Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 1.kolo | # | 2.kolo | # | 3.kolo | # | 4.kolo | # | 5.kolo | # | 6. kolo | # | 7. kolo | # | 8.kolo | # |
---|
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 1.kolo | # | 2.kolo | # | 3.kolo | # | 4.kolo | # | 5.kolo | # | 6. kolo | # | 7. kolo | # | 8.kolo | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 9 | KULHAVÝ Jaroslav | 1985 | Specialized Racing | 1. / Muži Elita | 1:37:08.0 | 0:00:00.0 | 11:52.1 [1] | 1 | 12:08.8 [4] | 1 | 12:14.2 [5] | 1 | 12:11.5 [4] | 1 | 0:12:12.6 [4] | 1 | 12:04.7 [1] | 1 | 12:19.9 [5] | 1 | 12:04.1 [1] | 1 | ||
2 | 37 | HYNEK Kristian | 1980 | TOPEAK ERGON RACING TEAM | 2. / Muži Elita | 1:37:29.2 | 0:00:21.2 | 12:47.5 [10] | 10 | 12:02.6 [1] | 7 | 11:57.2 [1] | 3 | 12:03.5 [2] | 3 | 0:12:04.2 [2] | 2 | 12:16.0 [5] | 2 | 12:07.5 [1] | 2 | 12:10.7 [2] | 2 | ||
3 | 77 | WAWAK Bartłomiej | 1993 | Kross Racing Team | 1. / Muži U23 | 1:37:40.3 | 0:00:32.3 | 12:29.2 [5] | 5 | 12:19.0 [8] | 5 | 12:02.1 [2] | 4 | 12:02.4 [1] | 4 | 0:12:03.9 [1] | 4 | 12:15.1 [4] | 4 | 12:10.5 [2] | 3 | 12:18.1 [3] | 3 | ||
4 | 3 | NESVADBA Jan | 1991 | Nilfisk ALTO pro cycling | 3. / Muži Elita | 1:38:11.3 | 0:01:03.3 | 12:06.6 [2] | 2 | 12:07.5 [3] | 2 | 12:22.8 [7] | 2 | 12:13.6 [6] | 2 | 0:12:04.7 [3] | 3 | 12:16.1 [6] | 3 | 12:13.6 [4] | 4 | 12:46.4 [9] | 4 | ||
5 | 18 | ULMAN Matouš | 1984 | ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE | 4. / Muži Elita | 1:38:30.3 | 0:01:22.3 | 12:33.5 [7] | 7 | 12:15.9 [5] | 6 | 12:05.3 [4] | 6 | 12:11.3 [3] | 6 | 0:12:16.6 [5] | 5 | 12:13.0 [2] | 5 | 12:23.8 [6] | 5 | 12:30.9 [5] | 5 | ||
6 | 25 | KONWA Marek | 1990 | 64sto LESZNO MTB Team4sto LESZNO MTB Team | 5. / Muži Elita | 1:39:23.5 | 0:02:15.5 | 13:15.4 [16] | 16 | 12:05.9 [2] | 11 | 12:23.9 [9] | 11 | 12:14.7 [7] | 10 | 0:12:29.0 [7] | 10 | 12:14.3 [3] | 8 | 12:12.2 [3] | 6 | 12:28.1 [4] | 6 | ||
7 | 5 | NOVÁK Jiří | 1985 | Betch. Nl Superior Brentjens Mtb Team | 6. / Muži Elita | 1:39:30.1 | 0:02:22.1 | 12:25.1 [4] | 4 | 12:22.4 [10] | 4 | 12:04.7 [3] | 5 | 12:12.5 [5] | 5 | 0:12:31.4 [9] | 6 | 12:42.5 [10] | 6 | 12:37.1 [7] | 7 | 12:34.4 [6] | 7 | ||
8 | 1 | PAPRSTKA Tomáš | 1992 | REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN | 7. / Muži Elita | 1:40:06.5 | 0:02:58.5 | 12:33.4 [6] | 6 | 12:17.5 [6] | 8 | 12:16.9 [6] | 7 | 12:26.3 [9] | 7 | 0:12:34.5 [10] | 7 | 12:31.6 [7] | 7 | 12:39.8 [8] | 8 | 12:46.5 [10] | 8 | ||
9 | 30 | BATS Didier | 1993 | Goeman Scott Cycling Team | 2. / Muži U23 | 1:40:27.2 | 0:03:19.2 | 12:44.6 [9] | 9 | 12:18.6 [7] | 9 | 12:23.2 [8] | 9 | 12:31.3 [10] | 8 | 0:12:30.4 [8] | 8 | 12:35.4 [8] | 9 | 12:42.4 [9] | 9 | 12:41.3 [8] | 9 | ||
