Karlův běh České spořitelny - Karlův běh - memoriál Jana Pravečka (sobota)
DATUM : | 12.3.2016 | MÍSTO : | Boží Dar |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | Myslivny 1 | # | Myslivny 2 | # |
---|
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | Myslivny 1 | # | Myslivny 2 | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 445 | ESCHER Toni | 1990 | Fischer Racing Team / SC Norweger 1896 Annaberg e. | 1. / M19-29F | 0:59:08.2 | 0:00:00.0 | 11:23.6 | 2 | 0:36:41.7 | 1 | ||
2 | diplom | 563 | ŠRETR Radek | 1982 | PIONEER Investments craft | 1. / M30-39F | 0:59:13.2 | 0:00:05.0 | 11:23.9 | 3 | 0:36:42.0 | 2 | ||
3 | diplom | 661 | PŠENIČKA Jakub | 1991 | Silvini Madshus team | 2. / M19-29F | 1:01:18.4 | 0:02:10.2 | 11:21.6 | 1 | 0:37:43.0 | 4 | ||
4 | diplom | 434 | JAVŮREK Petr | 1977 | Kasper-Swix Team | 2. / M30-39F | 1:01:49.4 | 0:02:41.2 | 11:24.6 | 4 | 0:37:41.7 | 3 | ||
5 | diplom | 565 | UNGER Philipp | 1998 | SV Stützengrün | 1. / M17-18F | 1:03:55.2 | 0:04:47.0 | 12:05.9 | 10 | 0:39:19.2 | 5 | ||
6 | diplom | 548 | ŠRŮTEK David | 1980 | Rossignol racing team | 3. / M30-39F | 1:04:20.4 | 0:05:12.2 | 11:43.6 | 6 | 0:39:23.2 | 7 | ||
7 | diplom | 508 | MEYER Olaf | 1973 | SC NORWEGER Annaberg | 1. / M40-49F | 1:04:30.9 | 0:05:22.7 | 11:44.9 | 7 | 0:39:20.5 | 6 | ||
8 | diplom | 352 | PROVOD Ladislav | 1968 | USK CS Plzeň | 2. / M40-49F | 1:05:07.4 | 0:05:59.2 | 11:43.1 | 5 | 0:39:25.5 | 8 | ||
9 | diplom | 492 | SCHREIER Michel | 1997 | SV Stützengrün | 3. / M19-29F | 1:05:13.5 | 0:06:05.3 | 12:04.4 | 9 | 0:40:27.5 | 10 | ||
10 | diplom | 675 | POLÁŠEK Jan Ferdinand | 1988 | VŠSK MFF UK | 4. / M19-29F | 1:05:19.9 | 0:06:11.7 | 12:36.1 | 12 | 0:40:36.5 | 11 | ||
11 | diplom | 353 | HRUŠKA Jan | 1989 | Kasper Swix Team | 5. / M19-29F | 1:05:28.2 | 0:06:20.0 | 12:03.9 | 8 | 0:40:26.7 | 9 | ||
12 | diplom | 405 | NOVOTNÝ Daniel | 1974 | Cykloservis Mor. Krumlov | 3. / M40-49F | 1:07:30.4 | 0:08:22.2 | 12:39.9 | 13 | 0:41:20.7 | 12 | ||
13 | diplom | 449 | EBERL Filip | 1982 | --- | 4. / M30-39F | 1:07:31.4 | 0:08:23.2 | 12:42.4 | 15 | 0:41:21.7 | 13 | ||
14 | diplom | 537 | BERÁNEK Jan | 1972 | USK CS Plzeň | 4. / M40-49F | 1:08:12.2 | 0:09:04.0 | 12:50.9 | 21 | 0:41:57.0 | 15 | ||
