Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 613 | HOLEC Richard | 1999 | NUTREND SPECIALIZED RACING | 1. / Kadeti | 0:47:09.0 | 0:00:00.0 | |
2 | 601 | ZADÁK David | 1999 | CYKLOTEAM OSTROV | 2. / Kadeti | 0:48:31.0 | 0:01:22.0 | |
3 | 602 | JIROUŠ Samuel | 2000 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 3. / Kadeti | 0:49:10.7 | 0:02:01.7 | |
4 | 603 | HONZÁK David | 1999 | KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N | 4. / Kadeti | 0:49:31.9 | 0:02:22.9 | |
5 | 614 | HONSA František | 2000 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 5. / Kadeti | 0:49:38.9 | 0:02:29.9 | |
6 | 604 | BITTNER Daniel | 2000 | AUTHOR TEAM STUPNO | 6. / Kadeti | 0:49:49.6 | 0:02:40.6 | |
7 | 605 | GAVENDA Jan | 1999 | NUTREND SPECIALIZED RACING | 7. / Kadeti | 0:50:02.7 | 0:02:53.7 | |
8 | 607 | KUNÁŠEK Josef | 2000 | Kh tour giant cycling team | 8. / Kadeti | 0:50:05.7 | 0:02:56.7 | |
9 | 609 | ANDĚL Jan | 1999 | BIKE 2000 | 9. / Kadeti | 0:50:07.0 | 0:02:58.0 | |
10 | 615 | VOPAT Milan | 1999 | AUTHOR TEAM STUPNO | 10. / Kadeti | 0:50:50.5 | 0:03:41.5 | |
11 | 628 | TYRPEKL Karel | 1999 | PROFI SPORT CHEB | 11. / Kadeti | 0:50:57.6 | 0:03:48.6 | |
12 | 616 | BEDRNÍK Matěj | 2000 | Kola-bbm.cz | 12. / Kadeti | 0:51:03.8 | 0:03:54.8 | |
13 | 611 | SEDLÁČEK Vojtěch | 1999 | CK Příbram | 13. / Kadeti | 0:51:10.3 | 0:04:01.3 | |
14 | 618 | HÁTLE Ondřej | 1999 | REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN | 14. / Kadeti | 0:52:28.2 | 0:05:19.2 | |
15 | 617 | STLOUKAL Štěpán | 2000 | ACT LERAK | 15. / Kadeti | 0:52:35.4 | 0:05:26.4 | |
16 | 621 | ČERVENKA Marcel | 2000 | HNÍZDIL TEAM | 16. / Kadeti | 0:52:38.3 | 0:05:29.3 | |
17 | 622 | DOLEŽAL Vladislav | 1999 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 17. / Kadeti | 0:52:47.0 | 0:05:38.0 | |
18 | 635 | FORMÁNEK Adam | 1999 | CYKLO MXM HULÍN | 18. / Kadeti | 0:53:20.3 | 0:06:11.3 | |
19 | 606 | SOLAŘ Kryštof | 1999 | REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN | 19. / Kadeti | 0:53:35.2 | 0:06:26.2 | |
20 | 608 | VANÍČEK Šimon | 1999 | REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN | 20. / Kadeti | 0:53:35.3 | 0:06:26.3 | |
21 | 623 | SCHIERL Jakub | 2000 | REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN | 21. / Kadeti | 0:53:35.5 | 0:06:26.5 | |
22 | 626 | VONDRÁČEK Jaroslav | 2000 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 22. / Kadeti | 0:54:05.8 | 0:06:56.8 | |
23 | 632 | ZONYGA Jan | 1999 | VRV TEAM | 23. / Kadeti | 0:54:19.1 | 0:07:10.1 | |
24 | 646 | CHVOSTEK Tomáš | 1999 | CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ | 24. / Kadeti | 0:54:20.3 | 0:07:11.3 | |
25 | 640 | HOMOLA Jakub | 2000 | BIKE 2000 | 25. / Kadeti | 0:54:21.9 | 0:07:12.9 | |
26 | 630 | STEHNO Filip | 1999 | Jaroslav Kulhavy Cycling Team | 26. / Kadeti | 0:54:38.0 | 0:07:29.0 | |
27 | 629 | VOZNIČKA Vojtěch | 1999 | SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA | 27. / Kadeti | 0:54:45.9 | 0:07:36.9 | |
28 | 624 | MALÝ Matěj | 2000 | VRV TEAM | 28. / Kadeti | 0:55:08.7 | 0:07:59.7 | |
29 | 627 | TLÁSKAL Hynek | 1999 | CYKLO BENDL CLUB 98 | 29. / Kadeti | 0:55:28.3 | 0:08:19.3 | |
30 | 662 | ŘÍMAN Jakub | 2000 | SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA | 30. / Kadeti | 0:55:39.4 | 0:08:30.4 | |
31 | 636 | TOMÁŠEK Alvin | 2000 | REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN | 31. / Kadeti | 0:56:54.6 | 0:09:45.6 | |
32 | 650 | MAZÁNEK Matěj | 2000 | MORAVEC TEAM | 32. / Kadeti | 0:57:19.1 | 0:10:10.1 | |
33 | 634 | ŠORF Pavel | 1999 | HAVEN EXTREME | 33. / Kadeti | 0:57:38.2 | 0:10:29.2 | |
34 | 643 | KRÝDA Miloslav | 2000 | CYKLO BENDL CLUB 98 | 34. / Kadeti | 0:58:14.0 | 0:11:05.0 | |
35 | 648 | ŠMÍDA Jan | 1999 | MORAVEC TEAM | 35. / Kadeti | 0:58:25.1 | 0:11:16.1 | |
36 | 658 | ČEJKA Daniel | 1999 | CK MTB MARATON HLINSKO | 36. / Kadeti | 0:59:46.8 | 0:12:37.8 | |
37 | 619 | PEŠŤÁK Martin | 2000 | Kola-bbm.cz | 37. / Kadeti | 1:00:10.0 | 0:13:01.0 | |
38 | 652 | SVÍZELA Tomáš | 2000 | MG Bike Team | 38. / Kadeti | 1:00:44.9 | 0:13:35.9 | |
39 | 657 | HUDEČEK Dalibor | 2000 | CYKLO MXM HULÍN | 39. / Kadeti | 1:01:50.6 | 0:14:41.6 | |
40 | 645 | BAUER Štěpán | 2000 | CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ | 40. / Kadeti | 1:01:50.8 | 0:14:41.8 | |
41 | 641 | BARTOŠ Martin | 1999 | Jaroslav Kulhavy Cycling Team | 41. / Kadeti | 1:03:47.7 | 0:16:38.7 | |
42 | 664 | DOLEJŠÍ Adam | 2000 | CYKLO BENDL CLUB 98 | 42. / Kadeti | 0:49:30.9 | - 1 Lap(s) | |
--- | 631 | ČERNOHORSKÝ Zdeněk | 1999 | LYKO KLUB PRACHATICE | . / Kadeti | DNF | --- | |
--- | 638 | SÝKORA Karel | 1999 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | . / Kadeti | DNF | --- | |
--- | 647 | VENCL Jakub | 2000 | KH Tour Czech cycling team | . / Kadeti | DNF | --- | |
--- | 612 | ŠITNER Jaroslav | 1999 | GS cyklo team Jistebnice | . / Kadeti | DNS | --- |