10 | 8 | SKALICKÝ Pavel | 1992 | REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN | 8. / Muži Elita | 1:40:59.2 | 0:03:51.2 | 12:22.1 [3] | 3 | 12:25.2 [12] | 3 | 12:36.0 [13] | 8 | 12:36.5 [14] | 9 | 0:12:28.8 [6] | 9 | 12:35.4 [8] | 10 | 12:54.7 [12] | 10 | 13:00.5 [13] | 10 | ||
11 | 15 | PANHUYZEN Kevin | 1994 | KTM Bike-Vision | 3. / Muži U23 | 1:41:31.6 | 0:04:23.6 | 12:43.3 [8] | 8 | 12:20.2 [9] | 10 | 12:41.4 [14] | 10 | 12:20.0 [8] | 11 | 0:12:35.2 [11] | 11 | 12:56.1 [14] | 11 | 13:04.9 [15] | 11 | 12:50.5 [11] | 11 | ||
12 | 26 | KANĚRA Michal | 1986 | GHOST-MITAS racing team | 9. / Muži Elita | 1:41:43.4 | 0:04:35.4 | 13:21.2 [21] | 21 | 12:22.5 [11] | 13 | 12:25.8 [10] | 12 | 12:33.9 [12] | 12 | 0:12:41.8 [13] | 13 | 12:45.8 [11] | 12 | 12:54.5 [11] | 13 | 12:37.9 [7] | 12 | ||
13 | 2 | EBERL Filip | 1982 | REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN | 10. / Muži Elita | 1:41:57.3 | 0:04:49.3 | 13:05.2 [13] | 13 | 12:30.7 [13] | 12 | 12:33.8 [11] | 13 | 12:33.9 [12] | 13 | 0:12:41.4 [12] | 12 | 12:46.3 [12] | 13 | 12:54.1 [10] | 12 | 12:51.9 [12] | 13 | ||
14 | 93 | PETERIS Janevics | 1994 | Endurance (XC) | 4. / Muži U23 | 1:43:38.1 | 0:06:30.1 | 13:20.9 [19] | 19 | 12:35.2 [14] | 15 | 12:34.9 [12] | 15 | 12:33.5 [11] | 14 | 0:12:47.8 [14] | 14 | 12:53.4 [13] | 14 | 13:17.5 [16] | 14 | 13:34.9 [18] | 14 | ||
15 | 7 | MALÍK Michal | 1989 | ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS | 11. / Muži Elita | 1:44:36.6 | 0:07:28.6 | 12:59.4 [11] | 11 | 12:44.6 [15] | 14 | 12:41.5 [15] | 14 | 12:53.7 [17] | 15 | 0:13:13.4 [20] | 15 | 13:22.7 [24] | 15 | 13:24.0 [18] | 15 | 13:17.3 [17] | 15 | ||
16 | 71 | ULLOA AREVALO Gerardo | 1996 | AR Arisun Pro Cycling team | 5. / Muži U23 | 1:44:48.3 | 0:07:40.3 | 13:32.4 [24] | 24 | 12:47.7 [17] | 21 | 13:03.4 [21] | 20 | 12:37.6 [15] | 16 | 0:13:06.2 [16] | 16 | 13:33.0 [28] | 17 | 13:04.5 [14] | 17 | 13:03.5 [14] | 16 | ||
17 | 74 | BERTSCH Philipp | 1995 | MHW-Cube RacingTeam | 6. / Muži U23 | 1:45:25.8 | 0:08:17.8 | 13:08.5 [14] | 14 | 12:59.1 [20] | 16 | 13:18.4 [27] | 21 | 13:01.2 [19] | 19 | 0:13:06.7 [17] | 19 | 13:06.2 [17] | 16 | 13:04.4 [13] | 16 | 13:41.3 [20] | 17 | ||
18 | 88 | KAMLER Josef | 1988 | SUPERIOR MTB TEAM | 12. / Muži Elita | 1:45:40.5 | 0:08:32.5 | 13:32.5 [25] | 25 | 12:46.7 [16] | 20 | 12:55.3 [18] | 17 | 12:51.3 [16] | 17 | 0:13:20.6 [24] | 17 | 13:27.3 [26] | 20 | 13:33.2 [19] | 19 | 13:13.6 [16] | 18 | ||
