Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | FISCode | Kategorie | Čas | Ztráta | 8 km | # | 13 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 3416 | ROCAREK Jiri | 1983 | Fischer Racing Team | --- | 1. / H 31 | 1:11:21.8 | 0:00:00.0 | 0:25:34.8 | 1 | 0:39:55.4 | 1 | ||
2 | diplom | 3536 | WETTERLING Felix | 1990 | GebVersBtl 8 | --- | 1. / H 21 | 1:12:21.7 | 0:00:59.9 | 0:25:52.8 | 2 | 0:40:34.1 | 2 | ||
3 | diplom | 3415 | SCHNETZER Michael | 1990 | Fischer Racing Team / GebVersBtl 8 | --- | 2. / H 21 | 1:12:22.7 | 0:01:00.9 | 0:25:53.4 | 3 | 0:40:34.7 | 3 | ||
4 | diplom | 3417 | SLECHTA Daniel | 1976 | Fischer Racing Team | --- | 1. / H 36 | 1:14:00.3 | 0:02:38.5 | 0:26:31.0 | 5 | 0:41:32.7 | 5 | ||
5 | diplom | 3214 | RATH Tobias | 1985 | SALOMON-LEKI-RACINGTEAM | 3200094 | 3. / H 21 | 1:14:00.4 | 0:02:38.6 | 0:26:30.6 | 4 | 0:41:32.2 | 4 | ||
6 | diplom | 3027 | WACHLIN Johannes | 1979 | --- | --- | 2. / H 36 | 1:14:12.5 | 0:02:50.7 | 0:26:31.5 | 6 | 0:41:33.5 | 6 | ||
7 | diplom | 3431 | KRSKA Jan | 1986 | Team Fischer | --- | 4. / H 21 | 1:16:27.8 | 0:05:06.0 | 0:27:21.2 | 8 | 0:43:14.4 | 7 | ||
8 | diplom | 3516 | DEBERTIN Daniel | 1992 | Eleven-Eintracht Braunschweig | --- | 5. / H 21 | 1:16:30.6 | 0:05:08.8 | 0:27:20.6 | 7 | 0:43:15.7 | 8 | ||
9 | diplom | 3527 | LIPBURGER Josef | 1974 | --- | --- | 1. / H 41 | 1:17:26.2 | 0:06:04.4 | 0:28:02.1 | 9 | 0:43:42.5 | 10 | ||
10 | diplom | 3446 | CIPRIAN Stefano | 1972 | --- | --- | 2. / H 41 | 1:17:27.9 | 0:06:06.1 | 0:28:02.8 | 10 | 0:43:42.0 | 9 | ||
11 | diplom | 3314 | PUMP Carsten | 1976 | SALOMON-LEKI-RACINGTEAM | --- | 3. / H 36 | 1:22:11.9 | 0:10:50.1 | 0:29:40.2 | 12 | 0:46:25.3 | 11 | ||
12 | diplom | 3176 | KRALLER Ferdinand | 1951 | sg-katek grassau | --- | 1. / H 61 | 1:22:13.9 | 0:10:52.1 | 0:30:15.8 | 17 | 0:47:02.9 | 17 | ||
13 | diplom | 3501 | VATER Gerhard | 1964 | Löffler Skadi Loppet Team | --- | 1. / H 51 | 1:22:14.8 | 0:10:53.0 | 0:30:14.6 | 15 | 0:47:01.6 | 16 | ||
14 | diplom | 3445 | CIPRIAN Fausto | 1978 | --- | --- | 4. / H 36 | 1:22:25.8 | 0:11:04.0 | 0:30:12.6 | 13 | 0:46:59.3 | 13 | ||
15 | diplom | 3423 | ALIKIN Sergej | 1963 | SC Rosenheim | --- | 2. / H 51 | 1:22:26.6 | 0:11:04.8 | 0:30:15.1 | 16 | 0:47:01.2 | 15 | ||
16 | diplom | 3400 | SUCHÝ Jiří | 1976 | FEL PRAHA | 3150079 | 5. / H 36 | 1:23:10.0 | 0:11:48.2 | 0:29:39.6 | 11 | 0:46:25.8 | 12 | ||
