Šumavský MTB maraton České spořitelny
DATUM : | 30.7.2016 | MÍSTO : | Zadov |
---|
POŘADATEL : | Petr Čech Sport, a.s. | WEBOVÉ STRÁNKY : | kolopro.cz/zavody/detail/459 |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 2006 | JIROUŠ Samuel | 2000 | Česká spořitelna Specialized Junior | 1. / Kadeti 14-16 let | 0:56:24.3 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 2029 | HONSA František | 2000 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 2. / Kadeti 14-16 let | 0:57:55.6 | 0:01:31.3 | ||
3 | diplom | 2028 | BEDRNÍK Matěj | 2000 | MS Bike Academy Racing | 3. / Kadeti 14-16 let | 1:00:14.1 | 0:03:49.8 | ||
4 | diplom | 2001 | VYTLAČIL Štěpán | 2001 | Česká spořitelna Specialized Junior MTB team | 4. / Kadeti 14-16 let | 1:00:22.9 | 0:03:58.6 | ||
5 | diplom | 2061 | MATĚJKA Tomáš | 2001 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 5. / Kadeti 14-16 let | 1:01:09.1 | 0:04:44.8 | ||
6 | diplom | 2030 | KALIVODA Tomáš | 1998 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 1. / Muži 17-22 let | 1:01:30.8 | 0:05:06.5 | ||
7 | diplom | 2009 | VÍCH Michal | 1998 | SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM - Liberec | 2. / Muži 17-22 let | 1:01:39.1 | 0:05:14.8 | ||
8 | diplom | 2035 | IRA Tomáš | 1997 | Velosport Valenta Scott Team | 3. / Muži 17-22 let | 1:01:40.1 | 0:05:15.8 | ||
9 | diplom | 2012 | BLAŽEK Jakub | 1998 | Nilfisk pro cycling | 4. / Muži 17-22 let | 1:01:51.3 | 0:05:27.0 | ||
10 | diplom | 2067 | VONDRÁČEK Jaroslav | 2000 | Fisher Ski klub Šumava Vimperk | 6. / Kadeti 14-16 let | 1:02:57.6 | 0:06:33.3 | ||
11 | diplom | 2312 | MATĚJKA Petr | 1997 | SYMBIO+ CANNONDALE | 5. / Muži 17-22 let | 1:03:10.3 | 0:06:46.0 | ||
12 | diplom | 2041 | VÁGNER Daniel | 1973 | Factor Bike Team | 1. / Muži nad 40 let | 1:03:21.8 | 0:06:57.5 | ||
13 | diplom | 2056 | HADÁČEK František | 1975 | Galaxy GS Jistebnice | 2. / Muži nad 40 let | 1:03:26.8 | 0:07:02.5 | ||
14 | diplom | 2046 | MAREK Oskar | 2001 | Česká spořitelna Specialized Junior | 7. / Kadeti 14-16 let | 1:03:34.8 | 0:07:10.5 | ||
15 | diplom | 2019 | ČEKAL Pavel | 1972 | AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM | 3. / Muži nad 40 let | 1:03:38.1 | 0:07:13.8 | ||
16 | diplom | 2011 | FORMÁNEK Zdeněk | 1979 | Eurosystem MTB team | 1. / Muži 23-39 let | 1:03:44.8 | 0:07:20.5 | ||
17 | diplom | 2004 | NEUGEBAUER Jiří | 1973 | BIKE FREAKS HOLICE | 4. / Muži nad 40 let | 1:04:51.1 | 0:08:26.8 | ||
18 | diplom | 2346 | DVOŘÁK Petr | 1974 | MVC - OFF CZECH | 5. / Muži nad 40 let | 1:05:00.8 | 0:08:36.5 | ||
19 | diplom | 2079 | HAVRÁNEK Jan | 1998 | Čistý sport | 6. / Muži 17-22 let | 1:05:02.8 | 0:08:38.5 | ||
20 | diplom | 2027 | ZELENÝ Dominik | 1999 | BB Cyklosport | 7. / Muži 17-22 let | 1:05:20.4 | 0:08:56.1 | ||
21 | diplom | 2017 | ŠTOREK Martin | 1979 | Větrníci | 2. / Muži 23-39 let | 1:05:57.4 | 0:09:33.1 | ||
22 | diplom | 2184 | NOVOTNÝ Vojtěch | 1999 | --- | 8. / Muži 17-22 let | 1:06:23.6 | 0:09:59.3 | ||
23 | diplom | 2010 | ČERMÁK Rostislav | 1998 | Author Team Stupno | 9. / Muži 17-22 let | 1:06:34.9 | 0:10:10.6 | ||
24 | diplom | 2272 | DUŠÁK Martin | 2002 | Dům barev Český Krumlov | 8. / Kadeti 14-16 let | 1:07:13.4 | 0:10:49.1 | ||
25 | diplom | 2069 | KLIČKA Martin | 1984 | Ski-instruktori.cz | 3. / Muži 23-39 let | 1:07:20.9 | 0:10:56.6 | ||
26 | diplom | 2014 | BĚLOHLÁVEK Milan | 1974 | BRCYKL ŘEVNICE | 6. / Muži nad 40 let | 1:07:50.6 | 0:11:26.3 | ||
27 | diplom | 2015 | MALÝ Jan | 1991 | Ježíkov Horažďovice | 4. / Muži 23-39 let | 1:07:56.4 | 0:11:32.1 | ||
28 | diplom | 2303 | DIVIŠ Jiří | 1975 | CBC TEAM České Budějovice | 7. / Muži nad 40 let | 1:07:56.5 | 0:11:32.2 | ||
29 | diplom | 2299 | KELNER Miroslav | 1967 | Dům barev Český Krumlov | 8. / Muži nad 40 let | 1:08:04.9 | 0:11:40.6 | ||
30 | diplom | 2812 | KOHOUT Lukáš | 1995 | IN-LIFE Cycling team | 10. / Muži 17-22 let | 1:08:06.6 | 0:11:42.3 | ||
31 | diplom | 2063 | PROKOPIUS Petr | 1967 | --- | 9. / Muži nad 40 let | 1:08:07.6 | 0:11:43.3 | ||
32 | diplom | 2021 | PANTŮČEK Jiří | 1977 | --- | 5. / Muži 23-39 let | 1:08:21.1 | 0:11:56.8 | ||
33 | diplom | 2064 | PATRY Martin | 1995 | PATRY CYCLING TEAM Třešť | 11. / Muži 17-22 let | 1:08:36.6 | 0:12:12.3 | ||
34 | diplom | 2843 | DOSTÁL Martin | 1970 | STS Chvojnice brod | 10. / Muži nad 40 let | 1:08:36.6 | 0:12:12.3 | ||
35 | diplom | 2026 | HRNČÍŘ Martin | 1971 | --- | 11. / Muži nad 40 let | 1:08:37.4 | 0:12:13.1 | ||
36 | diplom | 2053 | ŘEZNÍKOVÁ Tereza | 1999 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 1. / Ženy 17-22 let | 1:09:25.4 | 0:13:01.1 | ||
37 | diplom | 2037 | MAREŠ Radek | 1969 | PATRY CYCLING TEAM Třešť | 12. / Muži nad 40 let | 1:09:33.1 | 0:13:08.8 | ||
38 | diplom | 2008 | ŠUMPÍK Stanislav | 1978 | BIKE FREAKS HOLICE | 6. / Muži 23-39 let | 1:09:38.9 | 0:13:14.6 | ||
39 | diplom | 2007 | VRBKA Tomáš | 1965 | Cyklo Atom | 13. / Muži nad 40 let | 1:09:44.4 | 0:13:20.1 | ||
40 | diplom | 2044 | SLAVÍČEK Petr | 1990 | PETRSLAV cycling team | 7. / Muži 23-39 let | 1:09:45.1 | 0:13:20.8 | ||
41 | diplom | 2845 | KUBICA David | 2001 | Bike club Vimperk | 9. / Kadeti 14-16 let | 1:09:45.4 | 0:13:21.1 | ||
42 | diplom | 2042 | GRYM David | 1986 | --- | 8. / Muži 23-39 let | 1:10:10.9 | 0:13:46.6 | ||
43 | diplom | 2059 | MATĚJKA Jakub | 1986 | Dovedové Křešín | 9. / Muži 23-39 let | 1:10:17.4 | 0:13:53.1 | ||
44 | diplom | 2054 | SÁSKA Luděk | 1968 | Česká spořitelna Specialized Junior | 14. / Muži nad 40 let | 1:10:25.9 | 0:14:01.6 | ||
45 | diplom | 2058 | MATĚJKA Bohumil | 1960 | Dovedové Křešín | 15. / Muži nad 40 let | 1:10:29.4 | 0:14:05.1 | ||
46 | diplom | 2065 | KROUŽECKÝ Aleš | 1971 | CYKLOTRENINK.com | 16. / Muži nad 40 let | 1:10:29.4 | 0:14:05.1 | ||
47 | diplom | 2092 | FURCH Aleš | 1997 | MTB FURCH TEAM | 12. / Muži 17-22 let | 1:10:43.4 | 0:14:19.1 | ||
48 | diplom | 2062 | PAVELKOVÁ Klára | 2000 | BIKE SPORT SERVIS OPAVA | 1. / Kadetky 14-16 let | 1:11:05.4 | 0:14:41.1 | ||
49 | diplom | 2841 | KULÍŘ David | 1999 | --- | 13. / Muži 17-22 let | 1:11:35.1 | 0:15:10.8 | ||
50 | diplom | 2025 | PETRÍK Dominik | 1998 | --- | 14. / Muži 17-22 let | 1:11:46.1 | 0:15:21.8 | ||
51 | diplom | 2013 | MAREK René | 1974 | --- | 17. / Muži nad 40 let | 1:11:50.6 | 0:15:26.3 | ||
52 | diplom | 2070 | KLAP Lukáš | 2000 | RAJEC Allivictus | 10. / Kadeti 14-16 let | 1:12:03.9 | 0:15:39.6 | ||
53 | diplom | 2055 | DVOŘÁK Pavel | 1974 | Česká spořitelna - Accolade cycling team | 18. / Muži nad 40 let | 1:12:15.1 | 0:15:50.8 | ||
54 | diplom | 2068 | MAREK Libor | 1975 | Nilfisk pro cycling | 19. / Muži nad 40 let | 1:12:16.4 | 0:15:52.1 | ||
55 | diplom | 2047 | MECA Valdemar | 1972 | Scott & Hagget MTB Team | 20. / Muži nad 40 let | 1:12:17.4 | 0:15:53.1 | ||
56 | diplom | 2075 | SLABÝ Karel | 1975 | Biketime Bulls Písek | 21. / Muži nad 40 let | 1:12:29.1 | 0:16:04.8 | ||
57 | diplom | 2078 | ZAVADIL Jan | 1972 | Force Bike Team Chvalšiny | 22. / Muži nad 40 let | 1:12:35.9 | 0:16:11.6 | ||
58 | diplom | 2066 | PODSKALSKÝ Radovan | 1967 | VIMPERK | 23. / Muži nad 40 let | 1:12:41.9 | 0:16:17.6 | ||
59 | diplom | 2057 | SMETANA Miroslav | 1979 | Dovedové Křešín | 10. / Muži 23-39 let | 1:12:46.4 | 0:16:22.1 | ||
60 | diplom | 2081 | STIBAL Adam | 2001 | --- | 11. / Kadeti 14-16 let | 1:12:47.6 | 0:16:23.3 | ||
61 | diplom | 2813 | HONSA Antonín | 2002 | Fischer Ski club šumava | 12. / Kadeti 14-16 let | 1:12:48.1 | 0:16:23.8 | ||
62 | diplom | 2137 | BRHEL Bohumil | 1965 | --- | 24. / Muži nad 40 let | 1:12:48.6 | 0:16:24.3 | ||
63 | diplom | 2279 | KAMÍR Ondřej | 2002 | FARMA BOROVÁ | 13. / Kadeti 14-16 let | 1:13:01.9 | 0:16:37.6 | ||
64 | diplom | 2181 | STIBAL Daniel | 1969 | --- | 25. / Muži nad 40 let | 1:13:04.1 | 0:16:39.8 | ||
65 | diplom | 2031 | NAROVEC Jonáš | 2001 | Fischer Ski klub Šumava | 14. / Kadeti 14-16 let | 1:13:12.4 | 0:16:48.1 | ||
66 | diplom | 2837 | GERLE Radim | 1981 | Srub Team Hořovice | 11. / Muži 23-39 let | 1:13:13.1 | 0:16:48.8 | ||
67 | diplom | 2048 | HOLANOVÁ Jana | 1988 | CT Weber | 1. / Ženy 23-39 let | 1:13:23.6 | 0:16:59.3 | ||
68 | diplom | 2002 | KOBR Jiří | 2000 | Fischer Ski klub Šumava | 15. / Kadeti 14-16 let | 1:13:27.9 | 0:17:03.6 | ||
69 | diplom | 2101 | ŠEBESTA Patrik | 1999 | SK Drachkov | 15. / Muži 17-22 let | 1:13:28.9 | 0:17:04.6 | ||
70 | diplom | 2032 | VONDRÁČEK Matyáš | 2002 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 16. / Kadeti 14-16 let | 1:13:34.8 | 0:17:10.5 | ||
71 | diplom | 2185 | PTÁK Václav | 1963 | Šerák | 26. / Muži nad 40 let | 1:13:53.1 | 0:17:28.8 | ||
72 | diplom | 2082 | RADOVÁ Danča | 2002 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 2. / Kadetky 14-16 let | 1:14:01.4 | 0:17:37.1 | ||
73 | diplom | 2305 | BROUSIL Michal | 1989 | --- | 12. / Muži 23-39 let | 1:14:21.6 | 0:17:57.3 | ||
74 | diplom | 2311 | BROUSIL Jakub | 1990 | --- | 13. / Muži 23-39 let | 1:14:21.6 | 0:17:57.3 | ||
75 | diplom | 2076 | ŽÍDEKOVÁ Jana | 1978 | CYKLOTRENINK.com | 2. / Ženy 23-39 let | 1:14:38.6 | 0:18:14.3 | ||
76 | diplom | 2049 | HARÁK Martin | 1989 | --- | 14. / Muži 23-39 let | 1:15:02.1 | 0:18:37.8 | ||
77 | diplom | 2273 | ŠŮS Martin | 1979 | Triatlon Klub Klatovy | 15. / Muži 23-39 let | 1:15:04.6 | 0:18:40.3 | ||
78 | diplom | 2085 | ŘEHÁČEK Vladimír | 1966 | --- | 27. / Muži nad 40 let | 1:15:18.4 | 0:18:54.1 | ||
79 | diplom | 2089 | DRUNECKÝ Patrik | 1997 | --- | 16. / Muži 17-22 let | 1:15:23.9 | 0:18:59.6 | ||
80 | diplom | 2016 | ONDÁŠ Martin | 1975 | ZXY001 | 28. / Muži nad 40 let | 1:15:31.6 | 0:19:07.3 | ||
81 | diplom | 2022 | KOUT Martin | 1973 | Tempe Bike | 29. / Muži nad 40 let | 1:15:33.4 | 0:19:09.1 | ||
82 | diplom | 2073 | ONDÁŠOVÁ Elena | 1978 | Outsiterz | 3. / Ženy 23-39 let | 1:15:35.6 | 0:19:11.3 | ||
83 | diplom | 2084 | BUDIN Jan | 1971 | --- | 30. / Muži nad 40 let | 1:15:56.4 | 0:19:32.1 | ||
84 | diplom | 2080 | RUPRECHT Filip | 1999 | --- | 17. / Muži 17-22 let | 1:16:01.1 | 0:19:36.8 | ||
85 | diplom | 2040 | NOVÁKOVÁ Adéla | 2000 | Fisher Ski klub Šumava | 3. / Kadetky 14-16 let | 1:16:16.4 | 0:19:52.1 | ||
86 | diplom | 2113 | RAJS Jakub | 1979 | --- | 16. / Muži 23-39 let | 1:16:22.6 | 0:19:58.3 | ||
87 | diplom | 2094 | FEDORČÁK Ondřej | 1988 | --- | 17. / Muži 23-39 let | 1:16:23.8 | 0:19:59.5 | ||
88 | diplom | 2051 | PEJŠOVÁ Kristýna | 2000 | superior mtb team | 4. / Kadetky 14-16 let | 1:16:35.6 | 0:20:11.3 | ||
89 | diplom | 2163 | SKLENÁŘ Vladimír | 1963 | XCT sport Hospůdka Karolína | 31. / Muži nad 40 let | 1:16:36.4 | 0:20:12.1 | ||
90 | diplom | 2052 | FUKSOVÁ Adéla | 2000 | SYMBIO+CANNONDALE | 5. / Kadetky 14-16 let | 1:16:38.4 | 0:20:14.1 | ||
91 | diplom | 2105 | FURCH Jakub | 1990 | Proficio33 Team | 18. / Muži 23-39 let | 1:16:52.1 | 0:20:27.8 | ||
92 | diplom | 2020 | ŠTROF Petr | 1979 | PNEUALU Team | 19. / Muži 23-39 let | 1:16:52.6 | 0:20:28.3 | ||
93 | diplom | 2807 | MORAVEC Michal | 1987 | --- | 20. / Muži 23-39 let | 1:17:02.4 | 0:20:38.1 | ||
94 | diplom | 2300 | KÁLALOVÁ Tereza | 1986 | Žižkovský tygři | 4. / Ženy 23-39 let | 1:17:09.6 | 0:20:45.3 | ||
95 | diplom | 2023 | NYKL Václav | 1970 | Všenory | 32. / Muži nad 40 let | 1:17:10.6 | 0:20:46.3 | ||
96 | diplom | 2115 | TICHÝ Tomáš | 1995 | --- | 18. / Muži 17-22 let | 1:17:32.9 | 0:21:08.6 | ||
97 | diplom | 2161 | ŠEBEK Jan | 1974 | Carmax racing team | 33. / Muži nad 40 let | 1:17:36.6 | 0:21:12.3 | ||
98 | diplom | 2090 | ŘEHOŘ David | 1999 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 19. / Muži 17-22 let | 1:17:41.1 | 0:21:16.8 | ||
99 | diplom | 2045 | MACHÁČEK Martin | 1979 | FRbikes.cz | 21. / Muži 23-39 let | 1:17:57.4 | 0:21:33.1 | ||
100 | diplom | 2103 | MÁTL Tomáš | 1976 | Pohoda bike team | 34. / Muži nad 40 let | 1:18:01.6 | 0:21:37.3 |