XVII. INTERNATIONAL MTB MARATHON MALEVIL CUP 2016
DATUM : | 18.6.2016 | MÍSTO : | Jablonné v Podještědí – Heřmanice |
---|
POŘADATEL : | PAKLI SPORT KLUB | WEBOVÉ STRÁNKY : | malevilcup.cz/ |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Ztráta | Kristýna | # | Rozdělení | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1001 | ZIMA Ota | 1984 | Kellys Bike ranch | 3:04:22.8 | 0:00:00.0 | 0:55:31.7 | 4 | 2:52:26.8 | 1 | ||
2 | 1307 | ČERNÝ Milan | 1978 | Ski a Bike Centrum Radotín | 3:05:41.0 | 0:01:18.2 | 0:55:54.2 | 5 | 2:52:27.6 | 2 | ||
3 | 1263 | JINDRA Pavel | 1978 | Eleven Merzedes-Benz Mitas | 3:07:43.9 | 0:03:21.1 | 0:55:14.1 | 1 | 2:53:43.4 | 3 | ||
4 | 1341 | MÜLLER Udo | 1977 | Z-team | 3:10:12.6 | 0:05:49.8 | 0:56:38.4 | 7 | --- | --- | ||
5 | 1324 | KARÁSEK Vladislav | 1985 | CK Kolokrám | 3:10:43.8 | 0:06:21.0 | 0:55:31.2 | 3 | 2:56:53.8 | 4 | ||
6 | 1165 | NOWAKOWSKI Sławomir | 1984 | XTRABIKE SCC BOLESŁAWIEC | 3:13:09.0 | 0:08:46.2 | 0:59:31.2 | 15 | 2:59:22.4 | 5 | ||
7 | 1054 | HEINKE Sascha | 1985 | Team Firebike-Drössiger | 3:15:08.5 | 0:10:45.7 | 0:55:55.7 | 6 | 3:01:32.2 | 6 | ||
8 | 1156 | SCHOLZE Patrick | 1985 | Bad Bikers MTB-Sport e.V. | 3:15:17.0 | 0:10:54.2 | 0:57:10.4 | 8 | 3:02:03.7 | 7 | ||
9 | 1006 | STEIN Marcel | 1986 | Team Stein Bikes | 3:18:52.9 | 0:14:30.1 | 0:55:15.5 | 2 | 3:02:51.2 | 8 | ||
10 | 1005 | KEJZLAR Tomáš | 1983 | TJ Sokol Nové Město nad Metují | 3:19:08.1 | 0:14:45.3 | 0:58:50.4 | 9 | 3:06:17.8 | 10 | ||
11 | 1338 | BRADÁČ Vojtěch | 1986 | Toi Toi Cykloklub Slaný | 3:19:21.3 | 0:14:58.5 | 0:59:03.2 | 13 | 3:06:16.0 | 9 | ||
12 | 1002 | JANOČKO Ján | 1982 | Ski a Bike Club Radotín | 3:19:45.7 | 0:15:22.9 | 0:58:54.7 | 11 | 3:06:58.9 | 11 | ||
13 | 1009 | FUNKE Mathias | 1978 | --- | 3:23:00.0 | 0:18:37.2 | 1:02:14.6 | 19 | 3:09:51.7 | 12 | ||
14 | 1233 | HÜMBERT Martin | 1982 | Zeppelin-Team OSC Potsdam | 3:26:12.6 | 0:21:49.8 | 1:00:16.3 | 17 | 3:10:59.4 | 15 | ||
15 | 1029 | ZELENKA Jaroslav | 1980 | Severní Větry | 3:27:22.7 | 0:22:59.9 | 0:59:55.4 | 16 | 3:12:39.2 | 16 | ||
16 | 1331 | ESENBLÄTTER Mathias | 1978 | --- | 3:27:29.4 | 0:23:06.6 | 0:58:51.0 | 10 | 3:10:31.8 | 13 | ||
17 | 1198 | FISCHER Torsten | 1979 | EBM-Team Seiffen | 3:30:28.7 | 0:26:05.9 | 1:03:32.0 | 23 | 3:15:41.8 | 17 | ||
18 | 1024 | JAROUŠ Martin | 1981 | Calabrone | 3:33:39.1 | 0:29:16.3 | 1:02:12.5 | 18 | 3:20:10.2 | 19 | ||
19 | 1034 | FODOR Petr | 1981 | Záholice SK | 3:34:18.2 | 0:29:55.4 | 1:03:34.9 | 24 | 3:20:09.4 | 18 | ||
20 | 1167 | FROST Thomas | 1985 | Dresden | 3:34:45.5 | 0:30:22.7 | 1:03:03.3 | 21 | 3:20:44.8 | 22 | ||
21 | 1025 | KRAUSS Andreas | 1980 | KNICKEN tbr-bike.com | 3:35:55.8 | 0:31:33.0 | 1:05:02.5 | 28 | 3:20:31.7 | 21 | ||
22 | 1077 | STRÁNSKÝ Jiří | 1981 | CK Šluknovsko - Bicykl Kříž Team | 3:37:51.2 | 0:33:28.4 | 0:59:03.9 | 14 | 3:20:22.3 | 20 | ||
23 | 1335 | NAGY Petr | 1978 | STRATOS AUTO | 3:43:42.9 | 0:39:20.1 | 0:59:02.3 | 12 | 3:10:32.4 | 14 | ||
24 | 1011 | WAUSCHKUHN Bastian | 1979 | TBR-Werner | 3:44:23.8 | 0:40:01.0 | 1:03:44.0 | 25 | 3:29:57.1 | 23 | ||
25 | 1177 | KLOTKE Norman | 1978 | --- | 3:46:31.5 | 0:42:08.7 | 1:03:02.2 | 20 | 3:31:53.6 | 24 | ||
26 | 1148 | BAIER Udo | 1981 | TSV Großschönau | 3:48:36.0 | 0:44:13.2 | 1:03:25.2 | 22 | 3:33:40.0 | 25 | ||
27 | 1337 | ANDERSSOHN Robert | 1978 | KV SMF SCHWERELOS | 3:50:03.6 | 0:45:40.8 | 1:06:23.9 | 29 | 3:34:27.2 | 27 | ||
28 | 1225 | PETEREK Lars | 1978 | 1. Radverein Pirna | 3:50:07.7 | 0:45:44.9 | 1:03:50.6 | 26 | 3:33:50.1 | 26 | ||
29 | 1063 | MACHÁČEK Martin | 1984 | Jezdci gastrolitu | 3:50:37.0 | 0:46:14.2 | 1:08:33.9 | 39 | 3:36:02.8 | 28 | ||
30 | 1311 | STÜLPNER Sebastian | 1983 | EBM Team Seiffen | 3:53:36.5 | 0:49:13.7 | 1:08:28.5 | 38 | 3:37:01.9 | 29 | ||
31 | 1043 | LEUBNER Andreas | 1981 | Medingen | 3:57:43.8 | 0:53:21.0 | 1:09:50.1 | 45 | 3:40:03.9 | 34 | ||
32 | 1303 | THOMÄ Philipp | 1985 | Team RPM Erzgebirge | 3:58:02.1 | 0:53:39.3 | 1:09:28.1 | 43 | 3:40:02.6 | 33 | ||
33 | 1245 | PLATICH Karel | 1985 | --- | 3:58:08.2 | 0:53:45.4 | 1:09:30.0 | 44 | 3:41:38.8 | 35 | ||
34 | 1279 | DARIUSZ Markiewicz | 1979 | MW INVEST Group | 3:58:37.4 | 0:54:14.6 | 1:07:39.9 | 36 | 3:39:18.0 | 30 | ||
35 | 1071 | ŠIŠOVSKÝ Martin | 1986 | bikeacademy.sk | 3:58:42.6 | 0:54:19.8 | 1:06:33.6 | 31 | 3:39:35.0 | 32 | ||
36 | 1272 | WUJCZAK Wojciech | 1983 | MW INVEST Group | 3:58:58.0 | 0:54:35.2 | 1:07:39.4 | 35 | 3:39:27.1 | 31 | ||
37 | 1290 | DRECHSEL Marc | 1979 | --- | 3:59:42.7 | 0:55:19.9 | 1:09:52.7 | 47 | 3:44:02.2 | 39 | ||
38 | 1209 | MEIßNER Mathias | 1978 | Kletterklub Kelchsteiner Oybin | 4:00:10.3 | 0:55:47.5 | 1:06:24.5 | 30 | 3:43:11.6 | 36 | ||
39 | 1334 | MAREČEK Jan | 1981 | STRATOS AUTO | 4:00:59.4 | 0:56:36.6 | 1:04:25.4 | 27 | 3:44:01.3 | 38 | ||
40 | 1052 | OTTE Stefan | 1982 | 1. Radverein Pirna | 4:01:23.6 | 0:57:00.8 | 1:06:44.5 | 32 | 3:43:47.0 | 37 | ||
41 | 1294 | ZALESINSKI Krzysztof | 1984 | strefasportu.pl | 4:02:30.4 | 0:58:07.6 | 1:07:54.2 | 37 | 3:46:27.5 | 41 | ||
42 | 1160 | ZAJĄC Grzegorz | 1979 | XTRABIKE SCC BOLESŁAWIEC | 4:03:46.8 | 0:59:24.0 | 1:06:45.7 | 33 | 3:46:18.5 | 40 | ||
43 | 1292 | WEIßBACH Michel | 1983 | Team RPM Erzgebirge | 4:04:45.9 | 1:00:23.1 | 1:09:51.7 | 46 | 3:47:02.3 | 42 | ||
44 | 1326 | PELC Stanislav | 1983 | Eleven Team Příchovice | 4:05:55.1 | 1:01:32.3 | 1:09:25.9 | 41 | 3:49:46.4 | 43 | ||
45 | 1037 | HOBRLANT Pavel | 1980 | KSM Castings CZ | 4:08:18.5 | 1:03:55.7 | 1:06:59.0 | 34 | 3:52:02.2 | 44 | ||
46 | 1333 | SCHUMANN David | 1983 | SU Robotron | 4:09:27.4 | 1:05:04.6 | 1:08:35.3 | 40 | 3:52:14.0 | 45 | ||
