Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | split-1 | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 5285 | CEBULLA Marius | 1995 | SWV Goldlauter | 1. / H 21 | 0:47:08.9 | 0:00:00.0 | 0:28:06.3 | 2 | ||
2 | diplom | 5331 | BAEHR JOHANNES | 1995 | WSV Bad Lobenstein | 2. / H 21 | 0:47:11.8 | 0:00:02.9 | 0:28:06.0 | 1 | ||
3 | diplom | 5442 | LEUPOLD Richard | 1997 | Fischer Racing Team | 1. / J 19 M | 0:47:14.9 | 0:00:06.0 | 0:28:07.2 | 4 | ||
4 | diplom | 5330 | REICHELT Arne | 1996 | Skiklub Dresden-Niedersedlitz | 3. / H 21 | 0:47:15.9 | 0:00:07.0 | 0:28:08.7 | 11 | ||
5 | diplom | 5323 | CERVINKA Maxim | 2000 | Bertsdorfer SV | 1. / J 17 M | 0:47:17.6 | 0:00:08.7 | 0:28:08.2 | 10 | ||
6 | diplom | 5002 | LIPOWITZ Florian | 2000 | Ski-Club Seefeld | 2. / J 17 M | 0:47:18.4 | 0:00:09.5 | 0:28:08.7 | 11 | ||
7 | diplom | 5174 | SVARC Martin | 1994 | Ski klub Jablonec nad Nisou | 4. / H 21 | 0:47:18.7 | 0:00:09.8 | 0:28:07.3 | 6 | ||
8 | diplom | 5313 | SCHNEIDER Sepp | 1991 | Schwende racing Team | 5. / H 21 | 0:47:28.6 | 0:00:19.7 | 0:28:06.3 | 2 | ||
9 | diplom | 5001 | MOOSMANN Tobias | 1997 | SC-Kössen | 2. / J 19 M | 0:47:28.9 | 0:00:20.0 | 0:28:07.8 | 7 | ||
10 | diplom | 5012 | LIPOWITZ Philipp | 1999 | Ski-Club Seefeld | 3. / J 17 M | 0:47:30.3 | 0:00:21.4 | 0:28:07.9 | 8 | ||
11 | diplom | 5315 | DÜRR Johannes | 1987 | SC Göstling-Hochkar | 6. / H 21 | 0:47:39.9 | 0:00:31.0 | 0:28:09.2 | 13 | ||
12 | diplom | 5005 | KRETZSCHMAR Denis | 1981 | One Way Pro Team | 1. / H 36 | 0:47:41.9 | 0:00:33.0 | 0:28:09.7 | 16 | ||
13 | diplom | 5482 | FALK Stefan | 1997 | --- | 3. / J 19 M | 0:47:42.6 | 0:00:33.7 | 0:28:09.4 | 14 | ||
14 | diplom | 5246 | TREUDE Harald | 1977 | SV Lützel | 2. / H 36 | 0:47:53.4 | 0:00:44.5 | 0:28:09.5 | 15 | ||
15 | diplom | 5003 | DREXLER Hans-Peter | 1993 | Adidas XCS-Team | 7. / H 21 | 0:47:59.4 | 0:00:50.5 | 0:28:07.2 | 4 | ||
16 | diplom | 5137 | SEIDEL Thomas | 1983 | VSC Klingenthal | 1. / H 31 | 0:48:45.2 | 0:01:36.3 | 0:28:07.9 | 8 | ||
17 | diplom | 5004 | FISCHHABER Florian | 1992 | Team Rossignol | 8. / H 21 | 0:49:33.1 | 0:02:24.2 | 0:28:59.6 | 18 | ||
18 | diplom | 5355 | REICHENBERGER Thomas | 1965 | --- | 1. / H 51 | 0:49:34.3 | 0:02:25.4 | 0:29:00.5 | 19 | ||
19 | diplom | 5365 | CIPRIAN Stefano | 1972 | Sport Auer Obertillach | 1. / H 41 | 0:49:37.3 | 0:02:28.4 | 0:28:59.1 | 17 | ||
