Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | Plávanie | # | D1 | # | Bicykel | # | D2 | # | Beh | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 190 | MANDAK Alex | 2007 | ŠK Atóm Levice | 1. / Žiaci nádeje B | 0:08:47.8 | 0:00:00.0 | 01:38.8 [1] | 1 | 00:35.6 [2] | 1 | 04:08.3 [1] | 1 | 00:22.8 [13] | 1 | 02:02.3 [3] | 1 | |
2 | 191 | MICHALIČKOVA Števka | 2007 | KpŠ Nereus Žilina | 1. / Žiačky nádeje B | 0:09:09.0 | 0:00:21.2 | 01:51.1 [2] | 2 | 00:54.1 [8] | 5 | 04:09.5 [2] | 3 | 00:17.7 [6] | 3 | 01:56.6 [2] | 2 | |
3 | 187 | GAJDOŠOVÁ Žaneta | 2007 | ŠK Atóm Levice | 2. / Žiačky nádeje B | 0:09:20.8 | 0:00:33.0 | 01:58.1 [7] | 7 | 00:34.3 [1] | 3 | 04:21.6 [3] | 2 | 00:17.3 [5] | 2 | 02:09.5 [8] | 3 | |
4 | 186 | FOTULOVÁ Alexandra | 2007 | TRIATLONOVÝ KLUB Košice | 3. / Žiačky nádeje B | 0:09:37.9 | 0:00:50.1 | 01:51.6 [3] | 3 | 00:39.9 [3] | 2 | 04:45.6 [6] | 4 | 00:17.1 [2] | 4 | 02:03.7 [4] | 4 | |
5 | 193 | MIKUŠKA Richard | 2008 | ŠK Atóm Levice | 2. / Žiaci nádeje B | 0:10:09.3 | 0:01:21.5 | 02:10.3 [10] | 10 | 00:54.8 [9] | 11 | 04:41.2 [5] | 5 | 00:18.2 [8] | 5 | 02:04.8 [5] | 5 | |
6 | 192 | MIKLÓŠOVÁ Karolínka | 2007 | ŠK Atóm Levice | 4. / Žiačky nádeje B | 0:10:09.6 | 0:01:21.8 | 02:11.6 [12] | 12 | 00:47.4 [7] | 7 | 04:56.4 [10] | 7 | 00:18.4 [9] | 7 | 01:55.8 [1] | 6 | |
7 | 185 | FOTUL Richard | 2008 | TRIATLONOVÝ KLUB Košice | 3. / Žiaci nádeje B | 0:10:20.7 | 0:01:32.9 | 01:58.8 [8] | 8 | 00:43.5 [5] | 4 | 05:09.6 [13] | 6 | 00:17.2 [4] | 6 | 02:11.6 [10] | 7 | |
8 | 315 | FEJDA Marko | 2008 | Slovenská Triatlonová Akadémia | 4. / Žiaci nádeje B | 0:10:26.9 | 0:01:39.1 | 01:58.0 [6] | 6 | 01:03.4 [13] | 9 | 05:02.7 [12] | 9 | 00:17.1 [2] | 8 | 02:05.7 [7] | 8 | |
9 | 194 | MORAVSKÁ Debora | 2007 | ŠK Atóm Levice | 5. / Žiačky nádeje B | 0:10:27.2 | 0:01:39.4 | 02:06.2 [9] | 9 | 00:58.7 [11] | 10 | 04:51.6 [7] | 8 | 00:25.4 [17] | 9 | 02:05.3 [6] | 9 | |
10 | 189 | LAKTIŠOVÁ Simona | 2007 | ŠK Atóm Levice | 6. / Žiačky nádeje B | 0:10:39.6 | 0:01:51.8 | 02:26.9 [18] | 18 | 00:41.1 [4] | 12 | 04:58.2 [11] | 10 | 00:21.9 [12] | 10 | 02:11.5 [9] | 10 | |
11 | 460 | SOLOVIČOVÁ Renáta | 2007 | --- | 7. / Žiačky nádeje B | 0:10:44.0 | 0:01:56.2 | 01:56.2 [4] | 4 | 01:40.0 [21] | 15 | 04:31.8 [4] | 11 | 00:21.6 [11] | 12 | 02:14.4 [11] | 11 | |
12 | 195 | PORUBSKÁ Tatiana | 2007 | ŠK Atóm Levice | 8. / Žiačky nádeje B | 0:11:01.9 | 0:02:14.1 | 02:11.3 [11] | 11 | 00:45.8 [6] | 6 | 05:15.2 [15] | 12 | 00:16.4 [1] | 11 | 02:33.2 [15] | 12 | |
13 | 196 | RUDOLPHI Mia Sophie | 2007 | ŠK Atóm Levice | 9. / Žiačky nádeje B | 0:11:06.2 | 0:02:18.4 | 02:27.4 [20] | 20 | 00:58.3 [10] | 13 | 04:55.3 [9] | 14 | 00:23.3 [14] | 14 | 02:21.9 [13] | 13 | |
