Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | split-1 | # | split-2 | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 4002 | RATH Tobias | 1985 | Adidas XCS-Team | 1. / H 31 | 1:23:30.3 | 0:00:00.0 | 0:27:20.9 | 3 | 1:03:56.8 | 2 | ||
1 | diplom | 4369 | ROCAREK Jiri | 1983 | Fischer Racing Team | 1. / H 31 | 1:23:30.3 | 0:00:00.0 | 0:27:21.8 | 4 | 1:03:56.4 | 1 | ||
3 | diplom | 4003 | SIEBER Manuel | 1990 | Adidas XCS-Team | 1. / H 21 | 1:23:32.8 | 0:00:02.5 | 0:27:20.4 | 1 | 1:03:57.2 | 3 | ||
4 | diplom | 4001 | DEBERTIN Daniel | 1992 | Eleven-Eintracht Braunschweig | 2. / H 21 | 1:23:56.5 | 0:00:26.2 | 0:27:20.5 | 2 | 1:03:57.6 | 4 | ||
5 | diplom | 4421 | RÄSS Dani | 1974 | Appenzell Steinegg | 1. / H 41 | 1:27:11.9 | 0:03:41.6 | 0:27:57.7 | 5 | 1:06:37.5 | 5 | ||
6 | diplom | 4391 | NEEF Sebastian | 1989 | Skinfit Racing Tri Team/SkiGo Racing | 3. / H 21 | 1:27:34.2 | 0:04:03.9 | 0:28:37.3 | 8 | 1:07:15.2 | 7 | ||
7 | diplom | 4006 | MELLERT Michael | 1972 | Toko | 2. / H 41 | 1:28:19.7 | 0:04:49.4 | 0:28:04.7 | 6 | 1:06:52.8 | 6 | ||
8 | diplom | 4012 | ANGELI Johannes | 1991 | Madshus | 4. / H 21 | 1:28:48.9 | 0:05:18.6 | 0:28:37.7 | 9 | 1:07:19.3 | 8 | ||
9 | diplom | 4172 | NOWAK Florian | 1995 | Oberammergau | 5. / H 21 | 1:29:05.7 | 0:05:35.4 | 0:28:36.3 | 7 | 1:07:19.8 | 9 | ||
10 | diplom | 4464 | BALLERSTEDT Roland | 1966 | Sport Haschko Team | 1. / H 51 | 1:30:11.9 | 0:06:41.6 | 0:29:37.8 | 21 | 1:09:07.4 | 11 | ||
11 | diplom | 4016 | DEBERTIN Dirk | 1967 | Eleven-Eintracht Braunschweig | 1. / H 46 | 1:30:16.1 | 0:06:45.8 | 0:29:15.8 | 12 | 1:09:07.9 | 12 | ||
12 | diplom | 4007 | BIRKNER Philipp | 1989 | #wirfueryannic | 6. / H 21 | 1:30:17.3 | 0:06:47.0 | 0:29:14.3 | 10 | 1:09:10.6 | 17 | ||
12 | diplom | 4009 | MUELLER JESSICA | 1988 | xc-ski.de Skimarathon Team | 1. / D 21 | 1:30:17.3 | 0:06:47.0 | 0:29:38.0 | 22 | 1:09:13.2 | 22 | ||
14 | diplom | 4385 | SELTER Benjamin | 1996 | TV Attendorn | 7. / H 21 | 1:30:17.6 | 0:06:47.3 | 0:29:16.0 | 13 | 1:09:09.0 | 14 | ||
15 | diplom | 4307 | HARTIG Fabian | 1996 | Eleven Eintracht Braunschweig | 8. / H 21 | 1:30:22.0 | 0:06:51.7 | 0:29:15.4 | 11 | --- | --- | ||
16 | diplom | 4358 | GÖHNER Michael | 1980 | Madshus | 1. / H 36 | 1:30:27.9 | 0:06:57.6 | 0:29:40.5 | 28 | 1:09:11.2 | 18 | ||
