Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | jmeno1 | jmeno2 | jmeno3 | jmeno4 | jmeno5 | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 20 | OLFIN CAR - VELLA TRUTNOV | HOLUB Petr | HORYNA Ondřej | FIŠNAR Jan | MAREK Ondřej | ŠIMEK Pavel | 1. / M19+ | 3:44:35.1 | 0:00:00.0 | |
2 | diplom | 75 | ROSSIGNOL RACING TEAM | MAREK Michal | BRÝDL Pavel | SIKORA Jakub | ŽÁK Jiří | ŠRŮTEK David | 2. / M19+ | 3:47:30.7 | 0:02:55.6 | |
3 | diplom | 1 | ŽIŽKOVSKÝ TYGŘI B | PELA Zbyněk | KÁLAL Tomáš | ŠVARC Petr | SAJDL Martin | BURIÁNEK Tomáš | 3. / M19+ | 4:03:06.3 | 0:18:31.2 | |
4 | diplom | 59 | ČKS SKI JILEMNICE | JANATA Karel | HERBS Filip | RANDÁK Karel | HARCUBA Jiří | PLECHÁČ Petr | 4. / M19+ | 4:04:54.0 | 0:20:18.9 | |
5 | diplom | 68 | "HO SMICH OFF" | MAŠEK Jan | ZBRANEK Jan | LHOTA Zbyšek | LISÝ Tomáš | MALÍK Tomáš | 5. / M19+ | 4:06:54.0 | 0:22:18.9 | |
6 | diplom | 15 | SLOVAN ZDRAVOTNÍK PRAHA | LACIGA Radek | KOVÁŘ Miroslav | HORA Vojtěch | HORYNA Roman | JAN Císař | 6. / M19+ | 4:08:59.9 | 0:24:24.8 | |
7 | diplom | 8 | SPARTAK POLICE N/MET | POHL Jan | HORNYCH Véna | HORNYCH Miroslav | HEJL Dušan | MELIŠÍK Jan | 7. / M19+ | 4:21:22.8 | 0:36:47.7 | |
8 | diplom | 4 | HABRDY | BRABEC Miroslav | TIBITANZL Michal | KARBAN Zdeněk | KOLÍN Jan | VONDRA Víta | 8. / M19+ | 4:21:45.7 | 0:37:10.6 | |
9 | diplom | 9 | TJ MARATONSTAV ÚPICE | KUBEČEK Ladislav | KUBEČEK Ladislav | ČIPERA Radek | ŠTANGLER David | KUŘE Petr | 9. / M19+ | 4:25:33.0 | 0:40:57.9 | |
10 | diplom | 6 | TJ PACKA PRAHA A | MIKULA Jan | LUKEŠ Jiří | KURZ Pavel | HORSKÝ Tomáš | PŘINDA Lukáš | 10. / M19+ | 4:28:06.2 | 0:43:31.1 | |
11 | diplom | 14 | BIKE SPORT HRADEC KRÁLOVÉ | KUBÍČEK Petr | MAROUŠEK Luboš | KREJCAR Jarda | TŘÍSKA Lukáš | MÁLEK Standa | 11. / M19+ | 4:29:17.7 | 0:44:42.6 | |
12 | diplom | 11 | KANOISTIKA USK PRAHA | MOJŽÍŠEK Petr | HOTTMAR Pavel | PAVLÍK Matouš | MLÁDEK Jiří | KŘIVSKÝ Jan | 12. / M19+ | 4:30:14.9 | 0:45:39.8 | |
13 | diplom | 5 | ORIENTAČNÍ VETOŠI | ZUZÁNEK Ďuňďa zdeněk | ŠTRYNCL Pavel | WURZ Lens | HEZCKO Robik | HORÁČEK Pichal | 13. / M19+ | 4:35:32.8 | 0:50:57.7 | |
14 | diplom | 7 | ŽÍZNIVÁ ČÁRA Z JILEMNICE | SOUKUP Karel | MATĚJKA Roman | PAULŮ Jan | SALABA David | VEDRAL Petr | 14. / M19+ | 4:36:25.6 | 0:51:50.5 | |
15 | diplom | 13 | TJ PACKA PRAHA B | HEJNÝ Marek | SAIDL Filip | MARTÍNEK Tomáš | ZÝKA Jan | MAŠEK Petr | 15. / M19+ | 4:38:41.2 | 0:54:06.1 | |
