplom | 3184 | PŘÍBRAMSKÝ Matouš | 2003 | --- | 23. / Žáci 10-11 let | 0:10:11.4 | 0:02:36.7 | |
38 | diplom | 3182 | STUCHLÍK Michal | 2003 | Dětský domov Krnsko | 24. / Žáci 10-11 let | 0:10:14.1 | 0:02:39.5 | |
39 | diplom | 3183 | PŘÍBRAMSKÝ Marek | 2003 | --- | 25. / Žáci 10-11 let | 0:10:17.1 | 0:02:42.5 | |
40 | diplom | 3178 | NÝDRLE Matyáš | 2003 | BAKAKO Nová Paka | 26. / Žáci 10-11 let | 0:10:28.1 | 0:02:53.5 | |
41 | diplom | 3200 | TYŠER Hynek | 2004 | --- | 27. / Žáci 10-11 let | 0:10:33.1 | 0:02:58.5 | |
42 | diplom | 3215 | HENDRYCHOVÁ Lucka | 2003 | BIKE FREAKS HOLICE | 15. / Žákyně 10-11 let | 0:10:35.1 | 0:03:00.4 | |
43 | diplom | 3272 | TRFANGOŠ Ondřej | 2004 | --- | 28. / Žáci 10-11 let | 0:10:39.6 | 0:03:05.0 | |
44 | diplom | 3166 | FOLTÝNOVÁ Anna | 2004 | --- | 16. / Žákyně 10-11 let | 0:10:56.1 | 0:03:21.4 | |
45 | diplom | 3167 | MEDUŇOVÁ Tereza | 2004 | --- | 17. / Žákyně 10-11 let | 0:11:00.6 | 0:03:25.9 | |
46 | diplom | 3206 | DOLEŽALOVÁ Denisa | 2003 | --- | 18. / Žákyně 10-11 let | 0:11:04.3 | 0:03:29.7 | |
47 | diplom | 3175 | VAŠINA Samuel | 2003 | NN Bike Team | 29. / Žáci 10-11 let | 0:11:06.1 | 0:03:31.5 | |
48 | diplom | 3168 | MOTHEJZÍKOVÁ Hana | 2003 | --- | 19. / Žákyně 10-11 let | 0:11:32.6 | 0:03:57.9 | |
49 | diplom | 3298 | FIEDLEROVÁ Eliška | 2004 | --- | 20. / Žákyně 10-11 let | 0:11:33.8 | 0:03:59.2 | |
50 | diplom | 3247 | JEDLIČKOVÁ Eliška | 2003 | Bikeclinic - junior - team | 21. / Žákyně 10-11 let | 0:11:36.3 | 0:04:01.7 | |
51 | diplom | 3176 | HAJNÍKOVÁ Šárka | 2004 | --- | 22. / Žákyně 10-11 let | 0:11:43.6 | 0:04:08.9 | |
52 | diplom | 3180 | DUBSKÁ Kristýna | 2003 | Dětský domov Krnsko | 23. / Žákyně 10-11 let | 0:08:29.6 | - 1 Lap(s) | |
53 | diplom | 3284 | MIKSOVÁ Barbora | 2003 | TJ Jiskra josefův důl | 24. / Žákyně 10-11 let | 0:08:32.3 | - 1 Lap(s) | |
54 | diplom | 3361 | PEJCHA Aleš | 2004 | --- | 30. / Žáci 10-11 let | 0:08:36.1 | - 1 Lap(s) | |
55 | diplom | 3280 | PELIKÁNOVÁ Kateřina | 2003 | --- | 25. / Žákyně 10-11 let | 0:08:59.1 | - 1 Lap(s) | |
56 | diplom | 3292 | HORKÁ Zuzana | 2003 | --- | 26. / Žákyně 10-11 let | 0:08:59.8 | - 1 Lap(s) | |
57 | diplom | 3283 | KAKOSOVÁ Nely | 2004 | --- | 27. / Žákyně 10-11 let | 0:09:06.8 | - 1 Lap(s) | |
58 | diplom | 3179 | DUBSKÁ Monika | 2004 | Dětský domov Krnsko | 28. / Žákyně 10-11 let | 0:11:05.1 | - 1 Lap(s) | |
59 | diplom | 3332 | MAKRLÍK Filip | 2003 | PAKOBYLKA team | 31. / Žáci 10-11 let | 0:06:37.6 | - 2 Lap(s) | |
60 | diplom | 3279 | PELIKÁNOVÁ Hana | 2003 | --- | 29. / Žákyně 10-11 let | 0:56:01.7 | - 2 Lap(s) | |
--- | 3171 | BOHÁČEK Zdeněk | 2004 | --- | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | ||
--- | 3174 | ZEMAN Radim | 2004 | Bike & Ski Bakajda | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | ||
--- | 3181 | OLÁH Adam | 2003 | Dětský domov Krnsko | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | ||
--- | 3229 | VOSKOVÁ Kristýna | 2004 | --- | . / Žákyně 10-11 let | DNS | --- |