Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 1027 | HAMAN Martin | 1984 | SUPERIOR RIDERS | 1. / pretekári s cyklistickými licenciami ELITE a U23 | 1:59:04.6 | 0:00:00.0 | |
2 | diplom | 1153 | KURIL Patrik | 1979 | ARIOS Sportakus Cycling Team | 2. / pretekári s cyklistickými licenciami ELITE a U23 | 1:59:37.0 | 0:00:32.4 | |
3 | diplom | 1149 | FOJTÍK Jan | 1988 | Symbio+ Cannondale | 3. / pretekári s cyklistickými licenciami ELITE a U23 | 2:01:40.6 | 0:02:36.0 | |
4 | diplom | 1135 | BÍROŠ Radovan | 1986 | ARIOS Sportakus Cycling Team | 4. / pretekári s cyklistickými licenciami ELITE a U23 | 2:04:02.9 | 0:04:58.3 | |
5 | diplom | 1037 | KOZEL Dušan | 1983 | ŠK Klokan | 1. / muži 30 - 39 rokov | 2:05:11.9 | 0:06:07.3 | |
6 | diplom | 1163 | SKLENÁRIK Filip | 1996 | Jumpsport | 1. / juniori do 18 rokov | 2:05:12.2 | 0:06:07.6 | |
7 | diplom | 1058 | KARAS Juraj | 1985 | PROefekt team | 5. / pretekári s cyklistickými licenciami ELITE a U23 | 2:06:03.8 | 0:06:59.2 | |
8 | diplom | 1172 | NOGOWCZYK Rafal | 1980 | ZVL Kreidler Sportiva | 2. / muži 30 - 39 rokov | 2:06:15.9 | 0:07:11.3 | |
9 | diplom | 1036 | KACINA Branislav | 1970 | CLIMBEK SPORTS TEAM | 1. / muži 40 - 49 rokov | 2:07:23.4 | 0:08:18.8 | |
10 | diplom | 1032 | JANOUŠEK Michal | 1980 | SUPERIOR RIDERS | 3. / muži 30 - 39 rokov | 2:09:24.2 | 0:10:19.6 | |
11 | diplom | 1057 | FAČKOVEC Matej | 1994 | PROefekt team | 6. / pretekári s cyklistickými licenciami ELITE a U23 | 2:09:48.4 | 0:10:43.8 | |
12 | diplom | 1216 | MORAVČÍK Matej | 1992 | Finančné Centrum Team | 7. / pretekári s cyklistickými licenciami ELITE a U23 | 2:10:03.5 | 0:10:58.9 | |
13 | diplom | 1110 | KOCIÁN Robert | 1988 | Godzilla bike shop | 1. / muži 19 - 29 rokov | 2:10:58.8 | 0:11:54.2 | |
14 | diplom | 1064 | SALÁK Tomáš | 1995 | PROefekt team | 8. / pretekári s cyklistickými licenciami ELITE a U23 | 2:11:21.6 | 0:12:17.0 | |
15 | diplom | 1208 | DOUBEK Tomáš | 1994 | GREEN BIKE Realiz racing | 9. / pretekári s cyklistickými licenciami ELITE a U23 | 2:11:21.8 | 0:12:17.2 | |
16 | diplom | 1108 | ZEMAN Zdeno | 1970 | KŠN Košecké Podhradie | 2. / muži 40 - 49 rokov | 2:11:44.1 | 0:12:39.5 | |
17 | diplom | 1227 | HANÁČEK Jindřich | 1984 | TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM | 4. / muži 30 - 39 rokov | 2:13:19.6 | 0:14:15.0 | |