16 | diplom | 10 | OK 99 HRADEC KRÁLOVÉ | BALCAR Aleš | CHALOUPSKÝ David | VESELÝ Ondřej | PANCHÁRTEK Jan | JUSTA Pavel | 16. / M19+ | 4:44:01.3 | 0:59:26.2 | |
17 | diplom | 3 | VSK ELEKTRO ČVUT PRAHA 1 | MIROSLAV Janáček | VIDNER Štěpán | MATĚJEC Hynek | MATĚJEC Jan | ZNAMENÁČEK Milan | 17. / M19+ | 4:44:17.1 | 0:59:42.0 | |
18 | diplom | 12 | VESLAŘI BOHEMIANS PRAHA A | TVARDÍK Jan | HOLEČEK Miroslav | CHALUPA Daniel | VANDAS David | HELLEBRAND Jaroslav | 18. / M19+ | 4:53:18.7 | 1:08:43.6 | |
19 | diplom | 69 | JIČÍNSKÁ 50 | KUBÍN Pavel | KRUPKA Lukáš | KARBAN Štěpán | KOHL Martin | BÍLEK Aleš | 19. / M19+ | 4:53:29.1 | 1:08:54.0 | |
20 | diplom | 2 | VSK HUMANITA PRAHA | KALINA Miroslav | DOMÍN Nikolas | HLAVÁČ Jaroslav | PIDRMAN Milan | CODL Marek | 20. / M19+ | 4:53:53.3 | 1:09:18.2 | |
21 | diplom | 43 | BAKAJDA HARRACHOV "A" | TREJTNAR Matěj | ŠAUER Tomáš | ŠULC Jakub | TŮMA Martin | KŘÍŽ Zdeněk | 21. / M19+ | 4:55:04.4 | 1:10:29.3 | |
22 | diplom | 22 | KRKONOŠÁCI | KUHN Robert | KARÁSEK Vojtěch | PALAS Jan | BRAVENÝ Adam | PÁNEK Tomáš | 22. / M19+ | 4:57:45.4 | 1:13:10.3 | |
23 | diplom | 17 | JÁ NA TO NEMÁM | UDRŽAL Tomáš | HOVORKA Jan | KŘÍŽ Libor | NOŽKA Radek | VÁVRA Jaroslav | 23. / M19+ | 4:58:40.4 | 1:14:05.3 | |
24 | diplom | 18 | JASNÝ SOKOL B | MENŠÍK Jiří | PAVEL Vondráček | ČERNÝ Pavel | HOUŠKA Jakub | RAKONCAJ Lukáš | 24. / M19+ | 4:59:25.5 | 1:14:50.4 | |
25 | diplom | 44 | HS ČIMIČI "B" | KAFKA Jiří | VÁCLAV Radim | STUCHLÍK Mojmír | SYNEK Stanislav | JIRÁK Jan | 25. / M19+ | 5:03:58.1 | 1:19:23.0 | |
26 | diplom | 23 | LK ŠKODA PLZEŇ 1 | JANOUŠEK Jakub | JANOUŠEK Jan | JANOUŠEK Petr | JANOUŠKOVÁ Martina | JANOUŠKOVÁ Vendula | 26. / M19+ | 5:06:14.2 | 1:21:39.1 | |
27 | diplom | 21 | ŠNECI | RICHTER Martin | RICHTER Pavel | RICHTER Adam | LEGÁT Viktor | OSLÍK Milan | 27. / M19+ | 5:06:20.8 | 1:21:45.7 | |
28 | diplom | 24 | KLADIVA PARDUBICE | MAREČEK Jan | KUČERA Jan | SVOBODA Ondra | GROMUS Daniel | GROMUS Tomáš | 28. / M19+ | 5:08:23.8 | 1:23:48.7 | |
29 | diplom | 31 | SKI TROSKY | FIALA Petr | OBUŠKEVIČ Jan | BURIÁNEK Vojta | PAVEL Jan | PAVEL Lukáš | 29. / M19+ | 5:14:32.1 | 1:29:57.0 | |
30 | diplom | 37 | ASM MEDICI Z HRADCE | VÁLEK Jan | JERIE Václav | MELŠA Zdeněk | HÁROM Tomáš | ČERNICKÝ Jakub | 30. / M19+ | 5:15:36.7 | 1:31:01.6 | |
31 | diplom | 41 | HOROPUNK A | JENÍČEK Michal | MATĚJŮ Jakub | MAJER Jiří | ŠIMEK Martin | ŠIMEK Pavel | 31. / M19+ | 5:19:52.9 | 1:35:17.8 | |
32 | diplom | 38 | KOTVA PRAHA | ŠKRANC Jiří | FRYČ Tomáš | MACHÁČEK Jan | POSPÍŠIL Tomáš | HRUBÝ Hugy | 32. / M19+ | 5:20:19.8 | 1:35:44.7 | |
