Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | FISCode | Čas | Ztráta | 8 km | # | 33 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 1546 | BRONEBAKK Svein | 1948 | Nanset Skiclub | --- | 2:47:48.3 | 0:00:00.0 | 0:32:37.3 | 1 | 2:02:21.1 | 1 | ||
2 | diplom | 1093 | ISRAELSEN Terje | 1949 | Heimdal | --- | 2:52:35.5 | 0:04:47.2 | 0:34:26.1 | 2 | 2:07:24.3 | 2 | ||
3 | diplom | 1094 | BERBU Tor Erik | 1948 | Stjordal | --- | 2:53:31.6 | 0:05:43.3 | 0:35:08.3 | 4 | 2:08:20.6 | 3 | ||
4 | diplom | 878 | SKJEMSTAD Kjell Ivar | 1946 | Xvea Skilag | --- | 2:57:27.0 | 0:09:38.7 | 0:36:09.9 | 5 | 2:12:24.2 | 5 | ||
5 | diplom | 1566 | LEHN Bjorn | 1946 | PWT | --- | 2:58:42.3 | 0:10:54.0 | 0:37:30.6 | 9 | 2:12:49.8 | 6 | ||
6 | diplom | 1486 | BERGSVAND Helge | 1945 | Nanset Skiclub | --- | 3:00:24.3 | 0:12:36.0 | 0:34:28.9 | 3 | 2:10:02.0 | 4 | ||
7 | diplom | 452 | BJERKAN Leif | 1949 | Heimdal | --- | 3:04:31.9 | 0:16:43.6 | 0:37:11.2 | 7 | 2:17:10.8 | 8 | ||
8 | diplom | 457 | TONDEL Ingolf | 1949 | PWT | --- | 3:05:39.5 | 0:17:51.2 | 0:37:10.3 | 6 | 2:15:42.8 | 7 | ||
9 | diplom | 1557 | RAJEC Anton | 1949 | Nitra | --- | 3:10:02.4 | 0:22:14.1 | 0:41:48.5 | 19 | 2:23:22.8 | 11 | ||
10 | diplom | 413 | DASEK Miroslav | 1948 | Chlumec Ski Klub | --- | 3:11:36.5 | 0:23:48.2 | 0:37:15.7 | 8 | 2:23:11.0 | 10 | ||
11 | diplom | 428 | HELLAND Ole | 1948 | Fjellkam | --- | 3:12:38.0 | 0:24:49.7 | 0:38:55.7 | 11 | 2:24:02.8 | 12 | ||
12 | diplom | 456 | SELNES Oddvar | 1949 | PWT | --- | 3:14:39.4 | 0:26:51.1 | 0:38:54.3 | 10 | 2:22:54.2 | 9 | ||
13 | diplom | 1083 | ŘÍHA Miroslav | 1945 | Sokol Sadská | --- | 3:19:02.0 | 0:31:13.7 | 0:41:41.6 | 17 | 2:30:18.6 | 13 | ||
14 | diplom | 1388 | ARNSEN Arne Kjell | 1948 | PWT | --- | 3:22:27.9 | 0:34:39.6 | 0:43:45.6 | 28 | 2:32:47.0 | 18 | ||
15 | diplom | 591 | KALLAND Johannes | 1946 | PWT | --- | 3:26:11.0 | 0:38:22.7 | 0:41:53.2 | 20 | 2:30:50.1 | 15 | ||
16 | diplom | 496 | NAJDEK Jan | 1947 | Dolní Moravice | --- | 3:27:15.0 | 0:39:26.7 | 0:42:15.8 | 21 | 2:35:57.7 | 21 | ||
17 | diplom | 555 | SPONGBERG Lars | 1945 | IK Stern | --- | 3:27:32.5 | 0:39:44.2 | 0:40:30.5 | 13 | 2:30:48.1 | 14 | ||
18 | diplom | 1505 | LAURER Konrad | 1948 | schweinfurt | --- | 3:28:07.9 | 0:40:19.6 | 0:40:57.8 | 14 | 2:32:39.2 | 17 | ||
19 | diplom | 1099 | THORBJORNSEN Arne | 1946 | Nanset Ski | --- | 3:28:14.4 | 0:40:26.1 | 0:39:51.7 | 12 | 2:32:24.5 | 16 | ||