47 | 1229 | JIRAN Jan | 1977 | MTBO team Hradec Králové | 4:10:46.6 | 1:06:23.8 | 1:09:27.1 | 42 | 3:52:55.1 | 46 | ||
48 | 1204 | CONK Jakub | 1983 | CK Šluknovsko - Bicykl Kříž Team | 4:14:58.6 | 1:10:35.8 | 1:11:20.7 | 50 | 3:56:46.9 | 47 | ||
49 | 1280 | MARCINKOWSKI Dawid | 1986 | MW INVEST Group | 4:15:23.8 | 1:11:01.0 | 1:11:00.3 | 48 | 3:57:47.6 | 48 | ||
50 | 1070 | ŠINDELÁŘ Jiří | 1980 | MTB HELLFISH AMINOSTAR | 4:16:07.1 | 1:11:44.3 | 1:11:41.2 | 51 | 3:59:39.4 | 49 | ||
51 | 1330 | JUN Tomáš | 1979 | --- | 4:20:59.9 | 1:16:37.1 | 1:14:07.5 | 53 | 4:03:03.0 | 50 | ||
52 | 1093 | JAKOB René | 1978 | SG Leutersdorf | 4:22:02.4 | 1:17:39.6 | 1:13:39.0 | 52 | 4:05:04.1 | 51 | ||
53 | 1319 | HOLÁREK Milan | 1984 | --- | 4:25:00.3 | 1:20:37.5 | 1:14:18.0 | 55 | 4:07:59.6 | 53 | ||
54 | 1076 | ERLER Aleš | 1980 | --- | 4:29:42.2 | 1:25:19.4 | 1:19:37.8 | 65 | 4:12:38.8 | 56 | ||
55 | 1083 | ZELENKA Jan | 1982 | --- | 4:30:03.4 | 1:25:40.6 | 1:16:23.5 | 59 | 4:07:05.4 | 52 | ||
56 | 1136 | KRTIČKA Petr | 1979 | --- | 4:31:27.6 | 1:27:04.8 | 1:15:12.3 | 57 | 4:12:55.9 | 57 | ||
57 | 1261 | RICHTER Lutz | 1980 | 1. Radverein Pirna | 4:31:55.5 | 1:27:32.7 | 1:15:46.4 | 58 | 4:09:55.0 | 54 | ||
58 | 1325 | FRICKE Peer | 1977 | --- | 4:33:06.5 | 1:28:43.7 | 1:18:07.3 | 63 | 4:13:43.1 | 59 | ||
59 | 1219 | KNICKÝ Milan | 1979 | MK - Cyklo Děčín | 4:33:32.7 | 1:29:09.9 | 1:11:13.9 | 49 | 4:11:16.8 | 55 | ||
60 | 1022 | HÁJEK Jan | 1980 | AC Čimelice | 4:35:40.2 | 1:31:17.4 | 1:15:11.2 | 56 | 4:13:10.4 | 58 | ||
61 | 1343 | LOUDA Jan | 1980 | Loudové | 4:44:57.0 | 1:40:34.2 | 1:17:51.8 | 62 | 4:22:11.2 | 60 | ||
62 | 1299 | NESTMANNTE Sandro | 1984 | Team RPM Erzgebirge | 4:46:08.1 | 1:41:45.3 | 1:17:46.3 | 61 | 4:24:55.9 | 61 | ||
63 | 1158 | NEDVĚD Tomáš | 1982 | AC Sparta Praha | 4:53:18.6 | 1:48:55.8 | 1:23:39.7 | 71 | 4:33:47.3 | 62 | ||
64 | 1197 | HENTSCHEL Christian | 1982 | EBM-Team Seiffen | 5:00:49.7 | 1:56:26.9 | 1:16:27.2 | 60 | 4:38:53.1 | 65 | ||
65 | 1125 | NIKODÝM Martin | 1983 | --- | 5:04:40.6 | 2:00:17.8 | 1:19:55.2 | 67 | 4:34:59.9 | 63 | ||
66 | 1143 | MALÝ Lukáš | 1985 | Bike Point Roudnice nad Labem | 5:04:48.3 | 2:00:25.5 | 1:19:29.9 | 64 | 4:38:42.7 | 64 | ||
67 | 1038 | JINDRA Jan | 1982 | --- | 5:08:29.2 | 2:04:06.4 | 1:14:11.8 | 54 | 4:44:32.1 | 67 | ||
68 | 1027 | HAHMANN Sebastian | 1984 | BSG Sparkasse Oberlausitz-Niederschlesien | 5:13:52.1 | 2:09:29.3 | 1:19:49.7 | 66 | 4:49:17.0 | 68 | ||
69 | 1239 | HAHMANN Norbert | 1982 | BSG Sparkasse Oberlausitz-Niederschlesien | 5:13:52.1 | 2:09:29.3 | 1:20:25.1 | 68 | 4:49:19.1 | 69 | ||
70 | 1114 | ŠEDA Jiří | 1981 | --- | 5:17:45.0 | 2:13:22.2 | 1:22:45.3 | 70 | 4:42:12.2 | 66 | ||
71 | 1128 | UHLÍŘ Jan | 1981 | --- | 5:21:12.5 | 2:16:49.7 | 1:22:38.0 | 69 | 4:57:01.5 | 70 | ||
