Karlův běh České spořitelny - Karlův běh - memoriál Jiřího Čáslavského (neděle)

Běžecké lyžování
DATUM :13.3.2016 MÍSTO :Boží Dar
POŘADATEL : Petr Čech Sport, s.r.o. WEBOVÉ STRÁNKY :www.stopaprozivot.cz/

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Myslivny 1 # Myslivny 2 #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Myslivny 1 # Myslivny 2 #
1 294 detail závodníka PREZEWOVSKI Luca Marie GER 2000 SSV Pulsschlag 1. /  WK17-18 1:25:06.8 0:00:00.0 15:31.9 1 0:52:17.3 1
2 210 detail závodníka HEJNÁ Anna-Marie CZE 1999 XC Sport Nordic Team 2. /  WK17-18 1:26:23.8 0:01:17.0 15:55.2 2 0:52:52.0 2
3 287 detail závodníka MORGENSTERN Sabine Katrin GER 1961 ATSV Gebirge 1. /  WK50-59 1:32:04.8 0:06:58.0 16:48.4 4 0:56:24.5 3
4 285 detail závodníka HEINRICH Liane GER 1962 VfA endLOS Dresden 2. /  WK50-59 1:32:20.1 0:07:13.3 16:38.2 3 0:56:31.8 4
5 264 detail závodníka JINDŘIŠKOVÁ Alena CZE 1961 Sokol Horní Branná 3. /  WK50-59 1:36:42.5 0:11:35.7 17:32.9 6 0:58:49.6 5
6 300 detail závodníka SOUKUPOVÁ Petra CZE 1978 LK Slovan Karlovy Vary 1. /  WK30-39 1:37:25.6 0:12:18.8 17:15.4 5 0:59:32.1 6
7 262 detail závodníka ŽAMPACHOVÁ Bára CZE 2001 LK Slovan K. Vary 3. /  WK17-18 1:37:26.3 0:12:19.5 17:47.7 7 0:59:40.1 7
8 272 detail závodníka SLÍVOVÁ Štěpánka CZE 2001 LK Slovan K.Vary 4. /  WK17-18 1:46:54.1 0:21:47.3 20:12.2 11 1:05:08.6 8
9 251 detail závodníka BURACHOVIČOVÁ Martina CZE 1979 LK Slovan K. Vary 2. /  WK30-39 1:47:04.1 0:21:57.3 19:48.7 8 1:06:02.1 9
10 208 detail závodníka KADLECOVÁ Hana CZE 1959 Metrostav 4. /  WK50-59 1:48:37.4 0:23:30.6 20:21.4 12 1:06:55.1 10
11 209 detail závodníka PÁVKOVÁ Jana CZE 1957 Ski KlubŘevnice 5. /  WK50-59 1:51:25.4 0:26:18.6 20:34.2 13 1:08:15.1 11
12 292 detail závodníka HARAKALOVÁ Kateřina CZE 2005 LK Slovan K. Vary 5. /  WK17-18 1:56:08.8 0:31:02.0 22:26.9 17 1:13:21.6 13
13 252 detail závodníka POŠTOVÁ Martina CZE 1973 SK Boží dar 1. /  WK40-49 1:57:27.7 0:32:20.9 21:02.2 14 1:12:26.1 12
14 322 detail závodníka ŠTUDLAROVÁ Zuzana CZE 2005 LK Skovan Karlovy Vary 6. /  WK17-18 1:59:30.9 0:34:24.1 20:10.9 10 1:13:24.6 14
15 320 detail závodníka KOLOVRATOVÁ Tereza CZE 2004 LK Slovan 7. /  WK17-18 1:59:34.4 0:34:27.6 20:09.2 9 1:13:27.1 15
16 305 detail závodníka SLAVÍKOVÁ Jitka CZE 1957 Modrá Pernink 6. /  WK50-59 2:00:54.4 0:35:47.6 21:27.7 15 1:13:56.3 16
17 275 detail závodníka RYL Katrin GER 1975 --- 2. /  WK40-49 2:07:44.4 0:42:37.6 22:46.7 21 1:17:18.6 18
18 214 detail závodníka JINDROVÁ Jana CZE 1955 TJ ÚVN 1. /  WK60+ 2:09:33.1 0:44:26.3 22:37.5 20 1:19:10.4 19
19 319 detail závodníka BAUEROVÁ Aneta CZE 2007 LK Slovan Karlovy Vary 8. /  WK17-18 2:10:42.4 0:45:35.6 22:25.4 16 1:17:14.1 17
20 216 detail závodníka BÍLÁ Jarmila CZE 1968 --- 3. /  WK40-49 2:13:29.1 0:48:22.3 23:45.9 22 1:21:37.9 20
21 321 detail závodníka ŠTUDLAROVÁ PELÍŠKOVÁ Jitka CZE 1972 LK Slovan 4. /  WK40-49 2:17:11.5 0:52:04.7 22:35.4 19 1:21:57.6 21
22 268 detail závodníka ZATLOUKALOVÁ Linda CZE 2005 LK Slovan K. Vary 9. /  WK17-18 2:17:11.9 0:52:05.1 22:30.2 18 1:21:58.6 22
23 282 detail závodníka STEFANOVOVÁ Hana CZE 1977 LK Slovan Karlovy Vary 3. /  WK30-39 2:22:08.7 0:57:01.9 24:57.2 23 1:26:17.1 23
--- 274 detail závodníka LEHMANN Sarah GER 1989 PULSSCHLAG neuhausen eizgbirge . /  WK19-29 DNF --- 16:52.7 --- --- ---
--- 235 detail závodníka MALIŠOVÁ Karla CZE 1960 USK Parha . /  WK50-59 DNS --- --- --- --- ---