Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 2.5 km | # | 5 km | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | KALIVODA Tomáš | 1998 | Ski klub Šumava | 1. / Mladší dorostenci | 0:16:40.5 | 0:00:00.0 | 05:12.0 | 1 | 10:59.0 | 1 | |
2 | 1 | ŽALČÍK Kim | 1999 | Fenix ski team Jeseník | 2. / Mladší dorostenci | 0:16:41.3 | 0:00:00.8 | 05:12.8 | 2 | 11:00.7 | 3 | |
3 | 47 | ŠTVRTECKÝ Jakub | 1998 | TJ Spartak OEZ Letohrad | 3. / Mladší dorostenci | 0:16:50.5 | 0:00:10.0 | 05:19.2 | 5 | 11:00.0 | 2 | |
4 | 4 | KORBELÁŘ Jaroslav | 1999 | TJ LO Spartak Vrchlabí | 4. / Mladší dorostenci | 0:17:15.5 | 0:00:35.0 | 05:21.6 | 8 | 11:08.6 | 4 | |
5 | 7 | MATOUŠ Adam | 1998 | TJ SVS Krkonoše Vrchlabí | 5. / Mladší dorostenci | 0:17:33.0 | 0:00:52.5 | 05:21.1 | 7 | 11:19.5 | 6 | |
6 | 9 | KAIFER Jan | 1998 | TJ Sokol Stachy - Oddíl lyžování | 6. / Mladší dorostenci | 0:17:33.6 | 0:00:53.1 | 05:24.4 | 11 | 11:28.8 | 10 | |
7 | 14 | VYHNÁLEK Vojtěch | 1999 | TJ Seba Tanvald | 7. / Mladší dorostenci | 0:17:39.9 | 0:00:59.4 | 05:22.4 | 9 | 11:18.5 | 5 | |
8 | 5 | HUSÁK Kryštof | 1998 | LK Slovan Karlovy Vary | 8. / Mladší dorostenci | 0:17:42.0 | 0:01:01.5 | 05:19.2 | 4 | 11:26.1 | 8 | |
9 | 3 | MÁNEK Jiří | 1998 | Ski klub Šumava | 9. / Mladší dorostenci | 0:17:47.3 | 0:01:06.8 | 05:19.7 | 6 | 11:20.9 | 7 | |
10 | 26 | BRÁBLÍK Michal | 1998 | Fenix ski team Jeseník | 10. / Mladší dorostenci | 0:17:49.4 | 0:01:08.9 | 05:27.9 | 12 | 11:40.1 | 13 | |
11 | 6 | MIKUŠ Ján | 1998 | KBL Jasná Lipt. Mikuláš | 11. / Mladší dorostenci | 0:17:50.7 | 0:01:10.2 | 05:17.3 | 3 | 11:28.0 | 9 | |
12 | 18 | ŠTOLFA Štěpán | 1998 | TJ Spartak Police n/Metují LO (SPPO) | 12. / Mladší dorostenci | 0:17:54.5 | 0:01:14.0 | 05:28.0 | 13 | 11:41.5 | 14 | |
13 | 27 | BERAN Kryštof | 1999 | TJ Seba Tanvald | 13. / Mladší dorostenci | 0:17:54.8 | 0:01:14.3 | 05:41.9 | 26 | 11:52.5 | 17 | |
14 | 8 | KROUPA Jan | 1998 | ČKS SKI Jilemnice | 14. / Mladší dorostenci | 0:17:55.7 | 0:01:15.2 | 05:23.6 | 10 | 11:36.0 | 11 | |
15 | 46 | DVOŘÁK Lukáš | 1998 | SK Rover | 15. / Mladší dorostenci | 0:17:55.8 | 0:01:15.3 | 05:32.0 | 16 | 11:39.3 | 12 | |
16 | 35 | VANC Jan | 1999 | TJ Dukla Liberec | 16. / Mladší dorostenci | 0:18:00.1 | 0:01:19.6 | 05:43.3 | 29 | 11:56.7 | 21 | |
17 | 10 | OPHOFF Mike | 1999 | TJ LO Spartak Vrchlabí | 17. / Mladší dorostenci | 0:18:07.2 | 0:01:26.7 | 05:42.6 | 27 | 11:53.1 | 19 | |
18 | 29 | LEBLOCH Jan | 1999 | Ski Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov | 18. / Mladší dorostenci | 0:18:11.1 | 0:01:30.6 | 05:50.7 | 34 | 12:01.1 | 23 | |