20 | diplom | 5397 | GROß Lukas | 1995 | GebVersBt8 Füssen | 9. / H 21 | 0:49:54.8 | 0:02:45.9 | 0:30:04.0 | 29 | ||
21 | diplom | 5006 | ADLER Steffen | 1974 | Salomon-Leki-Racingteam | 2. / H 41 | 0:49:57.2 | 0:02:48.3 | 0:29:58.0 | 25 | ||
22 | diplom | 5149 | JÄRVINEN Jukka | 1971 | Pihtiputaan Tuisku | 1. / H 46 | 0:49:58.6 | 0:02:49.7 | 0:29:58.3 | 26 | ||
23 | diplom | 5273 | MILZ Peter | 1964 | Swix/Rossignol | 2. / H 51 | 0:49:59.5 | 0:02:50.6 | 0:29:56.9 | 22 | ||
24 | diplom | 5420 | REIF Sebastian | 1983 | --- | 2. / H 31 | 0:50:18.4 | 0:03:09.5 | 0:29:57.4 | 23 | ||
25 | diplom | 5074 | HEINZELLER Korbinian | 1982 | Oberammergau | 3. / H 31 | 0:50:36.2 | 0:03:27.3 | 0:29:56.4 | 20 | ||
26 | diplom | 5328 | HERZOG Josef | 1963 | SVG Uderns | 3. / H 51 | 0:50:49.4 | 0:03:40.5 | 0:29:58.9 | 27 | ||
27 | diplom | 8042 | GÖTZINGER Maximilian | 1987 | TSV Siegsdorf | 10. / H 21 | 0:51:12.4 | 0:04:03.5 | 0:29:56.5 | 21 | ||
28 | diplom | 5009 | WEIHER Stefan | 1979 | TSV Buching | 3. / H 36 | 0:51:15.6 | 0:04:06.7 | 0:29:59.1 | 28 | ||
29 | diplom | 5010 | BERTHOLD Ronny | 1977 | ATSV Gebirge-Gelobtland | 4. / H 36 | 0:51:16.7 | 0:04:07.8 | 0:30:25.5 | 32 | ||
30 | diplom | 5296 | MAYER Fabian | 1990 | Eleven Eintracht Braunschweig | 11. / H 21 | 0:51:17.3 | 0:04:08.4 | 0:29:57.9 | 24 | ||
31 | diplom | 5231 | GAFFAL Peter | 1971 | SK Berchtesgaden | 2. / H 46 | 0:51:31.5 | 0:04:22.6 | 0:30:24.1 | 30 | ||
32 | diplom | 5286 | KRAEMER FABIAN | 1999 | TuWi Adenau | 4. / J 17 M | 0:51:39.0 | 0:04:30.1 | 0:30:35.8 | 36 | ||
33 | diplom | 5007 | LIPOWITZ Marc | 1969 | Ski-Club Seefeld | 3. / H 46 | 0:51:47.1 | 0:04:38.2 | 0:30:25.2 | 31 | ||
34 | diplom | 5098 | WAGNER Felix | 1992 | Madshus | 12. / H 21 | 0:52:05.5 | 0:04:56.6 | 0:30:33.2 | 33 | ||
35 | diplom | 5427 | GRITSCH Andreas | 1973 | --- | 3. / H 41 | 0:52:12.1 | 0:05:03.2 | 0:31:12.6 | 39 | ||
36 | diplom | 8064 | KRYLOV Valerii | 1962 | Obninsk | 4. / H 51 | 0:52:12.5 | 0:05:03.6 | 0:31:12.0 | 38 | ||
37 | diplom | 5295 | KOMLEV Yury | 1967 | Rittis Alpin Chalets | 4. / H 46 | 0:52:14.6 | 0:05:05.7 | 0:30:34.8 | 35 | ||
38 | diplom | 5019 | VANNINEN Matti-Pekka | 1969 | Kauttua | 5. / H 46 | 0:52:15.4 | 0:05:06.5 | 0:31:15.1 | 42 | ||
39 | diplom | 5319 | HUBER Lukas | 1993 | Schnitzschule Oberammergau | 13. / H 21 | 0:52:17.6 | 0:05:08.7 | 0:31:14.6 | 41 | ||