19 | 63 | RAJCHART Jan | 1996 | ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE | 7. / Muži U23 | 1:45:43.9 | 0:08:35.9 | 13:14.6 [15] | 15 | 13:03.8 [22] | 19 | 13:02.6 [20] | 18 | 13:10.4 [24] | 21 | 0:13:16.0 [22] | 21 | 13:20.9 [23] | 22 | 13:23.8 [17] | 21 | 13:11.8 [15] | 19 | ||
20 | 24 | VOBECKÝ Zdeněk | 1989 | ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS | 13. / Muži Elita | 1:46:06.1 | 0:08:58.1 | 13:21.0 [20] | 20 | 12:54.8 [19] | 17 | 12:58.4 [19] | 16 | 12:57.5 [18] | 18 | 0:13:17.9 [23] | 18 | 13:23.8 [25] | 19 | 13:33.3 [20] | 18 | 13:39.4 [19] | 20 | ||
21 | 14 | BARTÁK Tomáš | 1992 | Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem | 14. / Muži Elita | 1:46:20.4 | 0:09:12.4 | 13:27.2 [22] | 22 | 13:01.6 [21] | 22 | 12:54.1 [16] | 19 | 13:05.9 [20] | 20 | 0:13:08.3 [18] | 20 | 13:14.4 [20] | 18 | 13:38.5 [21] | 20 | 13:50.4 [21] | 21 | ||
22 | 16 | LUKEŠ Daniel | 1994 | AUTHOR TEAM STUPNO | 8. / Muži U23 | 1:47:58.0 | 0:10:50.0 | 13:42.7 [31] | 31 | 12:52.6 [18] | 23 | 12:54.7 [17] | 22 | 13:10.0 [23] | 22 | 0:13:11.4 [19] | 22 | 13:12.8 [18] | 21 | 13:48.3 [22] | 22 | 15:05.5 [22] | 22 | ||
23 | 48 | KOBES Lukáš | 1996 | AC Sparta Praha cycling | 9. / Muži U23 | 1:20:07.0 | - 2 Lap(s) | 13:39.0 [28] | 28 | 13:18.3 [26] | 27 | 13:10.0 [24] | 24 | 13:26.5 [29] | 25 | 0:13:29.4 [27] | 24 | 13:03.7 [16] | 23 | --- | --- | --- | --- | ||
24 | 78 | OSICKI Kornel | 1989 | Kross Racing Team | 15. / Muži Elita | 1:20:18.0 | - 2 Lap(s) | 13:20.6 [18] | 18 | 13:52.9 [41] | 30 | 13:08.3 [23] | 28 | 13:06.6 [21] | 24 | 0:13:52.5 [37] | 26 | 12:57.0 [15] | 24 | --- | --- | --- | --- | ||
25 | 56 | CLOOSTERMANS Mathias | 1994 | Bike Inn team herentals | 10. / Muži U23 | 1:20:30.0 | - 2 Lap(s) | 13:27.3 [23] | 23 | 13:20.4 [27] | 25 | 13:18.7 [28] | 23 | 13:21.7 [26] | 23 | 0:13:23.1 [25] | 23 | 13:38.7 [30] | 25 | --- | --- | --- | --- | ||
26 | 82 | BENEŠ Jan | 1990 | Cyklosport - Pitstop.cz | 16. / Muži Elita | 1:20:38.0 | - 2 Lap(s) | 13:42.6 [30] | 30 | 13:35.8 [35] | 31 | 13:19.4 [30] | 32 | 13:09.0 [22] | 27 | 0:13:33.8 [29] | 25 | 13:17.3 [21] | 26 | --- | --- | --- | --- | ||
27 | 61 | ŠÍREK Adrian | 1996 | KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N | 11. / Muži U23 | 1:21:00.0 | - 2 Lap(s) | 13:47.5 [34] | 34 | 13:13.2 [23] | 29 | 13:21.8 [31] | 29 | 13:35.1 [30] | 28 | 0:13:42.0 [32] | 28 | 13:20.3 [22] | 27 | --- | --- | --- | --- | ||
28 | 33 | HAMAN Martin | 1984 | Superior Brentjens MTB Team | 17. / Muži Elita | 1:21:03.0 | - 2 Lap(s) | 13:39.3 [29] | 29 | 13:18.2 [25] | 28 | 13:24.1 [32] | 27 | 13:45.2 [33] | 31 | 0:13:27.7 [26] | 27 | 13:28.4 [27] | 28 | --- | --- | --- | --- | ||
