Karlův běh České spořitelny - Karlův běh - memoriál Jana Pravečka (sobota)
DATUM : | 12.3.2016 | MÍSTO : | Boží Dar |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 476 | BAUER Matyáš | 2004 | LK Slovan K. Vary | 1. / M12 | 0:05:43.6 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 477 | DVOŘÁK Jan | 2004 | LK Slovan K. Vary | 2. / M12 | 0:05:53.6 | 0:00:10.0 | ||
3 | diplom | 619 | PAVLAS Ondřej | 2004 | LK Slovan K.Vary | 3. / M12 | 0:06:04.4 | 0:00:20.8 | ||
4 | diplom | 611 | PEŠINA Jakub | 2004 | Spartak Police | 4. / M12 | 0:06:06.4 | 0:00:22.8 | ||
5 | diplom | 588 | KOLLÁR Nikola | 2004 | Slovan Karlovy Vary | 5. / M12 | 0:06:10.1 | 0:00:26.5 | ||
6 | diplom | 484 | NOVÁKOVÁ Anna | 2004 | SNKV | 1. / W12 | 0:06:20.4 | 0:00:36.8 | ||
7 | diplom | 595 | KOLOVRATOVÁ Tereza | 2006 | LK Slovan Karlovy Vary | 1. / W10 | 0:06:21.1 | 0:00:37.5 | ||
8 | diplom | 482 | GAŠEK Matouš | 2004 | LK Skovan Karlovy Vary | 6. / M12 | 0:06:33.1 | 0:00:49.5 | ||
9 | diplom | 535 | ŠTUDLAROVÁ Zuzana | 2005 | LK Skovan Karlovy Vary | 2. / W12 | 0:06:37.4 | 0:00:53.8 | ||
10 | diplom | 596 | KOLOVRATOVÁ Adéla | 2004 | LK Slovan K. Vary | 3. / W12 | 0:06:46.1 | 0:01:02.5 | ||
10 | diplom | 601 | SMEJKALOVÁ Viktorie | 2004 | SK Slovan | 3. / W12 | 0:06:46.1 | 0:01:02.5 | ||
12 | diplom | 638 | KULHÁNEK Ondřej | 2004 | LK Slovan | 7. / M12 | 0:06:52.6 | 0:01:09.0 | ||
13 | diplom | 612 | PEŠINA Jan | 2006 | Spartak Police | 1. / M10 | 0:06:57.1 | 0:01:13.5 | ||
14 | diplom | 499 | BAUEROVÁ Aneta | 2007 | LK Slovan Karlovy Vary | 2. / W10 | 0:07:03.4 | 0:01:19.8 | ||
15 | diplom | 466 | SMEJKAL Adam | 2007 | SAMOLEPKY.CZ | 2. / M10 | 0:07:13.1 | 0:01:29.5 | ||
16 | diplom | 582 | KOVÁČ štěpán | 2005 | LK Slovan Karlovy Vary | 8. / M12 | 0:07:26.9 | 0:01:43.3 | ||
17 | diplom | 639 | KULHÁNEK Jáchym | 2006 | LK Skovan Karlovy Vary | 3. / M10 | 0:07:27.6 | 0:01:44.0 | ||
18 | diplom | 446 | REJZEK Matej | 2005 | Eintracht Brunschweig | 9. / M12 | 0:07:47.0 | 0:02:03.4 | ||
19 | diplom | 486 | BURŠÍK Lukáš | 2004 | Slovan Karlovy Vary | 10. / M12 | 0:07:47.1 | 0:02:03.5 | ||
20 | diplom | 533 | SÝKORA Vojta | 2005 | USK CS Plzeň | 11. / M12 | 0:07:52.9 | 0:02:09.3 | ||
21 | diplom | 424 | PEŠTOVÁ Kamila | 2007 | USK CS Plzeň | 3. / W10 | 0:07:56.4 | 0:02:12.8 | ||
22 | diplom | 479 | GAŠEK Šimon | 2007 | LK Slovan K.Vary | 4. / M10 | 0:07:59.6 | 0:02:16.0 | ||
23 | diplom | 624 | VYSKOČIL Jan | 2006 | LK Skovan Karlovy Vary | 5. / M10 | 0:08:02.1 | 0:02:18.5 | ||
24 | diplom | 592 | SIMBARTL Eduard | 2006 | Spartak Vrchlabí | 6. / M10 | 0:08:08.2 | 0:02:24.6 | ||
25 | diplom | 474 | PÁTKOVÁ Viktorie | 2007 | LK Slovan K. Vary | 4. / W10 | 0:08:10.4 | 0:02:26.8 | ||
26 | diplom | 515 | FRÜHAUF Matyáš | 2005 | LK Slovan | 12. / M12 | 0:08:21.9 | 0:02:38.3 | ||
27 | diplom | 536 | KOLENATÁ Ema | 2004 | LK Slovan K. Vary | 5. / W12 | 0:08:24.1 | 0:02:40.5 | ||
28 | diplom | 545 | RÁDL Mikeš | 2005 | LK Slovan K. Vary | 13. / M12 | 0:08:25.6 | 0:02:42.0 | ||
29 | diplom | 541 | KINDL Robin | 2005 | Iron Stars | 14. / M12 | 0:08:47.1 | 0:03:03.5 | ||
30 | diplom | 636 | ŘEHÁKOVÁ Mirka | 2006 | LK Slovan | 5. / W10 | 0:08:55.4 | 0:03:11.8 | ||
31 | diplom | 591 | WITNEY Samuel | 2007 | LK Slovan K.Vary | 7. / M10 | 0:09:04.7 | 0:03:21.1 | ||
32 | diplom | 631 | KŘEMEN David | 2006 | --- | 8. / M10 | 0:09:08.1 | 0:03:24.5 | ||
33 | diplom | 808 | FRÜHAUFOVÁ Jůlie | 2007 | LK Slovan | 6. / W10 | 0:09:08.6 | 0:03:25.0 | ||
34 | diplom | 485 | SOUKUPOVÁ Silvie | 2007 | LK Slovan | 7. / W10 | 0:09:33.1 | 0:03:49.5 | ||
35 | diplom | 539 | ŠIMURDA Matěj | 2006 | USK CS Plzeň | 9. / M10 | 0:09:36.4 | 0:03:52.8 | ||
36 | diplom | 644 | ?????? | 2004 | --- | 15. / M12 | 0:09:53.1 | 0:04:09.5 | ||
37 | diplom | 472 | HOLÁ Valerie | 2006 | LK Slovan K.Vary | 8. / W10 | 0:09:54.9 | 0:04:11.3 | ||
38 | diplom | 653 | DĚBNÁR Josef | 2006 | D2 Team Nejdek | 10. / M10 | 0:09:57.9 | 0:04:14.3 | ||
39 | diplom | 480 | ŠEDÁ Michaela | 2007 | LK Slovan K.Vary | 9. / W10 | 0:09:58.4 | 0:04:14.8 | ||
40 | diplom | 621 | ŠIROKÝ Oldřich | 2005 | Ski klub Jablonec | 16. / M12 | 0:10:10.1 | 0:04:26.5 | ||
41 | diplom | 395 | KRÁL Petr | 2005 | --- | 17. / M12 | 0:10:13.9 | 0:04:30.3 | ||
42 | diplom | 385 | MIŠEKOVÁ Kateřina | 2006 | TJ SOKOL SENOHRABY | 10. / W10 | 0:10:58.4 | 0:05:14.8 | ||
43 | diplom | 534 | SÝKORA Štěpán | 2007 | USK CS Plzeň | 11. / M10 | 0:11:41.4 | 0:05:57.8 | ||
44 | diplom | 401 | SMETANKOVÁ Barbora | 2006 | Ski Team Jinočany | 11. / W10 | 0:12:26.2 | 0:06:42.6 | ||
45 | diplom | 408 | DEVERA Lukáš | 2007 | --- | 12. / M10 | 0:13:40.9 | 0:07:57.3 | ||
46 | diplom | 506 | MACKUROVÁ Natálka | 2006 | --- | 12. / W10 | 0:15:25.9 | 0:09:42.3 |