Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Ztráta | split-1 | # | split-2 | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 4317 | REHM Ludwig | 1960 | SC Oberstdorf | 1:30:29.6 | 0:00:00.0 | 29:17.0 | 1 | 1:09:10.0 | 1 | ||
2 | diplom | 4361 | WALCHER Heinz | 1961 | WSV Ramsau | 1:30:44.0 | 0:00:14.4 | 29:37.1 | 2 | 1:09:13.6 | 2 | ||
3 | diplom | 4468 | TREBING Immo | 1961 | Ruhepuls40.de | 1:35:29.6 | 0:05:00.0 | 31:26.6 | 3 | 1:13:24.9 | 3 | ||
4 | diplom | 4291 | MAIER Viktor | 1957 | TSV Mönchröden | 1:38:38.9 | 0:08:09.3 | 32:16.3 | 4 | 1:15:35.0 | 4 | ||
5 | diplom | 4021 | HAAS Arnold | 1959 | SZ Stockach | 1:42:57.2 | 0:12:27.6 | 33:35.7 | 6 | 1:18:56.0 | 5 | ||
6 | diplom | 4407 | CHARMICHAEL Ron | 1960 | --- | 1:43:42.1 | 0:13:12.5 | 34:14.4 | 9 | 1:19:23.9 | 6 | ||
7 | diplom | 4169 | RUPIL GIACOMINO | 1988 | gruppo sportivo Alpini Udine | 1:43:48.8 | 0:13:19.2 | 34:15.3 | 10 | 1:19:26.4 | 7 | ||
8 | diplom | 4401 | UNTERHOLZNER Gerhard | 1958 | Xc-Ski Team | 1:45:15.3 | 0:14:45.7 | 34:12.2 | 8 | 1:19:55.4 | 10 | ||
9 | diplom | 4204 | FOFANOV Mikhail | 1960 | Tretyakov-Team | 1:45:16.0 | 0:14:46.4 | 33:58.6 | 7 | 1:19:55.7 | 11 | ||
10 | diplom | 4024 | BLAZEK Jiri | 1961 | Ski Nordic Marianske Lazne | 1:45:44.0 | 0:15:14.4 | 33:32.0 | 5 | 1:19:54.8 | 9 | ||
11 | diplom | 4028 | LEIBIGER Jens | 1959 | Post Sv Dresden | 1:45:59.5 | 0:15:29.9 | 34:34.3 | 11 | 1:19:54.2 | 8 | ||
12 | diplom | 4451 | DIEZEL Thomas | 1960 | TSV Carlsgrün | 1:46:43.6 | 0:16:14.0 | 34:52.0 | 12 | 1:21:39.2 | 12 | ||
13 | diplom | 4311 | KORSVOLD Geir | 1961 | Lillehammer | 1:49:54.4 | 0:19:24.8 | 36:00.5 | 13 | 1:23:35.1 | 13 | ||
14 | diplom | 4031 | KOCHETOV Vladimir | 1957 | kochetov-team | 1:51:14.9 | 0:20:45.3 | 37:03.7 | 16 | 1:25:25.8 | 14 | ||
15 | diplom | 4443 | BJERKNES Ulf | 1958 | --- | 1:54:18.2 | 0:23:48.6 | 36:58.8 | 15 | 1:26:17.8 | 15 | ||
16 | diplom | 4043 | BÖTTCHER Michael | 1961 | DAV Speyer | 1:55:18.2 | 0:24:48.6 | 37:32.6 | 17 | 1:28:01.2 | 16 | ||
17 | diplom | 4423 | HARTMANN Rainer-Erik | 1960 | Ebnat-Kappel | 1:55:43.8 | 0:25:14.2 | 36:58.4 | 14 | 1:28:42.7 | 17 | ||
18 | diplom | 4226 | GRICHTING Reto | 1961 | pany | 1:58:09.0 | 0:27:39.4 | 38:11.9 | 18 | 1:30:56.4 | 19 | ||
19 | diplom | 4316 | MATARESE Roland | 1957 | ST EGREVE SKI NORDIQUE | 1:58:54.5 | 0:28:24.9 | 39:08.1 | 19 | 1:30:50.3 | 18 | ||
20 | diplom | 4375 | LAINE Kimmo | 1958 | PWT | 2:01:31.4 | 0:31:01.8 | 40:28.2 | 23 | 1:33:12.1 | 20 | ||
21 | diplom | 4497 | ETTORE Zeni | 1957 | --- | 2:01:34.7 | 0:31:05.1 | 40:27.7 | 22 | 1:33:13.0 | 21 | ||
22 | diplom | 4413 | BLEIMUTH Manfred | 1960 | MM - Karton | 2:02:40.1 | 0:32:10.5 | 39:49.8 | 21 | 1:33:24.7 | 22 | ||
23 | diplom | 4378 | LEHTOMAKI Matti | 1961 | PWT | 2:04:04.6 | 0:33:35.0 | 39:16.6 | 20 | 1:33:28.6 | 23 | ||
24 | diplom | 4086 | JAEGER Mario | 1961 | SV Frisch-Auf Emleben | 2:09:47.6 | 0:39:18.0 | 42:12.5 | 26 | 1:38:43.3 | 27 | ||
