Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 20 | SLIMÁK Adam | 2004 | KP AQUACITY Poprad | 1. / Chlapci do 11 rokov | 0:03:34.9 | 0:00:00.0 | |
2 | 18 | SALCEROVÁ Karolína | 2003 | MPK Dolný Kubín | 2. / Chlapci do 11 rokov | 0:03:35.4 | 0:00:00.5 | |
3 | 17 | RIGDA Jakub | 2004 | KP AQUACITY Poprad | 3. / Chlapci do 11 rokov | 0:03:59.1 | 0:00:24.2 | |
4 | 432 | MESÁROŠOVÁ Martina | 2003 | MPK Dolný Kubín | 4. / Chlapci do 11 rokov | 0:04:00.3 | 0:00:25.4 | |
5 | 14 | MARČEKOVÁ Viktória | 2004 | Aquapark - triatlon T. Teplice | 5. / Chlapci do 11 rokov | 0:04:03.2 | 0:00:28.3 | |
6 | 29 | BIELIK Oliver | 2004 | sportdiag-team | 6. / Chlapci do 11 rokov | 0:04:03.5 | 0:00:28.6 | |
7 | 25 | SVISTÁKOVÁ Ráchel | 2003 | KP AQUACITY Poprad | 7. / Chlapci do 11 rokov | 0:04:03.7 | 0:00:28.8 | |
8 | 10 | HRABOVSKÝ Daniel Hugo | 2004 | PK Martin | 8. / Chlapci do 11 rokov | 0:04:13.4 | 0:00:38.5 | |
9 | 445 | HRABOVSKÝ Denis | 2003 | KPŠ Nereus Žilina | 9. / Chlapci do 11 rokov | 0:04:13.4 | 0:00:38.5 | |
10 | 8 | HODOŇOVÁ Nina | 2004 | MPK Dolný Kubín | 10. / Chlapci do 11 rokov | 0:04:14.5 | 0:00:39.6 | |
11 | 435 | VRÁBLOVÁ Margaréta | 2005 | SUPERNOVA | 11. / Chlapci do 11 rokov | 0:04:14.8 | 0:00:39.9 | |
12 | 13 | MAJDOVÁ Šárka | 2004 | MPK Dolný Kubín | 12. / Chlapci do 11 rokov | 0:04:18.0 | 0:00:43.1 | |
13 | 24 | SVISTÁK Michal | 2005 | KP AQUACITY Poprad | 13. / Chlapci do 11 rokov | 0:04:20.7 | 0:00:45.8 | |
14 | 1 | BÁTOVSKÝ Boris | 2005 | Šk Atóm Levice | 14. / Chlapci do 11 rokov | 0:04:24.1 | 0:00:49.2 | |
15 | 5 | HANZLÍKOVÁ Simonka | 2003 | --- | 15. / Chlapci do 11 rokov | 0:04:28.1 | 0:00:53.2 | |
16 | 420 | PIŠTEK Nikolas | 2003 | TK Žabka Čadca | 16. / Chlapci do 11 rokov | 0:04:31.3 | 0:00:56.4 | |
17 | 4 | FIŤKOVÁ Martina | 2003 | ŠK Atom Levice | 17. / Chlapci do 11 rokov | 0:04:32.8 | 0:00:57.9 | |
18 | 19 | SIEKELOVÁ Emma | 2004 | Aquapark - triatlon T. Teplice | 18. / Chlapci do 11 rokov | 0:04:38.1 | 0:01:03.2 | |
19 | 23 | SUCHÝ Gabriel | 2004 | --- | 19. / Chlapci do 11 rokov | 0:04:40.8 | 0:01:05.9 | |
20 | 2 | ČIŽMARIKOVA Zuzana | 2003 | ŠK Leontínka Košice | 20. / Chlapci do 11 rokov | 0:04:41.6 | 0:01:06.7 | |
21 | 11 | JACKULÍKOVÁ Andrea | 2004 | MPK Dolný Kubín | 21. / Chlapci do 11 rokov | 0:04:42.0 | 0:01:07.1 | |
22 | 27 | VISNOVSKY Roman | 2004 | TKNZ | 22. / Chlapci do 11 rokov | 0:04:43.4 | 0:01:08.5 | |
23 | 436 | ŠIMALČÍK Alex | 2003 | MŠK Žilina | 23. / Chlapci do 11 rokov | 0:04:46.6 | 0:01:11.7 | |
24 | 422 | SERAFÍN Juraj | 2003 | TK Žabka Čadca | 24. / Chlapci do 11 rokov | 0:04:54.2 | 0:01:19.3 | |
25 | 431 | SRČÁKOVÁ Lucia | 2003 | MPK Dolný Kubín | 25. / Chlapci do 11 rokov | 0:05:04.7 | 0:01:29.8 | |
26 | 21 | SOCHOR Adrian | 2004 | Plavecky Klub Novy Jicin | 26. / Chlapci do 11 rokov | 0:05:12.5 | 0:01:37.6 | |
27 | 443 | OPATOVÁ Laura | 2005 | Trenčín Opatová | 27. / Chlapci do 11 rokov | 0:05:20.6 | 0:01:45.7 | |
28 | 7 | HEGLASOVA Simona | 2004 | --- | 28. / Chlapci do 11 rokov | 0:05:32.3 | 0:01:57.4 | |
29 | 22 | SOCHOROVA Amalie | 2006 | Plavecky Klub Novy Jicin | 29. / Chlapci do 11 rokov | 0:05:52.4 | 0:02:17.5 | |
30 | 6 | HEGLAS Ladislav | 2006 | --- | 30. / Chlapci do 11 rokov | 0:05:59.9 | 0:02:25.0 | |
31 | 3 | DUKÁT Ondrej | 2013 | --- | 31. / Chlapci do 11 rokov | 0:08:25.2 | 0:04:50.3 | |
--- | 16 | REDECHA Ján | 2004 | MARTIN | . / Chlapci do 11 rokov | DNF | --- |