18 | diplom | 1176 | ŠIMARA Jiří | 1992 | Amenity-Extrem Sport Team | 2. / muži 19 - 29 rokov | 2:13:29.7 | 0:14:25.1 | |
19 | diplom | 1079 | SCHWARZKOPF Robert | 1979 | PROefekt team | 5. / muži 30 - 39 rokov | 2:13:34.5 | 0:14:29.9 | |
20 | diplom | 1118 | SVATÍK Daniel | 1996 | Dema Racing Team | 2. / juniori do 18 rokov | 2:13:36.6 | 0:14:32.0 | |
21 | diplom | 1055 | ŠIDLÍK Tomáš | 1993 | Amenity-Exstem Sport | 3. / muži 19 - 29 rokov | 2:13:37.1 | 0:14:32.5 | |
22 | diplom | 2201 | GRUDZIEŃ Krzysztof | 1976 | MOKATE LOYD | 6. / muži 30 - 39 rokov | 2:14:06.1 | 0:15:01.5 | |
23 | diplom | 1075 | ŠUKALA Branislav | 1988 | Finančné Centrum Team | 4. / muži 19 - 29 rokov | 2:14:55.8 | 0:15:51.2 | |
24 | diplom | 1107 | CHRAPPA Richard | 1989 | CK Svätý Jur | 5. / muži 19 - 29 rokov | 2:15:33.1 | 0:16:28.5 | |
25 | diplom | 1169 | KUČERA Daniel | 1987 | Kaktus Bike Team Bratislava | 6. / muži 19 - 29 rokov | 2:15:44.7 | 0:16:40.1 | |
26 | diplom | 1167 | MURÁRIK Michal | 1983 | Kakatus bike team Bratislava | 7. / muži 30 - 39 rokov | 2:16:07.6 | 0:17:03.0 | |
27 | diplom | 1056 | ONDRUŠ Ľubomír | 1979 | HC - VEDORA - VREDESTEIN | 8. / muži 30 - 39 rokov | 2:17:25.4 | 0:18:20.8 | |
28 | diplom | 1120 | JANOŠ Rudy | 1971 | OD MORAVA | 3. / muži 40 - 49 rokov | 2:17:33.3 | 0:18:28.7 | |
29 | diplom | 1152 | MALICH Ľubomír | 1996 | Divina Racing Team | 3. / juniori do 18 rokov | 2:19:12.4 | 0:20:07.8 | |
30 | diplom | 1217 | MRAVEC Tomáš | 1989 | Divina Racing Team | 7. / muži 19 - 29 rokov | 2:19:46.1 | 0:20:41.5 | |
31 | diplom | 1126 | KUBÍK Michal | 1982 | KPHC Turčianske Teplice | 9. / muži 30 - 39 rokov | 2:19:54.4 | 0:20:49.8 | |
32 | diplom | 1127 | DRHA Matej | 1996 | CK BIKE-SPORT Nová Dubnica | 4. / juniori do 18 rokov | 2:20:22.9 | 0:21:18.3 | |
33 | diplom | 1035 | KOCERGIN Juraj | 1983 | ProSport Team Kosice | 10. / muži 30 - 39 rokov | 2:20:52.0 | 0:21:47.4 | |
34 | diplom | 1087 | JURIGA Milan | 1987 | --- | 8. / muži 19 - 29 rokov | 2:21:04.4 | 0:21:59.8 | |
35 | diplom | 1201 | NAVRÁTIL Róbert | 1993 | Finančné Centrum Team | 9. / muži 19 - 29 rokov | 2:22:10.2 | 0:23:05.6 | |
36 | diplom | 1207 | POTOČÁR Ján | 1970 | --- | 4. / muži 40 - 49 rokov | 2:22:30.6 | 0:23:26.0 | |
37 | diplom | 1191 | HUPKA Ondrej | 1979 | ŠK Devínska Kobyla | 11. / muži 30 - 39 rokov | 2:23:08.3 | 0:24:03.7 | |
38 | diplom | 1188 | BENKO Tomáš | 1983 | VELOSVET | 12. / muži 30 - 39 rokov | 2:24:11.3 | 0:25:06.7 | |