29 | 65 | ADEL Filip | 1990 | SUPERIOR MTB TEAM | 18. / Muži Elita | 1:21:05.0 | - 2 Lap(s) | 12:59.7 [12] | 12 | 13:16.4 [24] | 18 | 13:58.2 [42] | 25 | 13:50.1 [34] | 30 | 0:13:46.3 [34] | 31 | 13:14.2 [19] | 29 | --- | --- | --- | --- | ||
30 | 43 | ŠULC Jakub | 1996 | Kola-bbm.cz | 12. / Muži U23 | 1:21:13.0 | - 2 Lap(s) | 13:32.8 [26] | 26 | 13:21.3 [28] | 26 | 13:49.3 [38] | 33 | 13:23.9 [28] | 32 | 0:13:32.6 [28] | 29 | 13:33.0 [29] | 30 | --- | --- | --- | --- | ||
31 | 17 | PAUR Ondřej | 1991 | Symbio+Cannondale | 19. / Muži Elita | 1:21:42.0 | - 2 Lap(s) | 13:55.5 [36] | 36 | 13:23.2 [31] | 32 | 13:06.2 [22] | 30 | 13:20.3 [25] | 26 | 0:13:58.9 [40] | 30 | 13:57.8 [31] | 31 | --- | --- | --- | --- | ||
32 | 57 | STROŽ Jan | 1989 | Symbio+ Cannondale Team | 20. / Muži Elita | 1:07:55.0 | - 3 Lap(s) | 13:20.4 [17] | 17 | 13:21.7 [30] | 24 | 13:38.0 [35] | 26 | 13:42.7 [32] | 29 | 0:13:52.1 [36] | 32 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
33 | 84 | PIHULAK Lukasz | 1990 | MTB-Silesia Rybnik | 21. / Muži Elita | 1:07:59.0 | - 3 Lap(s) | 14:22.6 [46] | 46 | 13:35.4 [34] | 37 | 13:18.8 [29] | 34 | 13:40.9 [31] | 33 | 0:13:01.2 [15] | 33 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
34 | 21 | KOVÁŘ Radim | 1993 | MORAVEC TEAM | 13. / Muži U23 | 1:08:52.0 | - 3 Lap(s) | 13:47.1 [33] | 33 | 13:32.9 [33] | 33 | 13:17.6 [26] | 31 | 14:38.4 [55] | 34 | 0:13:35.9 [30] | 34 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
35 | 62 | KULHAVÝ Jan | 1996 | ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE | 14. / Muži U23 | 1:08:59.0 | - 3 Lap(s) | 14:06.3 [37] | 37 | 14:00.8 [45] | 42 | 13:35.1 [33] | 37 | 14:01.0 [37] | 36 | 0:13:15.7 [21] | 35 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
36 | 90 | MIAZGA Artur | 1988 | NiESTOWARZYSZONY | 22. / Muži Elita | 1:09:41.8 | - 3 Lap(s) | 14:07.4 [39] | 39 | 13:43.4 [36] | 35 | 13:43.1 [37] | 35 | 14:31.2 [50] | 40 | 0:13:36.7 [31] | 36 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
37 | 60 | DAMEK Milan | 1992 | Nilfisk ALTO pro cycling | 23. / Muži Elita | 1:09:48.4 | - 3 Lap(s) | 13:36.7 [27] | 27 | 14:04.1 [46] | 34 | 14:28.0 [54] | 41 | 13:54.2 [36] | 39 | 0:13:45.4 [33] | 37 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
38 | 92 | WERNER Markus | 1980 | FOCUS RAPIRO RACING | 24. / Muži Elita | 1:09:51.3 | - 3 Lap(s) | 16:00.0 [62] | 62 | 13:21.6 [29] | 56 | 13:17.5 [25] | 47 | 13:23.5 [27] | 38 | 0:13:48.7 [35] | 38 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