20 | diplom | 1564 | EKKEREN Frode | 1946 | PWT | --- | 3:29:18.7 | 0:41:30.4 | 0:44:23.8 | 32 | 2:35:46.5 | 20 | ||
21 | diplom | 927 | SPETT Hakan | 1948 | CIS | --- | 3:29:57.2 | 0:42:08.9 | 0:41:42.4 | 18 | 2:34:29.1 | 19 | ||
22 | diplom | 970 | IHAMÄKI Risto | 1949 | EVVK-Team | --- | 3:31:55.4 | 0:44:07.1 | 0:43:34.9 | 27 | 2:38:15.5 | 24 | ||
23 | diplom | 556 | STORFLOR Harald | 1947 | PWT | --- | 3:33:29.7 | 0:45:41.4 | 0:41:33.7 | 16 | 2:36:20.8 | 22 | ||
24 | diplom | 564 | BRINCHMANN Morten | 1948 | LRNSC | --- | 3:33:33.5 | 0:45:45.2 | 0:44:16.0 | 30 | 2:40:06.2 | 27 | ||
25 | diplom | 9029 | SMEDMYR Bengt | 1949 | FK Snapphanarna | --- | 3:33:44.0 | 0:45:55.7 | 0:42:52.5 | 22 | 2:37:20.2 | 23 | ||
26 | diplom | 512 | RIESE Hartmut | 1946 | uffing | --- | 3:35:45.7 | 0:47:57.4 | 0:42:55.0 | 23 | 2:39:00.4 | 25 | ||
27 | diplom | 517 | STORFLOR Dagfinn | 1949 | PWT | --- | 3:35:58.3 | 0:48:10.0 | 0:42:56.5 | 24 | 2:39:23.5 | 26 | ||
28 | diplom | 1227 | KARLSSON Bernt | 1948 | GTS | --- | 3:37:06.0 | 0:49:17.7 | 0:47:43.8 | 46 | 2:44:35.2 | 33 | ||
29 | diplom | 1028 | KARLSSON Yngve | 1946 | Yts buss sweden | --- | 3:37:14.6 | 0:49:26.3 | 0:44:17.2 | 31 | 2:40:33.0 | 28 | ||
30 | diplom | 509 | ZAARS Leif | 1945 | Färgelanda Buss - Snövit Resor | --- | 3:40:55.9 | 0:53:07.6 | 0:44:56.2 | 33 | 2:43:38.6 | 31 | ||
31 | diplom | 557 | JACOBSEN Jostein | 1948 | Telesport | --- | 3:41:48.1 | 0:53:59.8 | 0:43:47.1 | 29 | 2:43:27.6 | 30 | ||
32 | diplom | 952 | MEYER Lars | 1947 | Stefan Löfving Ski Team | --- | 3:42:03.5 | 0:54:15.2 | 0:42:57.9 | 25 | 2:45:20.9 | 34 | ||
33 | diplom | 576 | WESTERLIND Lars | 1948 | IK -Stern | --- | 3:42:48.1 | 0:54:59.8 | 0:43:31.5 | 26 | 2:44:08.8 | 32 | ||
34 | diplom | 1743 | BERTSCHI Hans | 1948 | SC Eglisau | --- | 3:42:54.0 | 0:55:05.7 | 0:46:12.2 | 38 | 2:47:31.1 | 36 | ||
35 | diplom | 1164 | FÖLLMI Armin | 1949 | Wilen b.Wollerau | --- | 3:43:20.5 | 0:55:32.2 | 0:48:30.2 | 50 | 2:48:47.0 | 38 | ||
36 | diplom | 1030 | ANDERSSON Berthold | 1945 | Yts buss sweden | --- | 3:43:27.3 | 0:55:39.0 | 0:47:41.4 | 45 | 2:49:06.9 | 41 | ||
37 | diplom | 1488 | HAUVIK Tore | 1946 | Nanset Skiclub | --- | 3:43:52.2 | 0:56:03.9 | 0:40:59.4 | 15 | 2:43:11.6 | 29 | ||
38 | diplom | 618 | WONG Jacques | 1945 | NomadiXKnight | --- | 3:44:39.7 | 0:56:51.4 | 0:44:56.9 | 34 | 2:46:42.6 | 35 | ||
39 | diplom | 1422 | JESS John Erik | 1947 | Kondis | --- | 3:47:54.5 | 1:00:06.2 | 0:47:32.4 | 43 | 2:47:47.7 | 37 | ||
40 | diplom | 1023 | LÖVGREN Ulf | 1945 | Yts buss sweden | --- | 3:48:46.6 | 1:00:58.3 | 0:46:54.6 | 40 | 2:48:56.3 | 40 | ||
41 | diplom | 657 | SCHAFFER Harald | 1947 | Union Ulrichsberg | --- | 3:50:29.3 | 1:02:41.0 | 0:45:29.0 | 37 | 2:51:43.4 | 42 | ||
42 | diplom | 535 | LEPPERDINGER Hubert | 1949 | SC Oberstdorf | --- | 3:51:42.0 | 1:03:53.7 | 0:45:07.9 | 35 | 2:48:54.1 | 39 | ||
43 | diplom | 779 | LUNDQVIST Lars | 1945 | Arlanda-Märsta SK | --- | 3:56:31.8 | 1:08:43.5 | 0:47:40.5 | 44 | 2:55:27.5 | 45 | ||
44 | diplom | 788 | RATH Rolf | 1948 | MTB BERGWOLF | --- | 3:56:35.9 | 1:08:47.6 | 0:46:23.6 | 39 | 2:54:28.9 | 44 | ||
45 | diplom | 616 | MARKLUND Roland | 1947 | CIS | --- | 3:57:27.3 | 1:09:39.0 | 0:45:08.3 | 36 | 2:52:29.4 | 43 | ||
46 | diplom | 1443 | SEMIRÁD Karel | 1947 | Spartak Police nad Metují | --- | 4:00:27.3 | 1:12:39.0 | 0:47:52.8 | 47 | 2:56:26.0 | 46 | ||
47 | diplom | 1033 | GERENSTEIN Pierre | 1948 | Yts buss sweden | --- | 4:02:24.1 | 1:14:35.8 | 0:47:15.3 | 41 | 3:00:17.1 | 48 | ||
48 | diplom | 1171 | TICHY Jan | 1949 | TRI SKI KLUB Karlovy Vary | --- | 4:05:31.2 | 1:17:42.9 | 0:48:14.9 | 48 | 3:00:04.8 | 47 | ||
49 | diplom | 676 | KIEßLING Lothar | 1948 | LWF Leipzig | --- | 4:07:26.2 | 1:19:37.9 | 0:50:52.2 | 54 | 3:04:11.5 | 51 | ||
50 | diplom | 605 | TERNICK Wolfgang | 1949 | Sosa | --- | 4:07:39.8 | 1:19:51.5 | 0:51:55.0 | 58 | 3:06:52.1 | 55 | ||
51 | diplom | 1776 | ANFANG Gottlieb | 1947 | --- | --- | 4:08:04.0 | 1:20:15.7 | 0:52:09.5 | 59 | 3:04:45.6 | 52 | ||
52 | diplom | 609 | KISTLER Rudi | 1947 | SC Stühlingen | --- | 4:08:07.3 | 1:20:19.0 | 0:52:18.5 | 60 | 3:03:30.9 | 50 | ||
53 | diplom | 1197 | VERNHARDUR Adalsteinsson | 1947 | Kopavogur | --- | 4:08:56.1 | 1:21:07.8 | 0:48:22.6 | 49 | 3:03:20.7 | 49 | ||
54 | diplom | 1298 | BRAATEN Randy | 1949 | Wolfe Island | --- | 4:10:12.3 | 1:22:24.0 | 0:51:25.5 | 57 | 3:05:48.3 | 53 | ||
55 | diplom | 9044 | SELMAYR Hermann | 1946 | Ski-Club Au | --- | 4:13:02.9 | 1:25:14.6 | 0:50:14.7 | 53 | 3:09:43.6 | 57 | ||
56 | diplom | 1098 | SANNES Ole | 1946 | Nanset Ski | --- | 4:13:54.4 | 1:26:06.1 | 0:51:22.5 | 55 | 3:06:21.1 | 54 | ||
57 | diplom | 1511 | LINDKVIST Claes | 1948 | Olanderssons BLH | --- | 4:14:13.8 | 1:26:25.5 | 0:47:24.5 | 42 | 3:08:05.4 | 56 | ||
58 | diplom | 1342 | VALVE Teuvo | 1945 | Suomi | --- | 4:20:17.6 | 1:32:29.3 | 0:54:00.0 | 64 | 3:16:17.4 | 61 | ||