33 | diplom | 25 | SKI KLUB SK PRAHA 4 | SYSEL Ondřej | SYSEL Ctibor | GREGORIADES Tomáš | PROCHÁZKA Jan | JANKO Luboš | 33. / M19+ | 5:21:37.7 | 1:37:02.6 | |
34 | diplom | 81 | ŠNECI Z ROKYTNICE | MRÁZEK Vlasta | ŠULC Pavel | MORÁVEK Vlasta | VALTER Jiří | ŘEHÁK Pavel | 34. / M19+ | 5:26:13.4 | 1:41:38.3 | |
35 | diplom | 36 | HRADECKÝ SENTINEL | MACHÁČEK Jiří | KOŠŤÁL Pavel | DRESLER Lukáš | HLOUŠEK Martin | KOŠŤÁL Miroslav | 35. / M19+ | 5:26:57.9 | 1:42:22.8 | |
36 | diplom | 47 | SK SPORT ZBRASLAV | TOPINKA Pavel | NÁPRSTEK Petr | MALÝ Ondřej | LIŠKA Josef | KOTRČ David | 36. / M19+ | 5:29:36.2 | 1:45:01.1 | |
37 | diplom | 34 | ČESKÁ SPOŘITELNA SKI TEAM | DAVID Hegner | RABIŇÁK Martin | ZÍKA Jan | MALÝ Dušan | TOMÁŠ Seeman | 37. / M19+ | 5:31:36.5 | 1:47:01.4 | |
38 | diplom | 48 | HOROPUNK C | SINGER Tomáš | MATRAS Martin | LUKEŠ Vratislav | BLOCH Filip | ŠLOCAR Jan | 38. / M19+ | 5:34:18.8 | 1:49:43.7 | |
39 | diplom | 19 | HS ČIMIČI | SALÁK Martin | BLAŽEK Pavel | ŠÁMAL Jan | ČEJKA Jakub | KULHÁNEK Jan | 39. / M19+ | 5:35:13.7 | 1:50:38.6 | |
40 | diplom | 35 | HO USK SLÁVIE UL "B" | ŽŮREK Vlastimil | BEDENK Petr | KOTEK Radovan | ADAMEC Jan | MARTÍNEK Filip | 40. / M19+ | 5:36:43.2 | 1:52:08.1 | |
41 | diplom | 26 | SOKOL NUSLE - ORBIS | PŘIBYL Ivan | PŘIBYLOVÁ Eva | NOVOTNÝ Jan | ŠENK Pavel | KOLÍN Jiřan | 41. / M19+ | 5:41:16.2 | 1:56:41.1 | |
42 | diplom | 74 | ABT_ČESANA_ROHOZEC | FIALA Jirka | ŠEMBERA Pepa | ŠTĚPAN Luděk | ZDOBINSKY Pavel | JANATKA Zdenek | 42. / M19+ | 5:45:24.2 | 2:00:49.1 | |
43 | diplom | 46 | HOROPUNK B | MACEK Ondřej | KOCIÁN Jakub | GRUNWALD Lukáš | BRICH Milan | STEHLÍK Petr | 43. / M19+ | 5:48:00.6 | 2:03:25.5 | |
44 | diplom | 66 | LIPNOMAN | LUKÁŠ Zdvihal | TOMÁŠ Pešek | LUKÁŠ Liška | RADIM Neubauer | JAN Strangmuller | 44. / M19+ | 5:48:53.0 | 2:04:17.9 | |
45 | diplom | 79 | TJ ČERNÝ DŮL | CHLUMSKÝ Michal | HLAVKO Roman | NĚMEC Michal | DUCHÁČ David | KOBR Otakar | 45. / M19+ | 5:49:15.2 | 2:04:40.1 | |
46 | diplom | 39 | VESLAŘSKÝ KLUB BLESK | MARTINEK Jáchym | BAČA Michal | VOTAVA Michal | HUDEČEK Jan | NOVÁK Lukáš | 46. / M19+ | 5:58:51.9 | 2:14:16.8 | |
47 | diplom | 65 | VICHR Z HOR | SLOUPENSKÝ Jan | SLOUPENSKÝ Martin | JANDA Vojtíšek | ŠTĚPÁNEK Ivan | MAKEŠ Petr | 47. / M19+ | 6:00:10.1 | 2:15:35.0 | |
48 | diplom | 28 | TIGI-SHU | MARTIN Ženíšek | PETR Ženíšek | VŠETEČKA Michal | KOUBA Otakar | BUBNÍK Ondřej | 48. / M19+ | 6:01:52.9 | 2:17:17.8 | |
49 | diplom | 45 | PALACINKY NET PRAHA | HRUSKA Petr | RIHOVA Hana | KLICKA Jiri | SRBEK Jiri | JIROTKA Jan | 49. / M19+ | 6:02:28.1 | 2:17:53.0 | |
50 | diplom | 16 | SPARTAK PRAHA 4 B | DANDA Michal | PETR Novák | TUČAN Jindřich | FETTER Lukáš | KOUTNÍK Jan | 50. / M19+ | 6:02:34.3 | 2:17:59.2 | |
51 | diplom | 67 | ČERTOVO VEMENO | LAŠTOVIČKA Jan | ŠTEMBERK Pavel | BILINA Petr | ŠIMEČEK Zdeněk | FAKTOR Radovan | 51. / M19+ | 6:03:45.3 | 2:19:10.2 | |
52 | diplom | 72 | MRTVEJ JAVORNÍK | PYŠEK Jaroslav | PYŠEK Jiří | JAROMÍR Pírko | TICHÝ Jiří | HAVELKA Jan | 52. / M19+ | 6:03:49.3 | 2:19:14.2 | |
53 | diplom | 49 | TABORNICI PERUN | ACHRER Josef | BAZANT Miroslav | SKALDA Vojtech | DLOUHY Milos | MLCOCH Jakub | 53. / M19+ | 6:03:50.9 | 2:19:15.8 | |
54 | diplom | 77 | ALTAN TEAM | VOTRUBA Jan | ŠPAČEK Martin | ŠTASTNÝ David | VLACH Tomáš | VOJTÍK Pavel | 54. / M19+ | 6:05:12.0 | 2:20:36.9 | |
55 | diplom | 54 | BAKAJDA HARRACHOV "B" | FRENCL Vladimír | KYSELA Jan | MALINA Vojtěch | BLAŽEK Adam | SEDLÁČEK Daniel | 55. / M19+ | 6:05:32.1 | 2:20:57.0 | |
56 | diplom | 78 | RUMOVÝ EXPRESS | ŠKOCH Michal | DAVÍDEK Dušan | SVAČINA Štěpán | HEJNA Jan | BERÁNEK David | 56. / M19+ | 6:05:58.3 | 2:21:23.2 | |
57 | diplom | 30 | X SKI SCHOOL STRÁŽNÉ | KOHLÍČEK Martin | SOCHA Tomáš | MAREŠ Pavel | ZÁLESKÝ Tomáš | DOUBEK Josef | 57. / M19+ | 6:08:52.0 | 2:24:16.9 | |
58 | diplom | 58 | TJ PACKA PRAHA C | BICAN Stanislav | PAVLÍČEK Aleš | KOTRČ Matěj | RENDL Josef | KOMÁREK Tomáš | 58. / M19+ | 6:12:29.3 | 2:27:54.2 | |
59 | diplom | 33 | PEPA TEAM | BRZYBOHATÝ Josef | VOCÁSEK Zdeněk | HENYCH Oldřich | DROBNÍKOVÁ Aneta | ŠTĚPÁN Jaroslav | 59. / M19+ | 6:13:55.5 | 2:29:20.4 | |
60 | diplom | 56 | POCEM | ŠVARC Aleš | ŠVARC Jiří | VYSKOČIL Jiří | VITEK Radim | PRIX Rudolf | 60. / M19+ | 6:15:01.9 | 2:30:26.8 | |
61 | diplom | 50 | NADŠENCI Z POSÁZAVÍ | VRBATA Jiří | BORKOVEC Miroslav | ZÍDEK Václav | ARTUS Daniel | VRBATA Jan | 61. / M19+ | 6:15:02.8 | 2:30:27.7 | |
62 | diplom | 42 | SK STUDENEC | ERLEBACH Josef | JUNEK Petr | JUNEK Martin | ERLEBACH Michal | RYŠAVÝ Jiří | 62. / M19+ | 6:16:10.8 | 2:31:35.7 | |
63 | diplom | 71 | I DOJET MŮŽE BÝT CÍL | ŠABLATURA Jakub | KRUPIČKA Jiří | DORKO Lukáš | BRENDL Tomáš | BĚLOHLÁVEK Milan | 63. / M19+ | 6:17:27.6 | 2:32:52.5 | |
64 | diplom | 73 | SMÍCHOFF | MICHAL Bartoš | ZUZKA Papežová | ŠŤASTNÁ Veronika | DOMINIKA Dupalová | SCHINZEL David | 64. / M19+ | 6:17:35.6 | 2:33:00.5 | |
