Karlův běh České spořitelny - Karlův běh FT – Memoriál Jana Pravečka
DATUM : | 7.3.2015 | MÍSTO : | Boží Dar |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Ztráta | Mezičas | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 91 | SIKORA Jakub | 1984 | Rossignol racing team | 1:01:00.2 | 0:00:00.0 | 21:32.6 | 2 | ||
2 | diplom | 125 | ŠRŮTEK David | 1980 | Rossignol racing team | 1:01:08.8 | 0:00:08.6 | 21:32.9 | 3 | ||
3 | diplom | 218 | HAENEL Lars | 1985 | WSC - ERZGEBIRGE OBERWIESENTHAL | 1:01:28.6 | 0:00:28.4 | 21:31.4 | 1 | ||
4 | diplom | 180 | BOUCHAL Jiří | 1984 | USK CS Plzeň | 1:03:09.9 | 0:02:09.7 | 21:40.7 | 4 | ||
5 | diplom | 96 | KOVÁŘ Miroslav | 1981 | Slovan Zdravotník Praha | 1:05:49.7 | 0:04:49.5 | 22:57.5 | 7 | ||
6 | diplom | 342 | LISÝ Tomáš | 1979 | Sportability | 1:06:55.3 | 0:05:55.1 | 22:56.6 | 5 | ||
7 | diplom | 59 | BRADNA Václav | 1980 | Silvini Madshus team | 1:07:30.0 | 0:06:29.8 | 23:05.8 | 9 | ||
8 | diplom | 317 | EBERL Tomáš | 1984 | LK Slovan K. Vary | 1:08:16.6 | 0:07:16.4 | 22:57.2 | 6 | ||
9 | diplom | 176 | KOMZÁK Radek | 1980 | HO ŠKROVÁD | 1:09:16.1 | 0:08:15.9 | 22:58.8 | 8 | ||
10 | diplom | 141 | HOLUB Karel | 1977 | ČESKÉ BUDĚJOVICE | 1:09:49.4 | 0:08:49.2 | 23:50.4 | 10 | ||
11 | diplom | 92 | SOPR Ondřej | 1985 | LK ŠKODA PLZEŇ | 1:10:16.5 | 0:09:16.3 | 23:55.3 | 11 | ||
12 | diplom | 159 | KRUPIČKA Jan | 1982 | TJ Ostrov | 1:10:40.3 | 0:09:40.1 | 24:14.9 | 14 | ||
13 | diplom | 143 | HOLUB Ondřej | 1977 | PLZEŇ | 1:11:27.5 | 0:10:27.3 | 24:10.5 | 13 | ||
14 | diplom | 210 | STOWASSER Filip | 1983 | Škoda Power | 1:11:54.9 | 0:10:54.7 | 25:16.0 | 16 | ||
15 | diplom | 173 | PEROUTKA Tomáš | 1981 | WiTTE bike team | 1:12:20.8 | 0:11:20.6 | 25:43.2 | 21 | ||
16 | diplom | 205 | ŠULC Ladislav | 1985 | --- | 1:12:32.1 | 0:11:31.9 | 25:40.1 | 20 | ||
17 | diplom | 97 | JANOUŠEK Petr | 1984 | LK ŠKODA PLZEŇ | 1:12:45.8 | 0:11:45.6 | 23:56.4 | 12 | ||
18 | diplom | 144 | NOSÁL Tomáš | 1981 | Holany | 1:13:49.5 | 0:12:49.3 | 25:59.9 | 22 | ||
19 | diplom | 108 | SOPR Zdeněk | 1982 | UKPL | 1:13:58.7 | 0:12:58.5 | 25:03.3 | 15 | ||
20 | diplom | 341 | TOMÍČEK Pavel | 1977 | Kerteam | 1:15:36.8 | 0:14:36.6 | 25:39.0 | 19 | ||
21 | diplom | 228 | FERENC Tomáš | 1980 | CYKLOTEAM DNT CV | 1:15:38.2 | 0:14:38.0 | 25:20.5 | 17 | ||
22 | diplom | 121 | STEHLÍK Rudolf | 1977 | SOHV Abertamy | 1:16:33.7 | 0:15:33.5 | 26:01.6 | 23 | ||
23 | diplom | 109 | JEŽOWICZ Roman | 1980 | Žižkovský tygři | 1:16:37.3 | 0:15:37.1 | 26:05.3 | 24 | ||
24 | diplom | 204 | KLOUČEK František | 1985 | --- | 1:16:39.0 | 0:15:38.8 | --- | --- | ||
25 | diplom | 142 | GROMUS Daniel | 1978 | HO Rýmařov | 1:18:10.1 | 0:17:09.9 | 25:38.9 | 18 | ||
26 | diplom | 93 | MATĚJŮ Jakub | 1985 | Horopunk HO Přírodní vědy | 1:18:14.8 | 0:17:14.6 | 27:28.6 | 26 | ||
27 | diplom | 120 | LAUBE Zbyněk | 1976 | Kanoistika Loko Beroun | 1:18:54.0 | 0:17:53.8 | --- | --- | ||
28 | diplom | 104 | CHLUMSKÝ Petr | 1985 | HH Smíchov | 1:19:51.7 | 0:18:51.5 | --- | --- | ||
29 | diplom | 154 | TESAŘ Daniel | 1982 | TJ DNT Severočeské doly | 1:20:14.7 | 0:19:14.5 | 26:31.0 | 25 | ||
30 | diplom | 32 | NOVÁK Lukáš | 1982 | AC SAKÉ KATEŘINKY | 1:20:49.3 | 0:19:49.1 | 29:04.1 | 33 | ||
31 | diplom | 44 | RUDIŠ Pavel | 1976 | HC Bivoj Praha | 1:21:13.6 | 0:20:13.4 | 27:59.1 | 27 | ||
32 | diplom | 284 | DVOŘÁK Jakub | 1978 | VK VTJ Sever Žatec | 1:22:41.6 | 0:21:41.4 | 28:16.7 | 29 | ||
33 | diplom | 187 | KUCHLER Karel | 1981 | PRAHA 4 | 1:24:00.0 | 0:22:59.8 | 28:49.2 | 31 | ||
34 | diplom | 348 | ĎUK Jan | 1981 | hisport | 1:24:37.6 | 0:23:37.4 | 30:05.3 | 36 | ||
35 | diplom | 131 | VÁŇA Zdeněk | 1977 | --- | 1:25:29.5 | 0:24:29.3 | 28:31.7 | 30 | ||
36 | diplom | 178 | KERVITCER Jan | 1978 | Kerteam | 1:25:39.1 | 0:24:38.9 | 29:16.3 | 34 | ||
37 | diplom | 51 | SMETANKA Aleš | 1976 | BEZVA BĚŽKY CZ | 1:26:15.1 | 0:25:14.9 | 28:16.1 | 28 | ||
38 | diplom | 263 | STEHLÍK Martin | 1980 | RBZ Praha | 1:27:08.7 | 0:26:08.5 | 30:27.3 | 38 | ||
39 | diplom | 237 | MARTIN Ivan | 1978 | USK Outdoor Plzeň | 1:27:23.4 | 0:26:23.2 | 29:27.8 | 35 | ||
40 | diplom | 33 | HOLÝ Luděk | 1977 | TJ Svornost Hvozd | 1:28:42.6 | 0:27:42.4 | 29:02.7 | 32 | ||
41 | diplom | 335 | HORNÍK Petr | 1979 | IHC Rakovník | 1:30:43.7 | 0:29:43.5 | 31:16.0 | 41 | ||
42 | diplom | 184 | PARIGGER Tomáš | 1985 | Mira Racing Team | 1:31:05.1 | 0:30:04.9 | 30:16.5 | 37 | ||
43 | diplom | 132 | SEIDL Lukáš | 1976 | Vydrožrouti | 1:35:22.9 | 0:34:22.7 | 31:08.6 | 40 | ||
44 | diplom | 220 | KROUPA Michal | 1983 | --- | 1:36:20.8 | 0:35:20.6 | 34:07.1 | 42 | ||
45 | diplom | 151 | JANDL František | 1980 | USK Outdoor Plzeň | 1:37:31.8 | 0:36:31.6 | 31:07.2 | 39 | ||
46 | diplom | 182 | HLOUŠEK Jiří | 1976 | Historic Rally Team o.s. | 1:45:59.3 | 0:44:59.1 | 35:36.2 | 43 | ||
47 | diplom | 283 | KONOPKA Petr | 1980 | SK Pila Perštejn | 1:59:30.6 | 0:58:30.4 | 37:27.1 | 44 | ||
48 | diplom | 147 | KARÁSEK Jiří | 1980 | Spolek přátel šoupání nohama | 2:12:17.0 | 1:11:16.8 | 42:34.6 | 45 | ||
--- | 2 | ŠMÍD Jakub | 1982 | DELA Company s. r. o. | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 211 | ŠILHAN Jiří | 1976 | WiTTE bike team | DNS | --- | --- | --- |