59 | diplom | 587 | SCHÜCK Albert | 1946 | Baden-Baden | --- | 4:21:03.9 | 1:33:15.6 | 0:52:26.6 | 61 | 3:13:35.5 | 59 | ||
60 | diplom | 671 | WANDEL Helmut | 1945 | TRI-Sport Wurzen | --- | 4:21:42.2 | 1:33:53.9 | 0:49:36.2 | 52 | 3:13:58.9 | 60 | ||
61 | diplom | 1219 | GROTH Tommy | 1949 | GTS | --- | 4:22:08.7 | 1:34:20.4 | 0:53:49.9 | 63 | 3:17:33.7 | 64 | ||
62 | diplom | 1804 | BOURRIER Francois | 1948 | --- | --- | 4:22:56.9 | 1:35:08.6 | 0:49:31.0 | 51 | 3:10:54.7 | 58 | ||
63 | diplom | 1735 | WELNHOFER Manfred | 1946 | Oberviechtach | --- | 4:26:02.0 | 1:38:13.7 | 0:54:21.3 | 65 | 3:19:55.2 | 65 | ||
64 | diplom | 710 | RADCZINSKY Thomas | 1949 | LWF-Leipzig | --- | 4:26:10.6 | 1:38:22.3 | 0:56:08.1 | 71 | 3:19:57.6 | 66 | ||
65 | diplom | 405 | ESSLINGER Werner | 1946 | Heidenheim | --- | 4:27:11.8 | 1:39:23.5 | 0:51:24.9 | 56 | 3:17:27.2 | 63 | ||
66 | diplom | 1019 | KECK Joerg Udo | 1947 | SRC Fritzlar e.V. | --- | 4:27:35.6 | 1:39:47.3 | 0:52:56.1 | 62 | 3:16:38.9 | 62 | ||
67 | diplom | 1213 | ERIKSSON Leif | 1945 | GTS | --- | 4:36:19.7 | 1:48:31.4 | 0:59:39.6 | 80 | 3:27:45.5 | 69 | ||
68 | diplom | 1455 | KOSKELA Leo | 1949 | Kokkolan Matkatoimisto | --- | 4:38:56.7 | 1:51:08.4 | 0:54:38.6 | 67 | 3:26:58.7 | 67 | ||
69 | diplom | 700 | MITULLA Gregor | 1945 | Erlau | --- | 4:39:07.9 | 1:51:19.6 | 0:55:43.4 | 68 | 3:26:59.0 | 68 | ||
70 | diplom | 1025 | KARLSSON Lars | 1946 | Yts buss sweden | --- | 4:43:34.5 | 1:55:46.2 | 1:00:07.3 | 81 | 3:34:32.4 | 72 | ||
71 | diplom | 947 | SVENSSON Bengt-Ake | 1945 | Team Blekinge | --- | 4:43:47.6 | 1:55:59.3 | 0:59:01.1 | 78 | 3:34:52.2 | 73 | ||
72 | diplom | 9064 | SALMENPERÄ Markku | 1947 | Helsinki | --- | 4:46:31.0 | 1:58:42.7 | 0:54:37.5 | 66 | 3:28:37.9 | 70 | ||
73 | diplom | 653 | SCHÄFER Dieter | 1948 | Lutherstadt Eisleben | --- | 4:46:42.4 | 1:58:54.1 | 0:55:47.0 | 70 | 3:33:19.7 | 71 | ||
74 | diplom | 1314 | SMITH-MALZFELDT John | 1949 | SG Arheilgen Tria | --- | 4:50:20.8 | 2:02:32.5 | 0:58:32.9 | 76 | 3:37:50.4 | 74 | ||
75 | diplom | 926 | HAAPALAHTI Ake | 1949 | CIS | --- | 4:52:29.8 | 2:04:41.5 | 0:55:46.1 | 69 | 3:39:14.2 | 75 | ||
76 | diplom | 932 | PETER Brennan | 1948 | cooma | --- | 5:01:30.0 | 2:13:41.7 | 0:58:28.4 | 75 | 3:45:41.3 | 77 | ||
77 | diplom | 690 | OLSSON Tom | 1945 | Elmhults sportclub | --- | 5:01:54.7 | 2:14:06.4 | 0:59:34.6 | 79 | 3:45:54.3 | 78 | ||
78 | diplom | 607 | SCHLOSSER Uwe | 1948 | Rettenberg | --- | 5:02:07.7 | 2:14:19.4 | 0:57:03.1 | 73 | 3:41:31.2 | 76 | ||