40 | diplom | 5140 | SCHLIERENZAUER Martin | 1970 | --- | 6. / H 46 | 0:52:25.4 | 0:05:16.5 | 0:31:13.0 | 40 | ||
41 | diplom | 5364 | CIPRIAN Fausto | 1978 | Sport Auer Obertillach | 5. / H 36 | 0:52:39.7 | 0:05:30.8 | 0:30:34.2 | 34 | ||
42 | diplom | 5443 | LÖW Janik | 2002 | SG Klotzsche | 1. / J 15 M | 0:53:26.7 | 0:06:17.8 | 0:31:55.9 | 47 | ||
43 | diplom | 5335 | LICHTENEGGER Heinz | 1969 | Askö Villach | 7. / H 46 | 0:53:28.0 | 0:06:19.1 | 0:31:56.5 | 48 | ||
44 | diplom | 8091 | WINDISCH Thomas | 1988 | --- | 14. / H 21 | 0:53:28.8 | 0:06:19.9 | 0:31:09.6 | 37 | ||
45 | diplom | 5534 | WETTERLING Max | 1997 | --- | 4. / J 19 M | 0:53:35.4 | 0:06:26.5 | 0:31:54.3 | 45 | ||
46 | diplom | 5479 | PRINZ Martin | 1973 | SC-Lilienfeld | 4. / H 41 | 0:53:36.3 | 0:06:27.4 | 0:31:59.4 | 49 | ||
47 | diplom | 5311 | BISSLE Pirmin | 2000 | SkiClub Oberammergau | 5. / J 17 M | 0:53:39.4 | 0:06:30.5 | 0:31:26.4 | 44 | ||
47 | diplom | 5523 | GROTZ Michael | 1965 | --- | 5. / H 51 | 0:53:39.4 | 0:06:30.5 | 0:31:22.8 | 43 | ||
49 | diplom | 5173 | ADRIAN Bettag | 1992 | SC Speyer | 15. / H 21 | 0:53:49.9 | 0:06:41.0 | 0:32:00.0 | 51 | ||
50 | diplom | 5025 | WEIß Stefan | 1970 | TSV Roßhaupten | 8. / H 46 | 0:53:50.0 | 0:06:41.1 | 0:31:59.5 | 50 | ||
51 | diplom | 5398 | LUZIUS Eugen | 1982 | --- | 4. / H 31 | 0:54:02.7 | 0:06:53.8 | 0:31:54.6 | 46 | ||
52 | diplom | 5017 | OTTO Jacob | 1999 | SV Medizin Bad Liebenstein | 6. / J 17 M | 0:54:39.9 | 0:07:31.0 | 0:32:24.3 | 54 | ||
53 | diplom | 5343 | KUTTER Michael | 1965 | --- | 6. / H 51 | 0:54:41.6 | 0:07:32.7 | 0:32:24.7 | 55 | ||
54 | diplom | 5275 | BRANDAUER NETREBA Michael | 1975 | --- | 5. / H 41 | 0:54:48.5 | 0:07:39.6 | 0:32:20.9 | 52 | ||
55 | diplom | 5124 | GÖTZ Daniel | 1989 | --- | 16. / H 21 | 0:54:55.2 | 0:07:46.3 | 0:32:26.9 | 58 | ||
56 | diplom | 5367 | BAMBERGER Josef | 1992 | --- | 17. / H 21 | 0:54:56.1 | 0:07:47.2 | 0:32:25.4 | 56 | ||
57 | diplom | 5151 | BAYER Christian | 1984 | SC Speyer | 5. / H 31 | 0:55:05.9 | 0:07:57.0 | 0:32:25.6 | 57 | ||
58 | diplom | 5026 | BLUM Konrad | 1952 | DAV Pfullendorf | 1. / H 61 | 0:55:06.2 | 0:07:57.3 | 0:32:23.0 | 53 | ||
59 | diplom | 5235 | MIEHLE Niklas | 1999 | SG Klotzsche | 7. / J 17 M | 0:55:06.5 | 0:07:57.6 | 0:33:10.5 | 65 | ||
60 | diplom | 5325 | JÖRG Martin | 1989 | SSV Wertach | 18. / H 21 | 0:55:07.7 | 0:07:58.8 | 0:33:11.0 | 66 | ||
61 | diplom | 5433 | JOERG Florian | 1991 | --- | 19. / H 21 | 0:55:20.6 | 0:08:11.7 | 0:33:11.4 | 67 | ||
62 | diplom | 5027 | MAJER Jan | 1973 | CK Sukacka | 6. / H 41 | 0:55:38.2 | 0:08:29.3 | 0:32:53.0 | 62 | ||
63 | diplom | 5391 | WEILER Sven | 1978 | westernwelt running team | 6. / H 36 | 0:55:39.1 | 0:08:30.2 | 0:33:09.5 | 64 | ||
64 | diplom | 5016 | PREVITALI Thomas Francesco | 1998 | us carisolo | 5. / J 19 M | 0:55:58.6 | 0:08:49.7 | 0:32:42.8 | 59 | ||
65 | diplom | 5020 | SCHAFHAUSER Stefan | 1979 | SC Zwiesel | 7. / H 36 | 0:56:11.7 | 0:09:02.8 | 0:32:47.2 | 60 | ||
66 | diplom | 8001 | CORVIN Stefan | 1966 | SC Haag | 7. / H 51 | 0:56:12.9 | 0:09:04.0 | 0:32:52.3 | 61 | ||
67 | diplom | 5021 | WELZ Anton | 1962 | SC Marktoberdorf | 8. / H 51 | 0:56:14.7 | 0:09:05.8 | 0:32:54.5 | 63 | ||
68 | diplom | 5224 | KÄFFERLEIN Markus | 1972 | TSV Stiefenhofen | 7. / H 41 | 0:56:35.3 | 0:09:26.4 | 0:34:02.4 | 77 | ||
69 | diplom | 5242 | KRAH Patrick | 1981 | TEAM BELLA VISTA | 8. / H 36 | 0:56:39.6 | 0:09:30.7 | 0:33:12.6 | 68 | ||
70 | diplom | 5486 | KRUG Alfred | 1955 | --- | 2. / H 61 | 0:56:53.9 | 0:09:45.0 | 0:33:53.7 | 72 | ||
71 | diplom | 5011 | WIESNER Klaus | 1959 | Team Schelter Ohrdruf | 1. / H 56 | 0:56:54.3 | 0:09:45.4 | 0:33:32.2 | 69 | ||
72 | diplom | 5370 | DEGEN Vitali | 1966 | Fürth | 9. / H 51 | 0:56:55.5 | 0:09:46.6 | 0:34:02.2 | 76 | ||
73 | diplom | 5203 | ĎURICA Ľubomír | 1965 | Žilinská župa | 10. / H 51 | 0:56:56.7 | 0:09:47.8 | 0:33:53.2 | 71 | ||
74 | diplom | 5034 | SEDLMAIER Bernd | 1966 | Oberammergau | 11. / H 51 | 0:57:32.5 | 0:10:23.6 | 0:33:55.5 | 74 | ||
75 | diplom | 8059 | MORITZ Lukas | 1988 | München | 20. / H 21 | 0:57:32.7 | 0:10:23.8 | 0:33:49.8 | 70 | ||
76 | diplom | 5360 | PLUNGER Engelbert | 1961 | --- | 2. / H 56 | 0:57:33.5 | 0:10:24.6 | 0:33:54.8 | 73 | ||
77 | diplom | 5237 | LÖW Andreas | 1970 | SG Klotzsche | 9. / H 46 | 0:57:44.3 | 0:10:35.4 | 0:34:14.2 | 79 | ||
78 | diplom | 5284 | CEBULLA Michael | 1971 | SWV Goldlauter | 10. / H 46 | 0:57:44.5 | 0:10:35.6 | 0:34:12.5 | 78 | ||
79 | diplom | 8011 | KOCH Viktor | 1972 | Trier/ SRC Heimbach- Weis | 8. / H 41 | 0:58:00.3 | 0:10:51.4 | 0:34:45.6 | 88 | ||
80 | diplom | 5488 | RESCH Peter | 1960 | --- | 3. / H 56 | 0:58:01.0 | 0:10:52.1 | 0:34:24.4 | 82 | ||