19 | 24 | BENEŠ Ondřej | 1998 | SK SKOL Brno-lyžařský běžecký oddíl | 19. / Mladší dorostenci | 0:18:13.6 | 0:01:33.1 | 05:35.0 | 18 | 11:53.5 | 20 | |
20 | 25 | JEŘÁBEK Vojtěch | 1998 | Lokomotiva Teplice | 20. / Mladší dorostenci | 0:18:13.9 | 0:01:33.4 | 05:39.5 | 21 | 11:50.3 | 15 | |
21 | 11 | LAVIČKA Jan | 1998 | TJ Frenštát pod Radhoštěm | 21. / Mladší dorostenci | 0:18:14.7 | 0:01:34.2 | 05:30.0 | 15 | 11:51.2 | 16 | |
22 | 21 | PROVAZNÍK Josef | 1999 | TJ LO Spartak Vrchlabí | 22. / Mladší dorostenci | 0:18:28.3 | 0:01:47.8 | 05:40.1 | 23 | 12:01.7 | 25 | |
23 | 16 | KAPČIAR Tomáš | 1998 | Ski klub Jablonec nad Nisou | 23. / Mladší dorostenci | 0:18:31.8 | 0:01:51.3 | 05:43.3 | 30 | 11:52.8 | 18 | |
24 | 28 | MARTINEC Ondřej | 1999 | SKI Skuhrov nad Bělou | 24. / Mladší dorostenci | 0:18:37.7 | 0:01:57.2 | 05:39.6 | 22 | 12:01.6 | 24 | |
25 | 36 | AUGUSTA Čeněk | 1998 | Ski Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov | 25. / Mladší dorostenci | 0:18:38.1 | 0:01:57.6 | 05:51.6 | 35 | 12:12.0 | 31 | |
26 | 23 | ALBRECHT Matyáš | 1999 | TJ Sokol Stachy - Oddíl lyžování | 26. / Mladší dorostenci | 0:18:39.1 | 0:01:58.6 | 05:29.5 | 14 | 11:59.1 | 22 | |
27 | 41 | KOSTELNÍK Viliam | 1999 | CCL Levoča | 27. / Mladší dorostenci | 0:18:43.2 | 0:02:02.7 | 05:41.3 | 25 | 12:04.7 | 26 | |
28 | 22 | BEDEČ Jan | 1998 | Fenix ski team Jeseník | 28. / Mladší dorostenci | 0:18:45.4 | 0:02:04.9 | 05:45.5 | 31 | 12:08.0 | 27 | |
29 | 49 | TKADLEC Jan | 1998 | Sportovní klub Nové Město na Moravě | 29. / Mladší dorostenci | 0:18:46.5 | 0:02:06.0 | 05:40.3 | 24 | 12:09.9 | 30 | |
30 | 17 | KLEMENT Dominik | 1998 | Ski klub Šumava | 30. / Mladší dorostenci | 0:18:46.8 | 0:02:06.3 | 05:55.0 | 41 | 12:21.0 | 34 | |
31 | 31 | LEHKÝ Matyáš | 1998 | Ski klub Jablonec nad Nisou | 31. / Mladší dorostenci | 0:18:49.7 | 0:02:09.2 | 05:34.3 | 17 | 12:09.2 | 29 | |
32 | 13 | KONDERLA Luboš | 1998 | TJ TŽ Třinec oddíl lyžování | 32. / Mladší dorostenci | 0:19:00.6 | 0:02:20.1 | 05:37.3 | 20 | 12:08.6 | 28 | |
33 | 12 | STARÝ Michal | 1998 | Sportovní klub Nové Město na Moravě | 33. / Mladší dorostenci | 0:19:10.2 | 0:02:29.7 | 05:52.3 | 36 | 12:22.5 | 35 | |
34 | 20 | BŘEČKA Dominik | 1999 | Ski klub Jablonec nad Nisou | 34. / Mladší dorostenci | 0:19:11.2 | 0:02:30.7 | 05:45.8 | 32 | 12:18.8 | 32 | |
35 | 30 | BLÁHA Jaroslav | 1998 | Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou | 35. / Mladší dorostenci | 0:19:13.7 | 0:02:33.2 | 05:35.4 | 19 | 12:20.7 | 33 | |