17 | diplom | 4317 | REHM Ludwig | 1960 | SC Oberstdorf | 1. / H 56 | 1:30:29.6 | 0:06:59.3 | 0:29:17.0 | 14 | 1:09:10.0 | 16 | ||
18 | diplom | 4195 | FEDERICO Redolf | 1972 | --- | 3. / H 41 | 1:30:36.1 | 0:07:05.8 | 0:29:18.6 | 17 | 1:09:08.4 | 13 | ||
19 | diplom | 4011 | HENNING Michael | 1985 | Zipps Racingteam | 3. / H 31 | 1:30:36.4 | 0:07:06.1 | 0:29:36.2 | 18 | 1:09:14.8 | 26 | ||
20 | diplom | 4241 | LANGER PASCAL | 1988 | train2cure | 2. / H 36 | 1:30:37.4 | 0:07:07.1 | 0:29:17.4 | 15 | 1:09:06.7 | 10 | ||
21 | diplom | 4166 | POVIRK Anze | 1991 | SK Ihan | 9. / H 21 | 1:30:43.1 | 0:07:12.8 | 0:29:40.2 | 27 | 1:09:12.2 | 20 | ||
22 | diplom | 4361 | WALCHER Heinz | 1961 | WSV Ramsau | 2. / H 56 | 1:30:44.0 | 0:07:13.7 | 0:29:37.1 | 20 | 1:09:13.6 | 23 | ||
23 | diplom | 4010 | THOMA Holger | 1971 | SZ Brend | 2. / H 46 | 1:30:44.6 | 0:07:14.3 | 0:29:40.0 | 26 | 1:09:14.5 | 25 | ||
24 | diplom | 4367 | MUTSCHELLER SIGRID | 1988 | Fischer Racing Team | 1. / D 41 | 1:30:45.0 | 0:07:14.7 | 0:29:38.7 | 24 | 1:09:12.7 | 21 | ||
25 | diplom | 4297 | CRESTAHI Marco | 1964 | 003489222962 | 2. / H 51 | 1:30:53.1 | 0:07:22.8 | 0:29:18.1 | 16 | 1:09:11.7 | 19 | ||
26 | diplom | 4042 | BREHMKE David | 1990 | Eleven Eintracht Braunschweig | 10. / H 21 | 1:30:58.0 | 0:07:27.7 | 0:29:39.9 | 25 | 1:09:14.0 | 24 | ||
27 | diplom | 4348 | GIELLSEN Martin | 1984 | Zipps Racing Team | 4. / H 31 | 1:31:08.6 | 0:07:38.3 | 0:29:36.5 | 19 | 1:09:09.3 | 15 | ||
28 | diplom | 4336 | HÄBE Jürgen | 1981 | SV Bremelau e.V. | 3. / H 36 | 1:31:15.8 | 0:07:45.5 | 0:29:38.4 | 23 | 1:09:17.7 | 27 | ||
29 | diplom | 4052 | FLADE Matthias | 1979 | SC Münchberg | 4. / H 36 | 1:34:09.6 | 0:10:39.3 | 0:30:21.6 | 29 | 1:11:29.8 | 28 | ||
30 | diplom | 4013 | VOJTA Pavel | 1975 | Zizkovsky tygri | 4. / H 41 | 1:34:51.5 | 0:11:21.2 | 0:30:24.1 | 31 | 1:12:44.8 | 29 | ||
31 | diplom | 4368 | MUTSCHELLER Uli | 1966 | Fischer Racing Team | 3. / H 51 | 1:34:53.7 | 0:11:23.4 | 0:30:26.9 | 33 | 1:12:45.4 | 30 | ||
32 | diplom | 4005 | REJZEK Martin | 1972 | ELEVEN Eintracht Braunschweig Skimarathon Team | 5. / H 41 | 1:35:18.7 | 0:11:48.4 | 0:30:25.9 | 32 | 1:12:46.0 | 31 | ||
33 | diplom | 4432 | DORER Manuel | 1996 | --- | 11. / H 21 | 1:35:19.0 | 0:11:48.7 | 0:30:23.9 | 30 | 1:13:23.4 | 38 | ||