81 | diplom | 5023 | PÜSCHMANN Sven | 1996 | Zipp Racing Team | 21. / H 21 | 0:58:01.4 | 0:10:52.5 | 0:34:42.8 | 85 | ||
82 | diplom | 8003 | BERNHARD Lukas | 1955 | München | 3. / H 61 | 0:58:02.4 | 0:10:53.5 | 0:34:28.8 | 83 | ||
83 | diplom | 5056 | WEILHARTER Hans | 1951 | SV Reutte | 1. / H 66 | 0:58:04.1 | 0:10:55.2 | 0:34:16.4 | 80 | ||
84 | diplom | 5214 | KENTER Finn | 2000 | FC Seeshaupt | 8. / J 17 M | 0:58:07.2 | 0:10:58.3 | 0:33:56.1 | 75 | ||
85 | diplom | 5265 | BASS Jachen | 1964 | Scuol | 12. / H 51 | 0:58:12.4 | 0:11:03.5 | 0:34:55.8 | 91 | ||
86 | diplom | 5382 | HOFBAUER Dieter | 1953 | --- | 4. / H 61 | 0:58:12.6 | 0:11:03.7 | 0:34:43.1 | 86 | ||
87 | diplom | 8052 | SCHNEIDER Stefan | 1969 | Schaffhausen | 11. / H 46 | 0:58:17.7 | 0:11:08.8 | 0:34:17.4 | 81 | ||
88 | diplom | 5276 | CORTE SUALON Marco | 1967 | Sci Fondo Treviso | 12. / H 46 | 0:58:17.8 | 0:11:08.9 | 0:34:43.4 | 87 | ||
89 | diplom | 5304 | GUTMANN Lukas | 1993 | SC Bad Kohlgrub | 22. / H 21 | 0:58:18.0 | 0:11:09.1 | 0:34:37.8 | 84 | ||
90 | diplom | 5448 | BALATKA Jaroslav | 1959 | --- | 4. / H 56 | 0:58:18.2 | 0:11:09.3 | 0:34:58.0 | 92 | ||
91 | diplom | 5230 | REBANE Riho | 1980 | Sporttravel Estonia | 9. / H 36 | 0:58:18.7 | 0:11:09.8 | 0:35:00.3 | 93 | ||
92 | diplom | 8005 | HAGEN Thomas | 1965 | Neusäß | 13. / H 51 | 0:58:58.5 | 0:11:49.6 | 0:34:48.7 | 90 | ||
93 | diplom | 5470 | MAYR Andreas | 1966 | --- | 14. / H 51 | 0:59:32.1 | 0:12:23.2 | 0:35:17.3 | 96 | ||
94 | diplom | 5292 | WEIS Eric | 1977 | Loisir Nordique | 10. / H 36 | 0:59:34.6 | 0:12:25.7 | 0:35:55.8 | 100 | ||
95 | diplom | 5429 | SCHMALHOLZ Michael | 1953 | TSV Mindelheim | 5. / H 61 | 0:59:40.5 | 0:12:31.6 | 0:35:04.5 | 94 | ||
96 | diplom | 5392 | BLUM Martin | 1962 | SV Söchering | 15. / H 51 | 0:59:42.8 | 0:12:33.9 | 0:35:18.9 | 97 | ||
97 | diplom | 8008 | GRÄBERT Carsten | 1972 | WSV Oberaudorf | 9. / H 41 | 0:59:43.1 | 0:12:34.2 | 0:35:51.3 | 99 | ||
98 | diplom | 5435 | ALTMANN Marco | 1981 | Zeppelin Team Potsdam | 11. / H 36 | 0:59:49.9 | 0:12:41.0 | 0:34:48.5 | 89 | ||
99 | diplom | 5232 | ZIMARE Hagen | 1964 | SG Klotzsche | 16. / H 51 | 0:59:57.7 | 0:12:48.8 | 0:36:04.0 | 101 | ||
100 | diplom | 5039 | KOCH Thomas | 1964 | FHSG Stralsund | 17. / H 51 | 0:59:57.8 | 0:12:48.9 | 0:35:07.8 | 95 |