Karlův běh České spořitelny - Karlův běh - memoriál Jiřího Čáslavského (neděle)

Běžecké lyžování
DATUM :13.3.2016 MÍSTO :Boží Dar
POŘADATEL : Petr Čech Sport, s.r.o. WEBOVÉ STRÁNKY :www.stopaprozivot.cz/

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Myslivny 1 # Myslivny 2 # Myslivny 3 #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Myslivny 1 # Myslivny 2 # Myslivny 3 #
1 41 detail závodníka VEBER Tomáš CZE 1974 LK Tatran Chodov 1:37:26.9 0:00:00.0 12:40.8 1 0:41:26.6 1 1:11:08.2 1
2 9 detail závodníka RICHTER Michael GER 1967 XC Skimarathon Team 1:38:21.7 0:00:54.8 12:46.0 2 0:42:14.0 2 1:12:05.0 2
3 78 detail závodníka NEUBER Jens GER 1971 SC NORWEGER Annaberg 1:43:32.0 0:06:05.1 13:37.8 5 0:45:31.5 5 1:15:56.0 4
4 2 detail závodníka PROVOD Ladislav CZE 1968 USK CS Plzeň 1:44:11.9 0:06:45.0 13:19.3 4 0:44:47.4 4 1:16:48.0 5
5 36 detail závodníka NOVOTNÝ Daniel CZE 1974 Cykloservis Mor. Krumlov 1:44:35.4 0:07:08.5 13:09.8 3 0:44:20.1 3 1:15:50.0 3
6 150 detail závodníka STRUCK Sven GER 1969 SG Klotzsche Dresden e.V. 1:46:12.8 0:08:45.9 14:16.0 7 0:45:34.6 6 1:17:44.7 6
7 5 detail závodníka MALEČEK Martin CZE 1975 Žižkovský tygři 1:49:31.2 0:12:04.3 13:57.5 6 0:46:35.1 7 1:20:19.7 7
8 151 detail závodníka MÜLLER Martin CZE 1968 LK Pernink 1:50:37.5 0:13:10.6 --- --- --- --- --- ---
9 81 detail závodníka BERÁNEK Jan CZE 1972 USK CS Plzeň 1:51:32.6 0:14:05.7 14:43.8 9 0:48:03.1 8 1:21:51.2 9
10 120 detail závodníka LEUPOLD Jörg GER 1970 VfA endLOS Dresden 1:52:34.4 0:15:07.5 14:42.3 8 0:48:04.1 9 1:21:49.2 8
11 161 detail závodníka LUKEŠ Tomáš CZE 1967 Mercedes Benz Atomis Salomon Team 1:54:11.5 0:16:44.6 14:48.5 10 0:48:53.4 10 1:23:30.5 10
12 7 detail závodníka ŠIMEK Pavel CZE 1971 CYKLOTRENINK.com 1:56:14.4 0:18:47.5 15:03.8 13 0:49:37.9 11 1:24:48.7 11
13 88 detail závodníka ŘEHÁK Miroslav CZE 1971 Kadaň 1:57:02.4 0:19:35.5 14:50.5 11 0:49:56.2 13 1:25:37.8 12
14 87 detail závodníka ZATLOUKAL Vít CZE 1970 Pupkani KV 1:59:14.5 0:21:47.6 15:09.5 14 0:51:05.4 14 1:27:45.8 13
15 145 detail závodníka DĚBNÁR Jan CZE 1972 dz team nejdek 1:59:46.5 0:22:19.6 14:52.0 12 0:49:48.7 12 1:28:04.0 15
16 52 detail závodníka BOŘÁNEK Petr CZE 1970 Slovan Zdravotnik 2:01:24.5 0:23:57.6 15:38.8 15 0:51:37.4 15 1:27:53.8 14
17 153 detail závodníka GAJDA Jan CZE 1968 Slovan Zdravotnik 2:02:47.1 0:25:20.2 16:00.3 18 0:51:56.2 16 1:28:48.5 16
18 79 detail závodníka KINDL Robert CZE 1972 Iron Stars 2:05:34.8 0:28:07.9 15:58.0 17 0:53:18.2 18 1:31:28.8 17
19 135 detail závodníka VÍTEK Libor CZE 1969 Sportvital 2:07:47.8 0:30:20.9 16:44.8 21 0:54:21.7 19 1:32:43.5 18
20 101 detail závodníka SPLÍCHAL Milan CZE 1967 --- 2:11:58.2 0:34:31.3 16:28.0 20 0:54:39.2 20 1:34:09.5 20
21 12 detail závodníka SKLEPNÍK Jiří CZE 1969 Nehvizdy 2:12:08.3 0:34:41.4 15:43.5 16 0:53:07.4 17 1:32:58.5 19
22 44 detail závodníka DYKASTO Roberto CZE 1976 --- 2:12:11.7 0:34:44.8 16:23.8 19 0:54:45.2 21 1:34:37.0 21
23 118 detail závodníka KLAŠKA Jan CZE 1969 --- 2:12:20.3 0:34:53.4 16:56.6 23 0:56:08.4 23 1:35:58.0 22
24 19 detail závodníka NAVRÁTIL Daniel CZE 1972 Rossignol racing team 2:12:54.3 0:35:27.4 16:56.0 22 0:55:53.2 22 1:36:47.3 23
25 74 detail závodníka GOLDSCHMIDT Roman CZE 1973 SK Kolis Moravský Krumlov 2:14:50.2 0:37:23.3 17:06.8 24 0:57:02.9 24 1:37:50.8 24
26 134 detail závodníka DLOUHÝ Radek CZE 1976 HO Komorní výtah 2:16:48.3 0:39:21.4 18:03.8 30 0:58:10.9 25 1:39:34.5 25
27 86 detail závodníka KROUPA Štěpán CZE 1975 HISPORT Team 2:20:57.4 0:43:30.5 17:54.5 28 1:00:45.2 30 1:43:12.0 28
28 128 detail závodníka SEHMISCH Thomas GER 1970 SPARKASSEnsportverein 2:22:07.9 0:44:41.0 18:25.3 33 0:59:36.2 28 1:42:20.1 27
29 114 detail závodníka ZINN Heiko GER 1968 SV Pöhlatal Königswalde 2:23:11.9 0:45:45.0 18:09.1 32 0:58:27.2 26 1:41:57.3 26
30 73 detail závodníka DVOŘÁK Marek CZE 1976 --- 2:23:42.1 0:46:15.2 18:36.3 34 1:00:19.2 29 1:43:48.8 29
31 46 detail závodníka KOČKA Václav CZE 1975 --- 2:24:42.8 0:47:15.9 18:07.3 31 1:01:27.4 36 1:45:49.1 32
32 66 detail závodníka KUJÍČEK Tomáš CZE 1975 Běžecký klub Spořice 2:25:04.6 0:47:37.7 19:43.1 38 1:01:04.7 32 1:44:28.8 30
33 116 detail závodníka VTIPIL Ondřej CZE 1976 --- 2:27:05.6 0:49:38.7 17:41.8 27 1:01:21.2 35 1:46:42.6 33
34 312 detail závodníka GOGOR Roman CZE 1969 TRI CHEB 2:28:06.5 0:50:39.6 17:10.5 25 0:59:04.7 27 1:44:54.8 31
35 37 detail závodníka ŠPÍNA Martin CZE 1973 Nilfisk-Alto pro cycling 2:29:31.6 0:52:04.7 19:01.6 36 1:01:58.7 37 1:47:44.6 34
36 113 detail závodníka KULE Martin CZE 1975 Pupkani KV 2:30:41.6 0:53:14.7 18:46.3 35 1:01:18.4 33 1:47:45.8 35
37 148 detail závodníka KLEIN Viktor CZE 1972 LK Slovan K. Vary 2:34:45.8 0:57:18.9 18:02.0 29 1:01:19.2 34 1:51:36.6 37
38 152 detail závodníka MRÁZ Pavel CZE 1976 VSK FEL ČVUT Praha 2:36:45.6 0:59:18.7 17:20.0 26 1:00:46.0 31 1:49:33.3 36
39 96 detail závodníka ROD František CZE 1970 Vanaman 2:44:16.7 1:06:49.8 19:07.8 37 1:07:03.7 38 1:59:41.3 38
40 22 detail závodníka KURKA Petr CZE 1972 --- 2:48:41.7 1:11:14.8 20:29.6 39 1:11:13.0 39 2:03:38.6 40
41 24 detail závodníka MACHÁČEK Pavel CZE 1969 --- 2:51:31.7 1:14:04.8 20:51.6 41 1:12:10.7 40 2:03:29.9 39
42 31 detail závodníka BRYNDA Josef CZE 1972 GEOSAN SKI TEAM 3:02:46.4 1:25:19.5 20:43.3 40 1:13:22.7 41 2:11:15.9 41
43 30 detail závodníka ČERVENKA Tomáš CZE 1973 --- 3:21:48.3 1:44:21.4 24:12.3 42 1:23:23.5 42 2:29:13.9 42
--- 3 detail závodníka PELA Zbyněk CZE 1973 SKI PAX Horní Maxov DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 32 detail závodníka BÁRTL Tomáš CZE 1972 Loko Nymburk DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 71 detail závodníka RICHTER Jörg GER 1974 WSC - ERZGEBIRGE OBERWIESENTHAL DNS --- --- --- --- --- --- ---