Karlův běh České spořitelny - Karlův běh CT – Memoriál Jiřího Čáslavského
DATUM : | 8.3.2015 | MÍSTO : | Boží Dar |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 671 | HENNIG Katharina | 1996 | WSC Erzgebirge Oberwiesenthal e.V. | 1. / WK19-29 | 1:17:15.5 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 423 | KUPILÍKOVÁ Alena | 1984 | Horní Blatná | 1. / WK30-39 | 1:29:17.2 | 0:12:01.7 | ||
3 | diplom | 427 | MÜLLEROVÁ Bára | 1996 | --- | 2. / WK19-29 | 1:33:24.9 | 0:16:09.4 | ||
4 | diplom | 421 | WŰRZOVÁ Anna | 1994 | SWSL Lučany | 3. / WK19-29 | 1:36:29.9 | 0:19:14.4 | ||
5 | diplom | 449 | FUNKOVÁ Zuzana | 1976 | Známka punku | 2. / WK30-39 | 1:37:37.4 | 0:20:21.9 | ||
6 | diplom | 617 | HAMOUZOVÁ Michaela | 1992 | Žižkovští tygři | 4. / WK19-29 | 1:38:50.1 | 0:21:34.6 | ||
7 | diplom | 554 | DÍTKOVÁ Jitka | 1977 | LK Slovan K. Vary | 3. / WK30-39 | 1:39:39.9 | 0:22:24.4 | ||
8 | diplom | 566 | PLHOVÁ Eva | 1969 | LK Slovan K.Vary | 1. / WK40-49 | 1:40:48.5 | 0:23:33.0 | ||
9 | diplom | 599 | DEVEROVÁ Monika | 1966 | TECHNIKA PRAHA | 2. / WK40-49 | 1:41:28.7 | 0:24:13.2 | ||
10 | diplom | 561 | HAŠKOVÁ Eva | 1973 | SCPL | 3. / WK40-49 | 1:41:54.0 | 0:24:38.5 | ||
11 | diplom | 435 | KADLECOVÁ Hana | 1959 | Metrostav | 1. / WK50-59 | 1:42:46.6 | 0:25:31.1 | ||
12 | diplom | 578 | SLÍVOVÁ Blanka | 1965 | LK Slovan K. Vary | 2. / WK50-59 | 1:46:07.1 | 0:28:51.6 | ||
13 | diplom | 387 | PÁVKOVÁ Jana | 1957 | Ski klub Řevnice | 3. / WK50-59 | 1:48:15.3 | 0:30:59.8 | ||
14 | diplom | 523 | VALENTOVÁ Helena | 1965 | VŠSK MFF UK | 4. / WK50-59 | 1:50:18.8 | 0:33:03.3 | ||
15 | diplom | 514 | GRUNTOVÁ Jana | 1974 | ÚSTÍ NAD LABEM | 4. / WK40-49 | 1:53:35.6 | 0:36:20.1 | ||
16 | diplom | 592 | ŽAMPACHOVÁ Barbora | 2001 | SK Boží Dar | 1. / WK18- | 1:54:48.9 | 0:37:33.4 | ||
17 | diplom | 548 | NEZKUSILOVÁ Lucie | 1979 | LK Slovan | 4. / WK30-39 | 1:55:08.4 | 0:37:52.9 | ||
18 | diplom | 391 | SEMÍKOVÁ Iva | 1968 | OK24 Praha | 5. / WK40-49 | 1:56:11.7 | 0:38:56.2 | ||
19 | diplom | 579 | HUSÁKOVÁ Radka | 1973 | LK Slovan K. Vary | 6. / WK40-49 | 1:56:22.2 | 0:39:06.7 | ||
20 | diplom | 668 | ŠINDELÁŘOVÁ Lenka | 1989 | ČVUT strojní | 5. / WK19-29 | 1:56:41.2 | 0:39:25.7 | ||
21 | diplom | 472 | ŽÁČKOVÁ Jana | 1987 | BEZVA BĚŽKY CZ | 6. / WK19-29 | 1:58:07.2 | 0:40:51.7 | ||
22 | diplom | 550 | DRAHORÁDOVÁ Eva | 1974 | SK Boží Dar | 7. / WK40-49 | 1:59:51.1 | 0:42:35.6 | ||
23 | diplom | 370 | VESELÁ Lucie | 1970 | ACES TEAM | 8. / WK40-49 | 2:03:34.9 | 0:46:19.4 | ||
24 | diplom | 361 | ONDAČKOVÁ Marta | 1982 | PRAHA 6 | 5. / WK30-39 | 2:04:54.3 | 0:47:38.8 | ||
25 | diplom | 393 | KREJČÍ Radka | 1975 | Antoniwald | 9. / WK40-49 | 2:06:02.7 | 0:48:47.2 | ||
26 | diplom | 627 | ROSCHER Anett | 1972 | SV Neudorf | 10. / WK40-49 | 2:06:41.1 | 0:49:25.6 | ||
27 | diplom | 568 | KLEINOVÁ Patricie | 2000 | LK Slovan K.Vary | 2. / WK18- | 2:08:23.1 | 0:51:07.6 | ||
28 | diplom | 575 | SLÍVOVÁ Štěpánka | 2001 | LK Slovan K.Vary | 3. / WK18- | 2:08:23.6 | 0:51:08.1 | ||
29 | diplom | 571 | KLEINOVÁ Lucie | 2003 | Slovan Karlovy Vary | 4. / WK18- | 2:08:44.4 | 0:51:28.9 | ||
30 | diplom | 569 | DVORSKÁ Karolína | 2003 | LK Slovan K. Vary | 5. / WK18- | 2:08:56.4 | 0:51:40.9 | ||
31 | diplom | 553 | BAUEROVÁ Kateřina | 1977 | LK Slovan Karlovy Vary | 6. / WK30-39 | 2:09:52.1 | 0:52:36.6 | ||
32 | diplom | 480 | KUBÍČKOVÁ Blanka | 1973 | CHODOV | 11. / WK40-49 | 2:11:04.4 | 0:53:48.9 | ||
33 | diplom | 541 | ŠPLINAROVÁ Jana | 1964 | LK Slovan Karlovy Vary | 5. / WK50-59 | 2:15:44.9 | 0:58:29.4 | ||
34 | diplom | 535 | ČOČKOVÁ Jana | 1976 | OSTROV | 7. / WK30-39 | 2:16:52.3 | 0:59:36.8 | ||
35 | diplom | 549 | ŠTEFANOVOVÁ Hana | 1977 | LK Slovan Karlovy Vary | 8. / WK30-39 | 2:16:56.9 | 0:59:41.4 | ||
36 | diplom | 594 | BEDNÁŘOVÁ Romana | 1985 | --- | 9. / WK30-39 | 2:51:40.2 | 1:34:24.7 | ||
37 | diplom | 656 | VOSKOVÁ Kateřina | 1975 | --- | 12. / WK40-49 | 3:27:26.5 | 2:10:11.0 | ||
38 | diplom | 657 | VOSKOVÁ Krystýna | 2004 | --- | 6. / WK18- | 3:27:26.5 | 2:10:11.0 | ||
39 | diplom | 652 | KLOCOVÁ Martina | 1976 | --- | 10. / WK30-39 | 3:57:55.2 | 2:40:39.7 | ||
40 | diplom | 655 | ADAMOVÁ Kateřina | 1975 | Adam´s family | 13. / WK40-49 | 3:57:56.0 | 2:40:40.5 | ||
--- | 396 | NDUWIMANA Eva | 1980 | KARLOVY VARY | . / WK30-39 | DNS | --- |