39 | diplom | 1148 | ŠTEFKO Norbert | 1973 | MTB Team Limbach | 5. / muži 40 - 49 rokov | 2:24:35.1 | 0:25:30.5 | |
40 | diplom | 1054 | ČTVRTLIK Jaroslav | 1972 | Kolex Tomáš Manas | 6. / muži 40 - 49 rokov | 2:25:10.7 | 0:26:06.1 | |
41 | diplom | 2026 | ŠOŠKA Samuel | 1999 | Divina Racing Team | 5. / juniori do 18 rokov | 2:25:25.0 | 0:26:20.4 | |
42 | diplom | 1141 | ŰBERALL Dan | 1988 | MTB Ondřejník | 10. / muži 19 - 29 rokov | 2:25:53.1 | 0:26:48.5 | |
43 | diplom | 1043 | SKLENARIK Stanislav | 1974 | --- | 7. / muži 40 - 49 rokov | 2:25:54.3 | 0:26:49.7 | |
44 | diplom | 1139 | MYNÁŘ Jura | 1965 | MTB Ondřejník | 8. / muži 40 - 49 rokov | 2:26:00.1 | 0:26:55.5 | |
45 | diplom | 1065 | NEHÉZ Radovan | 1994 | --- | 11. / muži 19 - 29 rokov | 2:26:07.8 | 0:27:03.2 | |
46 | diplom | 1131 | JUHÁSOVÁ Zuzana | 1985 | CK Svätý Jur | 1. / ženy do 39 rokov | 2:26:52.5 | 0:27:47.9 | |
47 | diplom | 1210 | DEBNÁRIK Jozef | 1991 | Cyklo Team Levice | 10. / pretekári s cyklistickými licenciami ELITE a U23 | 2:27:26.0 | 0:28:21.4 | |
48 | diplom | 1211 | DOBROVIČ Pavol | 1987 | CK VYHNE | 12. / muži 19 - 29 rokov | 2:27:26.0 | 0:28:21.4 | |
49 | diplom | 1095 | HUSAR Ladislav | 1971 | Continental Sport Team | 9. / muži 40 - 49 rokov | 2:27:41.9 | 0:28:37.3 | |
50 | diplom | 1168 | MURÁRIK Ľubomír | 1996 | Kaktus Bike Team Bratislava | 6. / juniori do 18 rokov | 2:27:58.0 | 0:28:53.4 | |
51 | diplom | 1038 | PŇAČEK Michal | 1982 | --- | 13. / muži 30 - 39 rokov | 2:28:05.3 | 0:29:00.7 | |
52 | diplom | 1093 | CVIČEK Ľubomír | 1983 | Lietava | 14. / muži 30 - 39 rokov | 2:28:08.1 | 0:29:03.5 | |
53 | diplom | 1074 | CISÍK Jaroslav | 1979 | Finančné Centrum Team | 15. / muži 30 - 39 rokov | 2:28:41.9 | 0:29:37.3 | |
54 | diplom | 1094 | CIBULA Ondrej | 1995 | PEZINOK | 13. / muži 19 - 29 rokov | 2:29:02.3 | 0:29:57.7 | |
55 | diplom | 1002 | JAKUBČÍK Tomáš | 1981 | CYKLOMANIA.SK RIDERS | 16. / muži 30 - 39 rokov | 2:29:03.5 | 0:29:58.9 | |
56 | diplom | 2023 | CHLADNÝ Lukáš | 1985 | FOR FUN | 14. / muži 19 - 29 rokov | 2:29:34.0 | 0:30:29.4 | |
57 | diplom | 1117 | PORUBČAN Matúš | 1989 | --- | 15. / muži 19 - 29 rokov | 2:29:46.6 | 0:30:42.0 | |
58 | diplom | 1133 | KÁN Peter | 1972 | CK BB | 10. / muži 40 - 49 rokov | 2:29:53.0 | 0:30:48.4 | |
59 | diplom | 1028 | KOLAŠÍNOVÁ Johana | 1989 | SUPERIOR RIDERS | 2. / ženy do 39 rokov | 2:30:53.2 | 0:31:48.6 | |