79 | diplom | 1481 | HUPKA Joachim | 1948 | Lampertheim | --- | 5:08:00.1 | 2:20:11.8 | 0:58:46.4 | 77 | 3:48:31.0 | 79 | ||
80 | diplom | 1772 | ISLER Walter | 1947 | Arni | --- | 5:10:39.1 | 2:22:50.8 | 1:01:15.0 | 83 | 3:52:00.1 | 80 | ||
81 | diplom | 1034 | JOHANSSON Lennart | 1948 | Yts buss sweden | --- | 5:14:31.1 | 2:26:42.8 | 1:05:43.2 | 86 | 3:55:11.2 | 82 | ||
82 | diplom | 1842 | RAUTIAINEN Veli | 1948 | PORI | --- | 5:19:50.7 | 2:32:02.4 | 1:05:35.0 | 85 | 4:04:04.2 | 84 | ||
83 | diplom | 1474 | LUNDELL Kenneth | 1947 | Färgelanda Buss - Snövit Resor | --- | 5:21:14.5 | 2:33:26.2 | 0:57:37.6 | 74 | 3:53:53.0 | 81 | ||
84 | diplom | 1696 | PORSERYD Rolf | 1947 | Djurgarden | --- | 5:23:59.0 | 2:36:10.7 | 1:04:06.5 | 84 | 4:06:30.7 | 86 | ||
85 | diplom | 922 | HÖHNER Klaus | 1949 | Peiting | --- | 5:32:36.2 | 2:44:47.9 | 1:00:26.9 | 82 | 4:04:37.2 | 85 | ||
86 | diplom | 1606 | LIEBOLD Volker | 1948 | --- | --- | 5:33:10.4 | 2:45:22.1 | 1:06:07.6 | 87 | 4:10:58.9 | 87 | ||
87 | diplom | 803 | GEIJER Claes-Johan | 1947 | --- | --- | 5:38:19.7 | 2:50:31.4 | 0:56:55.6 | 72 | 4:03:17.2 | 83 | ||
88 | diplom | 864 | TÄRNFORS Per | 1946 | Stockholm | --- | 5:59:05.0 | 3:11:16.7 | 1:08:08.9 | 88 | 4:26:23.6 | 88 | ||
89 | diplom | 1167 | USUI Akira | 1948 | Niiza-shi Saitama-ken | --- | 6:19:20.2 | 3:31:31.9 | 1:08:37.1 | 89 | 4:30:59.4 | 89 | ||
--- | 305 | PALLISER Robert | 1946 | Stirling ON | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 656 | BROUSSOU Jacques | 1949 | PILAT SPORT NATURE | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 716 | BEKHUS Alf | 1946 | Team Grappa | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 740 | BROCHMANN Bjorn S. | 1947 | Fossum | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 920 | BROCHMANN Bjorn | 1947 | Brosteinskameratene | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 1052 | BÖRSUM Eldar | 1947 | Baekkelagets Sportsklub | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 1240 | HLAVAC Ivan | 1945 | KST Rimavska SOBOTA | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 1351 | HELLMANN Gert | 1947 | 36448 | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 1411 | LILLEDAL Arnt | 1947 | PWT | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 1551 | AUNE Kjell | 1947 | PWT | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 1567 | SKJEMSTAD Kjell Ivar | 1946 | PWT | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- |