Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Ztráta | 6 km | # | 23 km | # | 27 km | # | 44 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 2110 | SCHAUMAYR Günter | 1965 | Union Oepping | 2:23:17.4 | 0:00:00.0 | 20:33.4 | 1 | 1:06:53.4 | 1 | 1:25:05.1 | 1 | 2:13:03.1 | 1 | ||
2 | diplom | 2096 | VEJNAR Josef | 1957 | Český ski klub Vysoké na Jizer | 2:36:23.8 | 0:13:06.4 | 21:49.8 | 2 | 1:12:13.9 | 2 | 1:31:44.2 | 2 | 2:24:47.9 | 2 | ||
3 | diplom | 2109 | HUMENBERGER Max | 1961 | Union Oepping | 2:45:10.3 | 0:21:52.9 | 23:02.2 | 3 | 1:16:12.0 | 3 | 1:36:54.7 | 3 | 2:33:16.5 | 3 | ||
4 | diplom | 2006 | KAUFMANN Gottfried | 1965 | WSC Erzgebirge Oberwiesenthal | 2:46:22.9 | 0:23:05.5 | 23:03.9 | 4 | 1:16:13.7 | 4 | 1:37:02.4 | 4 | 2:34:21.5 | 4 | ||
5 | diplom | 2040 | BARTOŠ Vítězslav | 1958 | Ski klub Wunsiedel | 2:52:38.3 | 0:29:20.9 | 23:45.6 | 5 | 1:18:23.1 | 5 | 1:40:06.2 | 5 | 2:39:27.4 | 5 | ||
6 | diplom | 2035 | BLAHNA Petr | 1950 | Olfincar-Vella Trutnov | 3:03:53.3 | 0:40:35.9 | 24:40.0 | 7 | 1:22:18.3 | 7 | 1:46:10.0 | 7 | 2:50:19.4 | 6 | ||
7 | diplom | 2069 | ZOLD Štefan | 1962 | KARLOVY VARY | 3:04:48.4 | 0:41:31.0 | 27:38.1 | 12 | 1:25:25.1 | 10 | 1:49:18.9 | 10 | 2:51:18.7 | 7 | ||
8 | diplom | 2028 | BLAŽEK Jiří | 1961 | Velká Hled'sebe | 3:05:55.5 | 0:42:38.1 | 23:59.0 | 6 | 1:20:49.8 | 6 | 1:45:19.6 | 6 | 2:51:42.2 | 8 | ||
9 | diplom | 2104 | NIHMERVOLL Albert | 1956 | RLC-Sterngartl | 3:06:32.6 | 0:43:15.2 | 25:35.3 | 9 | 1:24:39.8 | 9 | 1:48:55.9 | 8 | 2:53:02.3 | 9 | ||
10 | diplom | 2007 | ČEŠNER Vladimír | 1958 | Odolena Voda | 3:12:10.5 | 0:48:53.1 | 28:40.2 | 15 | 1:28:21.4 | 12 | 1:52:46.0 | 12 | 2:58:33.6 | 10 | ||
11 | diplom | 2039 | HANNSMANN Leo | 1964 | PH KOVO RECYCLING CHEB | 3:13:32.4 | 0:50:15.0 | 25:34.3 | 8 | 1:24:38.7 | 8 | 1:49:15.2 | 9 | 2:58:41.9 | 11 | ||
12 | diplom | 2108 | PECHEK Vladimír | 1957 | Vlasenice | 3:14:06.8 | 0:50:49.4 | 26:22.9 | 10 | 1:25:38.2 | 11 | 1:50:40.9 | 11 | 2:59:44.4 | 12 | ||
13 | diplom | 2091 | FERSTL Sepp | 1964 | --- | 3:16:50.8 | 0:53:33.4 | 26:30.9 | 11 | 1:28:25.2 | 13 | 1:54:28.4 | 13 | 3:01:11.7 | 13 | ||
14 | diplom | 2089 | WESSIAK Walther | 1941 | ATV Graz | 3:19:48.3 | 0:56:30.9 | 27:40.4 | 13 | 1:31:45.0 | 15 | 1:57:30.9 | 14 | 3:05:20.9 | 14 | ||
15 | diplom | 2061 | LOMOZ Jan | 1960 | Chrudim | 3:21:13.2 | 0:57:55.8 | 28:19.5 | 14 | 1:31:20.5 | 14 | 1:59:12.8 | 15 | 3:07:52.7 | 15 | ||
16 | diplom | 2063 | DOLEŽAL Jiří | 1959 | Factor Bike Team | 3:31:08.8 | 1:07:51.4 | 29:42.3 | 18 | 1:36:09.6 | 16 | 2:03:13.1 | 16 | 3:15:46.1 | 16 | ||
17 | diplom | 2095 | ZLÁMALÍK Jaromír | 1956 | TJ MotorČ.Budějovice | 3:40:06.2 | 1:16:48.8 | 29:38.2 | 16 | 1:39:13.2 | 18 | 2:07:25.1 | 17 | 3:23:46.8 | 17 | ||
18 | diplom | 2067 | FLIEGL Miroslav | 1954 | PSK UNION PRAHA | 3:51:02.9 | 1:27:45.5 | 29:39.4 | 17 | 1:36:35.4 | 17 | 2:07:25.9 | 18 | 3:32:15.3 | 18 | ||
19 | diplom | 2090 | BEIER Andreas | 1959 | Bergwacht Tambach | 3:54:39.3 | 1:31:21.9 | 33:08.6 | 20 | 1:46:08.8 | 19 | 2:16:15.2 | 19 | 3:37:43.0 | 19 | ||
20 | diplom | 2004 | VALVE Reino | 1947 | Helsinki | 3:55:02.7 | 1:31:45.3 | 35:03.0 | 22 | 1:53:08.8 | 21 | 2:23:24.7 | 21 | 3:39:14.7 | 20 | ||
21 | diplom | 2023 | FARSKÝ Štefan | 1946 | Dom srdca Martin | 4:06:59.7 | 1:43:42.3 | 34:21.8 | 21 | 1:53:42.7 | 22 | 2:27:19.3 | 22 | 3:49:36.2 | 21 | ||
22 | diplom | 2093 | KLECZEK Pavel | 1956 | Silvini Madshus | 4:10:38.2 | 1:47:20.8 | 32:44.7 | 19 | 1:49:39.1 | 20 | 2:23:07.0 | 20 | 3:51:51.0 | 22 | ||
--- | 2003 | HARJU Erkki | 1947 | Espoo | DNF | --- | 35:04.5 | --- | 1:53:04.6 | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 2033 | TENGLER Karel | 1957 | SKI Nordic Mar. Lázně | DNF | --- | 25:00.4 | --- | 1:23:12.5 | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 2036 | LEHNERT Heiko | 1965 | Skiteam Grün-Weiß Pirna | DNF | --- | 26:11.1 | --- | 1:30:17.3 | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 2002 | TUMA Zdenek | 1960 | KPMG Running Club | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 2117 | VODIČKA Petr | 1963 | Skinordic Mar.Lázně | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |