Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | Modravsky potok 2 | # | Holubí skála 1 | # |
---|
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | Modravsky potok 2 | # | Holubí skála 1 | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 2 | BOUDÍKOVÁ Adéla | 1986 | Atlas Craft Team | 1. / W30-39 | 1:59:58.4 | 0:00:00.0 | 0:27:17.7 | 1 | 1:18:03.4 | 1 | ||
2 | diplom | 375 | KOCUMOVÁ Zuzana | 1979 | LIBEREC | 2. / W30-39 | 2:06:48.1 | 0:06:49.7 | 0:29:07.5 | 2 | 1:22:00.4 | 2 | ||
3 | diplom | 13 | FRIČKOVÁ Pavla | 1982 | ČVUT FEL Praha | 3. / W30-39 | 2:18:15.6 | 0:18:17.2 | 0:31:26.0 | 3 | 1:29:06.1 | 3 | ||
4 | diplom | 70 | KNOPOVÁ Kamila | 1992 | Ski klub Jablonec | 1. / W19-29 | 2:23:23.9 | 0:23:25.5 | 0:31:57.5 | 4 | 1:33:18.7 | 4 | ||
5 | diplom | 106 | HORNFECK Ulla | 1983 | Zipps Racing Team | 4. / W30-39 | 2:24:41.4 | 0:24:43.0 | 0:34:05.5 | 5 | 1:33:44.9 | 5 | ||
6 | diplom | 387 | RANDÁKOVÁ RŮŽena | 1977 | Zdíkov | 5. / W30-39 | 2:37:32.9 | 0:37:34.5 | 0:34:30.3 | 6 | 1:40:58.0 | 6 | ||
7 | diplom | 305 | LANDE Julie Finsrud | 1976 | Magnor UL | 1. / W40-49 | 2:44:00.2 | 0:44:01.8 | 0:37:58.8 | 9 | 1:46:18.4 | 7 | ||
8 | diplom | 136 | NOWAK Steffi | 1971 | --- | 2. / W40-49 | 2:44:30.5 | 0:44:32.1 | 0:36:25.3 | 7 | 1:47:01.4 | 8 | ||
9 | diplom | 215 | CIGÁNKOVÁ Iva | 1982 | SK Hájovna Volary | 6. / W30-39 | 2:49:52.9 | 0:49:54.5 | 0:38:55.8 | 10 | 1:49:16.7 | 9 | ||
10 | diplom | 25 | MERILO Helen | 1993 | KARUPESA TEAM | 2. / W19-29 | 2:53:30.3 | 0:53:31.9 | 0:36:32.2 | 8 | 1:50:41.0 | 10 | ||
11 | diplom | 182 | MICHALKOVA Jaroslava | 1979 | Žižkovský tygři | 7. / W30-39 | 2:57:17.3 | 0:57:18.9 | 0:40:05.8 | 11 | 1:55:13.0 | 11 | ||
12 | diplom | 4144 | VRBOVÁ Martina | 1984 | Sorry Wolle WWTŘíčany | 8. / W30-39 | 2:59:40.5 | 0:59:42.1 | 0:40:53.3 | 12 | 1:56:04.0 | 12 | ||
13 | diplom | 317 | JENÍKOVÁ Karolína | 1968 | Eleven Run Team/Báječné ženy v běhu | 3. / W40-49 | 3:02:15.5 | 1:02:17.1 | 0:41:52.5 | 13 | 2:00:09.2 | 13 | ||
14 | diplom | 369 | CEJPKOVÁ Ivana | 1958 | JIHLAVA | 1. / W50+ | 3:15:56.6 | 1:15:58.2 | 0:44:31.6 | 16 | 2:08:48.0 | 16 | ||
15 | diplom | 336 | PROCHÁZKOVÁ Pavlína | 1964 | HOŘOVICE | 2. / W50+ | 3:16:47.6 | 1:16:49.2 | 0:47:37.8 | 19 | 2:08:41.8 | 15 | ||
16 | diplom | 396 | BÖHMÜLLER Ulrike | 1959 | Linz | 3. / W50+ | 3:18:01.3 | 1:18:02.9 | 0:42:54.8 | 15 | 2:09:43.8 | 17 | ||
17 | diplom | 295 | HERMANOVÁ Zuzana | 1987 | OK Lokomotiva Pardubice | 3. / W19-29 | 3:18:39.8 | 1:18:41.4 | 0:42:40.1 | 14 | 2:03:02.0 | 14 | ||
18 | diplom | 386 | MAREŠOVÁ Iveta | 1974 | Žižkovští tygři | 4. / W40-49 | 3:23:04.8 | 1:23:06.4 | 0:44:38.2 | 17 | 2:12:43.3 | 18 | ||
19 | diplom | 349 | ONDAČKOVÁ Marta | 1982 | --- | 9. / W30-39 | 3:28:25.3 | 1:28:26.9 | 0:49:45.1 | 23 | 2:15:42.3 | 20 | ||
20 | diplom | 126 | PROCHÁZKOVÁ Irena | 1957 | TJ Háje | 4. / W50+ | 3:29:37.5 | 1:29:39.1 | 0:45:28.1 | 18 | 2:15:04.3 | 19 | ||
21 | diplom | 101 | KOUBKOVÁ Ilona | 1956 | Praha 10 - Petrovice | 5. / W50+ | 3:30:14.4 | 1:30:16.0 | 0:47:54.8 | 20 | 2:15:55.8 | 22 | ||
22 | diplom | 234 | SETÍNKOVÁ Zuzana | 1957 | DKP | 6. / W50+ | 3:32:02.6 | 1:32:04.2 | 0:48:30.3 | 22 | 2:17:55.8 | 23 | ||
23 | diplom | 259 | ČERNÁ Jolana | 1965 | Kvilda | 7. / W50+ | 3:38:06.9 | 1:38:08.5 | 0:51:02.5 | 24 | 2:22:22.1 | 25 | ||
24 | diplom | 298 | MATEJOVÁ Adéla | 1990 | Habeš Team Strakonice | 4. / W19-29 | 3:40:21.4 | 1:40:23.0 | 0:48:11.6 | 21 | 2:20:51.6 | 24 | ||
25 | diplom | 286 | MERČÁKOVÁ Daniela | 1969 | okr.Žiar nad Hronom | 5. / W40-49 | 3:41:56.6 | 1:41:58.2 | 1:12:33.9 | 28 | 2:15:48.2 | 21 | ||
26 | diplom | 371 | PLATHE Silke | 1963 | --- | 8. / W50+ | 3:59:29.9 | 1:59:31.5 | 0:54:51.0 | 27 | 2:35:25.6 | 26 | ||
27 | diplom | 370 | KUHN Karin | 1953 | --- | 9. / W50+ | 4:00:17.2 | 2:00:18.8 | 0:53:23.0 | 25 | 2:35:54.1 | 27 | ||
28 | diplom | 261 | PROCHÁZKOVÁ Libuše | 1952 | ČESKÁ LÍPA | 10. / W50+ | 4:10:02.5 | 2:10:04.1 | 0:54:16.7 | 26 | 2:39:05.1 | 28 | ||
--- | 228 | SCHMITZ Christiane | 1961 | TB 1888 Erlangen Triathlon | . / W50+ | DSQ | --- | --- | --- | --- | --- |