Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 1.kolo | # | 2.kolo | # | 3.kolo | # | 4.kolo | # | 5.kolo | # | 6.kolo | # | 7.kolo | # | 8.kolo | # |
---|
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 1.kolo | # | 2.kolo | # | 3.kolo | # | 4.kolo | # | 5.kolo | # | 6.kolo | # | 7.kolo | # | 8.kolo | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 64 | CINK Ondřej | 1990 | Multivan Merida Biking Team | 1. / Muži Elita | 1:37:48.4 | 0:00:00.0 | 11:52.0 [1] | 1 | 11:50.8 [1] | 1 | 12:15.2 [2] | 1 | 12:17.7 [3] | 1 | 12:07.2 [1] | 1 | 12:17.8 [1] | 1 | 12:27.4 [2] | 1 | 12:40.3 [3] | 1 | ||
2 | 1 | ŠKARNITZL Jan | 1986 | SRAM MITAS TREK | 2. / Muži Elita | 1:38:24.3 | 0:00:35.9 | 11:55.0 [4] | 4 | 12:23.6 [4] | 3 | 12:12.0 [1] | 3 | 12:12.1 [1] | 2 | 12:15.1 [2] | 2 | 12:28.2 [2] | 2 | 12:32.3 [3] | 2 | 12:26.0 [1] | 2 | ||
3 | 2 | NESVADBA Jan | 1991 | EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN | 3. / Muži Elita | 1:39:11.6 | 0:01:23.2 | 11:52.3 [2] | 2 | 12:02.4 [2] | 2 | 12:35.3 [7] | 2 | 12:29.3 [4] | 3 | 12:27.4 [5] | 3 | 12:31.7 [3] | 3 | 12:37.7 [4] | 3 | 12:35.5 [2] | 3 | ||
4 | 5 | NOVAK Jiri | 1985 | Cst Superior Brentjens Mtb Racing Team | 4. / Muži Elita | 1:39:46.4 | 0:01:58.0 | 12:30.3 [10] | 10 | 12:26.5 [6] | 8 | 12:17.4 [3] | 7 | 12:17.4 [2] | 7 | 12:21.6 [3] | 5 | 12:33.1 [5] | 5 | 12:26.4 [1] | 4 | 12:53.7 [7] | 4 | ||
5 | 79 | GEHBAUER Alexander | 1990 | RC Fitstore24 ARBÖ ASKÖ Klagenfurt | 5. / Muži Elita | 1:40:20.0 | 0:02:31.6 | 12:08.0 [6] | 6 | 12:24.8 [5] | 5 | 12:22.9 [4] | 4 | 12:34.5 [7] | 4 | 12:22.8 [4] | 4 | 12:33.0 [4] | 4 | 12:51.5 [7] | 5 | 13:02.5 [9] | 5 | ||
6 | 8 | VASTL Jan | 1995 | BIANCHI COUNTERVAIL | 1. / Muži U23 | 1:41:22.7 | 0:03:34.3 | 12:18.0 [8] | 8 | 12:15.1 [3] | 6 | 12:26.5 [6] | 5 | 12:30.8 [6] | 5 | 12:34.2 [6] | 6 | 12:58.2 [9] | 6 | 13:11.5 [10] | 6 | 13:08.4 [10] | 6 | ||
7 | 4 | PAPRSTKA Tomáš | 1992 | EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN | 6. / Muži Elita | 1:42:00.9 | 0:04:12.5 | 11:55.7 [5] | 5 | 12:38.1 [8] | 7 | 12:26.2 [5] | 6 | 12:30.7 [5] | 6 | 13:05.0 [12] | 7 | 13:20.9 [13] | 7 | 13:03.3 [9] | 7 | 13:01.0 [8] | 7 | ||
8 | 84 | KULHAVÝ Jaroslav | 1985 | SPECIALIZED RACING XC | 7. / Muži Elita | 1:42:21.6 | 0:04:33.2 | 11:54.5 [3] | 3 | 12:32.7 [7] | 4 | 13:19.0 [15] | 8 | 13:01.7 [13] | 10 | 13:15.3 [14] | 10 | 12:48.6 [8] | 11 | 12:44.3 [5] | 8 | 12:45.5 [4] | 8 | ||
9 | 6 | PRŮDEK Matěj | 1997 | NUTREND SPECIALIZED RACING | 2. / Muži U23 | 1:42:26.5 | 0:04:38.1 | 12:37.1 [11] | 11 | 12:59.5 [15] | 14 | 12:52.3 [10] | 14 | 12:53.7 [10] | 11 | 12:42.2 [9] | 11 | 12:44.1 [7] | 9 | 12:47.5 [6] | 9 | 12:50.1 [5] | 9 | ||