14 | 332 | HUMAN Oliver Naude | 2008 | Slovenská Triatlonová Akadémia | 5. / Žiaci nádeje B | 0:11:10.9 | 0:02:23.1 | 01:57.6 [5] | 5 | 01:02.9 [12] | 8 | 05:14.5 [14] | 13 | 00:17.9 [7] | 13 | 02:38.0 [17] | 14 | |
15 | 197 | SLIVONOVA Vanesska | 2007 | Dubnica nad Váhom | 10. / Žiačky nádeje B | 0:11:11.7 | 0:02:23.9 | 02:20.8 [15] | 15 | 01:09.0 [14] | 14 | 04:52.5 [8] | 15 | 00:29.4 [19] | 15 | 02:20.0 [12] | 15 | |
16 | 470 | ROEST Sebastian | 2009 | Slovenská Triatlonová Akadémia | 6. / Žiaci nádeje B | 0:12:22.6 | 0:03:34.8 | 02:28.7 [22] | 22 | 01:39.4 [20] | 20 | 05:30.3 [17] | 17 | 00:21.1 [10] | 17 | 02:23.1 [14] | 16 | |
17 | 474 | HUMAN Anabel | 2009 | Slovenská Triatlonová Akadémia | 11. / Žiačky nádeje B | 0:12:23.7 | 0:03:35.9 | 02:14.3 [14] | 14 | 01:22.1 [15] | 16 | 05:33.6 [18] | 16 | 00:27.7 [18] | 16 | 02:46.0 [20] | 17 | |
18 | 473 | RAKVICA Matuš | 2008 | Slovenská Triatlonová Akadémia | 7. / Žiaci nádeje B | 0:13:05.5 | 0:04:17.7 | 02:25.4 [16] | 16 | 01:35.3 [19] | 18 | 05:41.3 [20] | 18 | 00:23.9 [15] | 18 | 02:59.6 [24] | 18 | |
19 | 468 | FECKO Simon | 2009 | Slovenská Triatlonová Akadémia | 8. / Žiaci nádeje B | 0:13:24.7 | 0:04:36.9 | 02:44.6 [25] | 25 | 01:24.6 [16] | 21 | 06:07.3 [22] | 22 | 00:33.4 [20] | 22 | 02:34.8 [16] | 19 | |
20 | 469 | FERKOVÁ Nikoleta | 2007 | Slovenská Triatlonová Akadémia | 12. / Žiačky nádeje B | 0:13:27.9 | 0:04:40.1 | 02:28.4 [21] | 21 | 01:57.1 [23] | 22 | 05:42.7 [21] | 20 | 00:38.8 [25] | 20 | 02:40.9 [18] | 20 | |
21 | 471 | ŠIMULČÍK Bruno | 2008 | Slovenská Triatlonová Akadémia | 9. / Žiaci nádeje B | 0:13:28.9 | 0:04:41.1 | 02:25.9 [17] | 17 | 02:10.3 [24] | 24 | 05:25.5 [16] | 19 | 00:34.2 [22] | 19 | 02:53.0 [23] | 21 | |
22 | 313 | FECKO Sebastián | 2007 | Slovenská Triatlonová Akadémia | 10. / Žiaci nádeje B | 0:13:41.1 | 0:04:53.3 | 02:43.2 [24] | 24 | 01:54.9 [22] | 25 | 05:35.9 [19] | 21 | 00:35.4 [23] | 21 | 02:51.7 [21] | 22 | |
23 | 472 | LIČKO Tomáš | 2009 | Slovenská Triatlonová Akadémia | 11. / Žiaci nádeje B | 0:14:57.9 | 0:06:10.1 | 02:13.5 [13] | 13 | 02:16.2 [25] | 23 | 07:22.4 [23] | 24 | 00:24.2 [16] | 23 | 02:41.6 [19] | 23 | |
24 | 305 | ČECH David | 2009 | Slovenská Triatlonová Akadémia | 12. / Žiaci nádeje B | 0:15:17.5 | 0:06:29.7 | 02:30.6 [23] | 23 | 01:31.7 [17] | 19 | 07:49.4 [24] | 23 | 00:33.9 [21] | 24 | 02:51.9 [22] | 24 | |
25 | 475 | HAD Matias | 2007 | --- | 13. / Žiaci nádeje B | 0:19:04.4 | 0:10:16.6 | 02:27.2 [19] | 19 | 01:32.3 [18] | 17 | 08:50.7 [25] | 25 | 00:37.4 [24] | 25 | 05:36.8 [25] | 25 |