34 | diplom | 4014 | HERR Jochen | 1970 | SZ Brend | 3. / H 46 | 1:35:19.8 | 0:11:49.5 | 0:31:16.9 | 35 | 1:13:23.1 | 37 | ||
35 | diplom | 4036 | AVDYUSHKIN Sergey | 1968 | Yuzhno-Sakhalinsk | 4. / H 46 | 1:35:27.1 | 0:11:56.8 | 0:31:22.8 | 40 | 1:13:24.4 | 40 | ||
36 | diplom | 4415 | PAGET-GOY Charly | 1971 | --- | 5. / H 46 | 1:35:28.2 | 0:11:57.9 | 0:31:22.3 | 39 | 1:13:22.6 | 35 | ||
37 | diplom | 4468 | TREBING Immo | 1961 | Ruhepuls40.de | 3. / H 56 | 1:35:29.6 | 0:11:59.3 | 0:31:26.6 | 46 | 1:13:24.9 | 41 | ||
38 | diplom | 4207 | MARTIN Robert | 1986 | Beaten Path Nordic Trails | 5. / H 31 | 1:35:34.0 | 0:12:03.7 | 0:31:24.7 | 42 | 1:13:26.1 | 43 | ||
39 | diplom | 4008 | HENNIG Manfred | 1967 | München | 6. / H 46 | 1:35:34.5 | 0:12:04.2 | 0:31:28.0 | 50 | 1:13:21.7 | 33 | ||
40 | diplom | 4452 | HAMMERLE Rainer | 1964 | --- | 4. / H 51 | 1:35:35.8 | 0:12:05.5 | 0:31:17.7 | 37 | 1:13:25.6 | 42 | ||
41 | diplom | 4402 | RENNER Viktor | 1969 | TSV Mönchröden | 7. / H 46 | 1:35:36.9 | 0:12:06.6 | 0:31:28.5 | 51 | 1:13:29.0 | 48 | ||
42 | diplom | 4192 | HALLIKMA Heiti | 1970 | Soosambla Suusaklubi | 8. / H 46 | 1:35:37.5 | 0:12:07.2 | 0:31:24.2 | 41 | 1:13:27.2 | 45 | ||
43 | diplom | 4326 | FJODOROV Ain | 1972 | Otepää | 6. / H 41 | 1:35:42.4 | 0:12:12.1 | 0:31:26.2 | 45 | 1:13:22.6 | 35 | ||
44 | diplom | 4180 | ABENDROTH Simon | 1986 | SV Gnade für Wade | 6. / H 31 | 1:35:48.4 | 0:12:18.1 | 0:31:25.2 | 43 | 1:13:22.2 | 34 | ||
45 | diplom | 4467 | HANNES Sigrun | 1987 | xc-ski.de A|N Skimarathon Team | 2. / D 21 | 1:35:53.6 | 0:12:23.3 | 0:31:27.7 | 49 | 1:13:28.0 | 46 | ||
46 | diplom | 4351 | KOOB Stefan | 1984 | TSV Mönchröden | 7. / H 31 | 1:35:54.3 | 0:12:24.0 | 0:30:27.4 | 34 | 1:12:46.5 | 32 | ||
47 | diplom | 4030 | OVERLACK Michel | 1991 | Aachen | 12. / H 21 | 1:35:59.4 | 0:12:29.1 | 0:31:27.3 | 48 | 1:13:26.7 | 44 | ||
48 | diplom | 4424 | STEPHANI Kevin | 1989 | Sportwelt Söffen e.V. | 13. / H 21 | 1:36:54.7 | 0:13:24.4 | 0:31:25.7 | 44 | 1:13:23.6 | 39 | ||
49 | diplom | 4392 | EGGEBRECHT Harald | 1971 | SC Kaufbeuren | 9. / H 46 | 1:36:55.4 | 0:13:25.1 | 0:31:17.7 | 37 | 1:13:28.5 | 47 | ||