10 | 11 | ULLOA Jose Gerardo | 1996 | CONADE - CODE GUANAJUATO PRO CYCLING TEAM XC | 3. / Muži U23 | 1:42:38.2 | 0:04:49.8 | 12:38.7 [12] | 12 | 12:54.0 [14] | 11 | 12:55.4 [13] | 12 | 12:59.3 [12] | 13 | 12:41.1 [7] | 12 | 12:44.0 [6] | 12 | 12:53.4 [8] | 10 | 12:52.3 [6] | 10 | ||
11 | 24 | KANĚRA Michal | 1986 | Nilfisk pro cycling | 8. / Muži Elita | 1:43:19.1 | 0:05:30.7 | 12:27.1 [9] | 9 | 12:41.6 [10] | 10 | 12:45.6 [8] | 10 | 12:46.6 [8] | 8 | 13:00.2 [11] | 8 | 13:00.5 [10] | 8 | 13:12.7 [12] | 11 | 13:24.8 [11] | 11 | ||
12 | 73 | OLIVER Ben | 1996 | North Canterbury Cycling | 4. / Muži U23 | 1:43:40.9 | 0:05:52.5 | 12:15.6 [7] | 7 | 12:41.9 [11] | 9 | 12:56.3 [14] | 9 | 12:47.9 [9] | 9 | 12:59.6 [10] | 9 | 13:08.3 [12] | 10 | 13:12.3 [11] | 12 | 13:39.0 [14] | 12 | ||
13 | 83 | PLANTET Pierre Geoffroy | 1984 | Equipe Vélo Oberland | 9. / Muži Elita | 1:44:24.4 | 0:06:36.0 | 12:41.8 [13] | 13 | 12:52.0 [13] | 12 | 12:54.5 [11] | 13 | 13:04.9 [14] | 15 | 12:41.6 [8] | 13 | 13:04.9 [11] | 13 | 13:18.3 [14] | 13 | 13:46.4 [17] | 13 | ||
14 | 12 | KOBES Lukáš | 1996 | VELOSPORT DOMAŽLICE | 5. / Muži U23 | 1:45:01.7 | 0:07:13.3 | 12:45.4 [15] | 15 | 12:48.9 [12] | 13 | 12:54.7 [12] | 15 | 12:56.6 [11] | 12 | 13:08.5 [13] | 14 | 13:24.0 [14] | 14 | 13:23.2 [15] | 14 | 13:40.4 [15] | 14 | ||
15 | 87 | VETSCH Enea | 1994 | BMC - Fischer | 6. / Muži U23 | 1:45:34.3 | 0:07:45.9 | 12:58.2 [17] | 17 | 12:38.9 [9] | 15 | 12:50.6 [9] | 11 | 13:05.3 [15] | 14 | 13:21.0 [15] | 15 | 13:38.1 [18] | 15 | 13:33.9 [16] | 15 | 13:28.3 [12] | 15 | ||
16 | 78 | RITZINGER Felix | 1996 | Sportunion bikestore.cc-team | 7. / Muži U23 | 1:47:20.1 | 0:09:31.7 | 12:58.6 [18] | 18 | 13:28.8 [21] | 18 | 13:37.5 [22] | 19 | 13:18.5 [16] | 18 | 13:30.8 [18] | 18 | 13:29.8 [15] | 17 | 13:14.0 [13] | 16 | 13:42.1 [16] | 16 | ||
17 | 18 | VOBECKÝ Zdenek | 1989 | KH Tour Giant - Liv Cycling team | 10. / Muži Elita | 1:47:39.7 | 0:09:51.3 | 12:46.1 [16] | 16 | 13:13.1 [17] | 17 | 13:20.5 [16] | 16 | 13:25.9 [17] | 16 | 13:31.9 [19] | 16 | 13:42.2 [19] | 16 | 13:50.5 [19] | 17 | 13:49.5 [18] | 17 | ||
18 | 28 | KADLEC Jakub | 1997 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 8. / Muži U23 | 1:47:52.2 | 0:10:03.8 | 13:00.5 [19] | 19 | 13:41.4 [25] | 21 | 13:24.1 [18] | 20 | 13:34.1 [20] | 20 | 13:24.0 [16] | 19 | 13:33.6 [16] | 18 | 13:36.9 [17] | 18 | 13:37.6 [13] | 18 | ||
19 | 22 | BENEŠ Jan | 1990 | MS BIKE ACADEMY RACING | 11. / Muži Elita | 1:48:58.7 | 0:11:10.3 | 13:09.7 [22] | 22 | 13:32.1 [22] | 20 | 13:22.3 [17] | 18 | 13:35.4 [21] | 19 | 13:27.4 [17] | 20 | 13:37.4 [17] | 20 | 13:39.6 [18] | 19 | 14:34.8 [19] | 19 | ||
20 | 74 | OLIVER Craig | 1995 | North Canterbury Cycling | 9. / Muži U23 | 1:34:50.0 | - 1 Lap(s) | 12:44.3 [14] | 14 | 13:12.4 [16] | 16 | 13:24.7 [19] | 17 | 13:31.0 [18] | 17 | 13:48.0 [21] | 17 | 14:01.3 [22] | 19 | 14:08.3 [20] | 20 | --- | --- | ||
21 | 29 | LUKEŠ Daniel | 1994 | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | 10. / Muži U23 | 1:21:18.1 | - 2 Lap(s) | 13:23.9 [24] | 24 | 13:23.8 [18] | 22 | 13:25.8 [20] | 21 | 13:31.2 [19] | 21 | 13:46.1 [20] | 21 | 13:47.3 [20] | 21 | --- | --- | --- | --- | ||
22 | 56 | ŠÍREK Adrian | 1996 | KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N | 11. / Muži U23 | 1:21:38.3 | - 2 Lap(s) | 13:08.9 [21] | 21 | 13:25.1 [20] | 19 | 13:39.7 [23] | 22 | 13:35.7 [22] | 22 | 13:49.1 [22] | 22 | 13:59.8 [21] | 22 | --- | --- | --- | --- | ||
23 | 35 | HAMAN Martin | 1984 | Superior Riders | 12. / Muži Elita | 1:22:27.9 | - 2 Lap(s) | 13:49.5 [27] | 27 | 13:23.8 [18] | 24 | 13:32.3 [21] | 23 | 13:38.7 [23] | 23 | 13:59.7 [24] | 23 | 14:03.9 [23] | 23 | --- | --- | --- | --- | ||
24 | 37 | KUBÍN Filip | 1995 | GT OPPORTUNITY BRNO | 12. / Muži U23 | 1:23:42.5 | - 2 Lap(s) | 13:10.8 [23] | 23 | 13:43.7 [26] | 23 | 14:01.8 [26] | 24 | 14:06.4 [25] | 24 | 14:11.2 [25] | 24 | 14:28.5 [24] | 24 | --- | --- | --- | --- | ||
25 | 43 | ŠEVCŮ Tomáš | 1997 | HSK cycling team | 13. / Muži U23 | 1:24:11.2 | - 2 Lap(s) | 13:54.3 [31] | 31 | 13:39.6 [23] | 27 | 13:48.2 [24] | 25 | 13:51.8 [24] | 25 | 14:19.6 [28] | 25 | 14:37.7 [25] | 25 | --- | --- | --- | --- | ||
26 | 34 | KUBELKA Petr | 1995 | BMC CZ Racing team | 14. / Muži U23 | 1:09:54.6 | - 3 Lap(s) | 13:39.6 [26] | 26 | 13:55.4 [27] | 28 | 14:08.3 [27] | 27 | 14:20.3 [29] | 27 | 13:50.9 [23] | 26 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
27 | 59 | KUBÍN Michael | 1993 | BMC CZ Racing team | 13. / Muži Elita | 1:09:59.5 | - 3 Lap(s) | 13:51.7 [29] | 29 | 13:40.1 [24] | 26 | 13:51.6 [25] | 26 | 14:16.6 [28] | 26 | 14:19.5 [27] | 27 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
28 | 66 | ALBRECHT Anton | 1997 | Schwalbe Team Sachsen | 15. / Muži U23 | 1:11:15.3 | - 3 Lap(s) | 13:52.1 [30] | 30 | 14:21.7 [29] | 29 | 14:32.3 [31] | 28 | 14:11.9 [26] | 28 | 14:17.2 [26] | 28 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
29 | 53 | MARTINEZ Amando | 1997 | CONADE - CODE GUANAJUATO PRO CYCLING TEAM XC | 16. / Muži U23 | 1:12:04.4 | - 3 Lap(s) | 13:54.8 [32] | 32 | 14:41.3 [37] | 31 | 14:20.8 [28] | 30 | 14:40.1 [31] | 29 | 14:27.3 [29] | 29 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
30 | 50 | KRUMPHANZL Matyáš | 1997 | Superior Riders | 17. / Muži U23 | 0:57:47.9 | - 4 Lap(s) | 14:12.6 [33] | 33 | 14:31.5 [33] | 34 | 14:47.6 [36] | 35 | 14:16.1 [27] | 30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
31 | 57 | VÁGNER Marek | 1989 | KRABCYCLES | 14. / Muži Elita | 0:57:49.3 | - 4 Lap(s) | 14:16.1 [34] | 34 | 14:21.9 [30] | 33 | 14:28.1 [29] | 32 | 14:43.1 [32] | 31 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
32 | 31 | BOGAR Kryštof | 1994 | SUPERIOR MTB TEAM | 18. / Muži U23 | 0:57:54.3 | - 4 Lap(s) | 13:01.1 [20] | 20 | 14:30.3 [31] | 25 | 15:28.3 [42] | 31 | 14:54.5 [35] | 32 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
33 | 72 | OŠŤÁDAL Jiří | 1993 | GT OPPORTUNITY BRNO | 15. / Muži Elita | 0:58:02.9 | - 4 Lap(s) | 14:18.4 [35] | 35 | 14:31.2 [32] | 35 | 14:43.2 [34] | 36 | 14:30.0 [30] | 33 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
34 | 49 | VEJDA Michal | 1994 | PRESTIGE CYCLING TEAM | 19. / Muži U23 | 0:58:16.4 | - 4 Lap(s) | 14:41.2 [38] | 38 | 14:16.3 [28] | 36 | 14:28.5 [30] | 33 | 14:50.4 [34] | 34 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
35 | 41 | BULIS Roman | 1991 | 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. | 16. / Muži Elita | 0:58:30.5 | - 4 Lap(s) | 13:50.3 [28] | 28 | 14:46.3 [39] | 32 | 14:54.2 [37] | 34 | 14:59.7 [36] | 35 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
36 | 65 | NOVÁK Přemysl | 1996 | PROFI SPORT CHEB | 20. / Muži U23 | 0:58:50.7 | - 4 Lap(s) | 14:43.6 [40] | 40 | 14:41.3 [37] | 40 | 14:42.5 [33] | 39 | 14:43.2 [33] | 36 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
37 | 71 | MORÁVEK Zdeněk | 1996 | GT OPPORTUNITY BRNO | 21. / Muži U23 | 0:58:57.9 | - 4 Lap(s) | 14:41.7 [39] | 39 | 14:31.5 [33] | 38 | 14:43.6 [35] | 37 | 15:01.0 [37] | 37 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
38 | 86 | HEJTMÁNEK Marek | 1997 | SPORTON ŠUMPERK | 22. / Muži U23 | 0:59:10.8 | - 4 Lap(s) | 14:25.9 [36] | 36 | 14:37.4 [36] | 37 | 15:02.4 [39] | 38 | 15:05.0 [38] | 38 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
39 | 67 | SCHURIG Edgar | 1996 | Schwalbe Team Sachsen | 23. / Muži U23 | 0:59:37.9 | - 4 Lap(s) | 14:49.9 [42] | 42 | 14:33.5 [35] | 39 | 15:00.9 [38] | 40 | 15:13.5 [39] | 39 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
40 | 58 | BŘEZINA Petr | 1984 | CYKLO TEAM KOLARNA | 17. / Muži Elita | 1:00:03.2 | - 4 Lap(s) | 14:40.1 [37] | 37 | 14:59.2 [41] | 41 | 15:03.4 [40] | 41 | 15:20.5 [40] | 40 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