39 | 34 | KUBELKA Petr | 1995 | SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT | 15. / Muži U23 | 1:09:51.6 | - 3 Lap(s) | 14:25.6 [48] | 48 | 13:54.5 [43] | 44 | 13:39.7 [36] | 39 | 13:51.9 [35] | 37 | 0:13:59.9 [41] | 39 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
40 | 29 | KOUDELKA Petr | 1981 | KONA CYCLING POINT | 25. / Muži Elita | 1:10:05.0 | - 3 Lap(s) | 14:37.4 [50] | 50 | 13:29.4 [32] | 41 | 14:02.6 [44] | 42 | 14:01.0 [37] | 42 | 0:13:54.5 [38] | 40 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
41 | 68 | KLOS Viktor | 1992 | SK BAGBIKE | 26. / Muži Elita | 1:10:06.7 | - 3 Lap(s) | 14:12.0 [40] | 40 | 13:49.7 [38] | 39 | 13:55.4 [41] | 38 | 14:09.2 [43] | 41 | 0:14:00.4 [42] | 41 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
42 | 23 | KOTRLA Michal | 1986 | planet bikes racing | 27. / Muži Elita | 1:10:10.0 | - 3 Lap(s) | 13:48.0 [35] | 35 | 14:13.1 [51] | 38 | 13:35.1 [33] | 36 | 14:03.3 [41] | 35 | 0:14:30.4 [48] | 42 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
43 | 52 | DOLEŽAL Václav | 1996 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 16. / Muži U23 | 1:10:15.0 | - 3 Lap(s) | 13:46.9 [32] | 32 | 14:06.9 [48] | 36 | 14:14.6 [47] | 40 | 14:04.6 [42] | 43 | 0:14:01.9 [43] | 43 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
44 | 46 | JEŽEK Petr | 1992 | HNÍZDIL TEAM | 28. / Muži Elita | 1:10:37.0 | - 3 Lap(s) | 14:38.5 [51] | 51 | 13:48.7 [37] | 47 | 13:55.0 [40] | 44 | 14:01.3 [39] | 44 | 0:14:13.4 [45] | 44 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
45 | 59 | CÍSAŘ Vojtěch | 1994 | Superior Brentjens MTB Team | 17. / Muži U23 | 1:10:50.0 | - 3 Lap(s) | 14:33.1 [49] | 49 | 13:50.7 [40] | 46 | 13:51.8 [39] | 43 | 14:26.7 [48] | 45 | 0:14:07.6 [44] | 45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
46 | 54 | PIRUCH Martin | 1994 | CYKLOSPORT CHROPYNĚ | 18. / Muži U23 | 1:11:06.6 | - 3 Lap(s) | 14:48.8 [55] | 55 | 13:54.0 [42] | 52 | 14:11.8 [46] | 52 | 14:14.3 [44] | 49 | 0:13:57.7 [39] | 46 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
47 | 53 | TRAUTMANN Tobias | 1988 | --- | 29. / Muži Elita | 1:11:37.0 | - 3 Lap(s) | 14:41.3 [52] | 52 | 13:54.5 [43] | 51 | 14:18.0 [48] | 51 | 14:25.0 [47] | 50 | 0:14:18.1 [46] | 47 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
48 | 64 | PROCHÁZKA Jan | 1994 | CYKLOSPORT CHROPYNĚ | 19. / Muži U23 | 1:11:52.9 | - 3 Lap(s) | 14:16.6 [43] | 43 | 13:49.8 [39] | 40 | 14:20.2 [49] | 45 | 14:33.2 [53] | 47 | 0:14:53.1 [50] | 48 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
