Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 35 | NĚMEC Patrik | 2001 | Jaroslav Kulhavy Cycling team | 2:10:36.2 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 479 | ŠORF Pavel | 1999 | Haven team | 2:13:26.3 | 0:02:50.1 | ||
3 | diplom | 161 | MORÁVEK Tomáš | 1999 | ZPcyklo PROOFY corratec team | 2:14:33.3 | 0:03:57.1 | ||
4 | diplom | 481 | HOLEC Radek | 1999 | KN PROJECT | 2:17:00.7 | 0:06:24.5 | ||
5 | diplom | 578 | JANOŠ Matyáš | 2001 | DUKLA Praha | 2:17:01.2 | 0:06:25.0 | ||
6 | diplom | 480 | SOUČEK Šimon | 1999 | ZO 226 | 2:17:55.2 | 0:07:19.0 | ||
7 | diplom | 3481 | RŮŽIČKA Jakub | 2000 | MTBC - i bike sokol chrudim | 2:25:10.1 | 0:14:33.9 | ||
8 | diplom | 1203 | ČERNÝ Filip | 2003 | Dukla Praha Junior Cycling | 2:31:46.3 | 0:21:10.1 | ||
9 | diplom | 1792 | KDÝR Matěj | 2000 | BSK racing | 2:33:50.1 | 0:23:13.9 | ||
10 | diplom | 640 | VENCL Jakub | 2000 | Eleven Mercedes-Benz Mitas | 2:34:57.8 | 0:24:21.6 | ||
11 | diplom | 616 | SOUČEK Petr | 1999 | BIKEMARAST | 2:37:51.3 | 0:27:15.1 | ||
12 | diplom | 1132 | HOLOMOUCKÝ Adam | 1999 | ELEVEN | 2:39:12.3 | 0:28:36.1 | ||
13 | diplom | 498 | SASKA Matěj | 2002 | --- | 2:43:16.6 | 0:32:40.4 | ||
14 | diplom | 78 | TVRZ Matěj | 1999 | TEAM DUKLA PRAHA | 2:45:22.8 | 0:34:46.6 | ||
15 | diplom | 1277 | ŠIMEČEK Marek | 2003 | tj lokomotiva nymburk | 2:49:39.1 | 0:39:02.9 | ||
16 | diplom | 3507 | SKOBLA Jiří | 2000 | ELEVEN MERCEDES MITAS | 2:51:10.6 | 0:40:34.4 | ||
17 | diplom | 3591 | MARTÍNEK Aleš | 2002 | Ski Jana Bedřichov | 2:54:28.1 | 0:43:51.9 | ||
18 | diplom | 1350 | BÍLEK Josef | 2001 | --- | 2:57:07.1 | 0:46:30.9 | ||
19 | diplom | 1406 | KULHAVÝ Marek | 1999 | XCT sport Hospůdka Karolína | 2:57:10.9 | 0:46:34.7 | ||
20 | diplom | 433 | EDER Michal | 1999 | --- | 2:58:19.1 | 0:47:42.9 | ||
21 | diplom | 2579 | FORMÁNEK Kryštof | 1999 | --- | 3:00:04.4 | 0:49:28.2 | ||
22 | diplom | 2464 | JAKUBIŠIN Nick | 2002 | --- | 3:02:42.1 | 0:52:05.9 | ||
23 | diplom | 2488 | FEIFER Martin | 2000 | --- | 3:03:46.2 | 0:53:10.0 | ||
24 | diplom | 2424 | ZAPLETAL Ondřej | 1999 | --- | 3:08:21.2 | 0:57:45.0 | ||
25 | diplom | 2637 | PUHLOVSKÝ Tomáš | 1999 | --- | 3:08:54.9 | 0:58:18.7 | ||
26 | diplom | 1784 | SULEK Dominik | 2001 | Sulkovic Team | 3:09:02.6 | 0:58:26.4 | ||