15 | diplom | 460 | BRABEC Miroslav | 1967 | BIKE BRDY | 5. / M40-49F | 1:08:35.2 | 0:09:27.0 | 13:31.4 | 31 | 0:42:52.5 | 22 | ||
16 | diplom | 600 | HARTMANN Sven | 1970 | SV Bockau | 6. / M40-49F | 1:08:39.4 | 0:09:31.2 | 12:46.9 | 18 | 0:42:09.5 | 17 | ||
17 | diplom | 351 | MAREK Michal | 1992 | Rossignol racing team | 6. / M19-29F | 1:08:55.2 | 0:09:47.0 | 12:53.4 | 23 | 0:42:23.5 | 18 | ||
18 | diplom | 429 | PEŠTA Petr | 1975 | USK CS Plzeň | 7. / M40-49F | 1:09:02.7 | 0:09:54.5 | 12:15.9 | 11 | 0:41:48.5 | 14 | ||
19 | diplom | 613 | ŠIMŮNEK Jaromír | 1954 | SKP Kornspitz Jablonec | 1. / M60+F | 1:09:04.9 | 0:09:56.7 | 12:47.4 | 19 | 0:41:58.0 | 16 | ||
20 | diplom | 356 | WŰRZ Martin | 1963 | CRS Sport | 1. / M50-59F | 1:09:07.2 | 0:09:59.0 | 12:41.4 | 14 | 0:42:29.2 | 19 | ||
21 | diplom | 357 | MARHOUN Petr | 1981 | VŠSK MFF UK | 5. / M30-39F | 1:09:11.9 | 0:10:03.7 | 12:52.2 | 22 | 0:42:54.2 | 23 | ||
22 | diplom | 566 | HEINRICH Tom | 1998 | TSG Sehma | 2. / M17-18F | 1:09:53.7 | 0:10:45.5 | 12:43.6 | 16 | 0:42:34.5 | 20 | ||
23 | diplom | 665 | STROBEL Norbert | 1972 | SC NORWEGER Annaberg | 8. / M40-49F | 1:09:58.4 | 0:10:50.2 | 12:44.4 | 17 | 0:42:39.2 | 21 | ||
24 | diplom | 646 | VORBERG Jörg | 1974 | SSV - geyer | 9. / M40-49F | 1:10:16.2 | 0:11:08.0 | 13:11.1 | 27 | 0:43:11.5 | 26 | ||
25 | diplom | 441 | BOUCHAL Jiří | 1984 | USK CS Plzeň | 6. / M30-39F | 1:10:22.4 | 0:11:14.2 | 12:50.4 | 20 | 0:43:10.5 | 25 | ||
26 | diplom | 677 | ŠVARC Petr | 1966 | Žižkovský tygři | 2. / M50-59F | 1:10:24.2 | 0:11:16.0 | 13:15.4 | 28 | 0:43:09.0 | 24 | ||
27 | diplom | 382 | MALÝ Ondřej | 1994 | FEL Praha | 7. / M19-29F | 1:11:04.9 | 0:11:56.7 | 13:03.6 | 25 | 0:43:39.2 | 27 | ||
28 | diplom | 502 | BRABEC Jakub | 2001 | --- | 3. / M17-18F | 1:11:05.7 | 0:11:57.5 | 13:48.4 | 37 | 0:44:24.7 | 33 | ||
29 | diplom | 451 | NAGY Josef | 1999 | GLEDE Team | 4. / M17-18F | 1:11:06.2 | 0:11:58.0 | 13:28.1 | 30 | 0:44:05.0 | 31 | ||
30 | diplom | 664 | PFOFF Michal | 1989 | Sk Sport Zbraslav | 8. / M19-29F | 1:11:11.4 | 0:12:03.2 | 13:54.1 | 42 | 0:44:47.7 | 36 | ||
31 | diplom | 420 | KOVÁŘ Zbyněk | 1977 | Česká Spořitelna MTB Hobby A | 7. / M30-39F | 1:11:16.4 | 0:12:08.2 | 12:59.9 | 24 | 0:44:00.3 | 30 | ||