36 | 33 | BAROCH Matěj | 1998 | Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou | 36. / Mladší dorostenci | 0:19:31.6 | 0:02:51.1 | 05:42.9 | 28 | 12:26.1 | 36 | |
37 | 44 | HERMAN Ondřej | 1998 | TJ Rožnov pod Radhoštěm | 37. / Mladší dorostenci | 0:19:34.9 | 0:02:54.4 | 05:59.4 | 42 | 12:43.2 | 37 | |
38 | 34 | AUERSWALD Tomáš | 1998 | TJ SVS Krkonoše Vrchlabí | 38. / Mladší dorostenci | 0:19:42.9 | 0:03:02.4 | 05:52.8 | 37 | 12:45.1 | 40 | |
39 | 39 | GERNÁTH Lubo | 1999 | CCL Levoča | 39. / Mladší dorostenci | 0:19:43.4 | 0:03:02.9 | 05:45.9 | 33 | 12:43.5 | 38 | |
40 | 42 | WALCHETSEDER Jakub | 1999 | Lyžařský klub Jasan Aš | 40. / Mladší dorostenci | 0:19:47.6 | 0:03:07.1 | 05:54.2 | 40 | 12:49.5 | 41 | |
41 | 19 | REMEŠ Vojta | 1998 | SKI Skuhrov nad Bělou | 41. / Mladší dorostenci | 0:20:04.1 | 0:03:23.6 | 05:53.1 | 38 | 12:44.1 | 39 | |
42 | 50 | MRÁZ Miroslav | 1998 | KBL Jasná Lipt. Mikuláš | 42. / Mladší dorostenci | 0:20:26.2 | 0:03:45.7 | 06:23.1 | 47 | 13:23.8 | 45 | |
43 | 38 | KALOŠ Sebastian | 1999 | Ski klub Jablonec nad Nisou | 43. / Mladší dorostenci | 0:20:31.7 | 0:03:51.2 | 06:08.8 | 44 | 13:24.0 | 46 | |
44 | 40 | PEKÁREK Jan | 1999 | Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou | 44. / Mladší dorostenci | 0:20:38.2 | 0:03:57.7 | 06:13.2 | 45 | 13:23.3 | 44 | |
45 | 52 | BOŘIL Martin | 1998 | TJ Žďas-Žďár nad Sázavou-LO | 45. / Mladší dorostenci | 0:20:41.0 | 0:04:00.5 | 06:01.1 | 43 | 13:18.6 | 43 | |
46 | 37 | HONEK Josef | 1998 | Sportovní klub Nové Město na Moravě | 46. / Mladší dorostenci | 0:20:52.9 | 0:04:12.4 | 05:53.6 | 39 | 13:14.4 | 42 | |
47 | 43 | NOVÁK David | 1998 | Ski klub Šumava | 47. / Mladší dorostenci | 0:21:25.2 | 0:04:44.7 | 06:17.1 | 46 | 13:44.8 | 47 | |
48 | 48 | ŘEHOŘ David | 1999 | Ski klub Šumava | 48. / Mladší dorostenci | 0:22:52.6 | 0:06:12.1 | 06:39.8 | 48 | 14:41.2 | 48 | |
49 | 45 | ČERVENÝ Daniel | 1999 | Ski klub Šumava | 49. / Mladší dorostenci | 0:23:35.5 | 0:06:55.0 | 06:57.0 | 49 | 15:20.9 | 50 | |
50 | 53 | JANŮ Tomáš | 1998 | Sportovní klub Nové Město na Moravě | 50. / Mladší dorostenci | 0:23:51.5 | 0:07:11.0 | 07:08.1 | 50 | 15:19.4 | 49 | |
51 | 51 | PALÁT Denis | 1999 | TJ Valašské Meziříčí oddíl lyžování - beh | 51. / Mladší dorostenci | 0:26:12.1 | 0:09:31.6 | 07:51.9 | 51 | 16:42.6 | 51 | |
--- | 15 | ČERNÝ Ondřej | 1999 | LK Slovan Karlovy Vary | . / Mladší dorostenci | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 32 | SEDLÁČEK Marek | 1999 | SKI Klub RD Rýmařov | . / Mladší dorostenci | DNS | --- | --- | --- | --- | --- |