27 | diplom | 2562 | MENŠÍK Jiří | 2002 | Top Ten Teplice | 3:09:58.9 | 0:59:22.7 | ||
28 | diplom | 2732 | ROGNER Jáchym | 2000 | --- | 3:10:56.7 | 1:00:20.5 | ||
29 | diplom | 1279 | HAMALA Ondřej | 2000 | Team Bike Perštejn | 3:11:49.4 | 1:01:13.2 | ||
30 | diplom | 3465 | SAIDL Michal | 1999 | SEM-JE | 3:14:00.7 | 1:03:24.5 | ||
31 | diplom | 1386 | TITĚRA Tomáš | 2003 | Bikeclinic junior team | 3:14:02.4 | 1:03:26.2 | ||
32 | diplom | 2717 | PŘÍHODA Štěpán | 2002 | --- | 3:29:01.2 | 1:18:25.0 | ||
33 | diplom | 3076 | PASÁLEK Matyaš | 2001 | --- | 3:29:35.7 | 1:18:59.5 | ||
34 | diplom | 2794 | KAŇKA David | 2003 | --- | 3:32:12.2 | 1:21:36.0 | ||
35 | diplom | 738 | HORYNA Vlastimil | 2005 | TJ-Lokomotiva Nymburk | 3:33:34.2 | 1:22:58.0 | ||
36 | diplom | 2545 | MOUCHA Radek | 1999 | --- | 3:34:32.5 | 1:23:56.3 | ||
37 | diplom | 2923 | ČERNÝ Matěj | 1999 | --- | 3:42:50.2 | 1:32:14.0 | ||
38 | diplom | 2587 | KRIEGELSTEIN Jan | 2002 | --- | 3:46:04.8 | 1:35:28.6 | ||
39 | diplom | 2945 | HONDL Filip | 2000 | --- | 3:47:20.6 | 1:36:44.4 | ||
40 | diplom | 3543 | RULÍŠEK Jakub | 1999 | --- | 4:02:30.7 | 1:51:54.5 | ||
41 | diplom | 2902 | KOHOUT Marek | 2003 | --- | 4:11:26.3 | 2:00:50.1 | ||
42 | diplom | 2145 | IVANČO Robin | 1999 | --- | 4:16:16.6 | 2:05:40.4 | ||
43 | diplom | 2428 | ZAPLETAL Pavel | 1999 | --- | 4:29:52.8 | 2:19:16.6 | ||
44 | diplom | 3542 | SUCHÁNEK Ondřej | 2006 | --- | 5:46:37.8 | 3:36:01.6 | ||
45 | diplom | 2857 | STANĚK Tomáš | 2001 | --- | 5:51:57.9 | 3:41:21.7 | ||
--- | 1534 | DOLEŽAL Vladislav | 1999 | Česká Spořitelna Specialized TEAM | DSQ | --- | |||
--- | 2808 | MATĚJKA Filip | 2001 | --- | DSQ | --- | |||
--- | 3208 | BUREŠ Vojtěch | 2000 | Author | DSQ | --- | |||
--- | 1244 | HANOUSEK Filip | 2000 | Superior Cyklofit Cycling TEAM | DNF | --- | |||
--- | 2937 | MADÁK Daniel | 1999 | --- | DNF | --- | |||
--- | 3116 | VYŠATA Matouš | 2005 | --- | DNF | --- | |||
--- | 3551 | ROZEHNAL Václav | 2002 | iVelo.cz | DNF | --- | |||
--- | 2593 | NOVOTNÝ Alexandr | 1999 | --- | DNS | --- | |||
--- | 2828 | UHER Filip | 2002 | NH Car Bike tým | DNS | --- | |||
--- | 2930 | VÁŇA Zdeněk | 2002 | Cyklo hobby Rynárec | DNS | --- | |||
--- | 2975 | VACEK Adam | 1999 | Auto Elso | DNS | --- | |||
--- | 3529 | PREBSL Marek | 1999 | --- | DNS | --- |