50 | diplom | 4037 | METZLER Kevin | 1989 | SV Großwaltersdorf | 14. / H 21 | 1:37:50.3 | 0:14:20.0 | 0:31:27.1 | 47 | 1:13:29.7 | 49 | ||
51 | diplom | 4290 | MOEHRS Sascha | 1974 | xc-ski.de A|N Skimarathon Team | 7. / H 41 | 1:38:17.0 | 0:14:46.7 | 0:31:17.4 | 36 | 1:14:18.0 | 50 | ||
52 | diplom | 4253 | KLEINER Sebastian | 1986 | Sc Norweger 1896 Annaberg | 8. / H 31 | 1:38:23.4 | 0:14:53.1 | 0:32:09.0 | 58 | 1:15:33.8 | 55 | ||
53 | diplom | 4324 | THEINE Stefan | 1968 | SC Siedlinghausen | 10. / H 46 | 1:38:27.4 | 0:14:57.1 | 0:31:39.1 | 53 | 1:15:14.7 | 54 | ||
54 | diplom | 4291 | MAIER Viktor | 1957 | TSV Mönchröden | 4. / H 56 | 1:38:38.9 | 0:15:08.6 | 0:32:16.3 | 59 | 1:15:35.0 | 57 | ||
55 | diplom | 4305 | WIPPER Andreas | 1965 | --- | 5. / H 51 | 1:38:48.6 | 0:15:18.3 | 0:32:08.6 | 57 | 1:15:34.4 | 56 | ||
56 | diplom | 4700 | SANDER Hartmut | 1967 | --- | 11. / H 46 | 1:39:10.4 | 0:15:40.1 | 0:31:40.6 | 55 | 1:15:13.8 | 53 | ||
57 | diplom | 4019 | ALBRECHT Uli | 1953 | SC Murnau | 1. / H 61 | 1:39:32.1 | 0:16:01.8 | 0:31:40.1 | 54 | 1:15:13.1 | 52 | ||
58 | diplom | 4214 | GRANROTH Karl | 1973 | Flagstaff Arizona | 8. / H 41 | 1:39:44.0 | 0:16:13.7 | 0:31:38.4 | 52 | 1:15:12.5 | 51 | ||
59 | diplom | 4352 | BAROCKE Ralf | 1973 | TSV Mönchröden | 9. / H 41 | 1:39:52.9 | 0:16:22.6 | 0:32:26.8 | 65 | 1:16:07.5 | 60 | ||
60 | diplom | 4456 | HOESS Anderl | 1969 | --- | 12. / H 46 | 1:40:07.7 | 0:16:37.4 | 0:32:07.0 | 56 | 1:15:59.5 | 59 | ||
61 | diplom | 4152 | HEISKANEN Eero | 1978 | SalpausselkäExpress | 5. / H 36 | 1:40:25.5 | 0:16:55.2 | 0:32:18.8 | 62 | 1:15:59.0 | 58 | ||
62 | diplom | 4460 | HEINL Markus | 1963 | --- | 6. / H 51 | 1:40:26.4 | 0:16:56.1 | 0:32:21.3 | 64 | 1:16:52.2 | 65 | ||
63 | diplom | 4457 | GRASSMAIR Wolfgang | 1967 | --- | 13. / H 46 | 1:40:27.2 | 0:16:56.9 | 0:32:19.5 | 63 | 1:16:41.4 | 63 | ||
64 | diplom | 4349 | RIEDL Peter | 1981 | Zipps Racing Team | 6. / H 36 | 1:40:41.7 | 0:17:11.4 | 0:32:17.2 | 61 | 1:16:28.4 | 61 | ||
65 | diplom | 4058 | BAYER Johann | 1990 | Ski Club Mengersgereuth | 15. / H 21 | 1:40:45.5 | 0:17:15.2 | 0:32:35.0 | 68 | 1:16:55.1 | 66 | ||
66 | diplom | 4015 | THUMMLER FRANK | 1988 | SV Lok NO Leipzig e.V. | 7. / H 51 | 1:40:53.6 | 0:17:23.3 | 0:32:17.0 | 60 | 1:16:51.7 | 64 | ||