41 | 62 | STARÝ Dominik | 1997 | Jaroslav Kulhavy Cycling Team | 24. / Muži U23 | 1:00:40.9 | - 4 Lap(s) | 14:45.8 [41] | 41 | 15:02.2 [42] | 42 | 15:31.6 [43] | 42 | 15:21.2 [41] | 41 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
42 | 33 | KOTRLA Michal | 1986 | planet bikes team | 18. / Muži Elita | 1:02:24.8 | - 4 Lap(s) | 13:28.9 [25] | 25 | 14:47.6 [40] | 30 | 14:40.2 [32] | 29 | 19:28.0 [42] | 42 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
43 | 85 | POKORNÝ Jiří | 1997 | SALITH SUMTEX ŠUMPERK | 25. / Muži U23 | 0:45:59.2 | - 5 Lap(s) | 15:14.9 [44] | 44 | 15:23.8 [43] | 43 | 15:20.5 [41] | 43 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
44 | 70 | KOSINA Jakub | 1996 | GT OPPORTUNITY BRNO | 26. / Muži U23 | 0:47:07.2 | - 5 Lap(s) | 15:07.3 [43] | 43 | 15:56.2 [44] | 44 | 16:03.7 [44] | 44 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
45 | 54 | RODRIGUEZ ACEVEDO Noe Alejandro | 1982 | CONADE - CODE GUANAJUATO PRO CYCLING TEAM XC | 19. / Muži Elita | 0:36:35.3 | - 6 Lap(s) | 17:15.3 [45] | 45 | 19:19.9 [45] | 45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 7 | RAJCHART Jan | 1996 | ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE | . / Muži U23 | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 26 | SCHUBERT Štěpán | 1996 | EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN | . / Muži U23 | DNF | --- | 13:01.1 [-] | --- | 26:01.1 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 38 | HEIGL Philipp | 1993 | SU Bikestore.cc Team | . / Muži Elita | DNF | --- | 13:48.5 [-] | --- | 27:45.7 [-] | --- | 41:37.8 [-] | --- | 55:39.2 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 52 | ROUHA Tomáš | 1981 | KONA CYCLING POINT | . / Muži Elita | DNF | --- | 15:05.7 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 68 | LITSCHER Thomas | 1989 | Multivan Merida Biking Team | . / Muži Elita | DNF | --- | 11:38.1 [-] | --- | 24:15.8 [-] | --- | 37:17.2 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 69 | SCHELB Julian | 1992 | Multivan Merida Biking Team | . / Muži Elita | DNF | --- | 12:34.9 [-] | --- | 25:21.3 [-] | --- | 38:55.8 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 75 | KABUSH Geoff | 1977 | Scott/ 3 Rox Racing | . / Muži Elita | DNF | --- | 16:14.4 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 80 | ROHRBACH Nicola | 1986 | goldwurst-power/ FELT | . / Muži Elita | DNF | --- | 11:52.2 [-] | --- | 24:18.1 [-] | --- | 36:56.3 [-] | --- | 50:38.6 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |