Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | FISCode | Čas | Ztráta | 8 km | # | 13 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 3036 | ENDERS Katrin | 1968 | Suhl | --- | 1:41:30.3 | 0:00:00.0 | 0:36:26.9 | 1 | 0:57:07.9 | 1 | ||
2 | diplom | 3022 | VON CHAMIER Julia | 1967 | Walchensee | --- | 1:41:57.8 | 0:00:27.5 | 0:37:06.3 | 2 | 0:58:05.5 | 2 | ||
3 | diplom | 3073 | AFFLERBACH Heike | 1968 | Skiclub Pallas Berlin | --- | 2:05:52.0 | 0:24:21.7 | 0:45:20.2 | 3 | 1:10:40.0 | 3 | ||
4 | diplom | 3513 | KOELBL Christine | 1967 | --- | --- | 2:15:15.1 | 0:33:44.8 | 0:47:38.1 | 4 | 1:15:16.4 | 4 | ||
5 | diplom | 3065 | KARL Elke | 1965 | Sachsen 90 Werdau | --- | 2:16:07.3 | 0:34:37.0 | 0:48:10.3 | 6 | 1:16:05.5 | 5 | ||
6 | diplom | 3488 | WEBER Grit | 1969 | TSV Leuna | --- | 2:19:18.6 | 0:37:48.3 | 0:48:05.1 | 5 | 1:16:06.5 | 6 | ||
7 | diplom | 3333 | KAVALIROVA Katerina | 1967 | OK 99 Hradec Kralove | --- | 2:20:09.3 | 0:38:39.0 | 0:50:06.5 | 7 | 1:19:16.7 | 7 | ||
8 | diplom | 3495 | BURCKARDT Birgit | 1969 | SV Robotron | --- | 2:28:37.1 | 0:47:06.8 | 0:51:46.7 | 8 | 1:22:57.3 | 8 | ||
9 | diplom | 3212 | SINGER Sabine | 1967 | TV Refrath | --- | 2:29:09.5 | 0:47:39.2 | 0:53:55.6 | 10 | 1:23:18.1 | 9 | ||
10 | diplom | 3428 | CHMELIKOVA Zdenka | 1967 | --- | --- | 2:34:25.3 | 0:52:55.0 | 0:52:58.8 | 9 | 1:24:03.6 | 10 | ||
11 | diplom | 3453 | SVAVARSDÓTTIR Margrét | 1965 | Ska | --- | 2:41:29.5 | 0:59:59.2 | 0:54:41.3 | 11 | 1:28:04.7 | 11 | ||
12 | diplom | 3163 | BÄCHMANN Christiane | 1967 | 81667 | --- | 2:42:58.1 | 1:01:27.8 | 0:55:48.5 | 12 | 1:29:41.6 | 12 | ||
13 | diplom | 3242 | BURKHARDT Anke | 1967 | Grünwald | --- | 2:46:54.6 | 1:05:24.3 | 0:56:23.0 | 13 | 1:30:57.1 | 13 | ||
14 | diplom | 3106 | THIELE Gabi | 1967 | WSV Ilmenau | --- | 2:47:27.5 | 1:05:57.2 | 0:59:39.5 | 14 | 1:33:51.3 | 14 | ||
15 | diplom | 3155 | LARISCH Ortrun | 1965 | Sentilo Blumenau | --- | 2:57:45.4 | 1:16:15.1 | 1:03:30.7 | 16 | 1:39:07.1 | 15 | ||
16 | diplom | 3316 | LÜKK Andi | 1968 | --- | --- | 3:02:58.2 | 1:21:27.9 | 1:11:33.8 | 18 | 1:50:39.9 | 18 | ||
17 | diplom | 3499 | SEIBERT Petra | 1966 | --- | --- | 3:08:53.0 | 1:27:22.7 | 1:03:16.2 | 15 | 1:42:06.7 | 16 | ||
18 | diplom | 3437 | LIEDTKE Anja | 1966 | Bochum | --- | 3:15:37.8 | 1:34:07.5 | 1:04:46.3 | 17 | 1:44:38.2 | 17 | ||
19 | diplom | 3335 | KRONE Gabriele | 1966 | Kirchenamt Osnabrück | --- | 3:38:06.0 | 1:56:35.7 | 1:15:28.2 | 19 | --- | --- | ||
20 | diplom | 3381 | ANNELI Laur | 1967 | Tallinn | --- | 3:43:13.0 | 2:01:42.7 | 1:16:16.0 | 20 | --- | --- | ||
21 | diplom | 3154 | GROPP Antje | 1965 | Tanne | --- | 4:01:29.4 | 2:19:59.1 | 1:21:06.8 | 21 | --- | --- | ||
--- | 3174 | KÖHLER-HEINKE Susanne | 1965 | 4 cool runners | --- | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 3234 | GREIDERER Elisabeth | 1967 | HSV Absam | --- | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 3296 | WEIDLEIN Angela | 1968 | Veitshöchheim | --- | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 3366 | MENCK Marianne | 1969 | Ruder-Club Dresdenia e.V. | --- | DNF | --- | --- | --- | --- | --- |