17 | diplom | 3284 | KASBERGER Stephan | 1992 | WSV DJK Rastbüchl | --- | 6. / H 21 | 1:23:36.2 | 0:12:14.4 | 0:30:24.8 | 19 | 0:47:30.1 | 18 | ||
18 | diplom | 3008 | WEIHER Stefan | 1979 | TSV Buching | --- | 6. / H 36 | 1:23:37.6 | 0:12:15.8 | 0:30:33.4 | 21 | 0:47:31.2 | 19 | ||
19 | diplom | 3297 | REICHART Matthias | 1991 | Skizug Füssen | --- | 7. / H 21 | 1:23:38.0 | 0:12:16.2 | 0:30:32.9 | 20 | 0:47:31.8 | 20 | ||
20 | diplom | 3253 | MAYER Fabian | 1990 | Karlsruher Lemminge | --- | 8. / H 21 | 1:23:43.0 | 0:12:21.2 | 0:30:14.0 | 14 | 0:47:00.1 | 14 | ||
21 | diplom | 3007 | BERTHOLD Ronny | 1977 | ATSV Gebirge Gelobtland | --- | 7. / H 36 | 1:24:21.0 | 0:12:59.2 | 0:30:16.8 | 18 | 0:47:32.7 | 21 | ||
22 | diplom | 3002 | RAMESBERGER Reinhold | 1961 | SK Ramsau | --- | 3. / H 51 | 1:25:41.6 | 0:14:19.8 | 0:31:12.0 | 23 | 0:48:40.8 | 23 | ||
23 | diplom | 3408 | WIESNER Klaus | 1959 | Team Schelter | --- | 1. / H 56 | 1:25:54.5 | 0:14:32.7 | 0:31:23.4 | 25 | 0:48:54.6 | 24 | ||
24 | diplom | 3017 | ROSENKRANZ Matthias | 1964 | Karlsruher Lemminge | --- | 4. / H 51 | 1:26:06.3 | 0:14:44.5 | 0:31:36.5 | 28 | 0:49:06.2 | 27 | ||
25 | diplom | 3438 | DERMON Flurin | 1986 | --- | --- | 9. / H 21 | 1:26:15.2 | 0:14:53.4 | 0:31:11.2 | 22 | 0:48:40.3 | 22 | ||
26 | diplom | 3530 | ZIEGAUS Gernot | 1969 | --- | --- | 1. / H 46 | 1:26:36.5 | 0:15:14.7 | 0:31:22.8 | 24 | 0:49:04.1 | 25 | ||
27 | diplom | 3244 | WOLF Daniel | 1985 | Karlsruhe | --- | 10. / H 21 | 1:28:04.3 | 0:16:42.5 | 0:31:23.8 | 26 | 0:49:06.7 | 28 | ||
28 | diplom | 3332 | WODOPIA Jürgen | 1964 | Karlsruher Lemminge | --- | 5. / H 51 | 1:28:14.8 | 0:16:53.0 | 0:31:34.3 | 27 | 0:49:05.5 | 26 | ||
29 | diplom | 3503 | SCHOENBERGER Stefan | 1962 | --- | --- | 6. / H 51 | 1:29:17.8 | 0:17:56.0 | 0:32:19.3 | 35 | 0:50:40.7 | 35 | ||
30 | diplom | 3003 | KÖRBS Peter | 1959 | Bad Hersfeld | --- | 2. / H 56 | 1:29:28.1 | 0:18:06.3 | 0:32:20.3 | 36 | 0:50:39.0 | 33 | ||
31 | diplom | 3533 | WALLENDORF Wolf | 1975 | WSV Oberweissenbrunn | --- | 8. / H 36 | 1:29:45.6 | 0:18:23.8 | 0:31:57.2 | 30 | 0:49:56.3 | 29 | ||
32 | diplom | 3285 | SMAUS Antonin | 2000 | Bedrichov | --- | 1. / J 15 M | 1:29:57.5 | 0:18:35.7 | 0:32:10.1 | 33 | 0:50:38.8 | 32 | ||
33 | diplom | 3019 | HENNING Michael | 1985 | Zipps Racing Team | --- | 11. / H 21 | 1:30:06.9 | 0:18:45.1 | 0:32:18.7 | 34 | 0:50:38.4 | 31 | ||
34 | diplom | 3044 | GILLESSEN Martin | 1984 | Zipps Racing Team - Ski Skett | 3200181 | 2. / H 31 | 1:30:07.0 | 0:18:45.2 | 0:32:09.3 | 32 | 0:50:40.1 | 34 | ||
35 | diplom | 3013 | ZIKMUND Zdenek | 1967 | Jicin | --- | 2. / H 46 | 1:30:34.1 | 0:19:12.3 | 0:32:08.6 | 31 | 0:50:37.3 | 30 | ||
36 | diplom | 3040 | PREVITALI Thomas Francesco | 1998 | us carisolo | da089 | 1. / J 17 M | 1:30:45.7 | 0:19:23.9 | 0:31:52.4 | 29 | 0:50:41.1 | 36 | ||
37 | diplom | 3010 | ANTOKHIN Yury | 1966 | Orsha-ski-marathon | --- | 3. / H 46 | 1:30:53.2 | 0:19:31.4 | 0:33:02.9 | 38 | 0:51:36.8 | 39 | ||
38 | diplom | 3537 | HAUSRUCKINGER Markus | 1975 | --- | --- | 9. / H 36 | 1:30:55.3 | 0:19:33.5 | 0:32:28.3 | 37 | 0:51:04.2 | 37 | ||
39 | diplom | 3371 | SCHOEBERL Fabian | 1989 | SCMK Hirschau | --- | 12. / H 21 | 1:31:12.6 | 0:19:50.8 | 0:33:04.7 | 40 | 0:51:36.4 | 38 | ||
40 | diplom | 3004 | HARTWIG Hubert | 1953 | SV TU Ilmenau | --- | 2. / H 61 | 1:31:14.6 | 0:19:52.8 | 0:33:40.4 | 47 | 0:52:09.5 | 46 | ||
41 | diplom | 3011 | ZIMMERMANN Stephan | 1951 | SWV Goldlauter | --- | 3. / H 61 | 1:31:15.2 | 0:19:53.4 | 0:33:43.6 | 51 | 0:52:05.2 | 44 | ||
42 | diplom | 3342 | SMAUS Jan | 1997 | IG Sport-Craft | --- | 2. / J 17 M | 1:31:18.0 | 0:19:56.2 | 0:33:13.7 | 41 | 0:51:38.6 | 41 | ||
43 | diplom | 3327 | ALBRECHT Klaus | 1957 | SC Murnau | --- | 3. / H 56 | 1:31:18.6 | 0:19:56.8 | 0:33:41.1 | 48 | 0:52:12.8 | 48 | ||
44 | diplom | 3272 | KUKLIN Vladimir | 1965 | Gomel region | --- | 4. / H 46 | 1:31:19.3 | 0:19:57.5 | 0:33:41.9 | 49 | 0:52:11.2 | 47 | ||
45 | diplom | 3358 | OTTO Jacob | 1999 | SV Medizin Bad Liebenstein | --- | 1. / J 16 M | 1:31:20.1 | 0:19:58.3 | 0:33:04.0 | 39 | 0:51:37.9 | 40 | ||
46 | diplom | 3542 | REICHART Timo | 1998 | Scheidegg | --- | 3. / J 17 M | 1:31:44.8 | 0:20:23.0 | 0:33:38.6 | 45 | 0:51:50.6 | 42 | ||
47 | diplom | 3443 | HELBIG Joachim | 1955 | Marienberg | --- | 4. / H 56 | 1:32:00.8 | 0:20:39.0 | 0:34:06.5 | 52 | 0:52:46.7 | 52 | ||
48 | diplom | 3052 | BURKOUSKI Andrei | 1980 | Rechitsa | --- | 3. / H 31 | 1:32:27.2 | 0:21:05.4 | 0:34:26.9 | 55 | 0:52:59.7 | 53 | ||
49 | diplom | 3512 | HELGERT Thomas | 1964 | --- | --- | 7. / H 51 | 1:32:37.0 | 0:21:15.2 | 0:33:39.6 | 46 | 0:52:13.6 | 49 | ||
50 | diplom | 3032 | SCHAFHAUSER Stefan | 1979 | TriSki bayerwald | --- | 10. / H 36 | 1:33:39.2 | 0:22:17.4 | 0:33:22.4 | 43 | 0:51:54.8 | 43 | ||
51 | diplom | 3034 | BLAZEK David | 1990 | Ski Nordic Marianske Lazne | --- | 13. / H 21 | 1:34:06.8 | 0:22:45.0 | 0:34:12.9 | 53 | 0:53:57.2 | 54 | ||
52 | diplom | 3014 | BUND Marcel | 1998 | SG Klotzsche Abt. Ski | --- | 4. / J 17 M | 1:34:25.2 | 0:23:03.4 | 0:33:21.8 | 42 | 0:52:09.1 | 45 | ||
53 | diplom | 3475 | KNÜPPEL Markus | 1987 | Eintracht Braunschweig | --- | 14. / H 21 | 1:34:47.5 | 0:23:25.7 | 0:33:42.8 | 50 | 0:52:29.7 | 51 | ||
54 | diplom | 3183 | RASTER Christian | 1972 | TSV Regen-SKI | --- | 3. / H 41 | 1:35:28.2 | 0:24:06.4 | 0:34:21.3 | 54 | 0:54:16.0 | 55 | ||
55 | diplom | 3018 | SEIDEL Mario | 1971 | SV Medizin Bad Liebenstein | --- | 4. / H 41 | 1:37:18.9 | 0:25:57.1 | 0:33:37.9 | 44 | 0:52:29.2 | 50 | ||
56 | diplom | 3305 | STRUCKMANN Magnus | 1996 | Eintracht Braunschweig | --- | 1. / J 19 M | 1:37:19.0 | 0:25:57.2 | 0:35:09.3 | 59 | 0:54:56.3 | 56 | ||
57 | diplom | 3181 | LUCA Carniello | 1986 | G.S. CASTIONESE | --- | 15. / H 21 | 1:37:23.4 | 0:26:01.6 | 0:34:55.0 | 57 | 0:55:09.3 | 58 | ||
58 | diplom | 3029 | MATATKO Sebastian | 1997 | Grün-Weiss-Pirna | --- | 5. / J 17 M | 1:37:23.8 | 0:26:02.0 | 0:35:02.5 | 58 | 0:55:10.8 | 59 | ||
59 | diplom | 3033 | HOFFMANN Nick | 1997 | Grün-Weiss-Pirna | --- | 6. / J 17 M | 1:37:26.6 | 0:26:04.8 | 0:34:41.4 | 56 | 0:54:57.0 | 57 | ||
60 | diplom | 3026 | SCHMITT Karlheinz | 1944 | SC Moosham | --- | 1. / H 71 | 1:38:01.2 | 0:26:39.4 | 0:36:19.3 | 69 | 0:56:08.0 | 66 | ||
61 | diplom | 3066 | MEURER Jan-Philipp | 1997 | Lindau | --- | 7. / J 17 M | 1:39:13.1 | 0:27:51.3 | 0:35:42.6 | 64 | 0:55:43.5 | 63 | ||
62 | diplom | 3030 | HAASE Gerd | 1955 | SC Lauf(Schwarzwald) | --- | 5. / H 56 | 1:39:20.3 | 0:27:58.5 | 0:35:41.7 | 63 | 0:55:44.7 | 64 | ||
63 | diplom | 3023 | MATATKO Matthias | 1969 | Grün-Weiss-Pirna | --- | 5. / H 46 | 1:39:21.9 | 0:28:00.1 | 0:35:40.4 | 62 | 0:55:41.1 | 60 | ||
64 | diplom | 3025 | MICHEL Thomas | 1972 | Quedlinburg | --- | 5. / H 41 | 1:39:23.1 | 0:28:01.3 | 0:35:39.5 | 61 | 0:55:42.9 | 61 | ||
65 | diplom | 3024 | HÖFLER Ludwig | 1947 | Concordia Burggen | --- | 1. / H 66 | 1:39:30.8 | 0:28:09.0 | 0:36:20.0 | 70 | 0:56:09.6 | 67 | ||
66 | diplom | 3035 | BÖTTCHER Michael | 1961 | Dav Speyer | --- | 8. / H 51 | 1:40:01.6 | 0:28:39.8 | 0:36:34.6 | 72 | 0:56:51.2 | 70 | ||
67 | diplom | 3520 | STÖRRINGER Thomas | 1966 | MTV Seesen | --- | 6. / H 46 | 1:40:44.2 | 0:29:22.4 | 0:35:44.6 | 66 | 0:55:43.0 | 62 | ||
68 | diplom | 3328 | HOFMANN Lars | 1980 | SV Hermsdorf | --- | 4. / H 31 | 1:41:07.4 | 0:29:45.6 | 0:36:47.2 | 74 | 0:58:06.8 | 74 | ||
69 | diplom | 3130 | WEIMAR Edmund | 1961 | Karlsruher Lemminge | --- | 9. / H 51 | 1:41:50.4 | 0:30:28.6 | 0:37:47.3 | 80 | 0:58:43.0 | 77 | ||
70 | diplom | 3020 | WEIß Stefan | 1970 | Rosshaupten | --- | 6. / H 41 | 1:42:00.2 | 0:30:38.4 | 0:36:31.1 | 71 | 0:57:31.8 | 73 | ||
71 | diplom | 3041 | BLAZEK Jiri | 1961 | Ski Nordic Marianske Lazne | --- | 10. / H 51 | 1:42:11.4 | 0:30:49.6 | 0:36:18.4 | 68 | 0:57:06.3 | 71 | ||
72 | diplom | 3528 | OBRIST Christian | 1974 | --- | --- | 7. / H 41 | 1:42:28.8 | 0:31:07.0 | 0:36:03.9 | 67 | 0:56:45.0 | 68 | ||
73 | diplom | 3462 | PUESCHMANN Sven | 1996 | Freital | 3200725 | 2. / J 19 M | 1:42:38.9 | 0:31:17.1 | 0:35:43.4 | 65 | 0:57:30.9 | 72 | ||
74 | diplom | 3021 | SCHRICKEL Andre | 1963 | WSV Ilmenau | --- | 11. / H 51 | 1:42:43.9 | 0:31:22.1 | 0:37:13.9 | 78 | 0:58:24.5 | 76 | ||
75 | diplom | 3208 | STUCKE Torsten | 1968 | Wedemark | --- | 7. / H 46 | 1:42:56.3 | 0:31:34.5 | 0:36:42.1 | 73 | 0:56:50.3 | 69 | ||
76 | diplom | 3340 | OVERLACK Michel | 1991 | Moos | --- | 16. / H 21 | 1:44:40.5 | 0:33:18.7 | 0:38:45.7 | 89 | 0:59:47.4 | 83 | ||
77 | diplom | 3465 | KRÁLOVEC Jiří | 1951 | WSV SCHOENSEE | --- | 4. / H 61 | 1:45:01.1 | 0:33:39.3 | 0:35:38.2 | 60 | 0:56:03.2 | 65 | ||
78 | diplom | 3331 | MIEHLE Niklas | 1999 | SG Klotzsche | --- | 2. / J 16 M | 1:45:08.7 | 0:33:46.9 | 0:36:50.0 | 75 | 0:58:11.8 | 75 | ||
79 | diplom | 3303 | SCHMIDT Sebastian | 1999 | Eintracht Braunschweig | --- | 3. / J 16 M | 1:45:35.0 | 0:34:13.2 | 0:37:51.4 | 81 | 0:58:59.2 | 78 | ||
80 | diplom | 3344 | PAWELCZYK Andre | 1981 | Ski-Club Frohburg e.V. | --- | 5. / H 31 | 1:46:29.3 | 0:35:07.5 | 0:38:44.8 | 88 | 1:00:15.3 | 84 | ||
81 | diplom | 3318 | WINDISCH Hans | 1968 | Gmund | --- | 8. / H 46 | 1:46:29.7 | 0:35:07.9 | 0:37:38.3 | 79 | 0:59:32.1 | 82 | ||
82 | diplom | 3048 | TREIBER Torsten | 1969 | Sicherheitsfaktor | --- | 9. / H 46 | 1:46:31.8 | 0:35:10.0 | 0:38:43.8 | 87 | 1:00:24.3 | 87 | ||
83 | diplom | 3434 | RUMMLER Andreas | 1974 | --- | --- | 8. / H 41 | 1:47:10.7 | 0:35:48.9 | 0:38:54.0 | 92 | 1:00:42.9 | 89 | ||
84 | diplom | 3039 | ZINK Georg | 1950 | Lauf | --- | 5. / H 61 | 1:47:11.7 | 0:35:49.9 | 0:38:04.3 | 83 | 1:00:16.5 | 85 | ||
85 | diplom | 3038 | KARL Hendrik | 1961 | RSV Chemnitz | --- | 12. / H 51 | 1:47:17.7 | 0:35:55.9 | 0:38:05.8 | 84 | 1:00:34.9 | 88 | ||
86 | diplom | 3481 | STALTMAYR Josef | 1965 | --- | --- | 10. / H 46 | 1:48:07.5 | 0:36:45.7 | 0:38:16.2 | 85 | 1:00:17.2 | 86 | ||
87 | diplom | 3055 | WEINBERGER Manfred | 1979 | WSV Rabenstein | --- | 11. / H 36 | 1:48:11.5 | 0:36:49.7 | 0:37:07.4 | 77 | 0:59:08.5 | 81 | ||
88 | diplom | 3461 | HEINZ Joachim | 1948 | SWV Goldlauter-Heidersbach | --- | 2. / H 66 | 1:48:12.6 | 0:36:50.8 | 0:39:57.8 | 100 | 1:01:47.7 | 93 | ||
89 | diplom | 3074 | LÖSCHE Christoph | 1975 | Weilheim | --- | 12. / H 36 | 1:48:26.5 | 0:37:04.7 | 0:38:46.5 | 90 | 1:01:13.7 | 91 | ||
90 | diplom | 3042 | WENDT Oliver | 1979 | Skizug Füssen | --- | 13. / H 36 | 1:49:03.3 | 0:37:41.5 | 0:37:58.0 | 82 | 0:59:06.2 | 80 | ||
91 | diplom | 3054 | MANN Lieven | 1987 | Trebsen | --- | 17. / H 21 | 1:50:22.5 | 0:39:00.7 | 0:36:51.4 | 76 | 0:58:59.9 | 79 | ||
92 | diplom | 3043 | POPPNER Sebastian | 1989 | WSV Ilmenau | --- | 18. / H 21 | 1:50:57.3 | 0:39:35.5 | 0:38:52.9 | 91 | 1:03:02.1 | 97 | ||
93 | diplom | 3051 | HEMPEL Jörg | 1959 | --- | --- | 6. / H 56 | 1:50:57.5 | 0:39:35.7 | 0:40:00.7 | 101 | 1:02:10.2 | 94 | ||
94 | diplom | 3184 | SCHWEIKARDT Thorsten | 1968 | Radl Rasti | --- | 11. / H 46 | 1:51:00.8 | 0:39:39.0 | 0:39:55.6 | 98 | 1:03:13.7 | 98 | ||
95 | diplom | 3182 | SEIDEL Andre | 1970 | Marienberg | --- | 9. / H 41 | 1:51:36.6 | 0:40:14.8 | 0:39:24.5 | 94 | 1:02:15.6 | 95 | ||
96 | diplom | 3429 | KÖNIG Christian | 1989 | --- | --- | 19. / H 21 | 1:51:50.6 | 0:40:28.8 | 0:39:53.2 | 97 | 1:03:01.0 | 96 | ||
97 | diplom | 3241 | FABIAN Sven | 1964 | Berlin | --- | 13. / H 51 | 1:52:31.7 | 0:41:09.9 | 0:40:59.5 | 104 | 1:03:43.0 | 101 | ||
98 | diplom | 3201 | SEEWALD Andreas | 1991 | Team Radl Rasti | --- | 20. / H 21 | 1:52:49.9 | 0:41:28.1 | 0:38:59.2 | 93 | 1:01:38.6 | 92 | ||
99 | diplom | 3361 | BACH Steffen | 1965 | Team Schlettau | --- | 12. / H 46 | 1:53:07.5 | 0:41:45.7 | 0:38:42.8 | 86 | 1:01:06.4 | 90 | ||
100 | diplom | 3498 | MARSCHALL Matthias | 1962 | Unteralba | --- | 14. / H 51 | 1:53:20.5 | 0:41:58.7 | 0:41:01.6 | 106 | 1:03:46.5 | 103 |