60 | diplom | 1099 | SLOSIARIK Peter | 1965 | Cyklosam | 11. / muži 40 - 49 rokov | 2:31:20.2 | 0:32:15.6 | |
61 | diplom | 2101 | ORAVEC Luboš | 1972 | Dema Racing Team | 12. / muži 40 - 49 rokov | 2:31:30.5 | 0:32:25.9 | |
62 | diplom | 1088 | KOVÁČIK Matúš | 1984 | --- | 17. / muži 30 - 39 rokov | 2:31:44.9 | 0:32:40.3 | |
63 | diplom | 1218 | MALEK Tomáš | 1984 | Bradlobike | 18. / muži 30 - 39 rokov | 2:31:53.8 | 0:32:49.2 | |
64 | diplom | 2039 | SIVÝ Dušan | 1982 | VG Bike Team | 19. / muži 30 - 39 rokov | 2:32:20.8 | 0:33:16.2 | |
65 | diplom | 1083 | ČAPUCHA Adam | 1983 | MTB Team Limbach | 20. / muži 30 - 39 rokov | 2:32:49.9 | 0:33:45.3 | |
66 | diplom | 1052 | REZÁK Ladislav | 1977 | Finančné Centrum Team | 21. / muži 30 - 39 rokov | 2:32:59.0 | 0:33:54.4 | |
67 | diplom | 1242 | ŠICHTOVÁ Martina | 1978 | Agglu KPHC Turč.Teplice | 3. / ženy do 39 rokov | 2:33:20.1 | 0:34:15.5 | |
68 | diplom | 1078 | VESELÝ Peter | 1975 | --- | 22. / muži 30 - 39 rokov | 2:33:27.0 | 0:34:22.4 | |
69 | diplom | 1076 | KVOCERA Pavol | 1988 | Finančné Centrum Team | 16. / muži 19 - 29 rokov | 2:33:41.2 | 0:34:36.6 | |
70 | diplom | 1151 | MATYÁŠ Marek | 1985 | CK BIKE-SPORT Nová Dubnica | 11. / pretekári s cyklistickými licenciami ELITE a U23 | 2:33:41.4 | 0:34:36.8 | |
71 | diplom | 1241 | ŠICHTA Peter | 1966 | Agglu KPHC Turč.Teplice | 13. / muži 40 - 49 rokov | 2:34:00.8 | 0:34:56.2 | |
72 | diplom | 1134 | HAAS Ivan | 1967 | CK BB | 14. / muži 40 - 49 rokov | 2:34:01.5 | 0:34:56.9 | |
73 | diplom | 2105 | ČASNOCHA Martin | 1984 | MTB Skalité | 23. / muži 30 - 39 rokov | 2:34:06.2 | 0:35:01.6 | |
74 | diplom | 1085 | BEDNAŘÍKOVÁ Jana | 1988 | AMENITY – EXTREM SPORT TEAM | 4. / ženy do 39 rokov | 2:34:17.3 | 0:35:12.7 | |
75 | diplom | 1209 | HRONČEK Michal | 1986 | VELOSPRINT, Nitra | 12. / pretekári s cyklistickými licenciami ELITE a U23 | 2:34:22.7 | 0:35:18.1 | |
76 | diplom | 1104 | ŽÍDEK Pavol | 1984 | --- | 24. / muži 30 - 39 rokov | 2:34:23.7 | 0:35:19.1 | |
77 | diplom | 1187 | MOHILA Tomáš | 1980 | BIKESTYLE | 25. / muži 30 - 39 rokov | 2:34:27.9 | 0:35:23.3 | |
78 | diplom | 1059 | KIMLIČKA Michal | 1984 | ELEKTROINŠTALA | 26. / muži 30 - 39 rokov | 2:35:28.1 | 0:36:23.5 | |
79 | diplom | 1154 | LUKÁCS Vladislav | 1971 | ARIOS Sportakus Cycling Team | 15. / muži 40 - 49 rokov | 2:35:59.0 | 0:36:54.4 | |