67 | diplom | 4248 | CARCANO Alessandro | 1977 | passo dopo passo | 7. / H 36 | 1:41:08.5 | 0:17:38.2 | 0:32:45.7 | 76 | 1:16:40.8 | 62 | ||
68 | diplom | 4333 | KORT Axel | 1988 | #wirfueryannic | 16. / H 21 | 1:41:15.4 | 0:17:45.1 | 0:32:57.0 | 80 | 1:17:20.0 | 68 | ||
69 | diplom | 4278 | PETER Philipp | 1983 | www.formkurve.de | 9. / H 31 | 1:41:16.7 | 0:17:46.4 | 0:33:02.8 | 82 | 1:17:09.1 | 67 | ||
70 | diplom | 4048 | ZENGER Johannes | 1982 | FC Hohenthann | 10. / H 31 | 1:41:27.4 | 0:17:57.1 | 0:33:25.2 | 85 | 1:17:42.6 | 78 | ||
71 | diplom | 4330 | CARL Carl | 1997 | SSV 1863 Sayda | 1. / J 19 M | 1:41:32.9 | 0:18:02.6 | 0:32:42.4 | 71 | 1:17:39.5 | 73 | ||
72 | diplom | 4235 | FÜHRLER Severin | 1994 | WSV Schlehdorf | 17. / H 21 | 1:41:34.2 | 0:18:03.9 | 0:32:43.8 | 74 | 1:17:34.7 | 70 | ||
73 | diplom | 4023 | UHLIG Oliver | 1977 | ATSV Gebirge Gelobtland | 8. / H 36 | 1:41:37.0 | 0:18:06.7 | 0:32:43.2 | 72 | 1:17:40.8 | 75 | ||
74 | diplom | 4308 | SIEGLING Jörg | 1975 | Tri Team FFB | 10. / H 41 | 1:41:41.8 | 0:18:11.5 | 0:33:24.1 | 84 | 1:17:48.5 | 85 | ||
75 | diplom | 4034 | SCHIERLINGER Andreas | 1963 | Neubiberg | 8. / H 51 | 1:41:43.6 | 0:18:13.3 | 0:32:30.5 | 67 | 1:17:42.1 | 77 | ||
76 | diplom | 4389 | MISELLI Roberto | 1966 | sci nordico bismantova | 9. / H 51 | 1:41:47.1 | 0:18:16.8 | 0:32:53.9 | 79 | 1:17:39.1 | 72 | ||
77 | diplom | 4158 | PETROV Oleg | 1963 | Toksovo | 10. / H 51 | 1:41:47.5 | 0:18:17.2 | 0:33:27.3 | 87 | 1:17:39.9 | 74 | ||
78 | diplom | 4159 | GREGORIC Peter | 1963 | SK Ihan | 11. / H 51 | 1:41:48.7 | 0:18:18.4 | 0:32:42.0 | 70 | 1:17:45.9 | 81 | ||
79 | diplom | 4162 | GOLUBKOV Leonid | 1963 | Russian Worldloppet team | 12. / H 51 | 1:41:48.9 | 0:18:18.6 | 0:32:40.9 | 69 | 1:17:45.1 | 80 | ||
80 | diplom | 4110 | SAMUELSEN Kjetil | 1970 | Raskinn | 14. / H 46 | 1:41:51.5 | 0:18:21.2 | 0:32:46.9 | 77 | 1:17:35.9 | 71 | ||
81 | diplom | 4026 | KNUEPPEL Markus | 1987 | Eintracht Braunschweig | 18. / H 21 | 1:41:53.3 | 0:18:23.0 | 0:33:27.8 | 88 | 1:17:44.0 | 79 | ||
82 | diplom | 4017 | LEHNIGK Jörg | 1980 | Ratzeburg Ruderclub | 9. / H 36 | 1:41:58.4 | 0:18:28.1 | 0:33:06.6 | 83 | 1:17:41.4 | 76 | ||
83 | diplom | 4453 | TRÖGER Nicole | 1983 | SC Großberg/Skigo Racing Team Deutschland | 1. / D 31 | 1:41:59.4 | 0:18:29.1 | 0:32:43.5 | 73 | 1:17:47.2 | 83 | ||
84 | diplom | 4029 | PURIN Christian | 1970 | LSG Vorarlberg | 15. / H 46 | 1:42:18.0 | 0:18:47.7 | --- | --- | --- | --- | ||
85 | diplom | 4319 | HOPPE Hermann | 1962 | SC Rosenheim | 13. / H 51 | 1:42:23.1 | 0:18:52.8 | 0:34:33.6 | 113 | 1:18:45.7 | 86 | ||
86 | diplom | 4240 | HERMANN Georg | 1964 | Wurmlingen | 14. / H 51 | 1:42:23.4 | 0:18:53.1 | 0:32:47.5 | 78 | 1:17:47.8 | 84 | ||
87 | diplom | 4345 | MAYR Markus | 1966 | SC White Sharks Lienz | 15. / H 51 | 1:42:47.1 | 0:19:16.8 | 0:32:27.0 | 66 | 1:17:46.8 | 82 | ||
88 | diplom | 4021 | HAAS Arnold | 1959 | SZ Stockach | 5. / H 56 | 1:42:57.2 | 0:19:26.9 | 0:33:35.7 | 95 | 1:18:56.0 | 93 | ||
89 | diplom | 4387 | VEIT Egbert | 1962 | Gersthofen | 16. / H 51 | 1:43:01.3 | 0:19:31.0 | 0:34:12.9 | 103 | 1:18:46.5 | 87 | ||
90 | diplom | 4165 | MARC Vallet | 1983 | Sc Nozeroy | 11. / H 31 | 1:43:01.5 | 0:19:31.2 | 0:33:30.8 | 89 | 1:18:47.3 | 88 | ||
91 | diplom | 4018 | WANNER Stefan | 1980 | TriTeam SC Leutasch | 10. / H 36 | 1:43:05.4 | 0:19:35.1 | 0:33:57.9 | 96 | 1:18:54.8 | 91 | ||
92 | diplom | 4360 | TÖRNQVIST Martin | 1971 | --- | 16. / H 46 | 1:43:35.8 | 0:20:05.5 | 0:34:34.5 | 115 | 1:19:23.1 | 96 | ||
93 | diplom | 4200 | ROBINSON Joshua | 1987 | Beaten Path Nordic Trails | 19. / H 21 | 1:43:39.1 | 0:20:08.8 | 0:34:08.8 | 98 | 1:19:22.8 | 95 | ||
94 | diplom | 4168 | ANDREY Proletov | 1965 | Archangelsk | 17. / H 51 | 1:43:39.5 | 0:20:09.2 | 0:33:31.5 | 90 | 1:19:25.0 | 98 | ||
95 | diplom | 4022 | HUBER Thomas | 1968 | Sc Villingen | 17. / H 46 | 1:43:40.9 | 0:20:10.6 | 0:33:34.1 | 93 | 1:18:55.3 | 92 | ||
96 | diplom | 4407 | CHARMICHAEL Ron | 1960 | --- | 6. / H 56 | 1:43:42.1 | 0:20:11.8 | 0:34:14.4 | 106 | 1:19:23.9 | 97 | ||
97 | diplom | 4169 | RUPIL GIACOMINO | 1988 | gruppo sportivo Alpini Udine | 7. / H 56 | 1:43:48.8 | 0:20:18.5 | 0:34:15.3 | 108 | 1:19:26.4 | 99 | ||
98 | diplom | 4232 | LAUR Urmas | 1970 | 21cc | 18. / H 46 | 1:43:51.9 | 0:20:21.6 | 0:34:50.4 | 118 | 1:19:46.6 | 104 | ||
99 | diplom | 4261 | EMONTS Ralph | 1967 | Weiß Blau | 19. / H 46 | 1:43:54.1 | 0:20:23.8 | 0:32:58.3 | 81 | 1:18:49.1 | 90 | ||
100 | diplom | 4394 | HÖCK Ludwig | 1985 | WSV Schlehdorf | 12. / H 31 | 1:43:54.4 | 0:20:24.1 | 0:34:13.9 | 105 | 1:18:58.9 | 94 |