32 | diplom | 380 | KOTRČ David | 1992 | Sk Sport Zbraslav | 9. / M19-29F | 1:11:17.2 | 0:12:09.0 | 14:31.1 | 51 | 0:45:18.7 | 40 | ||
33 | diplom | 671 | KOVÁŘ Miroslav | 1981 | Slovan Zdravotník Praha | 8. / M30-39F | 1:11:22.2 | 0:12:14.0 | 13:50.9 | 39 | 0:44:26.2 | 34 | ||
34 | diplom | 396 | NEDVĚD Miroslav | 1956 | TJ Horní mísečky | 2. / M60+F | 1:11:44.7 | 0:12:36.5 | 13:32.4 | 32 | 0:43:58.7 | 29 | ||
35 | diplom | 354 | ZIKMUND Zdeněk | 1967 | GLEDE Team | 10. / M40-49F | 1:11:49.7 | 0:12:41.5 | 13:35.7 | 35 | 0:44:27.2 | 35 | ||
36 | diplom | 651 | REJZEK Martin | 1972 | ELEVEN eintracht braunschweig | 11. / M40-49F | 1:11:51.7 | 0:12:43.5 | 13:09.1 | 26 | 0:43:56.5 | 28 | ||
37 | diplom | 448 | BOŘÁNEK Petr | 1970 | Slovan Zdravotnik | 12. / M40-49F | 1:12:24.2 | 0:13:16.0 | 13:23.4 | 29 | 0:44:24.0 | 32 | ||
38 | diplom | 634 | ZATLOUKAL Vít | 1970 | Pupkani KV | 13. / M40-49F | 1:14:02.2 | 0:14:54.0 | 13:51.6 | 40 | 0:45:10.7 | 39 | ||
39 | diplom | 450 | EBERL Tomáš | 1984 | Bano | 9. / M30-39F | 1:14:17.7 | 0:15:09.5 | 13:33.9 | 34 | 0:45:09.7 | 38 | ||
40 | diplom | 470 | KAUFMANN Gottfried | 1965 | WSC Erzgebirge Oberwiesenthal | 3. / M50-59F | 1:14:31.7 | 0:15:23.5 | 13:33.1 | 33 | 0:45:09.0 | 37 | ||
41 | diplom | 546 | NOSÁL Tomáš | 1981 | --- | 10. / M30-39F | 1:15:30.7 | 0:16:22.5 | 14:25.4 | 49 | 0:46:49.0 | 44 | ||
42 | diplom | 571 | PAŘÍK Ondřej | 1983 | --- | 11. / M30-39F | 1:15:52.7 | 0:16:44.5 | 13:53.1 | 41 | 0:46:10.5 | 41 | ||
43 | diplom | 80 | VOLNÝ Michal | 1982 | Bauer | 12. / M30-39F | 1:16:19.7 | 0:17:11.5 | 14:23.1 | 48 | 0:46:44.7 | 43 | ||
44 | diplom | 625 | SEMMLER Georg | 1993 | SV GROSSWALTERSDORF | 10. / M19-29F | 1:16:22.5 | 0:17:14.3 | 14:07.4 | 43 | 0:46:42.2 | 42 | ||
45 | diplom | 663 | ESCHER Hendrik | 1966 | SC NORWEGER Annaberg | 4. / M50-59F | 1:16:28.1 | 0:17:19.9 | 15:01.9 | 56 | 0:47:46.2 | 48 | ||
46 | diplom | 667 | ČAPEK Jan | 1989 | VŠSK MFF UK | 11. / M19-29F | 1:16:43.1 | 0:17:34.9 | 13:49.4 | 38 | 0:47:15.5 | 45 | ||
47 | diplom | 435 | PEROUTKA Tomáš | 1981 | WiTTE bike team | 13. / M30-39F | 1:17:04.7 | 0:17:56.5 | 15:17.1 | 59 | 0:48:02.0 | 50 | ||
48 | diplom | 640 | DVOŘÁK Miloš | 1973 | JK Racing | 14. / M40-49F | 1:17:37.5 | 0:18:29.3 | 14:26.9 | 50 | 0:47:28.7 | 47 | ||
49 | diplom | 637 | PŘIBÍK Jiří | 1950 | Tatran Železná Ruda | 3. / M60+F | 1:17:46.5 | 0:18:38.3 | 14:15.1 | 44 | 0:47:49.2 | 49 | ||
50 | diplom | 645 | DĚBNÁR Jan | 1972 | dz team nejdek | 15. / M40-49F | 1:18:04.7 | 0:18:56.5 | 15:11.4 | 58 | 0:48:37.7 | 54 | ||
51 | diplom | 501 | SOBÍŠEK Martin | 1998 | SPARTA | 5. / M17-18F | 1:18:17.2 | 0:19:09.0 | 14:57.4 | 54 | 0:49:29.7 | 56 | ||
52 | diplom | 452 | SOBÍŠEK Tomáš | 2001 | Sparta Praha-kajak | 6. / M17-18F | 1:18:23.7 | 0:19:15.5 | 14:53.1 | 53 | 0:49:03.3 | 55 | ||
53 | diplom | 561 | TOMÍČEK Pavel | 1977 | Prazdroj | 14. / M30-39F | 1:18:43.1 | 0:19:34.9 | 14:21.4 | 47 | 0:48:04.2 | 51 | ||
54 | diplom | 360 | ZOLD Stefan | 1962 | --- | 5. / M50-59F | 1:18:44.7 | 0:19:36.5 | 15:59.6 | 67 | 0:49:49.7 | 59 | ||
55 | diplom | 363 | ŠMAUS Ivan | 1962 | GLEDE Team | 6. / M50-59F | 1:18:55.2 | 0:19:47.0 | 13:45.1 | 36 | 0:47:20.5 | 46 | ||
56 | diplom | 361 | SKLEPNÍK Jiří | 1969 | Nehvizdy | 16. / M40-49F | 1:19:49.1 | 0:20:40.9 | 14:18.9 | 45 | 0:48:23.5 | 52 | ||
57 | diplom | 358 | PAVEL Jan | 1969 | --- | 17. / M40-49F | 1:20:13.2 | 0:21:05.0 | 15:19.1 | 61 | 0:49:36.0 | 58 | ||
58 | diplom | 436 | LUKEŠ Vratislav | 1984 | Alpin Club Plzeň | 15. / M30-39F | 1:20:35.5 | 0:21:27.3 | 14:21.1 | 46 | 0:48:27.3 | 53 | ||
59 | diplom | 622 | OERTEL Cornelius | 1984 | Laufteam TU Bergakademie Freiberg | 16. / M30-39F | 1:20:46.5 | 0:21:38.3 | 16:01.9 | 68 | 0:50:22.8 | 61 | ||
60 | diplom | 608 | KRÁLOVEC Lukáš | 1985 | TRISPORT | 17. / M30-39F | 1:20:59.2 | 0:21:51.0 | 16:33.1 | 76 | 0:51:23.2 | 67 | ||
61 | diplom | 542 | KINDL Robert | 1972 | Iron Stars | 18. / M40-49F | 1:21:25.2 | 0:22:17.0 | 15:28.4 | 62 | 0:49:50.7 | 60 | ||
62 | diplom | 371 | ŽÁKOVEC Pavel | 1966 | Sokol Kolinec | 7. / M50-59F | 1:21:42.5 | 0:22:34.3 | 14:35.9 | 52 | 0:49:32.7 | 57 | ||
63 | diplom | 364 | HAAS Jan | 1984 | Trutnov | 18. / M30-39F | 1:22:25.5 | 0:23:17.3 | 15:17.9 | 60 | 0:50:43.2 | 63 | ||
64 | diplom | 676 | PELC Vít | 1962 | cyklo sLANÝ | 8. / M50-59F | 1:22:31.5 | 0:23:23.3 | 15:54.1 | 65 | 0:51:05.2 | 65 | ||
65 | diplom | 643 | KRÁTKÝ Luboš | 1977 | Sweep Chomutov | 19. / M30-39F | 1:23:02.5 | 0:23:54.3 | 15:50.6 | 63 | 0:50:49.7 | 64 | ||
66 | diplom | 407 | KOLÁŘ Petr | 1972 | SK KOLIS | 19. / M40-49F | 1:23:54.5 | 0:24:46.3 | 15:09.9 | 57 | 0:50:41.7 | 62 | ||
67 | diplom | 425 | MARTINOVSKÝ Radek | 1972 | LK ŠKODA PLZEŇ | 20. / M40-49F | 1:24:13.7 | 0:25:05.5 | 15:55.7 | 66 | 0:51:34.2 | 68 | ||
68 | diplom | 390 | HRBEK Luděk | 1967 | Kanoistika Chomutov | 21. / M40-49F | 1:24:16.5 | 0:25:08.3 | 16:02.9 | 69 | 0:51:36.2 | 69 | ||
69 | diplom | 439 | JANAK Karel | 1957 | Titan SC | 9. / M50-59F | 1:24:21.5 | 0:25:13.3 | 15:52.4 | 64 | 0:52:36.3 | 72 | ||
70 | diplom | 430 | KERVITCER Jan | 1978 | Kerteam | 20. / M30-39F | 1:24:24.2 | 0:25:16.0 | 16:33.6 | 77 | 0:52:31.0 | 71 | ||
71 | diplom | 374 | KULHAVÝ Lukáš | 1989 | --- | 12. / M19-29F | 1:24:59.4 | 0:25:51.2 | 16:03.9 | 70 | 0:52:23.5 | 70 | ||
72 | diplom | 568 | HAENEL Lutz | 1960 | WSC - ERZGEBIRGE OBERWIESENTHAL | 10. / M50-59F | 1:25:15.7 | 0:26:07.5 | 15:00.4 | 55 | 0:51:20.5 | 66 | ||
73 | diplom | 432 | ČELMÁK Petr | 1972 | --- | 22. / M40-49F | 1:25:40.2 | 0:26:32.0 | 17:22.6 | 87 | 0:53:44.3 | 74 | ||
74 | diplom | 458 | VOTOČEK Miroslav | 1986 | Krákora | 21. / M30-39F | 1:26:09.3 | 0:27:01.1 | 16:20.9 | 71 | 0:53:15.0 | 73 | ||
75 | diplom | 633 | KROUPA Štěpán | 1975 | HISPORT Team | 23. / M40-49F | 1:26:25.2 | 0:27:17.0 | 16:58.1 | 81 | 0:54:32.8 | 78 | ||
76 | diplom | 362 | ČEŠNER Vladimír | 1958 | ODOLENÁ VODA | 11. / M50-59F | 1:26:41.3 | 0:27:33.1 | 16:43.6 | 78 | 0:54:15.8 | 76 | ||
77 | diplom | 606 | ŽIŽKA Ondřej | 1989 | TRISPORT | 13. / M19-29F | 1:27:41.2 | 0:28:33.0 | 17:06.1 | 84 | 0:54:22.8 | 77 | ||
78 | diplom | 488 | NETREBA Karl | 1949 | --- | 4. / M60+F | 1:28:16.2 | 0:29:08.0 | 16:23.1 | 72 | 0:53:59.3 | 75 | ||
79 | diplom | 421 | GENCHEV Miroslav | 1975 | --- | 24. / M40-49F | 1:29:20.7 | 0:30:12.5 | 17:37.1 | 93 | 0:55:34.3 | 82 | ||
80 | diplom | 659 | KŘÍŽ Vladimír | 1958 | Žižkovský tygři | 12. / M50-59F | 1:29:35.7 | 0:30:27.5 | 18:13.9 | 104 | 0:55:47.0 | 84 | ||
81 | diplom | 647 | HORNÍK Petr | 1979 | IHC Rakovník | 22. / M30-39F | 1:29:39.5 | 0:30:31.3 | 17:29.6 | 89 | 0:55:31.0 | 80 | ||
82 | diplom | 459 | VOTOCEK Vojtech | 1988 | --- | 14. / M19-29F | 1:29:40.3 | 0:30:32.1 | 17:35.9 | 92 | 0:56:24.3 | 92 | ||
83 | diplom | 615 | JANATA Jindřich | 1973 | --- | 25. / M40-49F | 1:29:44.7 | 0:30:36.5 | 16:47.6 | 80 | 0:56:09.0 | 89 | ||
84 | diplom | 370 | ZEISEL Viktor | 1985 | --- | 23. / M30-39F | 1:30:00.2 | 0:30:52.0 | 16:29.9 | 75 | 0:55:32.0 | 81 | ||
85 | diplom | 377 | ZEISEL Viktor | 1956 | --- | 5. / M60+F | 1:30:23.3 | 0:31:15.1 | 17:46.6 | 95 | 0:56:06.8 | 88 | ||
86 | diplom | 642 | NAVRÁTIL Zdeněk | 1979 | Prague Runners | 24. / M30-39F | 1:30:26.5 | 0:31:18.3 | 17:50.9 | 96 | 0:56:17.0 | 90 | ||
87 | diplom | 455 | POHAN Karel | 1982 | --- | 25. / M30-39F | 1:30:26.7 | 0:31:18.5 | 18:08.6 | 102 | 0:56:00.3 | 86 | ||
88 | diplom | 590 | MÜLLER Michael | 1984 | SV Antonsthal | 26. / M30-39F | 1:30:29.4 | 0:31:21.2 | 16:26.4 | 73 | 0:55:15.8 | 79 | ||
89 | diplom | 378 | SMETANKA Aleš | 1976 | Ski Team Jinočany | 26. / M40-49F | 1:30:33.5 | 0:31:25.3 | 16:45.6 | 79 | 0:55:48.0 | 85 | ||
90 | diplom | 442 | NOSÁL Petr | 1961 | Tereos | 13. / M50-59F | 1:30:52.7 | 0:31:44.5 | 16:27.4 | 74 | 0:55:36.8 | 83 | ||
91 | diplom | 586 | ŠOT Karel | 1967 | --- | 27. / M40-49F | 1:30:57.2 | 0:31:49.0 | 17:53.9 | 98 | 0:56:26.0 | 93 | ||
92 | diplom | 375 | NOVÁK Zdeněk | 1964 | DARTEK - HONDA STIHL BEROUN | 14. / M50-59F | 1:30:58.7 | 0:31:50.5 | 18:07.4 | 101 | 0:56:40.3 | 95 | ||
93 | diplom | 433 | BARTOLOMĚJEV Pavel | 1972 | KERTEAM-Olymp Praha | 28. / M40-49F | 1:31:45.5 | 0:32:37.3 | 17:01.4 | 82 | 0:56:21.3 | 91 | ||
94 | diplom | 381 | PACLT Josef | 1967 | Sokol Hřivice | 29. / M40-49F | 1:31:45.7 | 0:32:37.5 | 17:30.4 | 90 | 0:57:20.3 | 97 | ||
95 | diplom | 652 | VRABLIC Ján | 1963 | Juche | 15. / M50-59F | 1:32:47.8 | 0:33:39.6 | 17:14.9 | 85 | 0:56:36.0 | 94 | ||
96 | diplom | 394 | BĚLKA Jan | 1963 | Veslařský klub HAMR | 16. / M50-59F | 1:32:54.5 | 0:33:46.3 | 17:02.9 | 83 | 0:56:00.8 | 87 | ||
97 | diplom | 468 | VÁŇA Zdeněk | 1977 | Skyinvest | 27. / M30-39F | 1:33:10.5 | 0:34:02.3 | 17:24.6 | 88 | 0:56:41.8 | 96 | ||
98 | diplom | 456 | KLIMOVIC Filip | 1993 | slavoj praha | 15. / M19-29F | 1:34:11.8 | 0:35:03.6 | 17:22.1 | 86 | 0:57:47.0 | 98 | ||
99 | diplom | 417 | HILBERT Hynek | 1987 | SKI TEAM České spořitelny | 16. / M19-29F | 1:35:22.4 | 0:36:14.2 | 18:48.9 | 112 | 0:59:37.5 | 105 | ||
100 | diplom | 409 | HLOUŠEK Jiří | 1976 | Historic Rally Team. o.s. | 30. / M40-49F | 1:36:07.5 | 0:36:59.3 | 18:10.4 | 103 | 0:58:51.3 | 99 |