80 | diplom | 2177 | MIKULENKA Lukáš | 1992 | Bike team Police | 17. / muži 19 - 29 rokov | 2:36:29.2 | 0:37:24.6 | |
81 | diplom | 1014 | MURÍN Pavol | 1984 | OCK Kredenc | 27. / muži 30 - 39 rokov | 2:36:32.8 | 0:37:28.2 | |
82 | diplom | 2240 | ÚREK Ján | 1977 | OZ Bajkom k tajchom | 28. / muži 30 - 39 rokov | 2:36:51.3 | 0:37:46.7 | |
83 | diplom | 1068 | BALOČKO Rastislav | 1971 | --- | 16. / muži 40 - 49 rokov | 2:37:25.5 | 0:38:20.9 | |
84 | diplom | 1212 | GALDA Vladimir | 1966 | VSK Vsetín | 17. / muži 40 - 49 rokov | 2:37:25.5 | 0:38:20.9 | |
85 | diplom | 1062 | NAJSROVÁ Renata | 1975 | Bike One | 5. / ženy do 39 rokov | 2:37:29.8 | 0:38:25.2 | |
86 | diplom | 2120 | GROMANN Pavel | 1971 | Crostec racing bike team | 18. / muži 40 - 49 rokov | 2:37:40.2 | 0:38:35.6 | |
87 | diplom | 1069 | SADLOŇ Igor | 1972 | --- | 19. / muži 40 - 49 rokov | 2:38:15.4 | 0:39:10.8 | |
88 | diplom | 2063 | CASTRILLO Pedro | 1991 | Outsiterz cycling team | 18. / muži 19 - 29 rokov | 2:38:30.1 | 0:39:25.5 | |
89 | diplom | 2108 | BDŽOCH Miroslav | 1968 | --- | 20. / muži 40 - 49 rokov | 2:38:42.0 | 0:39:37.4 | |
90 | diplom | 1180 | CHROMIAK Patrik | 1998 | KOMPAVA H-TRIATHLON TEAM | 7. / juniori do 18 rokov | 2:39:13.7 | 0:40:09.1 | |
91 | diplom | 1100 | HAVALA Luboš | 1973 | --- | 21. / muži 40 - 49 rokov | 2:39:46.1 | 0:40:41.5 | |
92 | diplom | 1234 | REMKO Martin | 1983 | BIKE Jasenová | 29. / muži 30 - 39 rokov | 2:39:46.6 | 0:40:42.0 | |
93 | diplom | 1116 | NOCÁR Zdenko | 1975 | US Pressburg | 30. / muži 30 - 39 rokov | 2:39:56.7 | 0:40:52.1 | |
94 | diplom | 1132 | JUHÁS Štefan | 1962 | CK Svätý Jur | 1. / muži 50 - 59 rokov | 2:40:04.7 | 0:41:00.1 | |
95 | diplom | 1024 | GAŠPIERIK Lukáš | 1995 | Divina Racing Team | 19. / muži 19 - 29 rokov | 2:40:53.1 | 0:41:48.5 | |
96 | diplom | 2255 | MENICH Michal | 1985 | AGGLU KPHC Turčianske Teplice | 13. / pretekári s cyklistickými licenciami ELITE a U23 | 2:41:16.6 | 0:42:12.0 | |
97 | diplom | 2092 | JAKEŠ Jiří | 1977 | Nilfisk ALTO pro cycling | 31. / muži 30 - 39 rokov | 2:41:26.1 | 0:42:21.5 | |
98 | diplom | 2180 | FÁREK Pavel | 1987 | VSK Vsetín | 20. / muži 19 - 29 rokov | 2:41:29.3 | 0:42:24.7 | |
99 | diplom | 2110 | MALEČKA Ivan | 1988 | MCS | 21. / muži 19 - 29 rokov | 2:41:32.4 | 0:42:27.8 | |
100 | diplom | 1102 | BAUR Slavomir | 1980 | --- | 32. / muži 30 - 39 rokov | 2:41:34.8 | 0:42:30.2 |