Karlův běh České spořitelny - Karlův běh - memoriál Jiřího Čáslavského (neděle)

Běžecké lyžování
DATUM :13.3.2016 MÍSTO :Boží Dar
POŘADATEL : Petr Čech Sport, s.r.o. WEBOVÉ STRÁNKY :www.stopaprozivot.cz/

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Myslivny 1 # Myslivny 2 # Myslivny 3 #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Myslivny 1 # Myslivny 2 # Myslivny 3 #
1 105 detail závodníka PLISKA Jiří CZE 1981 Silvini Madhus team 1:30:03.4 0:00:00.0 12:01.2 1 0:39:06.2 1 1:06:43.2 1
2 57 detail závodníka ŠRETR Radek CZE 1982 PIONEER Investments craft 1:34:48.7 0:04:45.3 12:02.0 2 0:39:28.9 2 1:09:07.9 2
3 119 detail závodníka WÄHRISCH Sten GER 1979 --- 1:37:46.4 0:07:43.0 12:57.5 4 0:42:11.6 3 1:12:05.7 4
4 1 detail závodníka SAJDL Martin CZE 1981 Žižkovský tygři 1:40:13.0 0:10:09.6 12:45.0 3 0:42:13.1 4 1:12:03.5 3
5 136 detail závodníka MALÍK Tomáš CZE 1984 SSC Železný Brod 1:46:51.4 0:16:48.0 13:30.8 6 0:45:30.6 6 1:17:56.0 5
6 49 detail závodníka BOUCHAL Jiří CZE 1984 USK CS Plzeň 1:47:50.5 0:17:47.1 13:20.5 5 0:45:30.1 5 1:18:18.7 6
7 108 detail závodníka RIEDL Peter GER 1981 TSV Carlsgrün 1:49:39.7 0:19:36.3 14:41.5 9 0:47:00.6 7 1:20:24.0 7
8 4 detail závodníka MARHOUN Petr CZE 1981 VŠSK MFF UK 1:52:04.9 0:22:01.5 14:10.0 8 0:48:05.0 9 1:21:50.5 8
9 138 detail závodníka HOLÝ Štěpán CZE 1980 GEOSAN SKI TEAM 1:55:45.4 0:25:42.0 15:17.3 13 0:49:38.2 10 1:25:09.8 10
10 50 detail závodníka KUBÍČEK Jan CZE 1980 JK Racing 1:55:51.4 0:25:48.0 14:00.3 7 0:47:12.1 8 1:22:57.7 9
11 106 detail závodníka HENNING Michael GER 1985 Zipps Racingteam 1:58:38.9 0:28:35.5 15:16.8 12 0:49:58.4 11 1:26:19.0 11
12 99 detail závodníka SÜS Benjamin GER 1984 --- 1:59:07.7 0:29:04.3 15:13.8 10 0:51:01.9 12 1:27:27.3 12
13 162 detail závodníka KOVÁŘ Miroslav CZE 1981 Slovan Zdravotník Praha 1:59:16.7 0:29:13.3 17:00.8 18 0:52:10.2 16 1:28:02.0 13
14 11 detail závodníka KOŘÁN Martin CZE 1977 TJ Sokol Postupice 2:01:56.3 0:31:52.9 15:15.0 11 0:51:18.1 13 1:28:40.0 15
15 163 detail závodníka LAZUR Luděk CZE 1979 Ski nordic Mariánské Lázně 2:02:02.8 0:31:59.4 15:59.0 16 0:51:58.9 14 1:28:39.0 14
16 14 detail závodníka TECHL Lukáš CZE 1977 Sokol Senohraby 2:02:34.2 0:32:30.8 15:21.5 14 0:52:05.2 15 1:29:29.0 16
17 26 detail závodníka VOLDŘICH Petr CZE 1978 --- 2:04:13.8 0:34:10.4 16:02.6 17 0:52:42.2 17 1:30:02.8 17
18 16 detail závodníka ZEISEL Viktor CZE 1985 --- 2:12:52.6 0:42:49.2 15:55.6 15 0:55:25.7 18 1:35:31.0 18
19 56 detail závodníka OERTEL Cornelius GER 1984 Laufteam TU Bergakademie Freiberg 2:13:09.8 0:43:06.4 18:45.6 26 0:57:09.4 19 1:37:14.5 19
20 102 detail závodníka NESTLER Michael GER 1978 SV Rot Weiß Neudorf 2:17:03.9 0:47:00.5 17:39.8 20 0:57:36.4 20 1:38:53.3 20
21 77 detail závodníka MOTLÍK Ondřej CZE 1980 SOHV Abertamy 2:20:44.1 0:50:40.7 18:30.3 25 0:59:31.7 23 1:41:44.3 21
22 127 detail závodníka HÁLA Jan CZE 1985 Sportgen 2:21:22.4 0:51:19.0 17:19.0 19 0:58:19.2 21 1:42:46.0 22
23 124 detail závodníka POKORNÝ Jan CZE 1979 Bezva Běžky 2:22:18.3 0:52:14.9 32:23.1 33 1:10:01.2 31 1:48:22.8 27
24 35 detail závodníka PANEC Petr CZE 1980 DorO´ski 2:25:00.5 0:54:57.1 18:28.6 24 0:59:51.4 24 1:43:55.3 23
25 84 detail závodníka PRUSÍK Filip CZE 1977 TJ Sokol Dobříš 2:25:43.1 0:55:39.7 18:18.8 23 1:00:39.7 25 1:44:48.8 24
26 27 detail závodníka DYKAST Jaroslav CZE 1977 Světice 2:27:27.4 0:57:24.0 18:01.3 21 0:59:24.7 22 1:44:51.6 25
27 139 detail závodníka BUREŠ Michal CZE 1977 Pupkani K.Vary 2:28:33.5 0:58:30.1 18:57.1 27 1:02:07.2 27 1:48:02.6 26
28 89 detail závodníka NAVRÁTIL Zdeněk CZE 1979 Prague Runners 2:31:18.8 1:01:15.4 20:20.3 30 1:04:23.9 30 1:50:20.3 30
29 60 detail závodníka HOLÝ Luděk CZE 1977 TJ Svornost Hvozd 2:32:38.8 1:02:35.4 18:10.3 22 1:01:40.2 26 1:49:12.6 29
30 109 detail závodníka KAIPR Aleš CZE 1985 SK Horní Maxov 2:34:32.9 1:04:29.5 19:53.6 29 1:03:00.4 28 1:48:43.6 28
31 65 detail závodníka KUJÍČEK Michal CZE 1979 Běžecký klub Spořice 2:43:19.2 1:13:15.8 19:28.3 28 1:03:53.9 29 1:53:37.1 31
32 111 detail závodníka SOBOTA Martin CZE 1979 Pupkani KV 2:57:47.4 1:27:44.0 21:13.3 31 1:11:54.5 32 2:06:51.9 32
33 112 detail závodníka NOVÁČEK Štěpán CZE 1978 Pupkani K.Vary 3:06:26.7 1:36:23.3 21:33.6 32 1:18:01.5 33 2:15:23.6 33
--- 34 detail závodníka RYBÁŘ Tomáš CZE 1981 LOKAL BLOK DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 43 detail závodníka ŠMÍD Jakub CZE 1982 DELA team DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 165 detail závodníka VOLNÝ Jindráš CZE 1982 --- DNS --- --- --- --- --- --- ---