65 | diplom | 53 | SOUSEDI Z MÍSEČEK | PETŘÍČEK Jiří | SOUŠEK Radek | KALIVODA Otto | LOCHMAN Zdeněk | ALBRECHT David | 65. / M19+ | 6:20:28.9 | 2:35:53.8 | |
66 | diplom | 52 | SKI TEAM PARTA LEGRACE | HEINZEL Tomáš | PUCHERNA Petr | PUCHERNA Jan | DOLEJŠ Marek | PEŠAN Jan | 66. / M19+ | 6:21:22.4 | 2:36:47.3 | |
67 | diplom | 29 | VK SLAVIA PRAHA | KAINC Martin | KLAUDA Jan | MAŘÍK Antonín | ZAJÍČEK Michal | HRUBÝ Aleš | 67. / M19+ | 6:22:28.4 | 2:37:53.3 | |
68 | diplom | 27 | LK ŠKODA PLZEŇ A | ČAPEK Daniel | ŽUFAN Martin | SOPR Ondřej | TESAŘ Daniel | JAŇOUR Jan | 68. / M19+ | 6:23:28.0 | 2:38:52.9 | |
69 | diplom | 80 | KLOKANI Z VRŠOVIC | RŮŽIČKA Vojtěch | MACH Jiří | ŠIKOLA Martin | DOLEJŠ Jiří | HAVEL Jakub | 69. / M19+ | 6:23:40.2 | 2:39:05.1 | |
70 | diplom | 62 | PERNŠTEJN HOLOMAJZNA TÝM PARDUBICE | POJMAN Jan | KOS Jiří | PETRÁČEK Luboš | KOŽÍŠEK Radim | CIHLO Jan | 70. / M19+ | 6:28:13.1 | 2:43:38.0 | |
71 | diplom | 63 | JACHTKLUB TOUŠEŇ | WINKLER Pavel | KUBOVÝ Martin | PARŮŽEK Zdeněk | CIKRT Tomáš | SKLENÁŘ Petr | 71. / M19+ | 6:28:25.4 | 2:43:50.3 | |
72 | diplom | 76 | VLČÍ SMEČKA | POHOŘALÝ Josef | KREJZA Jan | NĚMEC Petr | LVONČÍK Samuel | LVONČÍK Martin | 72. / M19+ | 6:36:32.0 | 2:51:56.9 | |
73 | diplom | 64 | COON D´UP TUCK RESERVA TEAM | KARÁSEK Jiří | ŠANDERA Jiří | NOSEK Vladimír | ŘEHOŘ Marek | PREISLER Jiří | 73. / M19+ | 6:39:53.5 | 2:55:18.4 | |
74 | diplom | 60 | HESKI | MILAN Duška | RADECHOVSKÝ Josef | ŘEHÁKOVÁ Jana | SEMERÁD Martin | GROLL Jan | 74. / M19+ | 6:40:51.2 | 2:56:16.1 | |
75 | diplom | 55 | HO ŠKROVÁD - PER HO! | KARCOL Jaroslav | PETRÁČEK Radim | MARTINEC Milan | HOLEC Jan | MALÍKOVÁ Klára | 75. / M19+ | 6:52:16.7 | 3:07:41.6 | |
76 | diplom | 40 | HHS-VELO-SPECIALIZED TEAM | KUCHLER Karel | MUNZAR Zbyněk | CHLUMSKÝ Petr | PINKAVA Eda | VOKATÝ Václav | 76. / M19+ | 6:54:35.1 | 3:10:00.0 | |
77 | diplom | 57 | PLANTAZNICI | MACEK Jakub | GROF Lukáš | POLMAN Daniel | URBAN Zbynek | HUBALOVSKY Karel | 77. / M19+ | 7:09:36.3 | 3:25:01.2 | |
78 | diplom | 61 | FACSON | VOTAVA Adam | KNAPP Petr | KNAPP Matouš | KNAPP Kryštof | FENCL Martin | 78. / M19+ | 7:52:37.0 | 4:08:01.9 | |
79 | diplom | 70 | STĚRAČE STÍRAJÍ | DVOŘÁK Jakub | BÍZEK Tomáš | RATH Pavel | SEIDL Lukáš | MATĚJ Dvořák | 79. / M19+ | 8:02:24.6 | 4:17:49.5 | |
--- | 32 | SK CHRAST A OB SPOL. | MATRAS Tomáš | KOPÁČEK Jan | KOPÁČEK Miroslav | KOLEŠ Jan | MAREČEK Petr | . / M19+ | DNF | --- | ||
--- | 51 | HK VYSEHRAD | HOLCMAN Tomáš | ČERNÝ Martin | RACEK Jonáš | MARKUP Jan | JANECKÝ Franta | . / M19+ | DNF | --- |