25 | diplom | 4202 | LÖWEN Robert | 1961 | Warstein | 2:09:50.9 | 0:39:21.3 | 41:51.0 | 24 | 1:38:12.6 | 24 | ||
26 | diplom | 4327 | HILDEBRAND Rainer | 1960 | Stuttgart | 2:10:11.1 | 0:39:41.5 | 42:18.3 | 28 | 1:38:17.2 | 25 | ||
27 | diplom | 4062 | NÖTH Harald | 1961 | Reichenbach | 2:11:04.7 | 0:40:35.1 | 42:36.6 | 29 | 1:39:32.2 | 28 | ||
28 | diplom | 4282 | SICRE Philippe | 1961 | Sandoz | 2:11:31.9 | 0:41:02.3 | 41:58.0 | 25 | 1:38:26.7 | 26 | ||
29 | diplom | 4038 | SCHÜTZ Detlef | 1961 | Hohburger SV | 2:11:54.9 | 0:41:25.3 | 42:13.2 | 27 | 1:40:36.0 | 29 | ||
30 | diplom | 4074 | DEFFNER Konrad | 1961 | Dachau | 2:13:37.4 | 0:43:07.8 | 42:37.3 | 30 | 1:41:25.0 | 30 | ||
31 | diplom | 4383 | SELTER Uli | 1957 | TV Attendorn | 2:14:49.4 | 0:44:19.8 | 43:41.1 | 33 | 1:42:36.6 | 32 | ||
32 | diplom | 4357 | BÄCHLE Ulrich | 1961 | SC Hotzenwald | 2:16:16.6 | 0:45:47.0 | 43:30.9 | 32 | 1:42:47.2 | 33 | ||
33 | diplom | 4445 | HARDEBUSCH Jürgen | 1961 | --- | 2:16:27.1 | 0:45:57.5 | 45:04.2 | 36 | 1:42:30.4 | 31 | ||
34 | diplom | 4203 | HAUBE Veljo | 1961 | Estonian Worldloppet Club | 2:19:02.7 | 0:48:33.1 | 43:03.2 | 31 | 1:44:04.7 | 34 | ||
35 | diplom | 4251 | BRUUN Erling | 1959 | Norrköping | 2:22:35.9 | 0:52:06.3 | 44:26.6 | 34 | 1:46:13.0 | 35 | ||
36 | diplom | 4359 | HENSEL Jochen | 1961 | LT Bernd Hübner | 2:22:40.0 | 0:52:10.4 | 46:40.2 | 37 | 1:48:32.5 | 37 | ||
37 | diplom | 4101 | TOLKACHOV Vasyl | 1958 | Kharkiv | 2:22:49.4 | 0:52:19.8 | 44:32.3 | 35 | 1:47:38.8 | 36 | ||
38 | diplom | 4275 | SALONG Sulev | 1959 | Sporttravel Estonia | 2:25:34.0 | 0:55:04.4 | 46:50.1 | 38 | 1:50:26.3 | 38 | ||
39 | diplom | 4312 | REVIZNIKOV Dmitry | 1961 | Moscow | 2:28:34.4 | 0:58:04.8 | 47:40.6 | 39 | 1:52:11.5 | 39 | ||
40 | diplom | 4113 | BEIER Andreas | 1959 | Bergwacht Tambach-Dietharz | 2:30:10.9 | 0:59:41.3 | 48:48.6 | 42 | 1:56:12.0 | 41 | ||
41 | diplom | 4300 | GRIST Thomas | 1958 | madnorski | 2:31:49.6 | 1:01:20.0 | 48:17.6 | 41 | 1:55:13.9 | 40 | ||
42 | diplom | 4112 | RICHTER Andreas | 1958 | WSV Ilmenau | 2:32:23.3 | 1:01:53.7 | 48:00.1 | 40 | 1:56:18.2 | 42 | ||
43 | diplom | 4252 | BROWN William | 1961 | Moose Nordic | 2:46:23.0 | 1:15:53.4 | 53:42.6 | 45 | 2:04:36.7 | 43 | ||
44 | diplom | 4107 | WOHLWEND Lukas | 1961 | Staad | 2:48:38.0 | 1:18:08.4 | 52:08.6 | 43 | 2:07:10.2 | 44 | ||
45 | diplom | 4698 | LANGENSTEIN Bernd | 1961 | --- | 2:58:02.1 | 1:27:32.5 | 52:39.0 | 44 | 2:10:08.4 | 45 | ||
46 | diplom | 4179 | VILLARD Christian | 1957 | Cerbere | 3:08:41.6 | 1:38:12.0 | 58:20.5 | 46 | 2:22:04.1 | 46 | ||
--- | 4041 | TITTEL Gerd | 1960 | Skiclub Bestwig | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 4255 | SCHÜRMANN Ueli | 1957 | V-Sport.ch | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 4310 | BENGTSON Lars | 1961 | Tv Teufen | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 4329 | KOLLER Ferdi | 1957 | RV Höngg | DNS | --- | --- | --- | --- | --- |