49 | 67 | RYDVAL Filip | 1996 | ZP cykloservis cycling team | 20. / Muži U23 | 1:11:59.5 | - 3 Lap(s) | 14:17.5 [44] | 44 | 14:17.6 [52] | 49 | 14:04.9 [45] | 48 | 14:21.3 [46] | 48 | 0:14:58.2 [51] | 49 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
50 | 79 | WEINHOLD Andi | 1986 | RADWERK RACING TEAM | 30. / Muži Elita | 1:12:00.0 | - 3 Lap(s) | 14:15.1 [41] | 41 | 14:04.6 [47] | 43 | 14:21.4 [50] | 49 | 14:48.6 [58] | 52 | 0:14:30.2 [47] | 50 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
51 | 42 | ODSTRČIL David | 1996 | 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. | 21. / Muži U23 | 1:12:01.0 | - 3 Lap(s) | 14:16.1 [42] | 42 | 14:07.3 [49] | 45 | 14:24.8 [52] | 50 | 14:33.0 [52] | 51 | 0:14:39.7 [49] | 51 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
52 | 85 | PIHULAK Mateusz | 1995 | MTB-Silesia Rybnik | 22. / Muži U23 | 1:12:03.7 | - 3 Lap(s) | 14:17.5 [44] | 44 | 14:18.0 [54] | 50 | 13:59.5 [43] | 46 | 14:20.2 [45] | 46 | 0:15:08.5 [52] | 52 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
53 | 89 | OŠŤÁDAL Jiří | 1993 | SUPERIOR MTB TEAM | 23. / Muži U23 | 0:57:32.0 | - 4 Lap(s) | 14:46.2 [54] | 54 | 14:17.7 [53] | 54 | 14:26.6 [53] | 56 | 14:01.4 [40] | 53 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
54 | 44 | JÍLEK Zdeněk | 1996 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 24. / Muži U23 | 0:57:43.0 | - 4 Lap(s) | 14:07.1 [38] | 38 | 14:25.5 [56] | 48 | 14:39.0 [56] | 53 | 14:31.3 [51] | 54 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
55 | 83 | SCHURIG Edgar | 1996 | SSV Mounty Altenberg/ Stein Bikes | 25. / Muži U23 | 0:58:08.0 | - 4 Lap(s) | 14:25.3 [47] | 47 | 14:24.4 [55] | 53 | 14:38.9 [55] | 55 | 14:39.3 [56] | 55 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
56 | 51 | NOVÁK Přemysl | 1996 | PROFI SPORT CHEB | 26. / Muži U23 | 0:58:10.0 | - 4 Lap(s) | 14:58.8 [56] | 56 | 14:07.7 [50] | 55 | 14:21.7 [51] | 54 | 14:41.7 [57] | 56 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
57 | 87 | GAVASHELI Besik | 1988 | GEORGIAN NATIONAL TEAM | 31. / Muži Elita | 0:59:42.0 | - 4 Lap(s) | 14:59.5 [57] | 57 | 15:05.6 [59] | 58 | 15:07.3 [60] | 58 | 14:29.5 [49] | 57 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
58 | 76 | VEJDA Michal | 1994 | PRESTIGE CYCLING TEAM | 27. / Muži U23 | 0:59:48.0 | - 4 Lap(s) | 15:12.5 [59] | 59 | 15:01.2 [57] | 59 | 14:59.6 [57] | 59 | 14:34.6 [54] | 58 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
59 | 50 | VÍTŮ Josef | 1995 | EUROFOAM SPORT TEAM | 28. / Muži U23 | 1:00:09.0 | - 4 Lap(s) | 14:44.6 [53] | 53 | 15:10.8 [60] | 57 | 15:01.3 [58] | 57 | 15:12.2 [59] | 59 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