72 | 1244 | SCHOLZ Martin | 1985 | --- | 5:34:42.6 | 2:30:19.8 | 1:25:12.9 | 72 | 5:09:41.9 | 72 | ||
73 | 1138 | PAVLŮ Petr | 1982 | SC Sportcom | 5:35:04.1 | 2:30:41.3 | 1:28:05.6 | 73 | 5:07:03.7 | 71 | ||
74 | 1194 | HOUŠKA Miroslav | 1983 | GenovaBohemia | 5:36:47.1 | 2:32:24.3 | 1:43:28.2 | 79 | 5:14:45.1 | 75 | ||
75 | 1140 | SUDA Martin | 1986 | --- | 5:39:32.5 | 2:35:09.7 | 1:31:21.2 | 77 | 5:12:18.7 | 74 | ||
76 | 1163 | MAREČEK Štěpán | 1977 | --- | 5:40:06.4 | 2:35:43.6 | 1:28:15.5 | 74 | 5:11:29.6 | 73 | ||
77 | 1217 | BÍNA Lukáš | 1979 | --- | 5:49:10.4 | 2:44:47.6 | 1:36:09.6 | 78 | --- | --- | ||
78 | 1115 | NOSEK Viktor | 1977 | Bike/Peloton | 6:00:42.9 | 2:56:20.1 | 1:28:55.7 | 75 | 5:33:53.3 | 76 | ||
79 | 1268 | BERAN Maroš | 1977 | CykloPro HobbyTeam | 6:07:27.8 | 3:03:05.0 | 1:29:05.0 | 76 | 5:38:57.9 | 77 | ||
--- | 1139 | PAVLŮ Pavel | 1985 | SC Sportcom | DNF | --- | 1:09:35.6 | --- | --- | --- | ||
--- | 1257 | ŠIMONEK Petr | 1980 | --- | DNF | --- | 1:23:50.0 | --- | --- | --- | ||
--- | 1288 | LUPTÁK Miloš | 1984 | bikeacademy.sk | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 1327 | GÜNTHER Maik | 1978 | PSV Zittau | DNF | --- | 1:05:06.6 | --- | --- | --- | ||
--- | 1016 | JELÍNEK Vladimír | 1986 | bikeacademy.sk | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 1035 | KORDÍK Tomáš | 1986 | Explosiwe Bike Team | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 1048 | MALEČEK Petr | 1985 | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 1072 | ROŽNÍK Jozef | 1984 | bikeacademy.sk | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 1096 | BALA Vlastimil | 1982 | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 1097 | BEZDĚK Pavel | 1986 | Redpoint Eleven Team | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 1144 | ŠIMONEK Petr | 1980 | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 1154 | AXMANN Ondřej | 1985 | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 1162 | TREJBAL Tomas | 1977 | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 1164 | GLABAZŇA Lukáš | 1982 | Ostrava | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 1171 | POSPÍŠIL René | 1979 | MMB Třebenice | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 1172 | ŘIČÁNEK Ivo | 1982 | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 1174 | BARTOSIK Krzysztof | 1981 | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 1183 | ERNST Michél | 1985 | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 1192 | JANÁK Jiří | 1982 | LASVIT bikers Nový Bor | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 1193 | VÁCLAV David | 1984 | TGS | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 1230 | ROUBINEK Jan | 1985 | ROHOZEC AMULET TEAM | DNS | --- | --- | --- | --- | --- |