Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 8 km | # | 13 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 2445 | MOOSMANN Tobias | 1997 | SC-Kössen | 1. / J 17 M | 1:13:30.7 | 0:00:00.0 | 0:26:43.5 | 2 | 0:41:54.7 | 3 | ||
2 | diplom | 6001 | DEBERTIN Daniel | 1992 | Eintracht Braunschweig | 1. / H 21 | 1:13:31.1 | 0:00:00.4 | 0:26:45.0 | 5 | 0:41:55.5 | 5 | ||
3 | diplom | 7068 | ZOBEL David | 1996 | --- | 1. / J 19 M | 1:13:31.2 | 0:00:00.5 | 0:26:46.6 | 8 | 0:41:55.1 | 4 | ||
4 | diplom | 2424 | WACHLIN Johannes | 1979 | --- | 1. / H 36 | 1:13:31.6 | 0:00:00.9 | 0:26:46.0 | 7 | 0:41:53.8 | 1 | ||
5 | diplom | 7034 | SLECHTA Daniel | 1976 | Fischer Racing Team | 2. / H 36 | 1:13:32.6 | 0:00:01.9 | 0:26:42.9 | 1 | 0:41:56.4 | 7 | ||
6 | diplom | 2427 | LIPOWITZ Florian | 2000 | --- | 1. / J 15 M | 1:13:40.4 | 0:00:09.7 | 0:26:47.3 | 9 | 0:41:57.2 | 9 | ||
7 | diplom | 6005 | DEBERTIN Dirk | 1967 | Eintracht Braunschweig | 1. / H 46 | 1:13:45.6 | 0:00:14.9 | 0:26:45.5 | 6 | 0:41:55.9 | 6 | ||
8 | diplom | 7067 | KRSKA Jan | 1986 | Team Fischer | 2. / H 21 | 1:14:39.4 | 0:01:08.7 | 0:26:48.6 | 11 | 0:42:12.7 | 11 | ||
9 | diplom | 6385 | POMMER David Julian | 1993 | 6401 | 3. / H 21 | 1:14:40.0 | 0:01:09.3 | 0:26:44.5 | 4 | 0:41:54.2 | 2 | ||
10 | diplom | 7004 | KRETZSCHMAR Denis | 1981 | One Way Pro Team | 1. / H 31 | 1:14:40.4 | 0:01:09.7 | 0:26:48.0 | 10 | 0:42:13.7 | 13 | ||
11 | diplom | 6004 | ADLER Steffen | 1974 | SALOMON-LEKI-RACINGTEAM | 1. / H 41 | 1:14:41.1 | 0:01:10.4 | 0:26:50.5 | 14 | 0:42:12.1 | 10 | ||
12 | diplom | 7050 | BROOKS Holly | 1982 | --- | 1. / D 31 | 1:14:41.7 | 0:01:11.0 | 0:26:49.2 | 12 | 0:42:13.1 | 12 | ||
13 | diplom | 6003 | FISCHHABER Florian | 1992 | Team-Rossignol | 4. / H 21 | 1:14:59.2 | 0:01:28.5 | 0:26:49.8 | 13 | 0:42:14.2 | 14 | ||
14 | diplom | 2429 | LIPOWITZ Marc | 1969 | --- | 2. / H 46 | 1:15:08.6 | 0:01:37.9 | 0:26:59.0 | 18 | 0:42:25.6 | 15 | ||
15 | diplom | 6008 | FLADE Matthias | 1979 | SC Münchberg | 3. / H 36 | 1:15:33.6 | 0:02:02.9 | 0:26:54.5 | 15 | 0:42:39.2 | 16 | ||
16 | diplom | 6266 | MAYER Fabian | 1990 | Karlsruher Lemminge | 5. / H 21 | 1:15:39.0 | 0:02:08.3 | 0:27:00.2 | 20 | 0:42:45.9 | 17 | ||
17 | diplom | 6027 | NOWAK Florian | 1995 | Oberammergau | 2. / J 19 M | 1:15:40.7 | 0:02:10.0 | 0:26:58.4 | 17 | 0:42:47.1 | 19 | ||
18 | diplom | 2480 | HUBER Armiin | 1979 | ksc | 4. / H 36 | 1:15:41.2 | 0:02:10.5 | 0:27:01.6 | 22 | 0:42:48.0 | 21 | ||
19 | diplom | 6007 | GAFFAL Peter | 1971 | SALOMON LEKI RACING TEAM | 2. / H 41 | 1:15:42.6 | 0:02:11.9 | 0:27:00.8 | 21 | 0:42:46.4 | 18 | ||
20 | diplom | 2452 | HERZOG Josef | 1963 | --- | 1. / H 51 | 1:15:43.0 | 0:02:12.3 | 0:26:59.7 | 19 | 0:42:47.5 | 20 | ||
21 | diplom | 8001 | HEROLD Lars | 1985 | GESUNDHEITSPARK Dreiländereck | 6. / H 21 | 1:15:44.0 | 0:02:13.3 | 0:27:03.6 | 24 | 0:42:49.1 | 23 | ||
22 | diplom | 7094 | CIPRIAN Stefano | 1972 | --- | 3. / H 41 | 1:15:46.4 | 0:02:15.7 | 0:27:02.1 | 23 | 0:42:48.5 | 22 | ||
23 | diplom | 6006 | RATYNSKIY Dmitriy | 1975 | SKIF | 5. / H 36 | 1:15:48.0 | 0:02:17.3 | 0:27:04.3 | 25 | 0:42:49.7 | 24 | ||
24 | diplom | 6391 | SCHMID Stefan | 1986 | forever-sport.de | 7. / H 21 | 1:16:13.9 | 0:02:43.2 | 0:27:45.9 | 27 | 0:43:35.5 | 26 | ||
25 | diplom | 7064 | ALRAUN Fabian | 1991 | --- | 8. / H 21 | 1:16:53.2 | 0:03:22.5 | 0:26:44.2 | 3 | 0:41:56.7 | 8 | ||
26 | diplom | 6379 | SALVADORI Luca | 1991 | Valfurva | 9. / H 21 | 1:17:05.3 | 0:03:34.6 | 0:27:57.2 | 31 | 0:44:11.1 | 31 | ||
27 | diplom | 2428 | LIPOWITZ Philipp | 1999 | --- | 1. / J 16 M | 1:17:05.5 | 0:03:34.8 | 0:27:56.4 | 30 | 0:44:11.6 | 32 | ||
28 | diplom | 6251 | PUMP Carsten | 1976 | SALOMON-LEKI-RACINGTEAM | 6. / H 36 | 1:17:07.6 | 0:03:36.9 | 0:28:01.4 | 37 | 0:44:14.3 | 36 | ||
29 | diplom | 6013 | WEIHER Stefan | 1979 | TSV Buching | 7. / H 36 | 1:17:08.4 | 0:03:37.7 | 0:27:55.7 | 29 | 0:44:09.9 | 29 | ||
30 | diplom | 8095 | WINDISCH Thomas | 1988 | --- | 10. / H 21 | 1:17:09.1 | 0:03:38.4 | 0:27:54.7 | 28 | 0:44:10.6 | 30 | ||
31 | diplom | 6016 | PERI Andrea | 1983 | Livigno | 2. / H 31 | 1:17:11.0 | 0:03:40.3 | 0:28:00.2 | 35 | 0:44:12.2 | 33 | ||
32 | diplom | 6318 | PALLO Rait | 1974 | Swedbank | 4. / H 41 | 1:17:11.4 | 0:03:40.7 | 0:27:59.5 | 34 | 0:44:13.0 | 34 | ||
33 | diplom | 2459 | GRITSCH Andreas | 1973 | --- | 5. / H 41 | 1:17:16.1 | 0:03:45.4 | 0:28:00.9 | 36 | 0:44:13.8 | 35 | ||
34 | diplom | 6384 | PEDRANZINI Luigi | 1993 | SCI CLUB ALTA VALTELLINA | 11. / H 21 | 1:17:23.7 | 0:03:53.0 | 0:26:57.7 | 16 | 0:42:50.4 | 25 | ||
35 | diplom | 7003 | SCHODER Jörg | 1978 | One Way Pro Team | 8. / H 36 | 1:17:38.6 | 0:04:07.9 | 0:27:58.1 | 32 | 0:44:09.4 | 28 | ||
36 | diplom | 2441 | LAUTENBACHER Stefan | 1989 | --- | 12. / H 21 | 1:17:40.3 | 0:04:09.6 | 0:27:41.0 | 26 | 0:44:04.6 | 27 | ||
37 | diplom | 6219 | MAISSEN Gion-Antieni | 1984 | Club da skis Trun | 3. / H 31 | 1:19:29.7 | 0:05:59.0 | 0:29:13.9 | 46 | 0:45:54.0 | 41 | ||
38 | diplom | 6024 | CRESTANI Marco | 1964 | --- | 2. / H 51 | 1:19:29.8 | 0:05:59.1 | 0:28:54.6 | 39 | 0:45:49.4 | 38 | ||
39 | diplom | 6345 | HAU Heinrich | 1961 | Zipps Racing Team | 3. / H 51 | 1:19:30.7 | 0:06:00.0 | 0:29:13.1 | 45 | 0:45:55.5 | 44 | ||
40 | diplom | 7062 | RÄß Christian | 1978 | --- | 9. / H 36 | 1:19:31.0 | 0:06:00.3 | 0:29:05.9 | 43 | 0:45:55.1 | 43 | ||
41 | diplom | 6014 | TRÖGER Nicole | 1983 | SC Großberg Ski*go | 2. / D 31 | 1:19:35.0 | 0:06:04.3 | 0:29:03.3 | 40 | 0:45:54.5 | 42 | ||
42 | diplom | 2481 | KRÖLL Franz | 1966 | ksc | 3. / H 46 | 1:19:35.9 | 0:06:05.2 | 0:27:58.7 | 33 | 0:44:45.2 | 37 | ||
43 | diplom | 6218 | CAVIEZEL Andrin | 1984 | SC Castrisch | 4. / H 31 | 1:19:37.3 | 0:06:06.6 | 0:29:05.0 | 42 | 0:45:52.7 | 39 | ||
44 | diplom | 6012 | BERTHOLD Ronny | 1977 | ATSV Gebirge Gelobtland | 10. / H 36 | 1:19:38.9 | 0:06:08.2 | 0:29:04.2 | 41 | 0:45:53.3 | 40 | ||
45 | diplom | 2449 | TASCHLER Martin | 1997 | Toblach | 2. / J 17 M | 1:20:09.4 | 0:06:38.7 | 0:28:27.0 | 38 | 0:45:56.1 | 45 | ||
46 | diplom | 7065 | HEINZELLER Korbinian | 1982 | --- | 5. / H 31 | 1:22:29.3 | 0:08:58.6 | 0:30:04.6 | 56 | 0:47:42.9 | 56 | ||
47 | diplom | 2448 | DEUSCHL Christian | 1997 | --- | 3. / J 17 M | 1:22:36.1 | 0:09:05.4 | 0:29:06.5 | 44 | 0:46:06.3 | 46 | ||
48 | diplom | 2411 | SCHOEBERL Fabian | 1989 | SCMK Hirschau | 13. / H 21 | 1:22:36.6 | 0:09:05.9 | 0:29:41.4 | 49 | 0:47:06.8 | 51 | ||
49 | diplom | 6325 | ZÜRCHER Markus | 1968 | LLV Flüss Nottwil | 4. / H 46 | 1:22:37.7 | 0:09:07.0 | 0:30:21.1 | 66 | 0:47:48.0 | 65 | ||
50 | diplom | 2467 | STEUER Lukas | 1990 | Vomp | 14. / H 21 | 1:22:42.4 | 0:09:11.7 | 0:29:58.6 | 53 | 0:47:04.8 | 50 | ||
51 | diplom | 2469 | LEIS Johannes | 1989 | Insbruck | 15. / H 21 | 1:22:44.1 | 0:09:13.4 | 0:29:50.6 | 51 | 0:47:04.3 | 49 | ||
52 | diplom | 2457 | SCHLIERENZAUER Martin | 1970 | --- | 6. / H 41 | 1:22:45.2 | 0:09:14.5 | 0:29:26.7 | 47 | 0:46:59.0 | 47 | ||
53 | diplom | 6270 | WOLF André | 1978 | ATSV-Gebirge | 11. / H 36 | 1:22:47.9 | 0:09:17.2 | 0:29:59.9 | 55 | 0:47:30.9 | 54 | ||
54 | diplom | 6210 | VANNINEN Matti-Pekka | 1969 | Kauttua | 5. / H 46 | 1:22:49.4 | 0:09:18.7 | 0:30:16.3 | 63 | 0:47:31.4 | 55 | ||
55 | diplom | 2460 | FANKHAUSER Magdalena | 1995 | Nordic Team Absam | 1. / J 19 W | 1:23:02.3 | 0:09:31.6 | 0:29:27.2 | 48 | 0:46:59.5 | 48 | ||
56 | diplom | 2450 | DANNER Regina | 1990 | Gaissach | 1. / D 21 | 1:23:02.5 | 0:09:31.8 | 0:29:59.2 | 54 | 0:47:29.8 | 52 | ||
57 | diplom | 6031 | SCHAFHAUSER Stefan | 1979 | TriSki Bayerwald | 12. / H 36 | 1:23:03.4 | 0:09:32.7 | 0:30:19.9 | 65 | 0:47:46.1 | 62 | ||
58 | diplom | 8112 | KOELBEL Benny | 1989 | --- | 16. / H 21 | 1:23:18.3 | 0:09:47.6 | 0:30:05.9 | 57 | 0:47:43.9 | 58 | ||
59 | diplom | 6337 | WODOPIA Jürgen | 1964 | Karlsruher Lemminge | 4. / H 51 | 1:23:20.6 | 0:09:49.9 | 0:30:12.9 | 58 | 0:47:44.5 | 59 | ||
60 | diplom | 7028 | BISSLE Pirmin | 2000 | Ski-Club Ogau | 2. / J 15 M | 1:23:21.2 | 0:09:50.5 | 0:29:42.3 | 50 | 0:47:30.1 | 53 | ||
61 | diplom | 7002 | KORNHAS Christoph | 1982 | SV Emsetal | 6. / H 31 | 1:23:23.1 | 0:09:52.4 | 0:30:21.8 | 67 | 0:47:45.7 | 61 | ||
62 | diplom | 6058 | RINALDI Federico | 1991 | SCI CLUB ALTA VALTELLINA | 17. / H 21 | 1:23:40.4 | 0:10:09.7 | 0:30:15.1 | 61 | 0:47:43.5 | 57 | ||
63 | diplom | 2413 | DERMON Flurin | 1986 | --- | 18. / H 21 | 1:23:49.5 | 0:10:18.8 | 0:29:57.9 | 52 | 0:47:47.1 | 64 | ||
64 | diplom | 6017 | BECKER Linda | 1990 | WSC Breisgau-Staufen | 2. / D 21 | 1:23:53.2 | 0:10:22.5 | 0:30:14.3 | 60 | 0:47:45.4 | 60 | ||
65 | diplom | 6035 | PÜSCHMANN Sven | 1996 | Dresdner Skiverein e.V. | 3. / J 19 M | 1:24:09.2 | 0:10:38.5 | 0:30:13.5 | 59 | 0:47:46.5 | 63 | ||
66 | diplom | 6246 | GANTER Benedikt | 1990 | Ski-Club Waldau | 19. / H 21 | 1:24:38.8 | 0:11:08.1 | 0:31:09.6 | 83 | 0:48:48.1 | 76 | ||
67 | diplom | 6291 | SCHIMMELPFENNIG Tiara | 1997 | SV Kirchzarten | 1. / J 17 W | 1:24:41.6 | 0:11:10.9 | 0:30:54.0 | 70 | 0:48:45.3 | 69 | ||
68 | diplom | 6296 | NORDENGEN Rune | 1974 | Lyn Ski | 7. / H 41 | 1:24:46.4 | 0:11:15.7 | 0:30:35.2 | 68 | 0:48:38.7 | 68 | ||
69 | diplom | 7093 | CIPRIAN Fausto | 1978 | --- | 13. / H 36 | 1:24:46.4 | 0:11:15.7 | 0:30:48.3 | 69 | 0:48:50.0 | 78 | ||
70 | diplom | 6235 | HOLSTAD Henrik | 1984 | Cisco | 7. / H 31 | 1:24:47.6 | 0:11:16.9 | 0:30:59.5 | 77 | 0:48:47.6 | 75 | ||
71 | diplom | 8003 | CORVIN Stefan | 1966 | Mühldorf | 6. / H 46 | 1:24:50.3 | 0:11:19.6 | 0:31:00.3 | 79 | 0:48:46.4 | 71 | ||
72 | diplom | 2451 | MOSER Thomas | 1963 | Muenchen | 5. / H 51 | 1:24:54.6 | 0:11:23.9 | 0:30:59.6 | 78 | 0:48:45.8 | 70 | ||
73 | diplom | 2432 | MAISSEN Claudio | 1989 | SST Surselva | 20. / H 21 | 1:24:56.8 | 0:11:26.1 | 0:30:54.9 | 71 | 0:48:47.4 | 74 | ||
74 | diplom | 2435 | REJZKOVA Helena | 1972 | ELEVEN-Eintracht Brunschweig | 1. / D 41 | 1:24:57.7 | 0:11:27.0 | 0:30:58.8 | 76 | 0:48:46.7 | 72 | ||
75 | diplom | 8113 | BAIR Wolfgang | 1965 | SC Oberstaufen | 7. / H 46 | 1:24:58.3 | 0:11:27.6 | 0:30:55.7 | 73 | 0:48:38.2 | 67 | ||
76 | diplom | 8002 | PRONIN Vladimir | 1959 | Moskau | 1. / H 56 | 1:25:26.5 | 0:11:55.8 | 0:30:56.9 | 74 | 0:48:46.8 | 73 | ||
77 | diplom | 6241 | BLUM Konrad | 1952 | DAV Pfullendorf | 1. / H 61 | 1:26:38.6 | 0:13:07.9 | 0:30:19.8 | 64 | 0:48:17.6 | 66 | ||
78 | diplom | 6358 | JÖRG Martin | 1989 | SSV Wertach | 21. / H 21 | 1:26:41.7 | 0:13:11.0 | 0:31:42.8 | 91 | 0:49:56.1 | 86 | ||
79 | diplom | 2479 | SCHERRER Peter | 1958 | --- | 2. / H 56 | 1:26:42.2 | 0:13:11.5 | 0:30:57.9 | 75 | 0:49:15.3 | 80 | ||
80 | diplom | 8097 | KAEFFERLEIN Dr. Sarina | 1973 | --- | 2. / D 41 | 1:26:44.0 | 0:13:13.3 | 0:31:39.9 | 88 | 0:49:56.7 | 87 | ||
81 | diplom | 2421 | WEBER Andreas | 1966 | TGV Schotten | 8. / H 46 | 1:26:44.3 | 0:13:13.6 | 0:31:01.4 | 80 | 0:48:52.1 | 79 | ||
82 | diplom | 6009 | KÖRBS Peter | 1959 | Bad Hersfeld | 3. / H 56 | 1:26:44.8 | 0:13:14.1 | 0:31:11.7 | 86 | 0:49:32.3 | 81 | ||
83 | diplom | 8004 | HELGESEN Christian | 1972 | team leasplango | 8. / H 41 | 1:26:46.3 | 0:13:15.6 | 0:31:51.4 | 93 | 0:50:00.8 | 90 | ||
84 | diplom | 2463 | FAHRER Manfred | 1964 | Wertach | 6. / H 51 | 1:26:54.0 | 0:13:23.3 | 0:31:41.8 | 90 | 0:49:55.5 | 85 | ||
85 | diplom | 6367 | OTTO Jacob | 1999 | SV Medizin Bad Liebenstein | 2. / J 16 M | 1:27:38.1 | 0:14:07.4 | 0:31:02.2 | 81 | 0:49:54.2 | 83 | ||
86 | diplom | 6018 | MOTTINI Manuel | 1990 | Livigno | 22. / H 21 | 1:28:02.9 | 0:14:32.2 | 0:30:15.7 | 62 | 0:48:48.7 | 77 | ||
87 | diplom | 6015 | BUND Marcel | 1998 | SG Klotzsche Abt. Ski | 4. / J 17 M | 1:28:18.4 | 0:14:47.7 | 0:30:54.9 | 71 | 0:49:53.5 | 82 | ||
88 | diplom | 8036 | BERNHARD Lukas | 1955 | München | 4. / H 56 | 1:28:20.7 | 0:14:50.0 | 0:31:08.7 | 82 | 0:49:54.9 | 84 | ||
89 | diplom | 6022 | WEIß Stefan | 1970 | Rosshaupten | 9. / H 41 | 1:28:26.5 | 0:14:55.8 | 0:32:24.0 | 104 | 0:51:04.3 | 94 | ||
90 | diplom | 7098 | KÖNIG Markus | 1992 | Königsbrunn | 23. / H 21 | 1:28:31.6 | 0:15:00.9 | 0:32:16.3 | 100 | 0:51:05.4 | 95 | ||
91 | diplom | 6041 | PREVITALI Thomas Francesco | 1998 | us carisolo | 5. / J 17 M | 1:28:31.7 | 0:15:01.0 | 0:31:09.8 | 84 | 0:49:58.5 | 89 | ||
92 | diplom | 8086 | ALBER Frank | 1964 | TSV Dettingen | 7. / H 51 | 1:28:51.8 | 0:15:21.1 | 0:31:40.8 | 89 | 0:50:44.4 | 93 | ||
93 | diplom | 6045 | MAYR Andreas | 1966 | München | 9. / H 46 | 1:28:57.1 | 0:15:26.4 | 0:31:50.4 | 92 | 0:50:43.6 | 92 | ||
94 | diplom | 6049 | HERRMANN Heiko | 1964 | SV Hermsdorf/E | 8. / H 51 | 1:29:01.7 | 0:15:31.0 | 0:32:01.0 | 94 | 0:50:42.8 | 91 | ||
95 | diplom | 6028 | MATATKO Sebastian | 1997 | Grün-Weiss-Pirna | 6. / J 17 M | 1:29:05.9 | 0:15:35.2 | 0:32:13.0 | 98 | 0:51:09.6 | 98 | ||
96 | diplom | 8069 | BIRKNER Wolfgang | 1960 | ruderclub rheinfelden | 9. / H 51 | 1:29:07.7 | 0:15:37.0 | 0:34:29.2 | 161 | 0:52:22.5 | 131 | ||
97 | diplom | 7092 | DEGEN Vitali | 1966 | --- | 10. / H 46 | 1:29:17.5 | 0:15:46.8 | 0:32:02.0 | 95 | 0:51:10.2 | 99 | ||
98 | diplom | 6328 | MIEHLE Niklas | 1999 | SG Klotzsche | 3. / J 16 M | 1:29:25.3 | 0:15:54.6 | 0:33:28.6 | 135 | 0:52:16.6 | 127 | ||
99 | diplom | 7022 | BARTHMANN Sven | 2000 | WSV Oberwarmensteinach | 3. / J 15 M | 1:29:26.6 | 0:15:55.9 | 0:33:12.9 | 121 | 0:52:05.2 | 110 | ||
100 | diplom | 6034 | MAJER Jan | 1973 | CK Sukacka | 10. / H 41 | 1:29:27.8 | 0:15:57.1 | 0:32:24.7 | 105 | 0:51:14.0 | 105 |