60 | 72 | RODRIGUEZ ACEVEDO Alejandro | 1982 | AR Arisun Pro Cycling team | 32. / Muži Elita | 1:01:11.0 | - 4 Lap(s) | 15:19.3 [60] | 60 | 15:01.3 [58] | 60 | 15:04.5 [59] | 60 | 15:45.8 [61] | 60 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
61 | 91 | BARAN Krzysztof | 1988 | MKS JEDENASTKA | 33. / Muži Elita | 1:01:37.0 | - 4 Lap(s) | 15:11.0 [58] | 58 | 15:38.2 [62] | 61 | 15:23.0 [62] | 61 | 15:24.7 [60] | 61 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
62 | 80 | CIMBUREK Michal | 1994 | HSK-cycling team | 29. / Muži U23 | 1:02:14.0 | - 4 Lap(s) | 15:36.9 [61] | 61 | 15:17.3 [61] | 62 | 15:22.6 [61] | 62 | 15:57.1 [62] | 62 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
63 | 75 | NOVÝ Pavel | 1993 | Rock Machine Cyklomax | 30. / Muži U23 | 0:47:58.0 | - 5 Lap(s) | 16:05.5 [63] | 63 | 15:53.1 [63] | 63 | 15:59.3 [63] | 63 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
64 | 47 | PĚČEK Martin | 1993 | Superior Riders | 31. / Muži U23 | 0:49:49.0 | - 5 Lap(s) | 16:13.2 [64] | 64 | 17:19.5 [64] | 64 | 16:16.2 [64] | 64 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 10 | STOŠEK Martin | 1994 | SRAM MITAS TREK | . / Muži U23 | DNF | --- | 13:09.3 [-] | --- | 26:19.6 [-] | --- | 40:24.4 [-] | --- | 54:09.3 [-] | --- | 1:07:50.4 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 11 | BOGAR Kryštof | 1994 | SUPERIOR MTB TEAM | . / Muži U23 | DNF | --- | 12:47.7 [-] | --- | 26:04.8 [-] | --- | 39:29.6 [-] | --- | 53:36.9 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 28 | LAVIČKA Adam | 1995 | Uniqa Jihlava | . / Muži U23 | DNF | --- | 13:27.0 [-] | --- | 26:58.7 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 32 | KUBÍN Filip | 1995 | GT bikeplac opportunity | . / Muži U23 | DNF | --- | 14:59.1 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 41 | BULIS Roman | 1991 | 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. | . / Muži Elita | DNF | --- | 14:15.6 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 49 | ŠEDIVÝ Pavel | 1993 | Kola-bbm.cz | . / Muži U23 | DNF | --- | 15:36.4 [-] | --- | 31:37.2 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 81 | HEBISZ RafaŁ | 1982 | SGR Srebrna Góra | . / Muži Elita | DNF | --- | 14:44.1 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 86 | ZEDNÍK Vítězslav | 1996 | BIKE SPORT servis Opava | . / Muži U23 | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 4 | ŠKARNITZL Jan | 1986 | SRAM MITAS TREK | . / Muži Elita | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |